Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
natalka2384

CASTAGNUS - łatwiej jest zajść w ciążę?

Polecane posty

Gość gość
Hej dziewczyny xD Tak czytałam troszkę ten wasz wątek i hmm ... Też cierpię na PCO , dowiedziałam się o tym w kwietniu 2011 roku przy czym od razu też dowiedziałam się , że mam cukrzycę typu II . Zanim dowiedziałam się o PCO z narzeczonym staraliśmy się o dziecko 2 lata i oczywiście wszystko na nic (podkreślę też , że mam astmę i alergię) . Biegałam naprawdę po wielu lekarzach i nikt nie był w stanie mi pomóc . Jeszcze w tym samym roku znalazłam w małej miejscowości świetnego ginekologa (Marek Otręba dla tych które mieszkają blisko Wrocławia a dokładniej Św.Katarzyna lub Siechnice) . Próbował na mnie dosłownie wszystkiego bym w końcu mogła zajść w ciążę , niestety na darmo . W styczniu tego roku gdy u niego byłam chyba coś mu w końcu zaświtało i przepisał mi kombinację Castagnus + Duphaston ;) Dokładnie zaczęłam brać tabletki 11 stycznia . Zacznijmy też od tego , że nie mam owulacji , moje @ przychodzą nawet raz na 5 mies i trwają po 2 tyg :) Nie byłam pozytywnie nastawiona po tylu próbach i 4 latach leczeń i starań ale spróbowałam . @ miałam dostać 30 stycznia , jednak nie przyszła , myślałam że znowu będę na nią czekać następne 2 mies ale coś we mnie drgnęło , żeby zrobić test ciążowy i ba duum .... Pozytywny ! Zaledwie kilkanaście dni brania tabletek i ciąża xD Mogę z pewnością powiedzieć , że jest to zasługa Castagnusa , bo to on wspomógł moją owulację , której dotąd nie miałam a Duphaston tylko pomógł zarodkowi się zagnieździć . Niestety ciążę poroniłam w 7 tyg , jaka była przyczyna tego nie wiem ale stwierdziłam , że teraz zacznę się starać bez tabletek bo może to było powodem , jednak po 6 miesiącach zaczęłam znowu brać Caqstagnus , teraz właśnie jestem w środku 2 cyklu z nim i czekam na owulkę ( w poprzednim cyklu nie współżyliśmy w dni płodne) , mam nadzieję , że i tym razem uda mi się z nim zajść <3 ... Dodam też , że Castagnus to tylko lek ziołowy i nie działa na każdy organizm z resztą jak każde inne tabletki bo każda z nas jest inna i na każdą z nas działa co innego :) Ja jestem z niego bardzo zadowolona pomimo poronienia i liczę , że i tym razem się uda ;) Trzymam za was kciuki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joooey
Słuchajcie jak to.jest z tym.castagnusem??? Ja brałam go przez 10 dni ale odstawiłam go bo się trochę przestraszyłam bo podobno wydłuża cykl...ale ja itak mam dluuugi i nie chce rzeby był dłuższy ...nawet nie potrafię określic długość bo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joooey
Bo przez ostatnie miesiące to była istna paranoja tzn zatrzymało mi się miesiaczkowanie a jak się potem okazało to dzieki niedoczynnosci tarczycy... i gdy zaczęłam. brać euthyrox 22.10.13 pojawiła się miesiaczka więc teraz pewnie dopiero teraz hormony mi się normują ale jak pamietam wcześniej też miałam tak co 1.5miesiąca a więc jak sadzicie castagnus powinnam brać czy nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam;) Ja mam i niedoczynnosc tarczycy i pco. Leczylam sie juz na rozne sposoby i nawet z duphastonem kiedy okres byl jak w zegarku sie nie udawalo. W koncu kupilam Castagnusa i zostalam przy duphastonie i tak w pierwszym cyklu z castagnusem nici, nawet okres przyszedl o 3 dni za wczesnie w drugim cyklu okres nie przyszedl zrobilam test ale wyszedl negatywny rzycilam w kat wszystkie tabletki okres dalej nie przychodzil i po dwoch tyg powtorzylam test i wyszly dwie kreski;-) moja owulacj sie musiala przesunac;-) takze zycze powodzenia!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krymcia
Właśnie Castagnus jest na unormowanie @ :) Ja też miałam co dwa miesiące @ więc zaczęłam jeść Castagnus i jak w zegarku:) Niestety bez dwóch kreseczek ale cały czas mam nadzieję że się pojawią:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość catagnusowa
Hej chciałam się przyłączyć też właśnie naczytałam się o castagnusie i biorę go już 15dc wydaję mi sie że owulke już miałam a dalej boli mnie brzuch nie wiem czy to nie wina tych tabletek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krymcia
Hej Castagnusowa:) Mnie brzuch bolał od połowy cyklu do samego @ razem z piersiami. Myślałam że to ciąża ale niestety nie... teraz jestem już podczas brania 3 cyklu i nic objawy jak ręką odjął:) Gdzieś wyczytałam że ten ból może być związany z normowaniem a zarazem szaleniem hormonów. Ma to oczywiście pozytywny i oczekiwany efekt brania tych tabletek więc wydaje mi się że nie powinnaś się przejmować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość castagnusowa
Dzięki krymcia wlaśnie tak myślałam i piersi też mnie bolą tak jakby rosły.Ciekawe czy te tabletki pomogą ja biorę 2 rano przy wadze 60kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość castagnusowa
Kramcia czy tobie w czsie tych tabletek przesuneła się owulka bo mi się wydaje że już miałam według mojej obserwacji i była o czasie.Teraz już po starankach czekam na @ lub nie ale przy moim szcześciu nie mogło tak szybko się udać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krymcia
Wiesz co ja wcale nie miałam owulki... miałam @ co dwa miesiące bez owulacji więc nie mogę Ci powiedzieć czy coś poprzesuwało. Ale wiem że teraz przynajmniej jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość castagnusowa
Wiesz ja biorę dopiero 15 dzień ale w poniedziałek miałam takie kopnięcie że jestem pewna że to była owulka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krymcia
no to akurat środeczek:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość castagnusowa
Byłabym taka szczęśliwa jakby się udało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jooey
Ajjć to nie potrzenie odstawilam go... a tak czułam że nie powinnam rezygnować z niego ale tak się naczytalam że okres wydłużyć może że się przestraszylam ... a tym bardziej że doszukałam.się kilku opinni że tyje się od niego a ja itak z wagą sobie nie radzę bo przytyłam przez niedoczynność tarczycy i przestraszylam się że może od niego będę jeszcze wiekrza ... ale wiecie co castagnus przedłużył mi @z 4dni na 6 dni a do tej pory nie miałam nigdy tak dlugo z tym ze te 2dodatkowe dni to były takie brazowe plamienia... kurczę teraz chyba zaczynam załować że odstawiłam go a wy jak sadzicie... od przyszłego cyklu wrócić do niego i czekać co los przyniesie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość castagnusowa
Ja biorę dopiero i ogólnie nie jest zle tylko trochę boli mnie brzuch i piersi ale za to poczułam kiedy mam owulke a w tamtym mies zero objawów tylko trochę tempka wzrosła zaznaczam że biorę od 1dc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jooey
Ja owulacji w ogóle nie czuję tylko widzę gesty śluz i wtedy to jedyny znak że jest :( ... ale podczas brania castagnusa też pobolewaly mnie piersi :( i myślałam że coś nie tak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość castagnusowa
Właśnie też tak myślałam ale koleżanka z forum wyprowadziła mnie z błędu że tak ma być bo tzn że działają te tabletki ona tak miała tylko jeden cykl a pote wszystko ok:)ja biorę co ma być to będzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja biore teraz drugi cykl castagnusa,okres dostalam dopiero w 36 dc(mialam nadzieje ze cos jest ,ale testy nic nie pokazywaly:-()ale moze dlatego ze zaczelam go brac gdzies tak od 6 dc.wczesniej bolaly mnie piersi a teraz nic dobrze sie czuje,nic mnie nie boli.Temperatury sobie nie.mierze bo jestem przeziebiona i wyniki nie beda miarodajne obserwuje tylko sluz.w tym miesiacu nie nastawim sie ze zajde w ciaze bo maz w delegacji:-(ale chociaz cykl mi sie.unormuje.a co do tycia to ja nie zauwazylam zeby tak sie stalo,schudlam 3kg ale bardziej od tego ze przestalam jesc slodycze(znacznie ograniczylam jeden dzien w tygodniu mala ilosc).moja ginekolog powiedziala ze slodycze sa wrogiem plodnosci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joooey
Hmmmm wiecie co ja może najpierw unprmuję tsh bo mam niedoczynność a potem spróbuję z castagnusem:) puki co będę se brać wiesiołka bo on nic nie namiesza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staraczkaaaaaa
po od stawieniu tabletek anty nie miałam owulacji (sprawdzane testami ) Castagnus zaczelam brac od 13 pazdziernika i odziwo w 18 i 19 dniu cyklu testy owulacyjne pozytywne,,,,po cichutku licze ze moze udało sie zajść w ciąże ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość castagnusowa
Hej dzisiaj 18dc z castagnusem i mega mdłości:( czy któraś z was tak miała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość castagnusowa
Staraczkaaaa a ty jak się czujesz po castagnusie?życzę dwóch kreseczk na teście:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staraczkaaaaaa
po castagnusie czuje sie swietnie!! na tescie sa dzis 2 kreski:) udało się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość castagnusowa
Gratuluje staraczkaaaa :)chciałabym żeby mi się tak szybko udało...ja mam po cast jakieś bóle brzucha i piersi a do tego własnie wczoraj doszły mdłości:( powodzenia i zdrówka w ciąży:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość castagnusowa
Witam was dziewczyny dzisiaj mój 21dc castagnusem i nie mam już bolących piersi ani brzuch już nie boli a @ mam dostać w poniedziałek cykle ostatnio mam 25 dniowe,chciałbym zatestowac ale to zbyt krótki czas i napewno nic nie wyjdzie,przeczucie mam że nic nie wyszło i jeszcze dzisiaj okna pomyłam a przed @ zawsze mnie zbiera na sprzątanie.Jak się w tym nie uda to w następnym kupie testy owulacyjne i będę testować dla pewności...Czy używacie testy owulacyjne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie uzywam,ale mirze sobie temp.jak jestem zdrowa bo jak na razie meczy mnie jeszcze przeziebienie,obserwuje tez sluz i widze jak sie zmienia w trakcie cyklu.Zreszta w tym miesiacu w ciaze nie uda mi sie zajsc bo kiedy sa do tego dobre dni to mojego meza nie ma w delegacji wraca dopiero w niedziele i bedzie troche za pozno:-(a do mdlosci to przez kilka pierwszych dni jak zaczelam brac castagnusa to mnie mdlio a teraz jest wszystko w porzadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość castagnusowa
Ja chyba spróbuje z tymi testami o ile się nie uda w tym miesiącu.Mnie już te dolegliwości puściły więc wszystko już ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny. ja tez od 2 tyg. wcinam castagnusa a od 2 miesiecy oeparol, mam nadzieje ze w koncu nam sie uda.pozdrawiam i trzymam kciuki za Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość castagnusowa
Dziewczyny mam dostać @ w poniedziałek biorę ten castagnus który powinien złagodzić psm a tu całą noc ból brzucha i kręgosłupa coś okropnego ja tak nawet nigdy chyba nie miałam...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×