Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
natalka2384

CASTAGNUS - łatwiej jest zajść w ciążę?

Polecane posty

Dziekuje dziewczyny :* chociaz nie wiem mam takie przeczucie ze nie wyszlo.. za duzo mysle jak zwykle :/ juz mnie korci by na bete isc.. obysmy jak najszybciej zqciszyly :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam takie pytanie. Czy wasi M biorą coś na żołnierzyki? Bo tak sobie myślę, żę niby u nas badanie nasienia było ok w normie to może by tak je trochę podrasować hehehe :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarzyna:)
Goldie85 folik jest dla kobiet starajacych się,aby nie doszło do wrodzonych wad dziecka,dla mężyzn to też jest polecane,gdyż wpływa to dobrze na plemniczki:) to gdzieś na forum przeczytalam, a żeń-szeń poprawia libido męskie jak i damskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarzyna:)
A tak wogóle to witam Was wszystkie staraczki. Tak jak Wy mam ten sam problem. Śledze Wasze wypowiedzi i postanowiłam się dołaczyć. Kupiłam już castagnus i wiesiołek i zamierzam od pierwszego dnia @ je zarzywać,mimo że nie mam problemów z cyklem bo mam co 26-32 dni,ale z mężem od ponad dwóch lat próbujemy i nic.Mam takiego wspaniałego ginekologa,że nie chce mnie wysłać na żadne badania bo przecież "jeszcze mam czas, po 30 może się Pani zacząć martwić"a mąż oczywiście badań nie chce zrobić bo nie będzie sie masturbował w klinice.A wię na razie zrezygnowałam z lekarza i próbuję na własną rękę.Zobaczymy co przyniesie najbliższe 90dni.Jeszcze mam zamiar kupić ziółka ojca sroki na owulke,ale nie chce od razu namieszać z hormonami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goldie85 mój bierze androvit i folic :) x Katarzyna, witamy serdecznie na forum :) x Laloca ja tez mam nadzieje ze znowu ten zestaw zadziała, aczkolwiek sama teraz już nie wiem co mam robic, czy czekac czy się starac, bo jade za chwile na rozmowe w sprawie pracy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarzyna:)
CudnaOla tyle czasu się starasz, a teraz się zastanawiasz?pomyśl co jest dla Ciebie najważniejsze...a skąd wiesz czy od razu zajdziesz w ciążę, a póżniej będziesz żałowała,że odpuściłaś,przecież w ciąży można pracować,a poza tym tym bardziej jak zajdziesz to nie będą mogli Cię zwolnić.Każdy ma chwile zwątpienia,ale za długo to trwa by teraz zwątpić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Folik jest dobry tez dla mezczcyzn, poprawia ruchliwosc z tego co kojarze zen szen rozniez, my kupujemy w aptece zen szen dla mezczczyn olimp labs, jest juz z folikiem. Poczytaj sobie o nim, sporo jest opini. Niektozy jeszcze lykaja salvazin czy cos takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia_1893
Aloooo....jesteś tu czasem? zaglądam i czekam wieści ! Beatka a Ty jesteś? Sophia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia_1893
p.s. w/w dziewczyny były tu kiedyś-kiedyś ....i mogłyby się odezwać choć tu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia_1893
CudnaOla odezwij się u nas - wiele osób pewnie Cię pamięta :) pozdrawiam i trzymam kciuki! kurcze,może dojedz te 10 tab i dokonczz tez w tym cyklu....o ile nie bedzie sie to kłociło z zaleceniami p.endo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny postanowione :) staramy się bez względu na to czy mnie przyjmą czy nie :) jutro jade na pare godzin proby i zadecydują :) próbny miesiąc a później umowa na rok ... wiec macie racje :) katarzyna masz racje, ważniejsze dziecko, tym bardziej ze z dnia na dzień człowiek nie robi się młodszy ... Asia, dokładnie, nie po to katuje się tym bromkiem, wczoraj w nocy miałam kryzys, bo nie dość ze było mi niedobrze to jeszcze odczucie na zmiane zimno/cieplo - ale miałam tak za 1x wiec LEK DZIALA :) a co tam u Ciebie? jak żyjesz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia i odezwe się ;) hehe pozdrow dziewczynki ode mnie :) poki co czytam Was ale wiesz jak jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak trzymaj Olu :D u mnie zalamka.. Chyba z dzidzi nici.. Od paru dni mam codziennie rano brazowe plamienia przez dwie godziny a poniej cisza.. Chyba jednak hormony ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goldie11
Hej. Jak tam wasze starania?? U mnie w niedziele owulacja i już czuję pęcherzyk na jajniku. Też tak macie?? Czy po wiesiołku zauważyłyście wiecej śluzu płodnego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie niestety tempka spadla, niby okres powinnam dostac ale przez moje plamieniq co trwaja juz prawie 10 dni nie wiem czy to ma byc teraz @.. straszna zalamke mialm. Bo czulam sie tak jakby wyszlo... co do wiesiolka to ja biore od poprzedniego cyklu nie zauwazylam wiekszej ilosci podczas owulacji tylko po miesiaczce. I mislam nieprzyjemne skurcze mimo tego ze bralam tylko 1 czasami 2 dzienne. Mam nadzieje zr Tobie sie uda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia2702
U mnie tez nic ;( w piatek mam dostac okres i juz wydladam jak ciapek czyli napewno dostane... Zalamka... A co do sluzu to zauwazylam ze bylo go duzo wiecej az sie wylewal ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goldie11
Sylwia-- ja w I ciąży też byłam pszekonana, że dostanę @ i już 2 dni przed terminem spodziewanej @ chodziłam płakałam po kontach. Także spokojnie bo objawy są mylące :)) Princessa23---a kiedy powinnas dostać @?? Czasem plamienia są też przy ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No w sumie dzisiaj- jutro. Ale wiesz temperatury nie mozna nie wierzyc bzwlaszcza spadkowi. A to oznacza tylko jedno. Poza tym bylam dzisiaj u doktorki . No coz jak po swietach mi nie przejdzie to plamienie- okres bedzie trzeba badania zrobic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goldie11
Princessa23-- a gin. wykluczył ciąże?? Trzymam kciuki napewno będzie dobrze. Mi się udało po 2 latach i jestem mamą cudownej dziewczynki. Teraz tez nie tracę nadziei bo wiem, że się uda. :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wolę się nie nakrecać, zresztą same wiecie jak to jest.. Dzisiaj w sumie gdyby nie straszna sennosc to juz klucia nie czulam.. I plamienia tez przeszly.. Jak myslicie czekac do terminu @? Czy jednak za pare dni zobic test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki, nie wiem czemu moj telefon zapamietuje tamten stary wpis. Goldie powiedziala ze mam normalna macice i jajaniki. A mialas problemy z hormonamiu itd czy bylas zdrowa i tak po prostu wyszlo ze dwa lata? U mnie sie w nocy rozkrecila na maksa wiec na pewno znowu nie wyszlo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane :) a ja dzisiaj trochę smutam, bo dowiedziałam się od Pani gin ze mam za mala macice ... mowila ze o 3cm za mala i trochę się tym martwię ... no i prawy jajnik dalej spi, lewy ma 2 pęcherzyki 12mm (10tc) ... za 6 dni kolejne usg i zobaczymy co dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goldie11
Princessa23-- Właściwie staraliśmy się z mężęm 2,5 roku. Tylko przez te 2 lata lekarz (naciągacz straszny, którego zmieniłam) szukał przyczyny mojej niepłodności czyli zrobiłam badania hormonalne (które były ok), monitoring cykli (były ok, owulację miałam), męża badanie nasienia (idealne), na końcu badanie drożności jajowodów które też wyszło super. A mimo wszystko nie mogłam zajść w ciąże. W końcu gin przypisał mi Clostylbegyt i udało się w trzecim cyklu brania. Teraz staramy się o drugiego malucha już 9 cykl na początku dostałam od mojej nowej gin Castagnusa, który super wyregulował mi cykl i obniżył prolaktynę. Ale nie udało mi się po nim zajść i dostałam znowu clo. Teraz własnie mam z nim drugi cykl. A i w dodatku mam tyłozgięcie macicy :(( tak na dokładkę heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goldie11
CudnaOla--- mi jajnik prawy spał przez pół roku a lewy pracował co miesiąc ale casta go ruszył więc Twój też się obudzi :)) a mała macica przeszkadza zajść w ciąże?? Czy chodziło Ci o Endo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie niestety Castagmus nie pomógł zajść. Robiłam 3 miesięczne kuracje, z odstepem rocznym. Jednak na pewno pomógł mi trochę na PMS, to znaczy na pewno załagodził miesiączki, wiec to na pewno też wiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh Ci lekarze.. nóż się otwiera w kieszeni.. ciekawi mnie ten monitoring.. ile razy trzeba isc? jak czesto itd placi sie? jak mozecie opowiedzcie ;) to moga byc w jednym cyklu dwa dojrzale jajeczka jednym jajniku? czesto moze sie to zdarzyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie troche boję zacząć brać ten castagnus.. cykle mam w miare regularne, tylko te plamienia ostatnio. nie chce by mi rozregulował..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×