Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
natalka2384

CASTAGNUS - łatwiej jest zajść w ciążę?

Polecane posty

Powiem Wam że jak patrzę na ceny tych wózków to stwierdzam, że są tańsze niż sześc lat temu jak ja kupowałam dla córci. Przy tyło zgięciu szyjki lepiej po stosunku być na brzuchu, mi tez tak ginex powiedział. Niezapominajko nie martw się z tymi podejrzeniami, każdy kto tu pisze ma swój adres ip jeżeli ta gnida przekroczy granice napisze się do admina i da się tego kogoś szybko rozszyfrować. Mnie zawsze bawi, to jak ludzie niektórzy są niedowartościowani, a może jakaś zazdrość nie wiem. Ja Was podczytuje bo dzięki Wam nadzieja mi wróciła i jakoś tako lepszy nastrój jest. Mi się wydaje, że w przyszłym roku będzie dużo narodzin i ja licze, że tyż się załapie :)), może u Góry limitu szczęścia nie wyczerpałam kto wie :)), pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie dziewczyny wiecie czym się obniży poziom androstendionu?? mam z najświeższego wyniku 4,6 norma: 0,3-3,5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katiaa85 Mnie się one osobiście nie podobają,ale każdy ma swój gust:) Lovekrove Takie też mi się podobają,ale ja już wybrałam ten:):):):) Ale Mały już duży!:)NAJWAŻNIEJSZE,że jest wszystko oki:):):):) aguska1 możesz się pochwalić fotkami:):) KarolinaPaw23@wp.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anirak Mam gdzieś takie osoby wiem,że to jest któraś z Nas i bym dała sobie rękę uciąć!!!!! Jeśli jeszcze jeden będzie taki wpis to trzeba z tym człowiekiem porządek zrobić...Jeśli Go tak wkur..to po h***tu wchodzi?!!!żeby się ośmieszać?! Sorki Laski,ale napisałam co myślę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anirak, czasami lekarze przepisuja leki przeciwcukrzycowe ale ogólnie nie da się obniżyc testosteronu, androstendionu itd. Moj nigdy nie opadl!! A robilas te 2 pozostałe badania? DHA-s i testosteron?? Według mnie masz potwierdzenie diagnozy o pco; i usg i poziom hormonow na to wskazuje. Nic tylko stymulacja owu i to jak najszybciej bo czas leci.. Jasne że możesz iść np.do endokrynologa ale moim zdaniem to strata czasu bo miesiącami bedzie Cię czymś faszerował a z clo uda Ci się szybciej i monitoring pokaże czy miewasz owu bo z lekami od endo będziesz celowala w ciemno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Marianna :) Ginowie często doradzają leżenie na brzuchu kobietom z tylozgięciem macicy. A ja Ci radzę godzinne leżenie bez ruchu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puk, puk! Jest tu kto? Ja już buszuję po domu:) Lovekrove super, że wszystko ok, i Mikołaj duży. Ja jak się urodziłam to ważyłam ok. 2500 g. I w dodatku miesiąc przed terminem. Bo wystąpiło zatrucie ciążowe i na szybkiego Mama musiała rodzić. Aguśka pewnie, że tęsknię, więc jak będziesz mogła to zdaj relację:) Asia jak poszło pisanie pracy? Ja pamiętam , że bardzo tego nie lubiłam na studiach;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry Słoneczka :) Lovekrove - najważniejsze,że wszystko dobrze, a Mikołaj jest skory do figli :) żeby juz od samego początku wystawiac język panu doktorowi :) czekam na info od dietetyka, mam nadzieję,ze zrobi Ci pomiarHbA1c (jak Twoja hemoglobina wiąże sie z glukozą-norma do 6=jeśli ją masz to znaczy,że dieta działa) Gosia-jak krew z nosa, ale 1/4 środka juz mam :) zlewkę mam na tę pracę , bo to zaliczenie przedmiotu, ale coś przyzwoitego trzeba dać do archiwum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) wczoraj rozmawiałam z moim M na spokojnie, dalej nie jest zachwycony facetem ginekologiem, ale chyba zrozumiał, że i tak pójdę ( przynajmniej na 1 wizytę, zobaczymy czy naprawdę jest dobrym lekarzem ). Lovekrove- ale super, ze masz film z usg, pewnie nie raz go będziesz oglądać, szczególnie jak język pokazuje :) marianna_tatry- mi ginekolog kazała leżeć po .... min 6 godzin !! a gdzieś na stronie czytałam że najlepiej 7 godzin, nic nie mówiła czy na plecach czy na brzuchu. My się najczęściej do tego stosowaliśmy, bo mieliśmy czas bardzo późno przed pójściem spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KALA85
Hej Hej, my właśnie po śniadanku i postanowiliśmy dziś więcej poleżeć. Zorka Twój Maluszek jest taaaki duży że aż dziwne że między Nami jest tyle dni różnicy, aż się martwię że mój Maluch jest za mały;/ A czy na pierwszym zdjęciu to jest nóżka???? Boże jaka długaśna haha. A co do zdjęć to mam aparat z wyciąganą kartą którą zaraz wkładam do laptopa i w ciągu kilku sekund zdjęcie mam w kompie i wstawiam. A co do wózków to fajne macie pomysły, jest wybór nie ma co:) ja najpierw chodziłam po slepach i szukałam, sprawdzałam jak sie prowadzi, czy mieści się do auta, czy fotelik jest bezpieczny, czy nie jest za ciężki, niektóre wózki mają fajne gondole ale strasznie jakieś ciasne, krótkie,ważne są też kółka, piankowe są lżejsze ale pod krawężnik ciężej nimi podjechać niż dmuchanymi.... wtedy dopiero popatrzyłam na allegro jak się ceny prezentują. Mój już przeszło rok czeka na dziecko..... mam ten "j 12" tylko że nie z ramą czarną jak na obrazku tylko aluminiową bo jest lżejsza, mam nadzieję że w końcu wyjadę nim na wiosnę....buziaki. http://allegro.pl/jet-alu-baby-active-2011-hit-fotelik-3w1-i1859384297.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajne te wózki pokazujecie, nie wiedziałam, ze jest taki wybór, wogóle się na tym nie znam, nie wiedziałam, że są takie drogie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Śliczne te Wasze maluszki na USG! Ja przełożyłam właśnie wizytę na 29 października, to będzie 4 dzień siódmego tygodnia (29 dzień od owulacji) więc mam nadzieję, że powinno już być widać serduszko :) Wciąż nie mam absolutnie żadnych objawów ciąży, aż zrobiłam kolejny test by upewnić się czy kreska testowa ciemnieje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia - ja dzisiaj ide dopiero po skierowanie i śmigam do poradni - a ile będe czekała na szkolenie i wizytę to ja nie wiem. Mam nadzieję, że nie za długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) mam pytanie do dziewczyn, które brały Clo i mierzyły przy tym temperaturę. Czy też miałyście od niego podwyższoną podstawową temperaturę ciała? Bo ja wczoraj wieczorem wzięłam pierwszą tabletkę i mi dzisiaj tempka skoczyła o 3 kreski, a nie była w ogóle zaburzona... Dzięki za odpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Kochane ja niestety nie mam miłej wiadomości zmora przyszła wczorajj wieczorem...a juz byłam pełan nadzieji poniewaz cykle miałam 28 dniowe a teraz okazał sie 33 i z tego wszytskiego moze pomineliśmy ten wazny dzień... w tym miesiącu czeka nas badanie nasienia ..zobaczymy....ja zakupiłam femi fertil i testy owulacyjne...chyba zacznę mierzyć temp...co prawda nie bardzo wiem jak ją zinterpretować az wstyd sie przyznać ;) ....buziaki ...będe się szkolić ... Moze jeszcze zakupię zioła ojca sroki 3 ale niewiem czy moge łączyć z femi fertil.Czy słyszałyście może o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justysia 88 ja jestem po 2 m-siecznej kuracji clo ale bez monitoringu ..niestety mi się nie udało...wzrosty temp. wystepują i to odczuwalne...nawet jajniki czułam.....życzę ci żeby clo u Ciebie zadziałało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mały właśnie zasypia, więc mam chwilę na kafe i na zrobienie opłat :) Lovekrove, cieszę się, że z Mikołajem wszystko OK :) Co do wózków, tomy mamy z pompowanym kołami, przednie skrętne i powiem Wam, że na nasze chodniki jak znalazł :D myślę, że zimą też będę zadowolona. Wybieraliśmy między X-Landerem i Jedo i wygrał Jedo, ze względu na większą gondolę. Zimą jak dojdzie u małego kombinezon to będzie akurat :) a chłop do najmniejszych nie należy, więc dobrze, że na taką rzecz zwróciliśmy uwagę. I plus, że ma regulowane amortyzatory. Taki mamy: http://www.wozki-jedo.pl/index.php?d1=9&d2=620&d3=-1&d4=0&id=1310&p=0&x=0&p1=0&p2=0&session=JceRboDF&k=0&dd=2&pp=1 Fotelik mamy Maxi-Cosi citi. Zmykam, bo mały płacze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KALUNIA, to jest nóżka! To ma po mężu bo on jest bardzo wysoki ale z tą róznicą że ma długie nogi a krótki tułów więc gdy siedzimy obok siebie na kanapie to mąz jest niższy ode mnie :D Moje kuzynostwo (6 kuzynów i dwie kuzynki) mają minimum 190cm wzrostu i więcej więc może tez mam to w genach. Ja mam 168cm i jestem najnizsza w rodzinie. Moja 17-letnia (za miesiąc 18-nastoletnia) siostra jest prawie równa z moim M, tylko ja taki karakan ;) Też zauważyłam że rozmiary Okruszka są duże bo na granicy tygodnia lub czasami o tydzień do przodu. Obawiałam się ze to może jakiś zespół Downa czy jakis inny że dziecko takie duże ale usg genetyczne to wykluczyło więc taki jego/jej urok :) Tylko jak ja te girki długo rodzić będę hahaha. No i wyobrazcie sobie te kopniaki, auć! Na samą mysl mnie skręca. Jak mi taką nogą przywali to nie wiem czy przeżyję ;) I między innymi dlatego myslę że to może być chłopiec. Niech sobie będzie co chce ale fajnie by bylo gdyby miało moje oczy (duże i brązowe). Mąż ma niebieskie, takie normalne ale za to rzęsy długie więc też będą ładne :) Kala, a może miałas dluższa faze lutealną niż ja i stąd ta różnica ale przypuszczam (tak tylko gdybam!) że Ty masz dziewczynke a ja chlopca i stąd ta róznica. A to moje dolne zdjęcie to jest własnie usg genetyczne (chyba) i tam jest między nózkami pępowina -pisze na wypadek gdyby któras pomyslala że malec ma trzy nóżki albo mega pitolka hihihi. Sorki, dopadła mnie jakas głupawka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobieciątko głowa do góry, może w przyszłym cyklu się uda. U mnie na razie mały sukces po lekach, bo na razie odpukać plamień brak (w zeszłym cyklu miałam je już od 2 dni) i mam nadzieję, że tak już zostanie. Jakby się jakimś cudem udało to miałabym świetny prezent dla M na urodzimy. Mimo wszystko podchodzę to tego bardzo sceptycznie po tylu nieudanych próbach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobieciatko, ja piłam mieszankę ziołową nr 3 Ojca Sroki :), do tego łykałam witaminy FertilCare, koenzym Q10, L-karnitynę, witaminę E i C, B-Complex B-100, przed owulacją był też wiesiołek i olej lniany i udało się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vilia tez na niego jestem nastawiona, kolorek 182:) Zora, taki kopniaczek w bioderko lub próby skakania na trampolinie....poezja :) nie wiesz czy masz sie cieszyc czy płakac z bólu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KALA85
No Zora jak zobaczyłam tą nogę to aż się uśmiechnęłam, a tam niżej to pępowinka ;)może u Nas za 2 tyg zobaczy płeć już, to będzie 18tc wtedy, rozmawialiśmy z M i mówił że mimo wszystko i tak chciałby dziewczynkę, jak to sie okaże to dziewuszka to powrócą wspomnienia i będzie płacz.....:( czeka na nią rózowa wanienka , kocyk różowy, baldachim do łóżeczka, resztę mam koloru neutralnego.... Kurcze powili chyba czuję ruchy, wczoraj po obiedzie mnie kilało w podbrzuszu, M cwaniaczył że to gazy ale jak swoje wiem:) Vilia masz superowy wózek, my tez się nad nim zastanawialiśmy bo widziałam na allegro ale akurat go w sklepie nie mieli;/ fajny, one są lekie w prowadzeniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KALA85
AAA dziewczyny mam pytanie, co sprawić M na drugą rocznicę ślubu, mamy 24 października i dopiero patrzę że to już 18 paź, a pomysłów brak;/;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zależy czy wolisz prezenty praktyczne, czy różne fajne bibeloty. Mój w tym roku na 2 rocznicę dostał koszulkę z śmiesznym napisem "Mąż sp. z o.o. i pod spodem różnymi śmiesznymi tekstami"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kala, Ty się uśmiałaś na widok nózki a ja wywaliłam gały na wierzch :D Toć to kolos bedzie a jak po porodzie go zmierzą to chyba rekord szpitala pobije ;) Na szczęście podobno główka najdłużej wychodzi i ramionka, reszta sie wyślizguje szybko. Mówię Ci, dzieciak w ogóle nie prostuje nóg bo nie ma jak, a gdy je podnosi do góry to dotykają do ,,sufitu'' jego mieszkanka. Ide dzis na zakupy ogólne i po raz setny spróbuję kupić oliwkę bo wciąż o niej zapominam a skórę mam aż bialą z wysuszenia. Kłuje i swędzi :( Ja mam wizytę za tydzień, we wtorek i bedzie to 15 tydzień -również mam nadzieję na podpatrzenie choć troszkę płci ale z moim szczęściem dowiem się pewnie tuż przed porodem :D Nie dość że mi hałasują budowlance pod oknem to jeszcze i w mieszkaniu remont się szykuje -zamieniamy się na pokój teściów wiec trzeba wymalowac itd bo wiadomo teściowie starsi ludzie więc i tapetę stara mają i mnóstwo świetych obrazków- trzeba będzie dziury po nich łatać ;) Ale za to mnostwo miejsca będzie i na lóżeczko i na wozek i malec będzie potem mógł spokojnie sobie raczkowac czy uczyc się chodzić. A macie może lub planujecie zrobić takie drzwiczki oddzielające dziecko od kuchni lub schodów?? My zrobimy w kuchni i nie wiem czy gotowe lepsze czy samemu zrobić? Ja osobiście nie znam żadnego malca który by się nie lubił bawić gałkami od gazu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
netta, świetny napis :D Bo faktycznie faceci są : z ograniczona odpowiedzialnością hahaha. M ma za miesiąć urodziny więc może tez się za takimś czyms rozejrzę ;) A co doradzacie kupić siostrze na 18-nastkę ?? Nie wiem czy dac jej kasę czy lepiej cos kupić :( Ja to mam masakre bo za miesiąc, dzień po dniu, urodziny mają mąż i siostra. Potem święta. W styczniu M ma imieniny a w lutym walentynki i rocznica ślubu. W marcu spokój, w kwietniu poród a pw maju mije urodziny i imieniny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam podobny problem bo teraz pod koniec października M ma urodzimy myślałam, żeby kupić mu świnkę "zbieram na wózek" lub z jakimś innym śmiesznym napisem. Potem Mikołajki w grudniu plus urodziny dwójki moich braci, 30 rocznica ślubu teściów, masakra nie wiem jak wyrobie na te wszystkie prezenty. W lutym 2 urodziny bratanicy. Potem w kwietniu urodziny mojej mamy i 30 rocznica ślubu rodziców. Jednym słowem czeka mnie bankructwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spóźniona Wanda jeszcze się udzieli Nie znam sie za bardzo na nazwach (nazwy jeszcze ogarniam ale nie typy) Spodobał mi się bardzo x-lander ten do joggingu ze względu na koła _u nas chodniki rozwalone, a ja i tak mam zamair z Małym chodzić na spacer do lasu, na pola A no i urodzi się to możliwe bedą jeszcze zaspy Więc koła idealne...ale nie można przewrócić dziecka do siebie, a wiem jakie to potrzebne-maluchy mają różne pomysły ja bym chciała widzieć co akurat robi Gość w sklepie z wózkami proponował mi roan-ale nie maritę czy cortinę tylko taką mała wersję nie wiem jak sie nazywa ze skrętnymi kólkami lekki aluminiowy, ale te kólka mnie nie przekonują A gość miał takiego gadanego i rzeczywiście podobał mi się ten wózek bo ja malutka jestem i smiesznie wyglądam za sterem potężnego wózka i tak jak z imieniem zdecydować się nie mogę Pooglądam Wasze typy Lovekrove czyli też hodujesz sobie olbrzymka:) mnie też waga przeraziła(563gramy) ale jak sobie przypomnę te dziewczynę w poczekalni z tym brzuszkiem rozmiarów mojego z terminem na jutro- czyli co kobieta chuda na diecie cukrzycowej, a Dzidzia duża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Niedawno wrocilam bylam u kolezanki od rana i taki mnie dopadl glod niedawno ze myslalam ze bedzie pawik z glodu. Rzucilam sie na obiadek jakbym nie wiadomo ile czasu jadla :P teraz najedzona i ogrzana w domku bede odpoczywac. Moze mala drzemka... Teraz ide doczytac co pisalyscie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×