Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
natalka2384

CASTAGNUS - łatwiej jest zajść w ciążę?

Polecane posty

Gość asia1983
Zorka i Kala ...pomyślałam dziś o Was i wpadlam na myśl,że macie małe-wielkie prezenty pod choinkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny- mam pytanie: bralam castagnus 2 miesiące i neisttey nie wystąpiła u mnie @. Z poprzedniej kuracji mialam luteinę więc wzięłam przez 5 dni po 1 tabletce rano i wieczorem. W ciągu ilu dni powinna się pojawić@. Minęło już 5 dni. Na początku kwietnia idę na szczęście do gin. Tak bardzo chciałabym dostać @ i starać się dalej... Też już ponad 2 lata dzialamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia1983
....a może jest szansa na Maleństwo? przy spóźnieniu się 5 dni ja bym sie zastanawiała. . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Kobietki, tak Was podczytuje od 2 tygodni, śmieje sie i płaczę na zmianę czytając Wasze posty. Chciałabym pogratulować kobietkom, którym wreszcie się udało....strasznie Wam zazdroszczę, ale w pozytywnym znaczeniu tego słowa:) My z mężem staramy się od ponad 1,5 roku i niestety sie nie udaje:( Mam nadzieje, że zaciążone dziewczyny przekażą nam trochę fluidzików i wreszcie spełnimy swoje marzenia...chciałabym do Was dołączyć, mam nadzieje, że nie macie nic przeciwko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia1983
Wanda...przepraszam, moze to głupie pytanie, ale czy jesz rutinoskorbin lub cos podobnego? mi po tym leciała krew z nosa i dziasła mi krwawiły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety to raczej nie maleństwo- robiłam 2 testy i nic.... Chociaż nic przeciwko bym nie miała. Paula- wiem, ze Ty miałaś podobną sytuację- brak @ po castagnusie. Powiedz po ilu dniach @ u Ciebie przyszła po lutce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy czegoś nie pokręciłam, ale kojarzę, że chyba Kala po castagnusie nie dostawała @ a dwa testy wyszły negatywnie. Poszła na bete i okazało się, że jest w 3 tc. Tak było Kala, czy coś pokiełbasiłam? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wanda, Od doopka na pewno nie ma krwawień z noska. Od castagnusa też chyba nie, ale nie wiem. A może to na zmiane pogody? asia1983, wolałabym w listopadzie. Zawsze powtarzałam że nie chce dziecka z grudnia. No ale teraz w takiej sytuacji niech się rodzi kiedy chce byleby było zdrowe i donoszone. Anulka83, @ powinna być maksymalnie 10 dni po odstawieniu ale może być prędzej. zuzka_1 Witamy na forum. Wpisz się w naszą tabelkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no no zuzka, jestem pod wrażeniem. Widać dokładnie nas czytałaś :) Ja muszę przyznać że już sporo czasu jestem na forum a nawet teraz zdarza mi się zapomnieć albo pomylić, co której dolega ;) i co się działo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK ............WIEK......SKĄD..........CYKL STARAŃ.....TERMIN @ ********************************************************* ******** nowamili..............23......mazowieckie.............6. ..............16/10 mooniaaaaa123....33......mazow..................19..... ....... 16/04 HANKA81...........29......ŚLĄSKIE............. 45.. ............14/4 alooooo3..............23......małopolskie........... 5 .... .............???? AOK.................26.......wielkopolskie........... 8.... .............07/11 zora85..................25.......kuj-pom............. . 24?.... .....2-3.03 AsiekAsiekk.........20.......................... ... ..2.............24-28.09 Doris123...............25.......Śląskie......... ...17..................09/02 Ania85pomorskie..25......pomorskie....... ......13....... ..........18/09 aśka76...................34.......śląskie........ .ok40.............18-20/10 Kasia-Angel.........22.......dolnośląskie..........11 ... ..............02/12 malwkami.............24.......śląskie......... ...12 .................27/12 betina340......... ....30.......lodzkie.......... 14 ...................1/12 asiek25..................25.......dolnoślaskie.......... ....8... .....26/12 MalgaK..............32.......kuj-pom........ok.4 7...................25/12 SunnyG...............27.....mazowiecki........4.......... ............17.01 justysia88..........22.......lubelskie...........4...... ................5-7.04 katiaa85.........25..........wielkopolska..........30 ...... 26/27.03 chyba Sophia123........24.........slaskie........2............. ....13.02 Wanda23.........23.........wlkp..........ok.17........... ......??12.03?? Mgielka15985.......26........lubuskie........7........... .............???? Maluda82..........29.......Wlkp.............ok. 17 ................22.03 tosik...............27.......śląskie..............26... .... ................16.04 paula 26............26.....małopolska.........ok36............... ...........?? Niu82.............29......podkarpacie........9........... ..13.03 Agaagaaga14.....30.....łódzkie............ok15......... ..8.04 Beata06...........26.....Wklp..............23............ ........17.03.11 zuzka_1...........27......łódzkie...........18....................31.03 UDAŁO SIĘ!!!! MAMUSIAMI BĘDĄ: ********************************************************* *********** NICK..............WIEK.......ILE CYKLI...KTÓRE DZIECKO...TER.PORODU ********************************************************* *********** krakowianka....29....małopolskie....4.. .......1............18/06/2011 justynp...........31.......świetokrzyskie...ok20...1.. ....1sierpien Vilia...........27.......łódzkie.......... .12..................18 siepień 2011 KALA85....26......pomorskie........6.....2dzidzia......14 .11.11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wanda23
asia1983 bingo Dzięki serdeczne, na to to bym wcale nie wpadła biore w okresie przeziębień, bo nie chce zachorować starajać sie o dzidzi Mowiłaś ze glupie a pomogłas:) A to żle?? powinam przestać?? Tez mysłam ze nie chce dizdzi z grudnia, planowałam ze najlepiej jakby sie na wiosne urodziło a teraz byle było Przyjmujemy wszystkie nowe im nas wiecej tym lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beata06
Hej! Huzia mój gin powiedział wtedy jak bołały mnie jajniki, że możliwe, ze przez długi czas spały i teraz zaczęły pracować, wiec stąd ten ból, ale każdy ból odczuwa inaczej i jego nasilenie też najlepiej sprawdzić u gin. Wczoraj jak zrobiłam tes byłam załąmana jedną kreską, trochę popłakałam i powiedziałam sobie nic- weż sie w garść i staraj się dalej. ale ja już nic nie rozumiem test był negatywny, wieczorem miałam lekkie krwawienie(kilka kropelek), więc byłam przekonana, że@ przyszła. jadenak dzisiaj nic, ani jednej kropelki i żadnych objawów, bóli brzucha, złego nastroju a nawet przypływ energii. nie wiem co mam myśleć????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alooooo3
asia1983 U mnie w zasadzie bez zmian- brzuchowych:) Tak bardzo sie nastawilam i czekam na branie Femifertilu że miesiaczki nie dostalam. Dziś jest 32dc a ja czekam i caly czas zagladam czy jest krew....czasem kłują jajniki, tym razem na zmiane ale krwawienia nie ma. Moze juto dostane... Niestety bylam w Polsce 2 tygodnie i znow wrocila migrena , juz 3 tydzien( codziennie) sie mecze z bolem głowy. Mam robione pigulki ale tak mocno na mnie dzialaja ze gdybym wziela to chodzę jak pijana i śpie 2 dni.... Jade w Pn do Polski i chcialam isc go endokrynologa( dobry profesor) ale chcialam z mama zebym nie uciekla gdyz to facet.....i lipa bo mama pracuje;/ Ale wiesz/wiecie co zaczyna mnie trafiać.....piękna pogoda i wszystkie mamusie wychodzą z wózkami....normalnie jestem już zła na siebie ......na wszystko.....też chcę...! Kolezanki się ze mnie śmieją że jak tak chce wózek to moge gupić i wsadzić lalke:D Hyzia Gyzia Też kiegyś tak miałam( nie po Castagnusie) nie mogłam siadać, wstawać bez podpierania...wstawałam powoli jak babcia:D ale przeszło po jakimś tygodniu???moze nawet dłużej to trwało....ale torbiela nie miałam.... A naszym ciężarnym życzę dużo spokoju........:)i radości z dzidzi:) Ps: widziałyście , ze zrobiono urządzenie - które przykłada się do brzucha i widzi w ekranie swoje pływające w brzuszku dziecko??:) Co u ciebie asia 1983?-jakieś nowości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wanda23
a zora z ta kapiela to moze tez moj problem Kocham gorace dlugie kapiele i urzadzam sobie taka codzinnie wieczorem. Kocham taka parzaca wode kiedys nawet zasłabłam i od tego czasu mam domowy zakaz zamykania lazienki, nie wiedziałam,że to może szkodzić, może po owu. nie powinnam Wanda usilnie próbuje znaleźc kolejny powod:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wanda23
a paula gdzie sie podziała???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata06
Wiesz, co Wanda przypomniałam sobie, że moja koleżanka urządzała sobie takie kąpiele, zeby spóźniający się okres przyspieszyć, więc może faktycznie się wstrzymaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia1983
Zora...ja standardowo jak co miesiąc mam nadzieję,że zaskoczę...i też mówię,że nie chcialabym rodzić w grudniu ani w listopadzie ...ale "niech się dzieje wola nieba, z nia sie zawsze zgadzac trzeba"....moja mama i brat są grudnia...najwyżej dzieciaczek pójdzie rok później do szkoly... Wanda-od razu odstaw! ...i poczekaj 2-3 dni- jak skończy lecieć to znaczy,że to TO....po tym paskudztwie to myślalam, że dziąsla mi wyplują zęby...same pękaly i bolaly, no i katar z krwią....mój brat miał to samo Alooooo...na migrenę mam jeden sposób - mały pawik :) może malo przyjemny, ale ból w przodzie głowy mija momentalnie...a o wózkach nic nie mow...same wózki...albo brzuszki.... u mnie koncowkal przeziębienia....w zeszły czwartek i piątek wypilam tussicom (super) a w pon byłam u lekarza - kołdrka, miodek, cytrynka i czosnek. dziś czuję sie dobrze. mój też na L4...czekam ciągle myślę, czy jak 12 dc było to czy doszło do czegoś, jeśli 15 dc było najwięcej śluzu, a 16 dc prawie sucho....ale chyba nic...potem nie chciało nam się...wiem, może powinnam bawić się z termometrem albo coś więcej...z powietrza się nie łapie dzieci......marudzę dziś....czyli sie zbliza....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia1983
w dniu ślubu miałam mieć @....świetnie :) myślałam jak tę wątpliwą przyjemność przesunąć ...i tu babcia mi poradzila - rozrzedzenie krwi: gorące kąpiele, czerwone wino i aspiryna lub polopiryna...chyba dlatego lekarze odradzają wylegiwania się w gorącej wodzie, by krew się nie rozrzedziła i nie wzrosło jej ciśnienie...(podziękowałam babci za rady i wziełam tabletki )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia1983
Alooooo ...jeśli masz tak mocne leki na migrenę to może spróbuj poszukc czegos lzejszego...probowałaś etopiryne? te stara z krzyzykiem w zoltym opakowaniu :) ...a moze zatoki? ...przeswietlenie zatok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia1983
NICK ............WIEK......SKĄD..........CYKL STARAŃ.....TERMIN @ ********************************************************* ******** nowamili..............23......mazowieckie.............6. ..............16/10 mooniaaaaa123....33......mazow..................19..... ....... 16/04 HANKA81...........29......ŚLĄSKIE............. 45.. ............14/4 alooooo3..............23......małopolskie........... 5 .... .............???? AOK.................26.......wielkopolskie........... 8.... .............07/11 zora85..................25.......kuj-pom............. . 24?.... .....2-3.03 AsiekAsiekk.........20.......................... ... ..2.............24-28.09 Doris123...............25.......Śląskie......... ...17..................09/02 Ania85pomorskie..25......pomorskie....... ......13....... ..........18/09 aśka76...................34.......śląskie........ .ok40.............18-20/10 Kasia-Angel.........22.......dolnośląskie..........11 ... ..............02/12 malwkami.............24.......śląskie......... ...12 .................27/12 betina340......... ....30.......lodzkie.......... 14 ...................1/12 asiek25..................25.......dolnoślaskie.......... ....8... .....26/12 MalgaK..............32.......kuj-pom........ok.4 7...................25/12 SunnyG...............27.....mazowiecki........4.......... ............17.01 justysia88..........22.......lubelskie...........4...... ................5-7.04 katiaa85.........25..........wielkopolska..........30 ...... 26/27.03 chyba Sophia123........24.........slaskie........2............. ....13.02 Wanda23.........23.........wlkp..........ok.17........... ......??12.03?? Mgielka15985.......26........lubuskie........7........... .............???? Maluda82..........29.......Wlkp.............ok. 17 ................22.03 tosik...............27.......śląskie..............26... .... ................16.04 paula 26............26.....małopolska.........ok36............... ...........?? Niu82.............29......podkarpacie........9........... ..13.03 Agaagaaga14.....30.....łódzkie............ok15......... ..8.04 Beata06...........26.....Wklp..............23............ ........17.03.11 zuzka_1...........27......łódzkie...........18......... ...........31.03 asia1983..........28.....zachodniopomorskie.....7...............6.04 UDAŁO SIĘ!!!! MAMUSIAMI BĘDĄ: ********************************************************* *********** NICK..............WIEK.......ILE CYKLI...KTÓRE DZIECKO...TER.PORODU ********************************************************* *********** krakowianka....29....małopolskie....4.. .......1............18/06/2011 justynp...........31.......świetokrzyskie...ok20...1.. ....1sierpien Vilia...........27.......łódzkie.......... .12..................18 siepień 2011 KALA85....26......pomorskie........6.....2dzidzia......14 .11.11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alooooo3
asia 1983 kochana etopiryna, apap itd nic nie pomaga.... węgierskie lekarstawa owszem ale ile można brać... Miałam rezonans magnetyczny i wszystko jest ok ale migreny są i lekarz stwierdził że po 40 stce przejdzie:D dostałam krople--za dużo z dodatkiem alkoholu-chodziłam pijana , nic nie pomagało a piguły-jak wezme i przespie te 2 dni to potem przez dlugi czas spokoj.. To Polska na mnie zle dziala:D To będe mówiła o brzuszkach:D albo moze lepiej zamkne sie bo znow bede fisiowala:p ogólnie jest ok:) WIdzę że ja o wózkach a wy o zimowych narodzinach:D nieźle .....:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia1983
a Ty w jaki miesiąc chciałabys urodzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alooooo3
w lecie....lipiec, sierpień......ewentualnie wiosna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia1983
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wanda, moja kumpela miała krwawienie z nosa po polopirynie i napojach gazowanych. Ja z kapieli w wannie już dawno zrezygnowałam bo kiedyś miałam częste infekcje które wciąż powracały. Gin już rozkładał ręcę. Więc zaczełam szukać w necie i znalazłam że w takim przypadku trzeba dużo pić płynów, zakwaszać organizm itd i przede wszystkim zrezygnować z kąpieli na rzecz prysznica. Zrobiłam tak i juz bardzo długo nie mam żadnej infekcji!! Też uwielbiałam długie, gorące kąpiele choć wiedziałam że nie powinnam bo mam cere naczynkową. asia1983, ja bym dziecko wysłała do Szkoły ze jego rocznikiem bo po co miałoby być do tyłu. Do mojej klasy w podstawówce chodził chłopak rocznikowo rok młodszy ale rodzice wysłali go do Szkoły wczesniej bo był z końca grudnia i uznali że tak lepiej będzie. A z końca listopada jest mój mąż więc miałby fajny prezent urodzinowy ;) Ja też miałam mieć @ w dniu ślubu ale nie wiem czy z nerwów czy jak, dostałam ją na 2 tyg przed ślubem :P alooooo, ogólnie na migrene nie ma niestety lekarstwa. Wiem bo sama miewałam migreny i aż krzyczałam i modliłam się do wszystkich świętych żeby mnie ratowali. Z wiekiem mi przeszło ale nie mogę wódki pić bo nawet po kieliszku, na drugi dzień miałabym 12-godzinną migrenę ze wszystkimi jej urokami. Też tak myślę że to możesz mieć przez zmianę klimatu lub jeśli latasz samolotem. paula, gdzie Ty jestes?? Bo zaraz od sąsiadów psa pożyczę żeby Cię wytropił ;) Pokazuj mi się tu, ale już!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aloooo Ja miałam częste migreny jak brałam antykoncepcyjne - czyli powodem mogą być hormony. Czy masz prolaktynę w normie?? Masz zrobione badania hormonalne??? Zbił mi się dzisiaj termometr rtęciowy :((((((. Wczoraj wypociłam chyba wiadro potu. Dzisiaj jak do tej pory nie mam gorączki ale kaszel i katar męczą. Wszystkie mięśnie bolą od kaszlu :(((.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja po antykach miałam takie bóle pleców że ani stać ani leżeć ani nic. wyłam z bólu wręcz. na szczęście migren nie miewam, ale jak nie wypiję kawusi rano to też mnie głowa boli;P na szczęście to nie migrena;P kurujcie się dziewczynki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :-) Ale się obczytałam, tyle stron zaległości :-) Ogromne gratulacje dla Zory i Kali :-) super, bardzo się cieszę,że Wam się udało. Upatrze sobie teraz jakieś inne faworytki i mocno będę trzymać kciuki :-) hihi bo widać że mi wychodzi :-) Ja powoli kończę pierwsze opakowanie tabl anty, potem znów do gina na kontrolę, mam nadzieję,że torbielki już nie będzie. Powiedzcie mi czy w trakcie brania tabletek anty można w trakcie mieć plamienia ? Kiedyś brałam dawno temu,ale nic takiego nie zauważyłam, a teraz przez jakieś dwa dni takie delikatne plamienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×