Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
natalka2384

CASTAGNUS - łatwiej jest zajść w ciążę?

Polecane posty

Paula Czasami tez mam takie chwile - jak widzę ciężarne, wchodze na mój stary wątek ciążowy, ciąża siostry męża rozwija się świetnie. Staram się skupić na sobie, swoim celu i kroczek po kroczku do niego dążyć - najważniejsze to robić coś co nas do celu przybliża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lovekrowe,ja też się staram myśleć o sobie i o moim celu,tylko czasem tak mocno we mnie trafia ten fakt że inne bez żadnych starań wysiłków,,to jest po prostu niesprawiedliwe.Ale zaraz tak sobie myśle,że co mają powiedzieć niepełnosprawni,przewlekle choży czy ludzie np umierający na raka....ale jakoś wcale mi to nastroju nie poprawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula- pytanko - jak brałaś lutkę w trakcie brania castagnusa to jak szybko przyszla @. Ja brałam po 1 tabletce rano i wieczorem przez 5 dni- ostatnie tablettki w piątek i na razie nic nie ma...A @ juz 2 miechy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pula 26
Brałam po 2 tabletki pod język i chyba po 3 dniach od odstawienia dostałam @ ale wiem że do tygodnia może się pojawić.Być może brałaś za słabą dawkę,ale poczekaj jeszcze do soboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pula 26
Anulka 83,przepraszam nie doczytałam,czyli brałaś rano i wieczorem po 1 tak?hmm,to czekaj do soboty a potem będziemy się martwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawstydzony666
Witam drogie Panie Jestem facetem,przeszukuje rózne fora bo troche sie martwie, Czy jest możliwe zeby moja dziewczyna była w ciazy? Miesiączka spóźnia się niby 1 dzień- od paru dni ma plamienia- niewielkie, na pewno nie ma zywej krwi. Temp rano 36.3 ale nie mierzy regularnie i termometr tez jakis takie kijowy....mierzy jak chce Czuje sie dobrze tylko senna bardzo jest... Możliwa jest ciąza czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pula 26
zawstydzony 666,weź facet śmigaj do apteki po test,poproś swoją kobiete o próbkę moczu..-reszta instrukcji na opakowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wanda23
Oj zawstydzony wywołał u mnie sentyment, kiedy to było jak człowiek nie planował ciązy. Mam wrażenie ze moje prawdziwe zycie zaczeło sie od planowania a jaki człowiek był bez tego szcześliwy paula sie wreszcie pojawiła :) i jeszcze mowi ze nikogo nie ma, a Ty gdzie błaś jak Cie poszukiwałam ;) moge odp. na swoim przykładzie, że barałam duph. (też progesteron) z castagnusem i na @ raz vczekałam 9 dni od odstwienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK ............WIEK......SKĄD..........CYKL STARAŃ.....TERMIN @ ********************************************************* ******** nowamili..............23......mazowieckie.............6. ..........16/10 mooniaaaaa123... .33......mazow..................19..... ...... 16/04 HANKA81......... ..29......ŚLĄSKIE............. 45.. .............14/4 alooooo3.............23......małopolskie........... 5 .... ...........???? AOK................ .26.......wielkopolskie........... 8.... ........07/11 zora85...............25.......kuj-pom............. . 24?.... .......2-3.03 AsiekAsiekk.........20.......................... ... ..2..............24-28.09 Doris123.............25.......Śląskie......... ...17.................09/02 Ania85pomorskie. .25......pomorskie....... ......13....... .....18/09 aśka76...............34.......śląskie........ .ok40................18-20/10 Kasia-Angel..... ....22.......dolnośląskie..........11 ... ........02/12 malwkami.............24.......śląskie......... ...12 .............. 27/12 betina340............30.......lodzkie.......... 14 .................1/12 asiek25...............25.......dolnoślaskie.......... ....8... .....26/12 MalgaK................32.......kuj-pom........ok.4 7..............25/12 SunnyG...............27.....mazowiecki........4...................17.01 justysia88...........22.......lubelskie...........4..................5-7.04 katiaa85.............26..........wielkopolska......31 .............24.04 Sophia123...........24.........slaskie........2................... .13.02 Wanda23............23.........wlkp..........ok.17.............??..12.03?? Mgielka15985.......26........lubuskie........7.......................???? Maluda82........ ..29.......Wlkp.............ok. 17 ................22.03 tosik............. ..27.......śląskie..............26... .... ...........16.04 paula 26...........26.....małopolska.........ok36.....................?? Niu82............ .29......podkarpacie........9........... .........13.03 Agaagaaga14.....30.....łódzkie............ok15......... ..........8.04 Beata06...........26.....Wklp..............23............ ........17.03.11 zuzka_1...........27......łódzkie...........18......... ...........31.03 asia1983..........28.....zachodniopomorskie.....7........ ......6.04 UDAŁO SIĘ!!!! MAMUSIAMI BĘDĄ: ********************************************************* *********** NICK..............WIEK.......ILE CYKLI...KTÓRE DZIECKO...TER.PORODU ********************************************************* *********** krakowianka....29....małopolskie....4.. .......1............18/06/2011 justynp...........31.......świetokrzyskie...ok20...1.. ....1sierpien Vilia...........27.......łódzkie.......... .12..................18 siepień 2011 KALA85....26......pomorskie........6.....2dzidzia..........14 .11.11 Aktualizuje @ przyszla bez zadnych zapowiedzi :( Teraz mnie boli kregoslup ze nie wiem jak mam siedziec i nic poza tym. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK ............WIEK......SKĄD..........CYKL STARAŃ.....TERMIN @ ********************************************************* ******** nowamili..............23......mazowieckie.............6. ..........16/10 mooniaaaaa123... .33........mazow..................19..... ........ 16/04 HANKA81......... ..29......ŚLĄSKIE................ 45.. .............14/4 alooooo3.............23......małopolskie........... 5 .... ...........???? AOK................ .26.......wielkopolskie........... 8.... ........07/11 zora85...............25.......kuj-pom............. . 24?.... .......2-3.03 AsiekAsiekk.........20.......................... ... ..2..............24-28.09 Doris123.............25.......Śląskie......... ...17.................09/02 Ania85pomorskie. .25......pomorskie....... ......13....... .....18/09 aśka76...............34.......śląskie........ .ok40................18-20/10 Kasia-Angel..... ....22.......dolnośląskie..........11 ... ........02/12 malwkami.............24.......śląskie......... ...12 .............. 27/12 betina340............30.......lodzkie.......... 14 .................1/12 asiek25...............25.......dolnoślaskie.......... ....8... .....26/12 MalgaK................32.......kuj-pom........ok.4 7..............25/12 SunnyG...............27.....mazowiecki........4.......... .........17.01 justysia88...........22.......lubelskie...........4...... ............5-7.04 katiaa85.............26..........wielkopolska......31 .............24.04 Sophia123...........24.........slaskie........2.......... ......... .13.02 Wanda23............23.........wlkp..........ok.17........ .....??..12.03?? Mgielka15985.......26........lubuskie........7........... ............???? Maluda82........ ..29.......Wlkp.............ok. 17 ................22.03 tosik............. ..27.......śląskie..............26... .... ...........16.04 paula 26...........26.....małopolska.........ok36................ .....?? Niu82............ .29......podkarpacie........9........... .........13.03 Agaagaaga14.....30.....łódzkie............ok15......... ..........8.04 Beata06...........26.....Wklp..............23............ ........17.03.11 zuzka_1...........27......łódzkie...........18......... ...........31.03 asia1983..........28.....zachodniopomorskie.....7........ ......6.04 UDAŁO SIĘ!!!! MAMUSIAMI BĘDĄ: ********************************************************* *********** NICK..............WIEK.......ILE CYKLI...KTÓRE DZIECKO...TER.PORODU ********************************************************* *********** krakowianka....29....małopolskie....4.. .......1............18/06/2011 justynp...........31.......świetokrzyskie...ok20...1.. ....1sierpien Vilia...........27.......łódzkie.......... .12..................18 siepień 2011 KALA85....26......pomorskie........6.....2dzidzia........ ..14 .11.11 Aktualizuje @ przyszla bez zadnych zapowiedzi Teraz mnie boli kregoslup ze nie wiem jak mam siedziec i nic poza tym. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra, więc napiszę. Jeszcze bety nie odebrałam i w ogóle a mój M już wybiega w przyszłość. Planuje kupić wypasiony wózek żeby wszyscy zazdrościli itd. Wkurzył mnie tym bo ja drżę wciąż czy nie stracę tej ciąży. Tym bardziej że wczoraj wieczorem się ostro pokłóciliśmy, wtedy zawsze ide spać w nogi łóżka i tak było tym razem. W nocy z nerwów spać nie mogłam a rano aż się trzęsłam i wciąż chce mi sie płakać. Tak bardzo się boję!! :( Pamietam jak dziewczyny jedna po drugiej tu roniły, a wy przecież jesteście zdrowe!! To ja tym bardziej teraz się martwię. Wiem, mam duphaston na podtrzymanie ale co jesli sie okaże kiedyś że ciąża obumarła a ja będę podtrzymywała ją doopkiem a przy kolejnej becie czy coś, przezyję szok. Jeszcze nigdy sie tak nie bałam! Zamiast sie cieszyć przezywam katusze. Brzuch mnie dziś dziwnie pobolewa, wiem na pewno z tych nerwów ale nie potrafię się uspokoić. Boję się jak nigdy dotąd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paula, ja się nie gniewam. U mnie na nk to samo. Sa nawet opisy typu: ,,mam już pierwszy zębek'' albo ,,niedługo roczek'' lub ,,dziś zrobiłem swój pierwszy kroczek'' Masakra!! Zawsze zaczyna sie od zdjęcia usg,potem są foty powiekszającego się brzucha a na koniec z 20 zdjęć noworodka na jednym profilu!! No to jak są już foty to zaraz full komentarzy: jakie to maleństwo słodkie, śliczne, cudowne.. Żygać się chce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paula, ja się nie gniewam. U mnie na nk to samo. Sa nawet opisy typu: ,,mam już pierwszy zębek'' albo ,,niedługo roczek'' lub ,,dziś zrobiłem swój pierwszy kroczek'' Masakra!! Zawsze zaczyna sie od zdjęcia usg,potem są foty powiekszającego się brzucha a na koniec z 20 zdjęć noworodka na jednym profilu!! No to jak są już foty to zaraz full komentarzy: jakie to maleństwo słodkie, śliczne, cudowne.. Żygać się chce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paula, ja się nie gniewam. U mnie na nk to samo. Sa nawet opisy typu: ,,mam już pierwszy ząbek'' albo ,,niedługo roczek'' lub ,,dziś zrobiłem swój pierwszy kroczek'' Masakra!! Zawsze zaczyna sie od zdjęcia usg,potem są foty powiekszającego się brzucha a na koniec z 20 zdjęć noworodka na jednym profilu!! No to jak są już foty to zaraz full komentarzy: jakie to maleństwo słodkie, śliczne, cudowne.. Żygać się chce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki, komputer mi się zawiesił a potem wyskoczył błąd na stronie. Nie chciałam zdublować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooniaaa123
zora, zaszłaś w ciążę za pierwszym razem, jak tylko miałaś owu, jestes płodna jak kosmaty królik, Mały jak się urodzi to od małego będzie miał tiki nerwowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kosmaty królik hihhihi. Już mi nerwy przeszły i jest dobrze. Po południu odbieram bete. A w poniedziałek ide do gina u siebie w przychodni. Straram się oddalać złe mysli ale one i tak powracają. Conajmniej do 12 tygodnia będe pod strachem a potem pewnie wynajde inny powód do zmartwień. A może to ten doopek tak działa że mam takiego doła. Nie usprawiedliwiam się! E tam, jakaś się pojebana zrobiłam przez ten tydzień. A pamietam jak sobie obiecywałam że jak już zajdę w ciąże to może się walić i palić -nikt i nic mi mojego szczęścia nie zakłóci i nie zdenerwuje wtedy. Debilka ze mnie i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wanda23
zora nawet nie wiesz jak dobrze Cie rozumiem Nie jestem w ciazy ale doskonale znam taki strach Wiem ze bede sie bała kadego dnia, kazdego Starnia odciskają takie pietno, ze gdy juz wreszcie zachodzisz to najpierw nie wierzysz bo jest to dla ciebie nieprawdopodobne, nierealne i boisz sie ciagle ze cos bedzie nie tak Nie bede Cie pocieszac, najgorzej do 12 tyg. ale pociesz Cie, mam nadzieje ze mnie za to z forum nie wyklna, jak już male zacznie sie ruszać, to bedziesz kazdy ruch liczyła w obawie ze moze cos jest nie tak, dopoki nie dostaniesz skrzeczącej pomarszczonej dzidzi w ramiona dopoty bedziesz sie bala Pomysl tylko czy wycie cała noc nie wpłynie zle na malenstwo, powiedz męzowi co czujesz, nie myslcie o wózkach itp. potrzebujesz czasu zeby sie uspokoic i tak naprawde uwierzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wanda23
Rozmawiałam o tym strachu z kumplem, wiecie taka osoba naprawde potrafi pomóc, to on mi te wszystkie madre rzeczy powiedział Powiedział ze jak bede wyła codziennie ze nie mam to dzidzi nie bedzie chciała zamieszkać w brzuchu oryczanej, niezrównowazonej baby no starm sie stosować :) szczególnie wczoraj jak wyłam bez przerwy, nawet juz nie umiałam sie przed M ukryc, ale powoli..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pogadaj z facetem - on powinien teraz Ciebie uspokajać i być podporą a nie robić plany. Spokojnie powiedz mu co czujesz i czego oczekujesz - mów tylko wprost bo oni od innej małpy pochodzą. Jak boisz się rozmowy napisz mu maila. Mój na początku nie pokazywał, że się cieszy i miałam wrażenie, że go nie obchodzi. Dopiero jak zadzowniłam i powiedziała, że poroniłam widziałam jak się zmartwił. Faceci są inwalidami pod względem inteligencji emocjonalnej - trzeba mówić do nich prosto z mostu ale delikatnie. Nie obrażać tylko opisywać jak się czujesz i czego od niego teraz chcesz a czego będziesz chciała później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Wanda 😘 Ja wiem ale rozum mówi jedno a robię drugie. To przejdzie. Tak jak przeszły ciągłe myśli o ciąży tak i te głupie myśli sobie w koncu pójdą :) :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedy masz wynik bety? Będziesz zrobiła jeszcze jedno badanie po 48 h? Może zrób by się uspokoić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam w pracy (musiałam coś zrobić) - mało nie zemdlałam. Właśnie zmierzyłam temepraturę (pod pahą) 35,01 - stygnę !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HANKA81
Wanda, ja się wymądrzam bo jestem w połowie cyklu i myślę pozytywnie....ale nie chciałabyś mnie widziec dzień przed @.....rozumiem Wasze doły doskonale, czasem lepiej się wypłakac. Jak mam doła to co popatrzę na siostrzenicę (1 rok ) to zalewam się łzami, czasem przez tydzien jej nie widzę choc mieszkam p sąsiedzku ale boję się już że mnie za wariatke wezmą... Zorka, no pogadaj z Twoim M koniecznie. Bardzo czekałaś na to dzieciątko i masz prawo do obaw ale bez sensu teraz się kłócic o pierdoły. Powiedz swojemu, że oczekujesz wsparcia i wyrozumiałości, poza tym, u Ciebie już szaleją hormony więc powinien to zrozumiec!!!:):) Ps. u mnie owulacja spodziewana w poniedziałek ale jakoś tak mokro wszędzie więc od 2 dni działamy z moim ukochanym...:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HANKA81
Lovekrove, Ty lepiej się do pracy nie wybieraj, nieźle Cię osłabiła ta choroba, wiesz jakie choróbska szaleją, przy takiej temp jeszcze co gorszego złapiesz!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alooooo3
A ja tam znów wyję choć sama nie wiem o co.......... wzięlam 1sza tabletke suplementu a kij tam....zobaczymy.. Cykor jestem bo moge isc w poniedzialek do lekarza ale sie boje faceta.. Masakra....jednocze się z tymi płaczącymi:) choc moze nie beczmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musiałam iść - są rzeczy, które tylko ja mogę zrobić - nie skromne ale prawdziwe. To fakt jestem osłabiona - zeszłam do piwnicy po zmieniaki (2 piętro) i dyszałam ja staruszka. Mam nadzieje, że nie mam zapalenia oskrzeli lub płuc. Czuje się coraz lepiej - więc chyba nie. Zora jak tam Betka????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja beta wskazuje na 2 tydzień ciąży. Nie za wczesnie jak pójde do gina w poniedziałek? Ogólnie to wiem że za wcześnie ale skoro to ciąża po stymulacji to chyba tym bardziej powinnam iść do lekarza i mu powiedzieć co i jak i żeby mi powiedział jak często bete robić i w ogóle. Co myślicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lovekrove, nie robiłam ponownej bety bo najpierw chciałam odebrać tą i się upewnić. A u mnie krew pobieraja tylko do 9:00 więc teraz lipa. Zrobię po niedzieli z powtórzeniem po 48h. Ja też mieszkam na II pietrze, hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×