Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
natalka2384

CASTAGNUS - łatwiej jest zajść w ciążę?

Polecane posty

katiaa85 O to faktycznie nie drogi i 3 funkcyjny.Kurcze ja nie mam pomysłu jaki wybrać praktycznie wszystkie mi się podobają:( Wiecie co ja myślę o tych pomarańczach ktoś robi to na złość żeby poszło na mnie!... Jeśli ktoś nie chce abym pisała to może powie??? Nie idzie tego jakoś zablokować???!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niezapominajka zglaszaj te linki pomaranczowych do usuniecia. Im wiecej tym lepiej i wkoncu wypieprza taka osobe. Albo nie zwracaj uwagi ja nie mysle zebys to byla ty. Co do wozka to ja na pewno chce miec taki typ jak ciocia kupila malej. Swietny jest i leciutki i latwo sie go prowadzi nawet jedna reka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niezapominajka mnie sie ten typ nie podoba ale z wygladu ladny tylko ja wole z zeby cztery kola byly duze i pompowane :P Taki sobie upatrzylam i nie zmienie zdania :P Znajde link to przesle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pijany zajóncek
no nie warto nie warto:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betina340
bylam dzis w poradni k i wyznaczylam sobie wizyte na 26 jestem ciekawa co mi powie pani ginekolog u niej jeszcze nie bylam a chce sie poradzic jeszcze innego lekarza w kwestii braku dzidzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betina, pewnie trzeba chodzić i się pytać, bo jeden lekarz może nie mieć pomysłu, że tak powiem, albo kierować się jakimiś starymi metodami. Trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś byłam u gina i kazała mi po stosunku leżeć na brzuchu. Zawsze leżałam na plecach z nogami do góry. Też o tym słyszałyście ? Na d zień dzisiejszy we wszystko uwierzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam troszkę zajęta , więc doczytam później, ale ... Kala i Zorka-fajne Wsze Maleństwa :) śliczności malutkie:) Marianna-dawno Cię nie było :) ja jestem przykładem leżenia na plecach, kiedys pisałysmy o pozycjach :) Niezapominajka ja sie nastawiam na jedo fyn 4ds spadam dalej do arbeitu :) a mi sie zdaje ,ze pomaranczka jest wsród obecnych i pisze kiedy sie nudzi, by zwrócic na siebie uwagę...ach te niedowartosciowanie :D przynajmniej mozna do takiej osóbki sie serdecznie usmiechnac i potraktowac z przymruzeniem oka :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marianna ja lezalam na brzuchu raz lezalam na plecach raz na brzuchu albo troche tak i tak. Ja mam tylozgiecie macicy wiec podobno lezenie na brzuchu po stosunku jest wskazane. POd biodra kladlam poduche zwinieta w rulon by bylo odrobine wyzej jak lezalam na brzuchu. Trzymam kciuki za owocny cykl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu czytałam Was, ale nie pisałam :( Dziękuję za rady. Nie zaszkodzi jak poleżę trochę na brzuch i trochę na plecach. Mogę nawet stać na głowie, byle się udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczynki :) a ja dzisiaj zadzwoniłam do gina, żeby dowiedzieć się czegoś, co mogłabym jeszcze zrobić i dostałam Clo, żeby zwiększyć prawdopodobieństwo wystąpienia owulacji w lewym jajniku... Mam nadzieję, że się uda tym razem... Oczywiście monitoring też będę miała, bo bez tego to pewnie bym nie chciała, tym bardziej, że mam swoją owulację co miesiąc. Trzymajcie kciuki, żebym dobrze zareagowała na Clo i żeby tym razem się udało :) znowu wróciła mi nadzieja, bo w ostatnich dniach gdzieś się ulotniła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem Wszystko ok. Mały waży już 800 g - gin twierdzi, ze to dużo i że to przez cukrzycę. Mam skierowanie do poradni diabetologicznej - będe miała szkolenie i inne badania i dostane glukometr. Ja kupiłam wózek X-lander xa. Papa spadam na niemca Trzymajcie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Gosienko zawitam zawitam tak czytam Was na szybkiego przelatujac nie bylo za bardzo czasu a teraz zaleglosci nie jestem w temacie i wogole :-/. Ale cos wyczytalam na szybkiego ze Asia byla i ktos jeszcze juz nie pamietam w plenerze i troche sciagnelam wracajac wczoraj od tesciow powiedzialam dla swego meza, ze nawet pozwalam mu zrobic dla mnie pare fotek hehe :-) no i postrzelal troche fajne wyszly. A najfajniejsze jak wystawilam swoj klebuszek brzuszek :-). Dawno juz nie mialam nowych fotek fajne wyszly nie takie mega wyrazne, ale ok. Wpadne kiedy to Wam opowiem jak bylo teraz namachalam na szybkiego, bo zobaczylam Gosiu ze tesknisz :-). Buziam Was i maluszki :*** uciekam na pyszne kanapeczki kochanego :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×