Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
natalka2384

CASTAGNUS - łatwiej jest zajść w ciążę?

Polecane posty

Judytko a jak długo miałaś te bolące piersi i duszności?? 1, 2, 3 miesiące czy dłużej?? Bo jak powiedziałaś o tych dusznościach to ja też tak mam ale myślałam, że to od mojej wady serca. Czasem mam wrażenie że nie ma tlenu w powietrzu i nie mogę oddychać...Oby to się nie nasiliło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny;) Bardzo się cieszę ASIU, że test apteczny potwierdził ciążę... :D Asiu jeszcze raz z całego serca gratuluję to najwspanialszy prezent jaki mogłaś sobie wymarzyć na Dzień Dziecka :D :D :D Mnie w pierwszej ciąży bardzo bolały piersi, marzyłam o tym aby móc zdjąć stanik bo nawet on mi przeszkadzał... Ale jeśli dobrze pamiętam to pod koniec drugiego miesiąca było już ok, tylko wymiotowałam 3 miesiące cały czas suchy chleb i woda, ale i tak chce kolejnego dzidziusia, nawet jeśli sytuacja miałby się powtórzyć... :D Dziewczyny, jeśli kupowałyście testy owulacyjne na allegro to dajcie znać jakie i czy spełniły Wasze oczekiwania, bo jest ich tam całe mnóstwo, a wolałbym kupić sprawdzone... :P :D :P Pozdrawiam Was wszystkie i każdą z osobna dołączając tylko pozytywne wibracje ;) :) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieznajoma, ja mogę odsprzedać Ci moje świeżo zamówione, sprawdzone i bardzo przeze mnie polecane testy owu kasetkowe a nie paskowe. Używałam je 2 cykle, poprzedni i ten i się udało :) Jak byłabyś zainteresowana czekam na info na maila: malenka85@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tez byly strasznie bolące piersi...wymioty w 6 tygodniu ale tylko jeden dzien- powrót z wycieczki samolotem- nie wiem czy to efekt ciazy czy efekt samolotu , a tak żadnych innych oznak i tak przez cala ciaze... nwet zachcianek nie mialam oprocz jednego pączka ;))... takze kazda jest inna i naczej przechodzi... teraz Asiu czekamy na Twoje relacje ; ) ja mam te testy http://allegro.pl/testy-owulacyjne-owulacyjny-10-szt-3-test-ciazowy-i2301988685.html stosowalam jeden cykl i dokladnie pokazaly owulację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieznajoma, dopiero wróciłam z zakupów i odpisałam Ci na maila :) Dziś zaopatrzenie ślubnego alkoholu, mam nadzieję, że 15 butelek półlitrowych wódki na 40 osób wystarczy, jak myślicie?? Do tego dojdzie wino i szampan ;) Chyba dostaje pierwsze objawy ciąży - latam co 30 min siku, nawet w sklepie nie wytrzymałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa, nie martw się, niedługo Twoja kolej i też będziesz latać ciągle siku ;) Możesz mnie trzymać za słowo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobietą w ciązy nie mozna odmawiać... takze skoro tak mowisz to musze sie sluchac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zeby to tak latwo bylo powiedziec ;( w marcu mineło 2 latka jak odstawiłam tabletki, w sierpniu minie 2 jak tak poważnie zaczelismy sie starać ... zawsze chciałam urodzić na wiosnę aby mieć całe wakacje wolne ,,, .... wiec mam nadzieję ze tak będzie. Trzymakcie kciuki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa, nie możesz planować kiedy byś chciała urodzić. Ja tak myślałam co miesiąc i nic z tego nie wychodziło, chciałam urodzić w kwietniu lub maju ale nic z tego nie wychodziło a teraz w ogóle o tym nie myślałam. Obojętnie kiedy byle by się udało i akurat w tym miesiącu się udało :) Urodzę w lutym, a sama sobie wmawiałam, że oby nie zimą, tylko nie zimą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz nie planuję ...tak bylo 2 lata temu ... teraz poprostu chce byc w ciązy ... obojetnie kiedy... poprostu pragnę tego bardzo ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już chyba i obojętnie jak... do tej pory nie chcialam slyszec o inseminacji i klinice niepłodnosci ale chyba czas dorosnąc ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny pamietacie mnie jeszcze?? bardzo dawno mnie juz tutaj nie było,wszystko przez to że tyle sie d=teraz dzieje.....obrona,zostałam sama z córeczka w wielim pustym domu bo mąz i rodzice wyjechali za granicę.. Asiu serdecznie ci gratukuje to wspaniała wiadomosć...:) jak twoj przyszly maz zareagowal na tak wiadomość?:) pozdrawiam was bardzo serdecznie i zycze milej niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu u mnie te bóle i duszności trwały 2 miesiące potem ciągle latałam siusiu no i nie znosiłam zapachu smażonego kurczaka mdliło mnie niesamowicie .Całą ciąże jadłam pomarańcza i biszkopty..Napisz proszę jakiej firmy są te testy ow.Zyczę ci przyjemności podczas ostatnich przygotowań do ślubu to fantastyczne chwile,chciałabym przeżyć to jeszcze raz..................oj rozmarzyłam się trochę.Właśnie jak twój ukochany na wadomość o 2 kreseczkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu u mnie te bóle i duszności trwały 2 miesiące potem ciągle latałam siusiu no i nie znosiłam zapachu smażonego kurczaka mdliło mnie niesamowicie .Całą ciąże jadłam pomarańcza i biszkopty..Napisz proszę jakiej firmy są te testy ow.Zyczę ci przyjemności podczas ostatnich przygotowań do ślubu to fantastyczne chwile,chciałabym przeżyć to jeszcze raz..................oj rozmarzyłam się trochę.Właśnie jak twój ukochany na wadomość o 2 kreseczkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justa- jak zwykle dziekuje Ci za informacje;) u mnie sprawa wyglada tak ze staramy sie od listopada, teraz mialam cykl monitorowany w sumie pierwszy raz no i pechzerrzyki byly, moment owulacji rzekomo wyznaczony i po owulacji pecherzyk zmalal, zanikl nio i lekarz po tym jednym cyklu postanowil dac mi CLO co prawda wahal sie ale dal- w sumie zadziwilo mnie ze tak od razu mi dal bo sprawdzalam owulacje testami i zawsze byla w tym samym terminie- teraz jak nie mialam owu mialam plamienie przed 5 dnio co wczesniej nigdy sie nie przytrafialo-wiec mysle ze temn cykl byl felerny bo taz objawow owu nie bylo-co miesac byly. wiec wydaje mi sie ze szybbko zapisal mi Clo-ale w koncu musze komus zaufac i poddac sie leczenieniu... ja mam brac od 2 do 6 dnia cyklu a jak Wy mialyscie? jak si czulyscie po nim? Gabrysiowa- dziekuje Ci rowniez za wskazoweczki;) Gabrysiowa jak bym miala blizniaki to by byla jazda- mieskzma na 3 pietrze mam 66 schodow do pokonania;) ajc;) chociaz prawdopodobienstwo jest i bez CLo poniewaz meza dziadek jest od blizniakow a to podobno c 2 poklenia sie powtarza;) Aska gratuluje jeszcze raz- Twoja wiara czyni cuda:) mi jej brak jakos.. chociaz teraz clo i hsg i maz dzis kupil mi femibion :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka, pamiętamy Cię :) dziękuję za gratulacje :) Judytka, tu masz stronkę z testami, brałam od nich i owulacyjne i ciążowe - ja byłam bardzo zadowolona, używałam ich 2 cykle, wystarczyło ;) http://allegro.pl/kasetowy-test-owulacyjny-testy-plytkowe-promocja-i2357019691.html Ciekawe jakie u mnie będą się objawy wychodzić...hmmm...Mama mi mówiła że w 6 tygodniu wylądowała na podtrzymanie ciąży z plamieniami, mam nadzieję, że u mnie będzie wszystko dobrze... A jak mój M zareagował?? Hmm jak zrobiłam pierwszy test to on wrócił z nocki, więc zanim go wybudziłam i powiedziałam, że prawdopodobnie jestem w ciąży (a powtórzyłam to zdanie tak z 5 razy) to jak w końcu doszło to mnie bardzo mocno przytulił i powiedział "no w końcu" :D z taką wielką ulgą jakiej u niego jeszcze nigdy nie widziałam :) Dopiero tak po 3 godzinach dzwonił spytać czy nie śnił i jak teraz mogę tą ciążę jeszcze potwierdzić ;) Ogólnie to już mi zabrania jeść chipsów, kawy, pizzy - masakra ;) i co 5 minut pyta jak się czuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Franiu, musisz myśleć pozytywnie, tak jak ja. Sama mówiłaś o mnie, że takich wibracji zadowolenia to u nikogo nie widziałaś ;) i co?? u mnie zadziałało ;) Uda się, musi się udać i koniec :D Zaczęłyśmy prawie tak samo starania, ja od października ty od listopada, miałyśmy tak samo owulki, okresy, pomyśl sobie, że jak Ci wypadł teraz cykl bez owu to jesteś ten cykl za mną to teraz się UDA :D musimy iść łeb w łeb, jak to mówią :D Nawet męża nie zdążyłam wysłać na badania - z tego też się on bardzo cieszy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę spaćku dziewczyny, do juterka :) Której to zaczęły się dni płodne?? Nieznajomej?? To trzymam bardzo kciuki ;) Nie wiem kiedy u mnie to zadziałało, czy te 2 dni przed niezapowiedzianą owulkąi plemniczki się przechowały czy to strzał 1 dzień po pozytywnym teście na owulkę prosto do bramki ;) Nie wiem więc jak widać wszystkie pory są dobre :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aska- dziekuje- az sie wzruszylam. dziekuje Ci naprawde za slowa otichy;* odpoczywaj ;***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu ja jeszcze chwilkę muszę poczekać, jeszcze @ jest u mnie... :P Odpisałam Ci na pocztę, z góry dziękuję, że o mnie pomyślałaś :D Spokojnej nocy dziewczyny, teraz jest bdb czas na staranka, noce będą wkrótce gorące, trzeba będzie się mocno odkrywać, nawadniać, budzić się co rusz w nocy... To wiecie jak jest ... hi hi hi szmege rege będziemy robić dziewczyny, działać :D :P :D działać do skutku... Tak więc póki co te co mogą niech działają,a my dopingujemy, a potem zamiana heh Pozostałe zbieramy siły na staranka pa do jutra kobietki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieszę się Asiu razem z Tobą i jeszcze raz z całego serducha Ci gratuluję. Teraz M. będzie dbał o Was w sposób wyjątkowy - cudowny okres przed Wami :D Asiu - a kiedy ślub? Jukka 1234 też CIę pamiętam :) Fajnie, że nas znów odwiedzasz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś znowu szkoła... Ale wczoraj piąteczka wpadła z egzaminu,wiec i dziś wytrzymam, choć pogoda zapowiada się b. ładna.... Franiu - mam taką samą sytuację jak Ty - też męża dziadek jest z bliźniaków, teściowa nie miała, więc nie powiem... fakt- co drugie pokolenie idzie. Mąż ma brata - ale ten,jeszcze nie ma dzieci, ale teściowej siostry dzieci, nie urodziły bliźniaków...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frania jak dla mnie to tez troszke za wczesnie na CLO bo jezeli rosna i same pekaja to po co je jeszcze dodatkowo stymulowac??... ale tak jak mowisz komus w koncu trzeba zaufac...po CLO jest wieksza szansa na ciąze bliźniaczą ;) i tutaj nie ma nic do tego w rodzinie juz byly ciąze bliźniacze .. a to swoją drogą ... wiec masz podwojną szansę na 2 lub wiecej fasoleczek... nie wiem czy zwrocilyscie na to uwage ze teraz bardzo duzo blizniakow się rodz... kiedyś to była rzadkość i wynik naturalny, teraz coraz więcej par ma problemy z zajsciem w ciąże... no i efekt leczenia jest taki . U mnie w przedszkolu w synka grupie sa 3 parki bliżniaków ( a grupa liczy 24 osoby)..niedlugo bedzie latwiej o ciaze mnoga niz pojodyncza ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny :) Dopiero wstałam :) No z tymi bliźniakami to prawda, dużo par ma problem z zajściem i wtedy pomaga się symulacją naturę i wtedy są skutki mnogie ;) Ale czy to źle?? ;) Dziś mnie podbrzusze w nocy pobolewało czasami, myślicie, że to skutek zagnieżdżania się??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiu graaaattttuuuulllluuujjjeeeeeee!!!!!!!!widzisz mowilam spokojnie nie denerwuj sie za kilka dni zrob test i bedzie dobrze.super na slub macie niesamowity prezent:-)to nadzieja i do mnie wrocila moze mi tez sie uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak napewno fasolka sie zagniezdza i dlatego pobolewa a kiedy idziesz do gina?ja teraz zmienilam tabl.na nadcisnienie na takie nieszkodliwe,zeby wrazie w, gdybym zaszla w ciaze dzidzi nie stala sie krzywda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×