Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
natalka2384

CASTAGNUS - łatwiej jest zajść w ciążę?

Polecane posty

Gość alooooo3
cześć dziewczyny, dzis bylam w klinice wkurzylam sie bo lekarz wzial za 1 wizyte 200 zl a teraz 150. zlecil kolejne badania bo stwierdzil ze w szpitalu nie zrobili wszystkich.uparl sie jak osiol ze mam isc na jakies konsyrium czy cos takiego dotyczace migreny-mimo ze powiedzialam iz boli rzadko. uparl sie tez na HIV , mammografie , ekg itd...co za facet! juz na wstepie powiedzial ze leczenie bedzie bardzo dlugie i dostane takie hormony ze nie bedzie mogla mnie bolec glowa. wiem ze jest fachowcem ma swietne wyniki ale skad wie ze leczenie bedzie dlugie skoro nie ma wszystkich wynikow..... jedyne szczescie to ze mam isc do niego 7 listopada wiec szybko.... widze ze was wywialo, pisze tutaj bo nie znalazlam linka( nie mam a bardzo czasu szukac) no chyba to tyle ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betina340
to ja 25 miesiac staran lecz wciaz nie trace nadziei i marze bo marzenia ponoc sie spelniaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katiaa!!! WOW !!! Udało Ci się! Cudnie!!! Który to tydzień? Jak się czujesz??? Słuchajcie dziewczyny. Dawno nie zaglądałam. Bardzo ważne pytanie mam... Od przyszłego cyklu zaczynam brać clo, ale w tym czasie co wypadnie owu M nie będzie przy mnie (prawdopodobnie ) słyszałam że przy clo, owulacja może wystąpić wcześniej niż normalnie. Czy to prawda? Macie jakieś doświadczenia? W sumie zależy mi żeby tak było, to by się M jeszcze na owulację załapał. Okres powinnam dostać najpóźniej 3 listopada. 15 już mnie nie będzie. Czyli 13dc będzie nasza ostatnia próba. W tym cyklu owu wypadła właśnie między 12-13 dc. i teraz bardzo się zastanawiam, czy clo może mi przyśpieszyć owu, jeśli np wezmę je od 1-2 dc. Czasami tak lekarze przepisują, celem wyprodukowania większej ilości jajeczek. Kurcze - macie jakieś doświadczenia z clo i wcześniejszą owulacją przy tym... ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staraczka 86
dziewczyny czy ktoras bedzie w stanie mi pomoc?? otoz moje historia. staram sie juz 2,5 roku bylam u lekarza najpierw zaczal od mojego meza i stwierdzil ze nie zajde w ciaze bo jego plemniki sa za powolne dostal cynk i wit e po 3 miesiacach zaszlam niestety ciaza przestala sie rozwijac i w 7 tyg musialam ja usunac. jesli chodzi o mnie mialam robione badanie i nic wiecej mi nie powiedzial. mowi tylko ze jesli maz nie bedzie bral tabletek nie zajde minelo od usuniecia 5 miesiecy a ja dalej nie zaszlam w ciaze. moje okresy sa rozne przed mam plamienia a i w ciagu cylku tez sie zdazaja choc w srodku jest wszystko ok. teraz postanowilam kupic soebie na wlasna reke castagnus nie wiem czy dobrze robie ale innego wyjscia nie widze ilez to mozna czekac. teraz mam pytanie przez jaki czas to brac wiem ze 3 miesiace ale posniej ile taka kuracja trwa i czy to da cos czy mi to nie zaszkodzi i co bedzie jesli kiedys zajde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staraczka 86
jest tu ktos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staraczka 86
czy nie ma tu nikogo kto by mi pomogl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jestesmy jestesmy :) MamusiaNatalki :) Ja po clo mialam owu 19dc a bralam od 5dc przez 5dni wejde do was na forum to popiszemy tylko przyslij mi link bo zgubilam :P Staraczka 86 ja osobiscie castagnusa nie polecam ale to jest moje indywidualne podejscie on mi w niczym nie pomogl. Zacznij brac Mg z vit B6 oraz moze olej z wiesiolka lub pic siemie lniane (niedobre w smaku) ale wielu kobietkom pomogl. Mnie sie udalo zajsc ale nie wiem co bylo zasluga chyba dalam sobie spokoj bo stwierdzilam ze cykl na marne ze przegapilam owu (widocznie sie pomylilam) Aha powiem ci ze ja poronilam w styczniu i udalo mi sie zajsc we wrzesniu u mnie tez ciaza byla obumarla. Mam nadzieje ze teraz bedzie wszystko dobrze. staraczka 86 i MamusiaNatalki trzymam za was kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staraczka 86
katia myslisz ze nie zaszkodzi mi?? nie wiem jakie sa objawy wysokiej prolaktyny ale od jakiegos czasu mam ciagle plamienia przed @ i pomiedzy dlatego kupilam castagnus ktory mam zamiar zaczac brac. nie chce juz wiecej czekac bo ilez to mozna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staraczka jak masz plamienia to chyba masz niski progesteron, nie zaszkodzi ci brac Mg z vit B6. Co do castagnusa to nie wypowiadam sie bo on mi osobicie nie pomogl ale tez bralam go tylko 2 cykle i przerwalam. Niektorym dziewczynom pomogl innym zaszkodzil w cyklach bo im poprzestawial i wydluzyl. Bedzie dobrze postaraj sie tak nie myslec. A mezowi poprawily sie plemniczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staraczka 86
tak ma cały czas ma dobre wyniki gdyz bierze witaminki ja biore femibion. teraz wlasnie zakupilam castagnus gdyz czytalam o tych plamieniech przed @ i w trakcie cyklu. wydaj mi sie ze nie zaszkodzi jak sprubuje brac te 3 miesiace a moze a noz stanie sie cud i mi sie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staraczka castagnus nie powinien ci zaszkodzic jak chcesz sprobuj :) Ja swoje zdanie powiedzialam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staraczka 86
dziekuje sprobuje nie wiem tylko jak to bedzie wygladac w razie czego jak zajde w ciaze albo jak brac jak nie zajde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze hmm nie bardzo pamietam jak sie go bralo ale chyba bralo sie go przez cale 3 cykle non stop po 1 tabletce dziennie od 1 dc. Za duzo nie pomoge by nie namieszac, poczytaj wczesniejsze posty na poczatku cos tam na pewno bylo na ten temat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staraczka 86
masz racje przez 90 dni sie bierze ale nie wiem jak pozniej czy moge brac ponoc miesiec przerwy i dale ale ile tak mozna???? dziekuje duzo mi pomoglas jestem dobraj mysli czekam na okres i zaczynam brac moze kiedys sie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusianatalki, ja clo bralam od 3dc i owu byla zawsze 14dc. Raz tylko byla 16dc. Ale pozniej nie. staraczka, skoro M ma wolne plemniki to niech bierze ten cynk + witaminy. One nie działają od razu. Czasami trzeba miesięcy. A minimum 3 miesiące. Mój mąż brał salfazin -bez recepty (zestaw witaminowy z cynkiem). Ogranicz mu kawę, chipsy, cole i staraj się by zdrowo się odzywiał. Zero alkoholu. Myślisz że castagnus pomoże skoro M musi o siebie dbac? Jak uwazasz ale może Ci on namieszać w cyklu -wydłuzy Ci go a co za tym idzie, przesunie owulacje i możesz ją przegapić. NIe twierdze że akurat Tobie sie to przydaży ale bardzo dużo dziewczyn narzekało na to. Ja też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tutaj naprawdę zaczął się sezon urlopowy... :) albo sezon zimowania :):):):) Zawsze Was "pełno" a od wczoraj jakby burza śnieżna wszystkie porwała :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Mamusianatalki, ja wyhodowałam jeden. Ale inne dziewczyny po2 a teraz nawet jedna 4 !! Tutaj jest cicho bo przeniosłysmy sie tutaj:" Kurczę - szkoda. Wątek o castagnusie zrobił się ogólny, ale i tak większość miała o nim wiedzę, na której zależało innym. Te co miały wiedzę, zrobiły sobie prywatny wątek - ten co podałaś. A szkoda. I tak na tym nowym wątku "pomarańczowe" będą was molestowały. Za kilka miesięcy znów zrobi się "prywatny " i znów będzie inny tytuł. Nie lepiej podawać sobie na priva maile? albo skypa? czy nawet GG, a wątek ze :starszakami: zachować ??? Szkoda tego wątku... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalki Mamusiu
na tym forum jest wiele info o przyczynach i leczeniu ...poczytaj sobie wstecz to znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania...tylko ,ze komu sie chce szukac jak mozna dostac podane na talerzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staraczka 86
ja wiem ze jesli moj m bedzie bral te witaminy bedzie dobrze tylko moj lekarz nie zalecił mizadnych badan wiec przeczytalam o tym costagnusie o tych plamieniach moich i jesten w stanie sprobowac chociaz te 90 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He he :) pewnie że łatwiej zapytać i uzyskać odpowiedź, a to dlatego że wątki są długaśne... i strasznie ciężko by było czytać kilkaset stron, żeby dostać jedną krótką odpowiedź :) A tak - zadajesz pytanie - ktoś zna odpowiedź i hej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betina340
co do castagnusa to bierze sie go 1 tabletke przy wadze do 60 kg a powyzej tej wagi 2 tabletki od 1dc przez 90 dni ja go bralam ale mi nie pomogl wiec dalam sobie z nim spokoj obecnie stawiam na lekarza i bylam ale akurat dostalam ta wredna@ i nie mogla mnie zbadac wiec zapisalam sie na termin jak juz bede po i wtedy mi powie czemu nie mam dzidzi jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staraczka 86
od kilku dni cichutko tutaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betina340
co do odczuc po castagnusie to ja raczej nie widze wiekszej roznicy nie biorac go mnie nic on nie dal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staraczka 86
czy jest tu jeszcze ktos?? gdzie wy wszystkie staraczki podzialyscie sie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betina340
ile wogole nas staraczek jeszcze zostalo zacznijmy od tego bo juz chyba niewiele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×