Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
natalka2384

CASTAGNUS - łatwiej jest zajść w ciążę?

Polecane posty

NICK .........WIEK...............SKĄD............CYKL STARAŃ.......TERMIN @ ********************************************************* ************************************ Rysiada.............35..........mazowieckie.............5 ..... .......10/09 nowamili............23.........mazowieckie.............5. ............16/09 mooniaaaaa123....33.........mazow....................10.. ...... . ..9/09 HANKA81...........29.........ŚLĄSKIE................... 30?.. .........06/09 katiaa85............25.........wielkopolskie............2 6.... ........3-4/09? alooooo3...........23.........małopolskie..............5 .... ............???? AOK.................26..........wielkopolskie............ 6.... ........11/09 dziewczynki mam pytanie..32..dolnośląskie..........2.............16/07 justynp............31...........świetokrzystkie......ok 20...........07/09 zora85.............25............kuj-pom................4 0?.... ........????? AsiekAsiekk.......20..................................... ..2... .........24-28.09 Krakowianka wpisz sie do naszej listy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cvg
Dzien dobry dziewczynki. Jak mija niedzielny poranek? U mnie jakos tak pochmurnie i smutno:-( Dzisiaj temperatura niższa o jedna kreskę od poprzedniej. Czyli nie mam co sie łudzić ze jest szansa:-S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alooooo3
cvg a ty powinnaś juz dostać okres? Nie smuć się- jeśli rzeczywiscie nic nie wyszło teraz to może dzidziuś pojawi się następnym razem? ( nie moze ale na pewno ma być!) :) właśnie wyczytałam, że jak się chce miec dziewczynke to powinno sie czesto uprawiac sex ale nie dzien przed i po owulacji ponieważ pemniki zawierające geny żeńskie dłużej moga przetrwac i dla nich jest wtedy szansa,....jakoś nie chce mi sie w to wierzyc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cvg
Okres powinnam dostać 1 września

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny! sledze was od kilku dni i chcialabym do was dolaczyc! teraz jest 12 cykl staran, ale ten z castagnusem i wiesiolkiem na wlasna reke bo mam bardzo obfite miesiaczki, mam juz syma ma prawie 7 lat o niego staralam sie tylko jeden cykl.pozdrawiam was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alooooo3
Dziewczyny a jak u was z włosami przy Castagnusie? bez zmian czy np zauważyłyście , że więcej ich wypada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lovekrove
CVG, dokładnie - zrób betę. Ile wynosiła dzisiejsza temperatura?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) witam również nowe staraczki :) :) .........w "kupie" raźniej ;))) więc Lovekrove, cvg, Doris123 - wrzucajcie swoje dane do naszej tabelki :) alooooo3 nie wiem, czy to po Castagnusie, ale rzeczywiście odkąd go przyjmuję widzę, że szybciej lecą włoski (nawet wczoraj trochę je podcięłam)... tyle że idzie jesień i może to wypadanie jest takie naturalne- sezonowe... a co do pryszczy, to powiem tylko że okres "dorastania" już mam dawno za sobą i zapomniałam już jak to jest mieć "pole minowe" na twarzy - za to teraz, w tym cyklu gdy biorę Castagnus mam taki wykwit na twarzy, że nawet tapeta niewiele pomogła ;)))))...a dziś chciałam się zrobić na "bóstwo" bo świętowaliśmy z mężem 2 rocznicę ślubu... fajnie byłoby zrobić mu prezent z tej okazji ;) ... ale dowiem się za około tydzień. Nie tracę nadziei że we wrześniu posypią się dobre wieści :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lovekrove
Jużem wrzuciła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK .........WIEK...............SKĄD............CYKL STARAŃ.......TERMIN @ ********************************************************* ************************************ Rysiada.............35..........mazowieckie.............5 ..... .......10/09 nowamili............23.........mazowieckie.............5. ............16/09 mooniaaaaa123....33.........mazow....................10.. ...... . ..9/09 HANKA81...........29.........ŚLĄSKIE................... 30?.. .........06/09 katiaa85............25.........wielkopolskie............2 6.... ........3-4/09? alooooo3...........23.........małopolskie..............5 .... ............???? AOK.................26..........wielkopolskie............ 6.... ........11/09 dziewczynki mam pytanie..32..dolnośląskie..........2.............16/07 justynp............31...........świetokrzystkie......ok 20...........07/09 zora85.............25............kuj-pom................4 0?.... ........????? AsiekAsiekk.......20..................................... ..2... .........24-28.09 Doris123...........25..........Śląskie.................12................21/09

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ufff... a już myślałam, że mi "kafeteria" nie działa ;) :P :P ... wreszcie się ktoś odezwał :) cześć Doris123, jak mija poniedziałek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest ok.szukam wlasnie dendysty bo mój syn mial w szkole zderzenie z kolegami i dwa zeby wisza na wlosku.;-)naszczescie juz sie ruszaly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....chyba za wcześnie się ucieszyłam ;) cześć Staraczki... czy Wy też macie dziś doła? :( Wczoraj byłam pełna nadziei bo jakieś takie dziwne-podejrzane rzeczy się ze mną działy, a dziś NIC - zero!!! 4 dni do ewent. @ a mnie jakaś cholera podkusiła i zrobiłam test (choć zawsze sobie powtarzam, że już nigdy nie zrobię przed terminem @)... no i oczywiście negatywny. Wiem, że nie powinnam się tym sugerować, bo po pierwsze pewnie za wcześnie a po drugie nie z porannego moczu (idiotka), ale co z tego - i tak nos mi opadł na kwintę i chodzi mi po głowie że "mam to w d..." smutno mi :( na własne życzenie się zdołowałam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doris123 ... całe szczęście że to mleczaki :) straszne byłoby stracić stałe jedynki!!! Miewałam kiedyś takie sny, że nie mam zębów na przedzie i śmiało mogę je zaliczyć do koszmarów ;) a co do rewelacji nt plemników...to bądź tu człowieku mądry - co sezon to inne poglądy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HANKA 81
Witajcie Dziewczynki! Doris 123,Krakowianka, fajnie, że do nas dołączyłyście (jeśli pominęłam którąś nową koleżankę to przepraszam ale przez weekend dużo czytania się nazbierało) U mnie Dziewczynki też nie najlepiej. Chyba dostałam @. Piszę "chyba" bo wczoraj wieczorem przy sprawdzaniu śluzu, znałazlam w nim sporą kroplę krwi, dziś rano też....chociaż na zewnątrz jeszcze nic nie widac. Mimo to w Cstagnusie i tak znalazłam duuuuży plus, mianowicie brak jakichkolwiek dolegliwości przed miesiączką, gdyby tak zostało to zapomnę co to było napięcie przedmiesiączkowe:):) Lovekrove: Twoje info o pomiarach są niezastąpione!!! Doris 123: Dzięki o info o nasieniu. Pocieszam się, że mimo iż w tym miesiącu nic nie wyszło, to teraz będzie szaleństwo na całego-sama nie wiem czy się bac...:) mój mąż juz poinformowany...nie wiem czy dam rady...hihihi:):) Pozdrawiam Wszystkie przyszłe i obecne Mamy!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zora85
właśnie niewiadomo jak to naprawdę z tymi plemnikami.. Gdy zaczełam się starać, gin powiedział mi że najlepiej przez pierwszych 14 dni cyklu dać na wstrzymanie bo plemniki muszą odpowiednio dojrzeć i po takiej abstynencji ,,wyrzut'' ich jest silniejszy i dojdą dalej. Teraz to zgupiałam!! Ten sam lekarz stwierdził u mnie tyłozgięcie i kazał się kochać w pozycji łokciowo-kolankowej a obecny lekarz twierdzi że to bez znaczenia bo jak będę miała zajść to i tak zajdę :( Ilu lekarzy, tyle opinii..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HANKA 81
Zora85 ja tez mam tyłozgięcie macicy. Mój lekarz tez mówił, że pozycja nie ma większego znaczenia...ale bądź tu mądry człowieku....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lovekrove
Cze Cieszę się, że mogę pomóc - chodź sama ciągle się uczę (obserwuje siebie dopiero 3 cykl - ale jak do tej pory zaliczyłam chyba wszystkie anomalie). Dzisiaj dzień super płodny (moje podwozie pływa) - więc będzie staranko. Trzymajta kciuki dziołchy. CVG - co u Ciebie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hanka81, zora85 ja tez mam tylozgiecie, wyczytalam kiedys ze pozycja od tylu jest dobra na zajscie jesli ktoras ma tylozgiecie. Ja probuje rozne pozycje z mezem najbardziej wlasnie od tylu i klasyczna biodrami do gory potem leze z poducha pod pupa. A efektow narazie brak. Dzis mam ostatni dzien @ wiec tylko od czasu do czasu plamienie. ( 3 dc ) Witajcie nowe staraczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaaa123
hej dziewczyny, u mnie 24dc, nakręcam się na maxa jak zwykle, bo co cykl to mam nowe objawy, Tym razem po odstawieniu cast. mam jakieś dziwnie obolałe piersi. Rysiada, trzymaj się, jeszcze nir trać nadziei. U mnie dodatkowo stres taki w robocie, że szok, więc dobrze by było wreszcie zaciążyć i trochę myśleć o czym innym, a tak to tylko perspektywa zaharowania się na śmierć. :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alooooo3
dziewczyny a brałyście kiedyś bromergon?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co ja tez mam tylozgiecie:-) a co najzabawniejsze dowiedzialam sie o tym przy porodzie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzieś czytałam nie dawno ze kobiety starajace sie po przytulanku pownno sie zawiazac nogi sznurkiem i zawiesic na drzwiach na pol godziny;-) Dobre!!! Jakby to miało cos dac to czemu by nie spróbowac :-P :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cvg
Czesc moje kochane staraczki... dzis mam okropny dzien zero okresu juz 6 dzien a tak mnie boli prawy jajnik ze plakac mi sie chcialo przez chwile chociaz moze nie ten bol jak to promieniowanie jego w dol na noge...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CVG Powtórz test. Ja tez robiłam test w pierwszej ciazy i mi nie wyszedl a w piaty dzien braku @ gienekolog powiedziała ze na 99% jestem w ciazy. Trzymam za ciebie kciuki!!!:-) Daj znac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooniaaaaaaaaa123
CVG idź do lekarza, może to pozamaciczna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×