Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
natalka2384

CASTAGNUS - łatwiej jest zajść w ciążę?

Polecane posty

Gość Lovekrove
Jeżeli temperatura spadła z 37 do 36,6 to raczej nie. Chyba, że jesteś ok. 7 dni po owulce - wtedy to ewentualnie może być implantacja zarodka. Napisz jakie miałaś temperatury w tym cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cvg
Chodzi o to ze ja przestałam mierzyć temperaturę. Mierzyłam chyba do połowy cyklu potem przestałam wynikło to z wyższej potrzeby. A gdy wczoraj od tego czasu mierzyłam temp wyniosła prawie 37 tylko ze to nie bylo rano. Wiec sie nie liczy. Dzisiaj zmierzyłam o 6.40 i wyszlo 36.6 zaraz po przebudzeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cvg
Ale do połowy cyklu mialam takie.... 36.3 ... 36.3 ... 36.1 ... 36.1... 36.5... 36.1... 36.0... 36.4 ...36.3... 36.4... 36.4... nic ... 36.5 mierzone do 18 dnia cyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lovekrove
cvg niestety wg mnie nie mierzyłaś tempki w trakcje owulacji- nie widzę wyraźnego skoku temperatury. Możemy podejrzewać, że owulka była po tych dniach, w których mierzyłaś. W następnym cyklu mierz koniecznie od początku do końca. Pozytywna wiadomość jest taka, że skoro były niższe a teraz są wyższe to znaczy, że owulacja się odbyła (o czym niektóre z nas mogą tyko pomarzyć). Więc nie załamywać się i mierzyć temperaturę by trafić w rzeczywiste dni płodne. Ile spóźnia Ci się @??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cvg
Powinnam dostać 1 września

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lovekrove
W których dniach mierzyłaś te temperatury?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cvg
W pierwszy dzien po zakończeniu @. Czyli byl to 6 dzien cyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lovekrove
podaj datę pierwszego dnia miesiączki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lovekrove
Czy pamiętasz kiedy miałaś płodny śluz? Kiedy się przytulaliście? Wydaje mi się, że dni płodne mogłaś mieć w okolicach 21-24 sierpień. Ale bez temperatur trudno cokolwiek powiedzieć. Jeśli tak było w okolicach 2-ch dni powinnaś dostać kres (spadła tempka do 36,6). Druga optymistyczna wersja to taka, że owulka była w okolicach 25-28 sierpnia ( czymiałas wtedy płodny śluz i stosunek?) i dzisiaj jest implantacja - ale podobno to się bardzo rzadko zdarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cvg
Stosunek mam co 2lub 3dni a czasem zdarza sie ze co dzien:-D Tylko moim problemem jest zbyt malo śluzu i czasem mam wrażenie ze płodny wogole u mnie nie występuje:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alooooo3
Lovekrove A tą temperaturę trzeba koniecznie mierzyć w tak wczesnych porach żeby była wiarygodna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lovekrove
CVG - śluz lub zbyt słabe żołnierzyki i wiele innych przyczyn wpływa na brak fasolki. Moja koleżanka wczoraj powiedziała mi, że zaszła w ciąze po 105 roku staran. Zrobili wszystkie badania i nic. Jak potwierdziła ciążę u lekarza usłyszała od niego, że miała blokadę psychiczną. CVG masz owulację a to dobra nowina. W miarę poznawania swojego ciała będziesz bardziej świadoma czy możliwa jest ciąża czy nie bo npr daje odpowiedz na pytanie czy owulacja była (nigdy nie powie kiedy), czy podstawowe hormony są w normie i temperatura również może potwierdzić ciążę. Ja staram się od 2 cykli - wiem, że trafiłam w owulację ale też nic z tego nie wyszło. Po badaniach hormonalnych wiem, że mam lekko podniesioną prolaktynę i za niski progesteron - stąd biorę Castagnus, mg i b6. Alooooo3 - podobno do 9 rano - przed wstaniem z łóżka i po minimum 3-ch godz. spania. Do 9,00 nie oznacza, że dzis mierzysz o 7 a jutro o 9. Godzina musi być stała ale nie może być to po 9,00 rano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cvg
Dzieki LoveKrowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krakowianka.....
Hey dziewczyny od jakiś 2miesięcy śledzę Waszą walkę o powiększenie rodzinki - dziś zobaczyłam tabelkę z wymienionymi osobami i pomyślałam,że nawet nie wiecie jak wiele nas jeszcze jest na tym fotum tak anonimowo ;) ja wchodzę do Was chyba codziennie od 3miesięcy staram się o dzidiusia mam 29lat - dzięki temu forum od miesiąca łykam castagnus i wiesiołka do owulacji... i czuję się nieodosobniona w tym staraniu dzięki forum-ŚCISKAM WAS MOCNO:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj krakowianka dobrze ze udało się nam znaleźć to forum człowiek od razu raźniej się czuje :) wiec witamy pośród nas starających się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lovekrove
Krakowianka Witamy, ja tez mam 29 lat i staram się od 3 miechów - tzn 3 miesiąc będę się starać za parę dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cvg
Oh... czyli zostaje mi tylko czekac na okres a potem zaczac nowe starania... Tak mi zle.. niech juz przyjdzie ta malpa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lovekrove
CVG nie łam się. Ja nie jestem wyrocznią. Póki nie ma @ jest nadzieja. Trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lovekrove
cvg koniecznie jutro zmierz tempkę. Jak skoczy to jest duża szansa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cvg
dzieki jutro zmierze temp. i dam znac! Buzki sle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do RYSIADA KATIAA85 MONIA123 DZIEKUJE WAM DZIEWCZYNKI KOCHANE JESTESCIE!!!! DZIEKI ZA TEN PRO MEN NAPEWNO SPROBUJE, CAŁUKI zostane z wami bo sama jestem ciekawa ktora pierwsza zaskoczy, kissssss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaaa123
witamy nowe lalki, CVG skoro jeszcze jej nie ma, to jest nadzieja. Zapoczątkuj falę majowych bobasków. u mnie 21dc, nic się nie dzieje, powiększone piersi, nic prawie nie boli, jakieś tam drobne dziubanie. Czekamy do przyszłej niedzieli na ostateczny wynik...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cvg
Mam nadzieje ze jest jeszcze szansa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cvg
Aha i zapomniałabym ale ze mnie gapa! Dziekuje wam bardzo ze moge na was liczyć. Zawsze razniej kiedy jestesmy razem;-) :-* (Czekam na mojego M az wroci z pracy moze jakies przytulanko wpadnie:-D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alooooo3
Powiem wam dziewczyny, że tracę nadzieję. Już nawet mnie to denerwuje, kurcze ciągłe myślenie, sprawdzanie kalendarza, leżenie pupa do góry....dlaczego...jedne nie chca a zajdą za 1 razem a tutaj młode osoby i nic??? jakby mnie to nie spotkało to chyba bym nie uwierzyła....że mogą być takie problemy. Tak sobie myślę że jeżeli w tym miesiącu nie wyjdzie( teraz mam okres niby płodny i przytulam sie codziennie) cos tam czasem kłuje w dole) to kończe specjalne starania, w tym lezenie do góry nogami i łudzenie się albo jeszcze raz ide do lekarza i prosze o badania hormonalne.Może coś ze mna nie tak a raczej ze sluzem i boje sie ze nic nie wyjdzie albo dop za dluuugi czas;(...od 2 dni chodze wściekła choć nie mam powodu a do mniesiaczki jeszcze daleko( wiec nie mam pojecia skad to zdenerwowanie)..........to jest jakieś psychiczne............. no to narazie tyle moich narzekan....przepraszam was bardzo ale już naprawde zwątpiłam Cvg- ciekawa jestem jak będzie z tobą , trzymam kciuki byś miała podwyższoną temperaturę i II kreseczki W ogóle dziewczyny...wy to jesteście silne, naprawdę.... Zapraszamy do nas te anonimowe kobietki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaaa123
alooooo3 sprawdzanie hormonów to podstawa, prolaktyna często jest podwyższona, bo to hormon stresu. Ja na to biorę bromocorn, do tego miałam lekko podniesione TSH, 3,2 (norma do 4,0) ale przy staraniach każą zbić poniżej 2. Ja brałam proszki, potem rzuciłam, przerzuciłam sie na castagn. i teraz wracam do lekw. Może w końcu zajdę.. Miałaś monitoring, czy masz owu? Mi gin zrobił 2 USG bezpłatnie i jedno płatnie (w jednym cyklu) bo podobno 3 nie refunduje NFZ (Boże widzisz i nie grzmisz!!!) i jest OK. Także podstawowe badania konicznie zrób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaaa123
a, i polecam psychę winkiem znieczulić, to te staranka nie są takie rozpaczliwe :-) Bo to przyjemność ma być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alooooo3
ile tego winka mam wypic.....moj facet najchetniej by mnie w nim wykąpal zebym wiecej wypila:D TSH robilam kiedys i byl w normie . Innych badan moj ginekolog mi nie zalecil a czemu to nie wiem.... 'zrobila wymazy dala lactovaginal i castagnus ...tyle... jak pytalam o pękajacy pecherzyk to mowila ze teraz to nie ten dzien...itd musze zmienic ginekologa albo pojde prywatnie i niech sie mna zajmie a nie czeka zeby jak najszybciej skonczyc prace mam pytanie do was: przed miesiaczka wyskakiwaly mi pryszcze, teraz przy castagnusie bylo gorzej tzn większa ilosc. jak pojawila sie miesiaczka to zanikały. Tuz po krwawieniu tez wyskoczyly...nie wiem czemu.... macie podobnie przy tabletkach??? ( bo ja znow na nie zwalam wine)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cvg
Mnie narazie nic nie boli. To znaczy czuje w prawym dole lekkie cmienie. Mam nadzieje ze wkoncu mi sie uda. I za was również trzymam kciuki! Ps. Czy u każdej kobiety w ciazy występują te nabrzniałe piersi? Bo mnie nigdy cos takiego niespotlało nawet przed okresem. Az sie obawiam ze cos ze mna nie tak skoro wszystkie piszą ze tak maja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×