Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
natalka2384

CASTAGNUS - łatwiej jest zajść w ciążę?

Polecane posty

Madzii, Lekarz ma racje. Po odstawieniu anty jest mega owulka, tzn że przy jajeczkowaniu możesz mieć nawet kilka jajeczek i większe szanse na ciąże mnogą ;) i w ogóle na ciąże jesli wszystko u Ciebie ok. Gdy skonczysz opakowanie, okres na pewno się pojawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziii, trzymam kciuki :) Tylko musisz cierpliwie przeczekać te 2 miesiące.powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sobie obiecałam, że w tym miesiącu nie będę się w ogóle nakręcać....co będzie to będzie...no ale oczywiście wczoraj coś mnie jajko zadźgało, a ja juz oczywiście sobie pomyślałam, że przecież to może być implantacja, no bo w końcu 20dc...i tak już od 1,5 roku, masakra....jutro już na pewno będę miała wszyskie możliwe objawy ciąży, mogę się założyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie też wszyscy mówili, że po antkach to szybciej można zajść....jak odstawiałam antki to oczywiście nie interesowało mnie jeszcze kiedy mam owule i jak ją namierzyć, więc strzelaliśmy z mężem na oślep i straciliśmy najlepszy płodny okres:( Także Madzi trzymam kciuki, żeby to 2 miesięczne oczekiwanie się opłacało....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie wiesz jak się liczy owulacje po anty? Kończę anty 25 kwietnia. to kiedy mogę się spodziewać owulacji? lekarz kazał mi się starać od początku maja a z moich obliczeń wychodzi że owul powinnam mieć 10-12 maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do owulki po odstawinie tabsow-- nie zawsze to chyba dziala, ja odstawilam tabsy po 5 latach i od tego czasu minelo 16 mcy... przed tabsami zawsze wiedzialam ,ze mam wulke a od czasu odstawienia tabsow- zero objawow owulki, w ogole nie mam plodnego sluzu, ciagle mleczny bialy, nie mam plamien , nie czuje jajnikow, no i nie jestem w ciazy:( jajnik poczulam dopiero teraz hhe od 2 dnia okresu do teraz czyli jestem w 6 dniu cylku- ciagle boli mnie jajnik ,nawet sie dotknac nie moge ale to raczej nie objaw owulki;( podejrzewam torbiel albo inne swinstwo///

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znalazłam wypowiedź lekarza w jakimś artykule odnośnie jajeczkowania po antkach: "po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych owulacja zazwyczaj pojawia z 10-14-dniowym opóźnieniem. Zatem i pierwsza miesiączka pojawi się z takim samym opóźnieniem. Ale nie jest to regułą. Trudno określić, kiedy po odstawieniu tabletek będą dni płodne." Wyczytałam tez wcześniej, że okres płodny może się już zacząć nawet 7 dni po odstawieniu tabsów. Na Twoim miejscu dla pewności robiłabym testy owulacyjne, wtedy będziesz miała większą pewność. Po odstawieniu tabsób podwyższa się poziom libido, więc na pewno nie będzie Wam się nudziło heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziii, kolejna fajna wypowiedź lekarza: "Po odstawieniu antykoncepcji hormonalnej u zdrowych kobiet jajeczkowanie powraca najczęściej już w pierwszym cyklu po odstawieniu tabletek, a może się również zdarzyć, że już nawet następnego dnia. W pierwszych trzech miesiącach po odstawieniu leków antykoncepcyjnych cykle mogą być nieco nieregularne. Tak więc jest to proces indywidualny i nie mogę dokładnie określić, kiedy u Pani zaczną się dni płodne. Jeżeli będzie Pani próbowała określić dni płodne na podstawie objawów naturalnych płodności tj. zmiany śluzu szyjkowego i konsystencji szyjki, zmiany temperatury ciała, to przez pierwsze trzy miesiące mogą być bardzo trudne do sprecyzowania. Zwiększone ryzyko ciąży mnogiej występuje jeżeli antykoncepcja hormonalna była stosowana przez długi czas, a zajście w ciąży nastąpiło w krótkim czasie po odstawieniu, ale to również sprawa indywidualna, zależy to również np. od czynników genetycznych." Wniosek- co lekarz to inna teoria:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może dlatego, że każda kobieta jest inna. Ja brałam tabletki 3 miesiące i po odstawieniu miałam 6 jajeczek w lewym jajniku. Bolał mnie on od początku cyklu (promieniował na udo itp). Owulacja musiała być kosmiczna bo przy chodzeniu czułam duużżżżżżżży ból - potwierdziła to tempka i szyjka. Bolało mnie tak jeszcze 3 dni po owu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To chyba będzie najlepiej przytulać się co 2 dzień to wtedy na pewno się trafi na owul

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziii, skoro dopiero za dwa miesiące odstawiasz antki to zaplanujcie sobie takie krótkie wakacje i wyjedźcie gdzieś....bez stresu, obowiązków....wypoczniecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co najciekawsze- po odstawieniu okres tak jaki pierwszy jak i kolejne zawsze mialam regularne bez zadnych przesuniec heh , testy owulacyjne robilam przez kilka pierwszych mcy po odstawieniu, przestalam bo zwsze wychodzily pozytywne przez kilka dni pod rzad?! wiec jak tu okreslic kiedy i czy w ogole byla owulka? moze moj przypadek jest jakims odrebnym przypadnkiem - niezbadanym jeszcze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie możemy zrobić wakacji nawet krótkich bo budujemy dom i akurat w maju będą nam zakładać hydraulikę i mąż musi wszystkiego dopilnować. No ale bardzo bym chciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochane nie pisałam tutaj,bo chciałam troszkę od tego wszystkiego odpocząć. @ spóźnia mi się trzeci dzień i mam bardzoooo dużo żółtych upławów co to może być??? Może miała któraś z Was coś podobnego?? Pozdrawiam Buziaki:*:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a robilaś teściora? żółta wydzielina? to mi się kojarzy bardziej z jakimś stanem zapalnym....nie odczuwasz żadnego "dyskomfortu"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie byłam nigdy w ciąży to nie bardzo wiem jakie mogą być kolory wydzielin...zawsze myślałam, że mleczna... ale skoro Lovekrove tak pisze to rzeczywiście koniecznie rób test i zdawaj relacje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli wydzielin ajest zolta , gdy ja widzisz , hmm gdy wyplywa;) to moim zdaniem wynik jakiegos stanu zapalnego , infekcja, a jesli widzisz zole slady juz na bieliznie, to normalne, takie ,,zaschniete'' slady na bieliznie to normalna wydzielina, ktora zmienia kolor , gdy juz zaschnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Infekcja raczej nie...Nie ma brzydkiego zapachu,nic mnie nie piecze itd.. Poczekam jeszcze do poniedziałku,może pojawi się jednak @..;( Ale jest sporo tego śluzu hmmmmmmm może w końcu się udało trzymajcie kciuki:) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HANKA81
Słodkogorzka, no niexle by bylło....!!!! Moja siostra w ciąży tez miala b. dużo śluzu ale ona mówiła o bialym śluzie. Nie nakręcaj sie, spokojnie poczekaj do testu, ja czekam razem z Tobą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podziwiam Cie slodkogorzka, ja bym już dawno testowała. Jestem niestety w gorącej wodzie kąpana:( w zeszłym miesiącu zrobiłam test dzień przed spodziewaną @ i wyszły mi 2 kreski, nie cieszyłam się jednak zbyt długo, bo po dwóch dniach przylazła @:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojjj ja bym też najchętniej już teraz zrobiła,ale wiem że tylko bym się rozczarowała...;( Mi raczej nie jest pisane bycie matką:(:(:(:( Ale kto wie jejku jak będą dwie krechy to was tu wszystkich pozarażam !!!! Ale ciągle mam takie uczucie jak bym już miała @ idę do wc a tu tylko ta wydzielina ech już nie wiem co jest lepsze dostać od razu i wiedzieć,że nie wyszło czy robić sobie taką znikomą nadzieję;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z całego serducha życzę Ci dwóch krech....no a później zarażaj, zarażaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do tej żółtej wydzieliny: nie każda ma białą. Może być kremowa o lekkim żółtym zabarwieniu. Tej z bielizny nie brałabym pod uwage, bo wiadomo po zaschnięciu wyglada inaczej niż ,,normalnie'' a poza tym po siusiu tez na pewno nie wytrzesz się papierem do sucha i jakiś ślad zawsze pozostanie na majtkach. Mnie tak jak zuzce_1 skojarzyło się to z stanem zapalnym ale skoro nic poza tym Ci nie dolega to nie wiem. Też jestem ciekawa Twojego testu słodkogorzka20 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anulka_83
Hej:) Minął tydzień jak odstawiłam lutke i @ na razie nie ma. Jak pisałam wczesniej 2 testy nic nie wykryły... Czekam do 14 dni na @, na pocatku kwietnia idę do gin i mam nadzieje ze zrobi usg i się dowiemy co jest grane... Słodkogorzka- życzę 2 kreseczek:) Każdej z Was życzę...:) Kiedyś musi się w koncu nam udać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jej,zostawiam was na chwile a puźniej muszę zaległości nadrabiać,fajnie że nas tyle tutaj.Dzisiaj w nocy miałam cudny sen,śniło mi się że jestem w pracy,wokół bardzo dużo ludzi,sami znajomi a ja się zastanawiam czy im powiedzić że jestem w ciąży czy zatrzymać to jeszcze dla siebie :D obudziłam się w takim nastroju że chciało mi się płakać ze szczęścia.Pierwszy raz tak miałam:)oby to był znak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka 83-zgłupiałam,idź słonko do gina bo pojęcia nie mam co to może być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wanda23
dzis kupowałam ciuszki dla malenstwa, jutro dzidzia bedzie w domu M nie mogł mnie ze sklepu wyciagnac, a jak juz to zrobił to dal mi wyklad i sie powyłam U mnie nic sie nie dzieje, ani śaldu zeby sie owu zblizała temp. ani drgnie, test negatywny czuje kolejny stracony miesiac...ach slodko-gorzka zrob ten test sa dwie musi i byc trzecia, moze padnie na Ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×