Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
natalka2384

CASTAGNUS - łatwiej jest zajść w ciążę?

Polecane posty

Nie traćcie nadziei :) Zakłada się, że zdrowa para stara się średnio rok. Jeśli po tym czasie jest lipa to trzeba zacząć leczenie. Nam się udało w 6. cyklu. Sylwia2702 jesteś pewna, że to tylko prolaktyna Cię blokuje? jak pozostałe wyniki? małż łyka jakieś witaminki na żołnierzyki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia2702
laloca1 w jednej ciazy juz bylam i lekarz mowil ze po poronieniu jest ze mna jak najbardziej ok. A co do mojego meza jestesmy w duzo gorszej sytuacji bo on jest uczulony na leki nie moze przyjmowac witamin itp bo automatycznie puchnie. A lekarze jeszzcze nie ustalili co dokladnie go uczula wiec nie mozemy nic probowac bo nie chce mu zrobic krzywdy. :) A powie mi ktos na co jeszcze powinnam zwrocic uwage procz prolaktyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi oprócz prolaktyny ginek zlecił badania tarczycy TSH, FSH, estradiol, testosteron, progesteron. W moim przypadku tylko prolaktyna wyszła źle. Najlepiej poradzić się lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ALEXSANDRA
Witam....dziś przyszła @ ;-( wiem że to dopiero 1 cykl starań z casta. ale i tak jest dobrze nie miałam żadnego bólu i wogule bolących piersi narazie tylko to się sprawdza .pozdrawiam pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas staranka pełną parą, dziś cyclotest baby pokazal bardzo plodna faze i sluzu tez mam duzo. pr óbowalismy w nocy ale chyba trzeba jeszcze poprawic, test LH tez dodatni dzis, pewnie owu na dniach juz. Oby juz ta wstrętna @ nie przyszla w tym mcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia2702
Hej dziewczynki. Jak tam ida wasze starania? ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) dawno mnie nie było. Właśnie znowu dostałam @ więc kolejny cykl starań bezowocny :(( to już był mój ostatni cykl z castagnusem. Pomógł mi jedynie na objawy pms. Teraz od 5 dnia cyklu startuje z clostylbegytem, który dostałam na 3 cykle. Mam nadzieję, że to pomorze:)) ostatnio pomogło. Pozdrawiam :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia2702
U mnie piekne dwie kreseczki to chyba castangus pomogl!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ALEXSANDRA
Witam ... Gratulacje Sylwia 2702 ;-) bardzo się cieszę że bedziecie mieli dzidzie i w końcu wam się udało ;-) Ja jak na razie czekam ,dziś jest owulka ;-) zobaczymy czas pokaże pozdrawiam wszystkie starające się ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluje Sylwia2702. Ja dzięki Cast. jestem już w 8 tc :) Z tego co czytałam to Goldie85 dużo dziewczyn zachodzi w ciążę po zakończeniu łykania Castagnusa, więc obyś Ty należała do tego grona ;) ALEKSANDRA to trzymamy kciuki! taka moja rada - po przytulanku nie biegnij do kibelka tylko najlepiej idź od razu spać ;) u nas się to sprawdziło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia2702
A u mnie sprawidziła sie imprezka i lekki wplyw winka ;) Chociaz raz nie myslalam o tym co sie dzieje czy bedzie bobas czy nie :) Dzis lece do doktorka niech sprawdzil czy wszystko oki i moze jakies tabletki dostane na podtrzymanie po tamtym poronieniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ALEXSANDRA
Witam...laloca1 dzięki za radę ;-) oby nam się udało, wiem że to dopiero początek z casta ale i tak mam nadzieje .....że nam się uda ;-) tak jak wam. Pozdrowionka i miłego wiczoru ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ALEXSANDRA
Wieczoru zgubiłam -E- tam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki;) gratuluje kobietkom którym pomogl castagnus ... ja dziś koncze 2 op. Poki co pomogl mi w moim endometrium, zawsze miałam 5mm, a po ost wizycie u ginekologa 7,5mm :) orientujecie się może, czy castagnusa mogę przerwac w dowolnym momencie? Chodzi o to, ze od przyszłego cyklu musze zbic prolaktynę lekiem Bromerogon + clostibegyt, wiec castagnus chyba by był zbędny. Co myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia2702
Czesc dziewczynki. Jestem zalamana jak ba kreska bylam u lekarza to powiedzial ze macica wygalada na taka jka w ciazy ale zarodka nie bylo widac dostalam dupka na podtrzymanie 3x dziennie robiac dzis test ciazowy wyszla jedna kreska ;( Deprecha normalnie ;(((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia2702 widać zarodek był za słaby :( Bardzo mi przykro, ale z drugiej strony jeśli miałby być poważnie chory i na siłę podtrzymywany to może tak lepiej. Musisz być silna i nie poddawać się. Miej wiarę, że te dzieciątka wrócą do Ciebie w kolejnej ciąży. Trzymaj się dzielnie. Pozdrawiam CudnaOla na pewno jedząc Bromek nie powinnaś łykać Castagnus. Odstaw dzień przed Bromkiem. Szkoda, że nie zapytałaś o to lekarza. Ja jak dowiedziałam się o ciąży to odstawiłam cast. po paru dniach i nie zaszkodziło nam to. W ciąży prolaktyna musi wzrosnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia, laloca ma racje ... mi gin tez dal dupka na podtrzymanie, ale powiedział ze jeśli zarodek będzie miał wiele wad, to nawet lek nic nie pomoze ... i może to zle zabrzmi, ale lepiej, ze teraz niż poziej .. x laloca1 dziekuje Ci za odpowiedz ... ja jeszcze castagnus biore, testować będę dopiero za tydzień, ale nie sadze by się udało ... grunt to się nie poddawac ... szkoda faktycznie ze lekarza nie zapytałam, ale jakos wyleciało mi to z glowy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane ;) po przeczytaniu 20 stron z poczatku watku i paru stron najnowszych postanowilam dolaczyc. Jak sie domyslacie tez jestem starajaca sie. W pazdzierniku tamtego roku udalo nam sie, lecz w 8 tygodniu okazalo sie ze w pechezyk jest pusty i niestety w listopadszie mialam zabieg. Po przerwie znowu zaczynamy ;) jak na razie pierwszy cykl bez skutku. Zastanawiam sie na tym Castagnusem, witaminy(folik itd) biore od paru miesiecy, od paru dni wiesiolka.. boje sie ze ten castagnus rozreguluje mi cykl..Goraco pozdrawiam was wszystkie i oby z kazdym cyklem coraz wiecej starajacych sie doczekalo sie maluszka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MADZIALLLLA
witam, mi Castagnus namieszał w cyklu, ale za to zaszłam przy 3cim opakowaniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ALEXSANDRA
Witamy ....Princessa23 do grona starających się o dzidzie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milo mi bardzo :) no wlasnie.. jak namiesza to skad mam wiedziec kiedy bedzie owulacja :( teraz mniej wiecej do dwoch-trzech dni wiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Princessa23 spróbuj rozpoznać po sluzie :) a ja się martwię, bo od 1,5tyg od owulki boli mnie lewy jajnik, w pt bylam u gina i było ok...to skad te bole :( ? mialyscie tak już?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milo mi bardzo :) no wlasnie.. jak namiesza to skad mam wiedziec kiedy bedzie owulacja :( teraz mniej wiecej do dwoch-trzech wiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie po sluzie.. tylko nie wiadomo jak moj organizm zareaguje po cwst i jeszcze po wiesiolku.. czytalam ze nie ktore dziewczyny akbi mialy caly xzas "mokro" a niektore suchutko przez caly cykl.. badz madry i pisz wiersze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pwiem ci ze w ostatnim cyklu mialam tak samo :( nawet teraz podczas okresu czuje klucie jajnika..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cisza, bo wszystkie łykaja castagnusa i czekaja za efektami hihih ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my już 4 lata ... w listopadzie zeszłego roku zaszłam, ale w 9tc serduszko przestalo bic i 23.12 miałam zabieg lyzeczkowania.... niestety ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ALEXSANDRA
Witam...dokładnie CudnaOla można rozpoznać po śluzie ;-) ja tak mam a licząc 14 dni po @ tak około, musisz sobie sprawdzac śluz Princessa23 no i troszke boli mnie brzuszek to juz wiem że trzeba działać przez około 2 do 3 dni;-) i się nie poddawać się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×