Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
natalka2384

CASTAGNUS - łatwiej jest zajść w ciążę?

Polecane posty

paula 26, ja też wyłam ze wzruszenia!! Nie morduj mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak na prawde to mam ochotę cię uściskać-właśnie to mi było potrzebne:) musze to mojemu skarbowi pokazać:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalipso Może wcześniej robiłaś prolaktyne przed owulacją a drugi raz po owulacji - kiedy jest ona wyższa. Podobno miarodajny jest wynik przed owulacją. Czy masz jakiś wykres? Skąd wiesz kiedy miała być owulacja??? Ona jest rucoma - może była wtedy kiedy był śluz płodny - miałaś monitoring?? W sumie słyszałam, że prolaktyna rośnie w ciąży ale nie wiem jak szybko i jak bardzo. Wanda - plamisz bo odstawiłaś progesteron - nie wyklucza to ciąży. Też plamiłam i w niej byłam. Zrób dla świętego spokoju test - no chyba, że jest Ci wszystko jedno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Zora weszlam na ten link co podalas, poczytalam i widzicie jednak jest szansa na zajscie. Ja nie mam PCO ale i tak mam trudnosci z zajsciem. Wiara czyni cuda trzeba gleboko wierzyc i myslec pozytywnie a w koncu doczekamy sie naszego skarba do tego znalezc dobrego lekarza ktory pokieruje w dobrym kierunku na leczenie po ktorym w koncu wszystkie tutaj sie doczekamy dzieciaczkow. :) JA zyje teraz nadzieja i niepewnoscia czy cos bedzie. Byle do @ ktora sobie jaja robi i sie przesuwa:P i nie chce sie pospieszyc. Jak ma nie przychodzic to niech nie przychodzi a niech zaowocuje fasoleczką, a jak ma sie pokazac to niech sie pospieszy. Ten cykl nie biore zadnych wspomagaczy dlatego tak mi sie wlecze. Dziewczyny damy rade!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wanda23
Lovekrove Mnie jak myśle wszystkim tu na forum nie!!!! jest wszystko jedno Tylko w zeszłym miesiącu przeżyłam prawdziwe rozczarowanie Łzy złośc, brak nadzieji Nie chcę tego drugi raz Dałabym wszystko żeby być w ciązy Tylko z moja psychiką jest cieżko Cieszę sie ze nie tylko ja płakałam po stronce od zory Wiedze ze Wasz stan jest podobny A ja sie wstydziła przyznać U mnie zawsze @ zaczyna sie plamieniem stąd mam czase problem, by określic pierwszy dzień @ Naprawde Lovekroe myślisz ze to może być to?? Bo w sumie (i tu zczyna sie nakręcanie) to plamienie jest dziwne bo brązowe, jasno brązowe ale czuje podswiadomie ze to nie to Chocaz moja mama wysnuła teze ze sie udało, bo jakoaś zaspana jestem i mam apetyty na słodycze... Jeju nie... nie chce juz płakać Rano zrobie test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalipso85 mierzyłam temp w pochwie....jak narazie nie widze żeby była owulacja,,tylko tak ze pozno zaczęłam mierzyć temp bo po okresie 2 dni,,,,miała do kitu termometr więć kupiłam nowy i od wczoraj mierze...dlatego taką temp mam zobaczymy co dalej,prze to odchudzanie właśnie nie miałam okresu miesiąc,koniec z dietką....tzreba teraz swój cykl uważnie kontrolować,nie ma żartów,,,bo dzidziusia chce mieć,,,a ostatnio gin powiedział ,że nie miałam owulacji,,,,a;e być może przez to odchudzanie,,,,mierze dalej temp i obserwuej sluz...i zobaczymy czy skoczy temp i będzie owulejszym:)jestem dobrej myśli..pozdrawiam kalipso powiedz mi ile duphaston sie bierze bo ja mam brac od 16 dc przez 10 dni kurcze a nie wiem czy tak jak luteine brałam 1x po 2 tabletki???czy duphaston tak samo jest pod język????jak luteina??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wanda23
Proszę bardzo! Nie musiałam robić testu, bo obudziłam sie zalana :) Niby troche smutno, ale wiedziała ze w tym miesiacu nic z tego Wiec dobrze bo przynajmniej wiem na czym stoje Ostro sie za siebie biore, bede mierzyć temp. , mam nadziej ze mi na początku troszke pomożecie :) a ten wiesiołek to jak, od kiedy i do kiedy brać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wanda23
NICK ............WIEK......SKĄD..........CYKL STARAŃ.....TERMIN @ ********************************************************* ******** nowamili..............23......mazowieckie.............6. ..............16/10 mooniaaaaa123....33......mazow..................16..... ....... 17/02 HANKA81...........29......ŚLĄSKIE............. 30?.. .............06/09 alooooo3..............23......małopolskie........... 5 .... .............???? AOK.................26.......wielkopolskie........... 8.... .............07/11 zora85..................25.......kuj-pom............. . 24?.... .....31.02 AsiekAsiekk.........20.......................... ... ..2.............24-28.09 Doris123...............25.......Śląskie......... ...17..................09/02 Ania85pomorskie..25......pomorskie....... ......13....... ..........18/09 aśka76...................34.......śląskie........ .ok40.............18-20/10 Kasia-Angel.........22.......dolnośląskie..........11 ... ..............02/12 malwkami.............24.......śląskie......... ...12 .................27/12 betina340......... ....30.......lodzkie.......... 14 ...................1/12 asiek25..................25.......dolnoślaskie.......... ....8... .....26/12 MalgaK..............32.......kuj-pom........ok.4 7...................25/12 SunnyG...............27.....mazowiecki........4.......... ............17.01 justysia88..........22.......lubelskie...........4...... ................5-7.03 katiaa85.........25..........wielkopolska.......... ........ ????????? Sophia123........24.........slaskie........2............. ....13.02 Wanda23.........23.........wlkp..........ok.17........... ......??12.03?? Mgielka15985.......26........lubuskie........7........... .............???? Maluda82..........29.......Wlkp.............ok. 16 ................24.02 UDAŁO SIĘ!!!! MAMUSIAMI BĘDĄ: ********************************************************* *********** NICK..............WIEK.......ILE CYKLI...KTÓRE DZIECKO...TER.PORODU ********************************************************* *********** krakowianka....29....małopolskie....4.. .......1............18/06/2011 justynp.............31.......świetokrzyskie...ok20...1.. ..sierpien Vilia...........26.......łódzkie.......... .11..................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wanda ja brałam od pierwszego lub ostatniego dnia @ do owulacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wanda23
A wiesz Paula, ze juz mam wyrzuty sumienia nawet jak z mężem albo z laskami na studiach piwko wypije?? Ba, ale dzisiaj chyba coś wypije... w koncu wiem ze napewno nie jestem, a wszyscy kazali sie odstresowywac... :) Jestem chodzącą apteką biore min. 7 tabletek dziennie Napewno pomoże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedna lampka czerwonego wina dziennie lub co 2 dni,ale dobrego wina świetnie działa na endometrium-gdzieś czytałam.Ja sobie tak lubie od początku @ do owulacji,potem się boję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lovekrove robilam prl wydaje mi sie zaraz po owulacji. skad takie mniemanie otoz caly czas od 11 dnia cyklu robilam testy owulacyjne. przez cztery dni pod rzad przed badaniem prl wychodzily dwie mocne krechy. wiem ze bada sie tylko do momentu jak sie pojawia dwie mocne ale ja bylam ciekawa jak to jest u mnie i czy beda caly czas wychodzily mocne:) no i wychodzily. do tego mialam klucie jajnikow oraz sluz odpowiedni:) monitoringu nie mialam nigdy bo mam niedorozwinieta ginke ktora nie widziala narazie potrzeby, a we wtorek mialam miec usg ale rozchorowalam sie na dore i nie poszlam. krotko mowiac podejrzewam ze owulacja byla bo skok byl i temp wyzsza utzrymuje sie do teraz czyli juz 7 dni. skoro piszesz ze prl jest wyzzsa po owulacji to widocznie u mnie to mialo miejsce. poprzednim razem robiam na pewno przed owu bo mialam cykl strasznie dlugi i wlasciwie owu nie bylo:( takze dziekuje za odp:) ps. mam wykres ale nie umiem go wrzucac:( na wykresie juz ma 7 dzien wyzszej temki wiec wiem ze owu byla:) buziaczek to nic ze mierzysz dopiero dwa dni po okresie. jeszcze troche czasu i tak musi uplynac zanim nadejdzie owulacja, no chyba ze masz cykle ekstremalnie krotkie ale wtedy takze podobno sa one bezowulacyjne. termometr trzeba uzywac w danym cyklu zawsze ten sam poniewaz nowy o stary moga miec rozne granice bledu i pomiary nie beda wlasciwe! teraz jak mierzysz nowym to do wykresu musisz wlaczyc tylko temperatury z pomiarow nowym termometrem. co do odhcudzania to pewnie to byla glowna przyczyna zachamowania okresu, ale ponoc to dotyczy dosc drastycznego odchudzania a nie takiego normalnego;) a nie wiem jak Ty dratstycznie sie do tego zabralas:) co do duphastonu, to ja go nie bralam. bralam tylko luteine podjezykowo 2x dziennie po jednej tabletce. przy czym dupek i luteina to to samo, tylko cena znacząco inna w pzypadku pierwszego;) wiec po co kase wydawac na duphaston? dupek to syntetyczny progesteron. wiec aby sie uwalnial powoli nie moze byc polykany tylko pod jezyk lub dopochwowo, ale tak jak mowie nie jestem w tym temacie obeznana. tak wogole to ja Ci polecam obserwować temperatury. tzn. nie zaczynac brania duphastonu 16 dnia dokladnie tylko patrzec na wykres i o7zobaczyc czy bedzie skok temperatury co potwierdzi owulacje. zwiazane jest to z faktem, ze jesli wezmiesz progesteron za szybko a okaze sie ze 16 dnia cyklu jeszcze nie mialas owulacji to wtedy ona juz nie zajdzie bo progesteron ja zablokuje. to znaczy jesli ta owulacja miala by byc np. 17 lub 18 dnia cyklu to wziecie progesteronu juz nie zaszkodzi, bo w czasie owulacji tez jest go produkowana duza ilosc, ale jesli Ty nie wiesz kiedy przypuszczalnie masz owu to ja polecam czekac do skoku! wtedy dopiero wziac. mam nadzieje ze nie zagmatwalam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lovekrove robilam prl wydaje mi sie zaraz po owulacji. skad takie mniemanie otoz caly czas od 11 dnia cyklu robilam testy owulacyjne. przez cztery dni pod rzad przed badaniem prl wychodzily dwie mocne krechy. wiem ze bada sie tylko do momentu jak sie pojawia dwie mocne ale ja bylam ciekawa jak to jest u mnie i czy beda caly czas wychodzily mocne:) no i wychodzily. do tego mialam klucie jajnikow oraz sluz odpowiedni:) monitoringu nie mialam nigdy bo mam niedorozwinieta ginke ktora nie widziala narazie potrzeby, a we wtorek mialam miec usg ale rozchorowalam sie na dore i nie poszlam. krotko mowiac podejrzewam ze owulacja byla bo skok byl i temp wyzsza utzrymuje sie do teraz czyli juz 7 dni. skoro piszesz ze prl jest wyzzsa po owulacji to widocznie u mnie to mialo miejsce. poprzednim razem robiam na pewno przed owu bo mialam cykl strasznie dlugi i wlasciwie owu nie bylo:( takze dziekuje za odp:) ps. mam wykres ale nie umiem go wrzucac:( na wykresie juz ma 7 dzien wyzszej temki wiec wiem ze owu byla:) buziaczek to nic ze mierzysz dopiero dwa dni po okresie. jeszcze troche czasu i tak musi uplynac zanim nadejdzie owulacja, no chyba ze masz cykle ekstremalnie krotkie ale wtedy takze podobno sa one bezowulacyjne. termometr trzeba uzywac w danym cyklu zawsze ten sam poniewaz nowy o stary moga miec rozne granice bledu i pomiary nie beda wlasciwe! teraz jak mierzysz nowym to do wykresu musisz wlaczyc tylko temperatury z pomiarow nowym termometrem. co do odhcudzania to pewnie to byla glowna przyczyna zachamowania okresu, ale ponoc to dotyczy dosc drastycznego odchudzania a nie takiego normalnego;) a nie wiem jak Ty dratstycznie sie do tego zabralas:) co do duphastonu, to ja go nie bralam. bralam tylko luteine podjezykowo 2x dziennie po jednej tabletce. przy czym dupek i luteina to to samo, tylko cena znacząco inna w pzypadku pierwszego;) wiec po co kase wydawac na duphaston? dupek to syntetyczny progesteron. wiec aby sie uwalnial powoli nie moze byc polykany tylko pod jezyk lub dopochwowo, ale tak jak mowie nie jestem w tym temacie obeznana. tak wogole to ja Ci polecam obserwować temperatury. tzn. nie zaczynac brania duphastonu 16 dnia dokladnie tylko patrzec na wykres i o7zobaczyc czy bedzie skok temperatury co potwierdzi owulacje. zwiazane jest to z faktem, ze jesli wezmiesz progesteron za szybko a okaze sie ze 16 dnia cyklu jeszcze nie mialas owulacji to wtedy ona juz nie zajdzie bo progesteron ja zablokuje. to znaczy jesli ta owulacja miala by byc np. 17 lub 18 dnia cyklu to wziecie progesteronu juz nie zaszkodzi, bo w czasie owulacji tez jest go produkowana duza ilosc, ale jesli Ty nie wiesz kiedy przypuszczalnie masz owu to ja polecam czekac do skoku! wtedy dopiero wziac. mam nadzieje ze nie zagmatwalam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie wróciłam od lekarza. Mam 12dc i lekarz powiedział że zero szans na owu bo nie ma ani jednego pęcherzyka (oprócz torbieli). W poniedziałek kolejna wizyta. Mówił też że lewy jajnik jest wręcz książkowy jesli chodzi o pcos i że ręczy rękoma i nogami że tak jest. Naliczył na nim wianuszek z 22 torbieli :( O prawym nic nie mówił. W każdym razie powiedział że podejmie się leczenia i będzie ok. Czyli od następnego cyklu obowiązkowa stymulacja. ,,Wysyła'' mnie i M na prawo jazdy :D bo powiedział że wizyty u niego będą częste i być może w innych miastach i moge mieć problem z dojazdem bo poruszam się PKSem. A przy ewentualnej inseminacji wizyty mogą być po 2 razy dziennie. Ja wielką nadzieję pokładam w clo a on już dalej wyjeżdża z leczeniem. Niezbyt mnie to podniosło na duchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooniaaa123
Zora, no wreszcie się coś ruszyło, tudno, trochę wizyt będzie, ale może do tej pory owu nie miałaś, lub coś z nią było nie do końca tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zora u mnie w pierwszym cyklu monitorowanym też wyszło,że mam dużo drobnych pęcherzyków ( co prawda nie nazwała ich torbielami ),a w kolejnym cyklu z clo urosły dwa i dalej już wiesz co było. Także dobrze że wiadomo co i jak, to teraz będzie Cię mogła leczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczyny. Tylko zastanawia mnie to że skoro nie mam owu to po co kolejne wizyty w tym miesiącu? No ale widocznie tak musi byc. CHCĘ JUŻ MIEC TO ZA SOBĄ!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie chce zobaczyć jak sytuacja się rozwija.Mi wtedy mówiła,że możemy zobaczyć jeszcze co i jak, ale,że ona nie widzi szans na owu i poleciła,jeśli dobrze pamiętam od razu luteinę na jakieś 10 dni, potem odstawić i czekać na @, a w kolejnym cyklu od 5 do 9dc clo. Wiem,że to czekanie jest najgorsze,ale co zrobić, jeśli inaczej się nie da...ja teraz też w takim zawieszeniu jestem...nie wiem kiedy dostanę @...ani co potem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie najgorsze jest to czekanie na @ teraz to ja juz nawet nie wiem czy moge sobie dzis wypic redsa bo nie zabezpieczamy sie a jakby jednak sie udalo...to nie chcialabym ryzykowac. A moj mi dzis szykuje romantyczna kolacje z okazji walentynek. Bedzie film,szampan cos do jedzenia i dla mnie kupil redsa. Aha odebralam w koncu wyniki ze szpitala, napisane bylo po lacinie Residua deciduae et villorum Znalazłam na necie, że to oznacza: "Pozostałości doczesnej i kosmków". Czyli bez zadnych zmian zapalnych itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalipso85 Do robienia wykresów w necie polecam serdecznie stronkę, którą mam w stopce. Jak dla mnie jest super :) wejdź na mój wykres i tam na górze po prawej kliknij strona główna i potem zarejestruj :) a później już tylko wystarczy wpisać swoje tempki i ewentualne inne obserwacje :) jakby coś trzeba było pomóc, to służę pomocą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justysia88 bardzo dziekuje za ta strone:) ja mam wykresy ale takie "badziewne' w excelu:) bardzo dziekuje za pomoc;) jakbym miala jakis problem to na pewno sie odezwe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justysia super ta strona do wykresow:) wlasnie sobie zrobilam taki wykres:) normalnie zabawa jak male dziecko:)! dzieki raz jeszcze! szukalam wczesniej takich na necie ale byly platne:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny nie zwracajcie uwagi. I NIGDY nie kupujcie nieznanych leków przez internet!!! Szkoda zdrowia i życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
potwierdzam nie kupujcie zadnych lekow przez internet. tu ewidentnie widac ze jakas kobita probuje lakarza udawac i bez badan tabletki przepisywac. castagnus to ziolo i to bez recepty wiec bez porownania z jakims swinstwem z allegro:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfreds
paula 26 prawda - nie jestem lekarzem ale Ty pewnie też nie...? Kalipso85 czy ja gdzies napisalam, ze udaje lekarza. Castagnus to tak samo lek ziolowy i bez recepty jak te tabletki, ktore wczesniej podalam. Zaraz naskakujecie a ja widze ze Wanda jest bardzo zdesperowana i psychika plata jej figla. Poza tym cykle ma podobne do moich kiedys i mi ten zestaw pomogl......nie chce Wam przeciez zaszkodzic....no ale widze ze nawet porozmawiac nie chcecie i nawet nowej osoby na forum nie potraficie zaakceptowac. Przykre.........pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×