Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
natalka2384

CASTAGNUS - łatwiej jest zajść w ciążę?

Polecane posty

Gość goldie11
Ja na monitoring chodziłam 3 razy w cyklu tak około 12 dnia , 14, 16 czyli sprawdzano mi czy pęcherzyk Graffa jest, czy rośnie, jak duży i czy oczywiście pęka. Przed pierwszą ciążą u tego naciągacza płaciłam 130 zł. za wizytę. A teraz u nowej gin. płacę tylko za USG-50 zł. Za pełną wizytę 120 zł. Ja nie maiłam naturalnie dwóch pęcherzyków, dopiero po stymulacji CLO w poprzednim cyklu gin zobaczył 2 z czego jeden był sporo mniejszy. Castagnus jest ziołowy więc raczej zaszkodzić nie powinien, moja Pani gin bardzo go chwali i uważa za cud heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiele dziewczyn pisało że rozleguloał itd.. a tego bym nie chciała. zreszta nie wiem czy mam podwyższona prolaktyne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! a ja ma do Was takie pytanie. Castagnus zaczęłam brać na początku obecnego cyklu ze względu na niedobór hormonu drugiej fazy. Było przytulanko przed i w dzień owu. Wczxoraj zauważyłam, że mam powiększone piersi, nie są bolesne, a przynajmniej nie tak żeby to dokuczało. Zastanawiam się czy któraś z Was też tak miała? Bo przecież castagnus ma niwelować dolegliwości związane z PMS a nie je wywoływać ;) Dodam też, że takie objawy mam pierwszy raz od bardzo dawna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia2702
Birget mnie sutki piekly miesiac w miesiac jak bralam custangus co miesiac myslalam ze jestem w ciazy wiec lepiej nie ciesz sie za wczesnie szkoda nerwow na to ;***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spoko, jestem realistką :) bardzo bym chciała żeby się tym razem udało, ale też wiem że to nie jest tak łatwo :) Zdaję sobie sprawę, że skoro brakowało u mnie hormonu drugiej fazy cyklu to mogło nie być objawów związanych z nabrzmieniem piersi, a teraz jak castagnus trochę temat wyregulował to i objawy mogą być inne. Byłam tylko ciekawa, czy któraś z Was też tak miała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia2702
Hej dziewczynki:) Mam problem dzis jest 33dc okresu brak, temp podwyzszona do 37,2 jednak beta wykluczyla ciaze. W dniu spodziewanego okresu czulam takie rwanie po prawie stronie wydaje mi sie ze w jajniku i myslalam ze dostane a tu cisza. Mozliwe zeby beta sie pomylila? W ogole nie czuje sie na ta chwile na okres. Nie wiem co mam robic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia2701
Tak wlasnie myslalam. To gdzie ta wstretna @ sie zgubila...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia, mi tez ostatnio się spozniala, chyba ponad tydzień a nie miałam zadnych objawow ... wiec pewnie i u Ciebie tez tak będzie ...a pamiętaj ze casta wydluza cykl ... przynajmniej u mnie tak było ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia2702
kurcze... Juz bym wolala zeby przyszla to czekanie jest najgorsze ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Plepleple
Dziewczyny, może tak z głupia frant wcinam się w dyskusję, ale trafiłam na temat i postanowiłam napisać swoje "świadectwo". Ja zaszłam w pierwszą ciążę w 2 cyklu starań. Straciłam ją, potem wyniki niby super dobre, tylko iść i działać ale przez kolejne 9 miechów cisza. Zdecydowałam się na castagnus+wiesiołek i udało się za pierwszym opakowaniem. Może przypadek? Nie wiem, wierzę jednak, że to ziółka :). Teraz jestem w 8 miesiącu :D. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Plepleple
Dodam jeszcze, że moja prolaktyna była w normie, w ogóle niby wszystkie hormony super. Na castagnus porwałam się po tajniacku w akcie desperacji jako ostatnia szansa przed bardziej konkretnymi krokami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluje :) no cóż każda kobieta jest inna i co innego na nią działą niestety :/ ja tam boję się zacząć brać castagnusa, ale postanowiłam że jeśli nie uda się w ciągu trzech cykli to zaczne go brać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia2702
jutro ide do lekarza niech sprobuje wywolac mi okres jakimis pylciami... Chociaz mam jeszcze mala nadzieje ze powie ze jest fasolka hehe.. Dobrze ze jeszcze mozna pomarzyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia nadal cisza z @? Ola a jak u Ciebie???U mnie wyjątkowo w tym cyklu nic nie kluje i jedna wielka ciszaaa... Wsumie do owulki pare dni ale zawsze miałam przez caly cykl jakieś objawy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia2702
Cisza... Dostałam hormony na wywolanie okresu i zobaczymy co dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia a co dostałaś na wywołanie ? x Princessa, no ja jutro jadę na monitoring aby sprawdzić czy pęcherzyk pękł :) wczoraj rano i na wieczór mieliśmy się starać :) owu chyba była, bo kłucia po lewej stronie miałam, więc wydaje się że pekł, ale co to będzie i czy żołnierzyki dadzą radę ... pokaże przyszłe 2/3tyg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia2702
Cilest dostalam... Czyli ze staranek narazie nici ;( Bo wkoncu to tabletki anty sa ;( Moze po nich szybciej zajde :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to dziwne ze dostalas anty ... mi jak gin wywolywal to provere brałam ... 3 dni po 1, a po 10dniach @ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia2702
Narazie przez miesiac i czekac na efekty. Nie znam sie na tym jak kaza brac to lepiej to lykac ;( ale nie jestem tym zachwycona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia, a możesz isc do innego? bo antykoncepcja to takie bledne kolo ... mi raz jedna gin dala je na torbiele w jajnikach, a poszlam do innego i jak się okazało nie musiałam ich w ogole brac ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) a ja mam do Was takie pytanie, od początku cyklu (11.03) biorę castagnus, bo miałam zaburzenia 2 fazy cyklu, miałam plamienia przed okresem i endometrium zdaniem mojej gin nie przyrastało tak jak ona chciała, więc zdecydowałam się go brać :) W monitoringu jest poprawa, endometrium przyrosło ładnie, nie ma też plamienia, które normalnie już dziś by się zaczęło. od paru dni lekko pobolewa mnie brzuch tak na @, ale w środę zauważyłam coś bardzo dziwnego...kiedy nacisnęłam na sutek pojawiła się siara, w drugiej piersi też! Moja gin stwierdziła, że czasem może tak się dziać, oczywiście proloaktyne mam podniesioną, ale stwierdziła że jeden podniesiony wynik jeszcze o niczym nie świadczy. Co o tym myślicie, czy któraś z Was spotkała się z takimi objawami po cast?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
birget ja tak nie miałam, a mam podwyzszona prl ... na jej zbicie biore bromergon ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja jestem tym bardzo zaskoczona, bo nigdy wcześniej nic takiego mi sie nie działo, a castagnus powinien przecież obniżać prl, skąd w takim razie u mnie takie anomalia? jeszcze trochę to zacznę się podejrzewać o urojoną ciążę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
birget ja ostatnio bylam u endokrynologa i powiedziała mi ze casta nie obniży prl w stopniu zadowalających, inaczej powiedziała, ze casta to syf ... ja na zbicie biore bromergon....i już do casty nie wroce, bo wydluzyla mi cykl ... fakt ze może dzięki niej zaszłam, ale teraz zaufam lekarzom...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CudnaOla tyle, że ja do tego cyklu nie miałam problemów z prl, teraz też jest podniesiona ale nie jest jakoś kosmicznie wysoka. Cast zaczęłam brać włąśnie żeby wyregulować drugą fazę cyklu. Zobaczymy co mi powie moja gin na następnej wizycie, narazie czekam na @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×