Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
natalka2384

CASTAGNUS - łatwiej jest zajść w ciążę?

Polecane posty

Gość Lovekrove
Cześć U mnie temka lekko spadła po skoku - nie wiem czy to była owulka czy nie - wszystkie objawy były. Więc jak widać mocna jestem tylko w teorii a mój organizm i tak robi co chce. Cvg - sama nie wiem co może byc. Rzeczywiście koniecznie zrób usg. Te wcześniejsze temperatury (te wyższe) mierzyłaś rano przed wstaniem i o tej samej porze ?? Łączę się z Toba w nieświadomości bo u mnie też dziwactwa się dzieją. Jutro idę do ginki więc wypytam sie o wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lovekrove
cvg - jak możesz to zrób wykres na 28dni i pokaż go. Czy jak miałas te wyższe temperatury byłaś chora, miałaś stresy lub działo się coś anormalngo w Towim życiu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zora85
Cyg nie poddawaj się. Ja właśnie wróciłam od gina. Mam drobny stan zapalny ale ponoć widać że organizm sam z nim walczy ale i tak nalegałam na raceptę!! Wolę dmuchać na zimne. Gin mnie pochwalił że sama biorę castagnus!! I że mam go brać nawet 4 miesiące!! I że to będą ostatnie miesiące prób naturalnych. Potem mam się zgłosić to wyśle mnie do znajomego który tanio leczy niepłodność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cyg
Zawsze mierzylam rano temp. Nic mi nie dolegalo. Czasem bol glowy tylko. Skoro idziesz to moze podpytasz troche o moja przypadlosc? Ja dopiero pojde za dwa tygodnie bo gin wyjechal sobie...Oh ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lovekrove
ok. postaram się zapytać. trzymaj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lovekrove
CVG - rano o tej samej porze mierzyłaś? Nie masz krwawień, plamień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooniaaaaaaaaa123
Lovekrove po owu jest spadek i potem rośnie, potem jeszcze ewentualnie na zagnieżdżenie może spaść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lovekrove
mooniaaaa123. Ja po owu nie zawsze mam spadek (teraz może tak :))))). Fakt, że wszystko to jest sprawą indywidualną, a nawet ośmielę się napisać, ze sprawą indywidualną każdego cyklu (stosuje npr od 4-ch i w każdym jest inaczej co mnie przyprawia o słowa mało cenzuralne :))))). Mam nadzieję, że jutro skoczy, no i spadnie na implantacje - znowu się łudzę. Cvg ma po owu (o ile była) spadek 9 dniowy a to już nieco za długo. Progesteron po owulacji podnosi się podnosząc tempkę (mogą być wahania). Jej podwyższona temperatura trwała parę dni -więc zastanawiam się czy to była owulacja czy może coś tę tempkę zakłóciło. CVG - zakłócić (podnieść) temperaturę mogą różne rzeczy: infekcja grzybiczna, późne kładzenie się spać, katar, zmiana miejsca zamieszkania, zmarźnięcie, picie alkoholu tuż przed snem itp. Dopóki nie zaczęłam się starać było wszystko ok. :))))) - czyli zakłócenia powoduje też nasz głowa - chyba ją odetnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krakowianka.......
Hey dziewczyny - dziś rano @ ale nawet sie ucieszyłam bo test i tak był negatywny a cykl mi się strasznie wydłużyyyyyyyyłłłłłłłłłłłłłłłł i nawet pomyslalam,że zamiast się wyregulowac zupełnie sobie zaburzyłam i jedyny plus to że nie miałam objawów przed okresowych :P Jak @ minie panuję wizytę u gin. zrobię wszystkie badania które zleci bo od tego powinnam zacząć;) i wejdę w 4cykl starań z nowymi nadziejami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zora85
przerzucam tabelkę NICK .........WIEK...............SKĄD............CYKL STARAŃ.......TERMIN @ ********************************************************* ************************************ Rysiada.............35..........mazowieckie.............5 ..... .......10/09 nowamili............23.........mazowieckie.............5. ............16/09 mooniaaaaa123....33.........mazow....................10.. ...... . ..12/09 HANKA81...........29.........ŚLĄSKIE................... 30?.. .........06/09 katiaa85............25.........wielkopolskie............2 6.... ........3-4/09? alooooo3...........23.........małopolskie..............5 .... ............???? AOK.................26..........wielkopolskie............ 6.... ........11/09 dziewczynki mam pytanie..32..dolnośląskie..........2.............16/07 justynp............31...........świetokrzystkie......ok 20...........07/09 zora85.............25............kuj-pom................20?.... ........????? AsiekAsiekk.......20..................................... ..2... .........24-28.09 Doris123...........25..........Śląskie................. 12................21/09 krakowianka.......29.....małopolskie................3... ............?????? zaciążone: ....................................................................................... Zrobiłam korekte u mnie, w tabeli bo właściwie źle napisałam ilośc cykli jeśli chodzi o starania. Po pierwsze to zamiast policzyć cykle policzyłam miesiące a bywało że @ miałam co 3,4 miechy. Po drugie chorując na niedocz.tarczycy moje tsh wynosiło grubo ponad 6. więc nie było mowy o płodności!! Wpisałam więc (mniej więcej bo też czasami cykle miałam dłuugie) ilośc cykli odkąd tsh mam w normie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cvg
Lovekrove Nie mam plamien ani krwawien ani plamien. Nie pije alko9holu ale czasem chodze o polnocy spac lub nawety o 1.00. Myślicie ze na ciaze nie ma co liczyc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooniaaaaaaaaa123
cvg przy Twojej temperaturze to byłby ewenement gdybyś była w ciąży. Ale kto wie. Rysiada, testujesz jutro? 3mam kciukasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
echhhh ..........mooniaaaaaaaaa123 ... nie wiem, czy będzie co testować :( wczoraj wieczorem miałam znowu dreszcze i pobolewanie brzucha, dziś rano temperatura spadła o jeden schodek :( .... od rana ból taki jak na @ - nawet byłam pewna że już dostałam, tylko byłam w podróży i nie miałam jak sprawdzić, ale jeszcze nie nadeszła - tyle że wiem, że to kwestia godzin. Brzuch ciągnie i krzyż... lipa :( ale za Ciebie moja droga trzymam kciuki, bo może te wrażliwe piersi coś znaczą ;))))) - moje niewrażliwe i miękkie jak pączki :( buuuuuuuuuuuu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooniaaaaaaaaa123
Rysiada, nie poradzisz, ale nadzieja umiera ostatnia, póki my żyjemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mooniaaaaaaaaa123... jak masz ochotę i czas to zerknij sobie na mój wykres na 28dni To co prawda mój pierwszy i nie wiem, czy dobrze pozaznaczałam tam linie itp. ale temperatury są naniesione. udostępniłam tylko dla użytkowniczek 28dni, więc chyba trzeba mnie szukać pod nickiem - taki jak tu a wykres nosi nazwę sierpień... Jak nie będziesz mogła znaleźć to daj znaka - wymyślimy inny sposób :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lovekrove
Ja z chęcią zerknę na twój wykres - jestem na 28dni. Daj lineczka :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doczytałam że wybrałam opcję dostępne dla przyjaciółek, więc założyłam, że chodzi o użytkowniczki 28dni, a wiem, że Ty też się tam wykreślasz... tylko nie wiem, czy nie trzeba jakoś określić tych "przyjaciółek"...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lovekrove
Chyba trzeba się zaprosić jako przyjaciołki. Nie mogę Ciebie odnaleść na 28dni jesteś też Rysiadą????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lovekrove
Musisz zmienić w udostępnienie wykresu na opcję dla wszystkich - wtedy odnajdę Cię i zrobimy się przyjaciołkami a potem zastrzeżesz tylko dla przyjaciółek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lovekrove
Jestem. Zaprosiłam Ciebie - chyba - bo też się nie znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...no i pojawiły się pierwsze czerwone plamki na bieliźnie :( QQQQQQQQQrwa - idę sobie popłakać...albo się upić ;) ...przynajmniej się znieczulę i nie będzie bolał brzuch...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaaaa123
Rysiada przytulam ciepło... zaraz wejdę na TWÓJ wykres. Wejdźcie też na mój nik: moniskak2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaaaa123
Rysiada, krótką masz tę fazę lutealną, ja bym Ci Luteinę zapodała, albo dufaston, i zrobić w 20-21 dniu progesteron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaaaa123
mój cykl - nadzieja8/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaaaa123
sorry, bo kot przelasł po klawiaturze mój cykl: nadzieja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to leki na receptę są - prawda? A do mojego lekarza długo się czeka na wizytę :( może pójdę do pierwszego z brzegu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tfuu-tfuuu... na psa urok (żeby nie zapeszyć) - Twój wykres wygląda pięknie :) :) trzymam kciuki, żeby coś z tego było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaaaa123
tak, na receptę, idź z tym wykresem do pierwzego lepszego, zawsze coś pomoże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×