Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
natalka2384

CASTAGNUS - łatwiej jest zajść w ciążę?

Polecane posty

Zora, mam nadzieje, ze wszystko będzie ok i obędzie się bez interwencji lekarza, ale na obserwacje musisz kochana udać się koniecznie...a cycki Cię mogą bolec od doopka, którym Cię napaśli w szpitalu i progesteron nadal jest na wysokim poziomie, tam mi się przynajmniej wydaje. ja też już jakoś odpuszczam powoli, dziś mam 11dc, owula zbliża się wielkimi krokami, a my jakos się specjalnie nie staramy....nic na siłę...po ostatniej @ przez tydzień miałam strasznego doła, więc naprawdę daję sobie na razie na wstrzymanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lovekrove, jak Twoja owulka? masz jakieś jej objawy? Idziesz jutro na ten monitoring?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uaktualniamy tabelę kobitki?:) NICK ............WIEK......SKĄD..........CYKL STARAŃ.....TERMIN @ ********************************************************* ******** nowamili..............23......mazowieckie.............6. ..........16/10 mooniaaaaa123... .33........mazow..................19..... ... 16/04 HANKA81......... ..29......ŚLĄSKIE................ 45.. .......14/4 alooooo3.............23......małopolskie/Węgry......... 12..........???? AOK................ .26.......wielkopolskie........... 8.... ........07/11 zora85...............25.......kuj-pom............. . 24?.... .......2-3.03 AsiekAsiekk.........20.......................... ... ..2............24-28.09 Doris123.............25.......Śląskie......... ...17.................09/02 Ania85pomorskie. .25......pomorskie....... ......13....... .....18/09 aśka76...............34.......śląskie........ .ok40.............18-20/10 Kasia-Angel..... ....22.......dolnośląskie..........11 ... ........02/12 malwkami.............24.......śląskie......... ...12 .............. 27/12 betina340............30.......lodzkie.......... 14 .................1/12 asiek25...............25.......dolnoślaskie.......... ....8... .....26/12 MalgaK................32.......kuj-pom........ok.4 7..............25/12 SunnyG...............27.....mazowiecki........4.......... .........17.01 justysia88...........22.......lubelskie...........7...... ............5-7.05 katiaa85.............26..........wielkopolska......31 .............24.04 Sophia123...........24.........slaskie........4.......... ......... .18.04 Wanda23............23.........wlkp..........ok.17...... .....??..12.03?? Mgielka15985.......26........lubuskie........7........... ............???? Maluda82........ ..29.......Wlkp.............ok. 17 ................25.04?? tosik............. ..27.......śląskie..............26... .... ...........16.04 paula 26...........26.....małopolska.........ok36................ .....?? Niu82............ .29......podkarpacie........9........... .........13.03 Agaagaaga14.....30.....łódzkie............ok15......... ..........8.04 Beata06...........26.....Wklp..............23............ ........17.03.11 zuzka_1...........27......łódzkie...........18......... ...........27.04 asia1983..........28.....zachodniopomorskie.....7........ ......6.04 UDAŁO SIĘ!!!! MAMUSIAMI BĘDĄ: ********************************************************* *********** NICK..............WIEK.......SKĄD......ILE CYKLI...TER.PORODU ********************************************************* *********** krakowianka....29....małopolskie.....4.. .......1............8/06/2011 justynp..........31..świetokrzyskie...ok20...1.. ....1sierpien Vilia.........27.......łódzkie.......... .12..................18 sierpień 2011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kle-25 25 małopolskie 6 ? ( lutina) Czuje dziewczyny ze w koncu sie uda. Choć narazie ciesze sie tym ze mam wspanialego M, fajna prace, i życie z ktorego jestem zadowolona. I we wszystkim trzeba widziec dobre strony. I nie odrazu Rzym zbudowano ;) I odpuszczam. I bedzie jak Bóg da :):) ( ale śluz obserwuje ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zorka - cycki bolą bo progesteron spada i zaczynają flaczeć - mnie tak bolały, że myślałam, że mam stan przedzawałowy - nie martw się - wszystkie procesy zaczynają się cofać. Zuzka - -jutro mam monitoring. Pojawia się powoli śluz płodny, boli prawy jajnik - może będzie ok. Dam znaka jutro co się u mnie dzieje. Jak będzie źle to dołączę do Was dziewczyny Clo - przynajmniej będzie szansa na bliźniaki - i będę miała dwójkę przed 30 - tką. Beti - odzywam się imienniczko i pozdrawiam. papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczęta :) Kala facet pewnie się boi, też kiedyś myślałam że oni nic nie czują, a pomyśl on boi sie podwójnie o Ciebie i o kolejną dzidzie, oni też mogą mieć blokade Wymądrzam się a sam tak się żarłam ze swoim ze przegapiłam owu, o ile w ogóle ja miałam No właśnie jeśli moge spytać jeszcze raz w związku z niergularnymi @ co dwa trzy miesiące U mnie @ jest zawsze, nigdy nie regularnie, ale zawsze A też mam podejrzenie pco, czy cykli bezowulacyjnych Może mnie ktoś oswiecić jak to jest z tym krwawieniem A co do piersi, to mnie chyba wychodzą bokiem, bo mało ze wielkie i bolące to jeszcze sutki mi sie sine zrobiły, chyba mój organizm na siłe pcha mnie do lekarza, bo wie że głowka szwankuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedronka 80_
Wandzia a co byś chciała wiedzieć konkretnie w związku z krwawieniem przy cyklach bezowulacyjnych? :) U mnie samoistnie występowało ono bardzo nieregularnie własnie co 2-3 miesiace. Ostatni okres miałam 17 grudnia i jak do 18 marca nie pojawil się ponownie zgłosiłam się do lekarza. Po 3 m-cach jeśli nie nadeszła sama znów musiałam mieć wywoływaną luteiną. A ponieważ zmieniłam lekarza to zaczełam swoją historię od początku. Poinformowałam, ze staram się o ciążę. Wyniki prolaktyny, estradiolu, FSH mam ok, progesteron za niski = 1. Na dniach mam jeszcze zrobić tarczycę (robiłam kiedyś u innego lekarza i była ok). Z tego co wiem cykle bezowulacyjne mogą wystąpić też przy regularnych miesiaczkach. Moja siostra też miała problem, zaszła po CLO + Pregnylu w drugim cyklu. Miała bezowulacyjne mimo, że miała regularnie miesiączki co miesiąc ale lekarz powiedział, że bez tego i tak by nie zaszła. Pamietam jak mówił, że daje jej receptę na 3 miesiące i niech nie wykupuje wszystkich odrazu bo w ciągu tych 3 m-cy zajdzie na pewno. I zaszła w 2 cyklu. Dziś ma 2 dzieciaczków. Więc nadzieja jest, wierzę w CLO, choć tak jak powiedział mi lekarz w pierwszym stymulowanym cyklu mam się nie nastawiać na ciążę. Chcialabym wierzyć że się nam wszystkim uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zora,odpowiadam na pytanie; Monitoringu nie miałam więc nie wiem dlaczego clo nie działa,uważam że to brak pregnylu,na stymulacji miałam wszystkie obiawy owu ale w ciąże nie zaszłam.To tylko moje przypuszczenia ale domyślam się że po prostu mam problem z pękaniem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
P.S. Jak już pisałam wcześniej gimowie u mnie robią wielkie oczy jak wspominam o pregnylu,jeden mi wciskał że nikt już tego od lat nie stosuje.Jak widzą że co nieco kumam w temacie to mnie odsyłają do kliniki i umywają ręce.A monitoring przy clo to już wogule jakaś abstrakcja...czego ja wogóle wymagam ..trudna pacjentka ze mnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alooooo3
Beti2905 Bo zle sie czułam i głupia jestem:) Nigdy mnie piersi nie bolały no ale może to na owulację przy tych tabletkach , które biorę. Pozdrawiam was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paula, a mój gin nie dałby clo bez pregnylu. Zwłaszcza przy pcos jest to wskazane. Też myslę że zle że nie dali Ci zastrzyku, bo może tu tkwi problem. Na złych lekarzy trafiasz niestety. Jeszcze rozumiem brak pregnylu, do czasu ale brak monitoringu przy stymulacji to już przesada i brak kompetencji. Ten pacan ryzykował Twoim zdrowiem a nawet życiem. Szok!! A wybierasz sie do jakieś kliniki czy masz za daleko? Ja na swojego gina trafiłam głupim fuksem, bo do tej pory tez trafiałam na samych konowałów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już pisałam że koleżanka mnie po znajomości ma wcisnąć do specjalisty od leczenia niepłodności,tylko że najwcześniej na maj,ale warto poczekać,wiem że on mnie zaciąży:)podobno dla gościa pco to żaden problem,to jest ten który leczy między innymi metformaxem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wybacz paula, jakaś niedodziałana jestem i ciężko kojarze. Faktycznie pisałaś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuska_1
a ja niedawno wróciłam od gieni z pierwszej wizyty monitoringowej:) mój pęcherzyk ma już 19mmm (11dc) i babka wstrzyknęła mi pregnyl. Powiedziała, że wtedy będzie bardzo duuuuże prawdopodobieństwo, że pęcherzyk pęknie....ale chyba żałuję tej decyzji, bo jeśli w tym cyklu się nam się uda to za miesiąc znowu mnie czeka monitoring, no bo i tak będę musiała sprawdzić czy mam prawidłową owulkę, bez wspomagaczy:( no ale jest już za późno, w ciągu max 36 godzin pęcherzyk pęknie, a ja zaraz biorę się za mężulka:)....a miałam sobie odpuścić ten cykl hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ah to tak No to pewnie paula mam ten sam problem co Ty gin mnie zbywa a taki fajny się wydaje też znam laski którym pomógł Naprawde przegryze mi tętnice, każdy super specjalista marnuje rok mojego życia, rok w którym mogłabym w ramionach trzymać moje dziecko!!!! :( wyje!! I teraz pomyśleć ze ja z tak psychą słabą mogłabym ciąze stracić, Zora podziwiam Cie, nie gniewaj się ze tak pisze Kala dla Twojej siły to w ogóle brak mi słow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KALA85
Wanda, nie załamuj się tak, musisz meć siłę i energię , chcesz zeby dziecko miało taka mamę, musisz pokazać temu na górze że nic Cie nie złamnie, tyle ile Ci da na Łeb tyle zniesiesz, ja mu cały czas mówie nie dam sie, wydmucham nos, otrę łzy i powiem mu że nie dam się!!Trzeba mieć siłę, Jeszcze sie wiele może wydarzyć, jeszcze mamy torchę czasu na to,nie możemy się poddawać, gorzej by było jakbyśmy miały po 40-stce, a teraz jeszcze jest nadzieja!! Zorka będzie dobrze, @ będzie dłużej, ale potem do dzieła!! Kurde niewiem jak to jest po poronieniu z długością cyklu.... ja mam dziś 12dc, a wczoraj teges zmiom, nie chce w tym cyklu zachodzić, ale z resztą jak sie da to się da,no zobaczymy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KALA85
noooo, miało być teges teges z moim;P;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wanda luzik, jest ok :) Dziś z rana miałam silne krwawienie i bóle brzucha ale teraz już przeszło. Zaraz idę na pks i jadę do gina na usg. Trzymajcie kciuki żeby juz było po wszystkim. Gorzej zniosłam pobyt w szpitalu niż to poronienie. Położyli mnie w sali takiej jak kiedyś za komuny mieli, z obdartym gumolitem i starymi lampami. Masakra!! Mam nadzieje że nie będzie dziś dużo kobiet u gina bo ostatnio czekam po 2 godziny, taki tłum. To ja uciekam, miłego dnia dziewczynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KALA85
Ale dziś tu pusto jakos....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już jestem :) Sama się oczyściałam a teraz muszę czekać aż macica się złuszczy porządnie. Gin mówi że wszystko jest ok i też był zdziwiony że dali mi w szpitalu duphaston. Dostałam antybiotyk i mam dużo leżeć na brzuchu, tak myślę że to pewnie przez tyłozgięcie macicy to leżenie. Ulżyło mi!! Wkurza mnie ten ból brzucha ale mam jeść no-spe. Wizytę mam za 3 tygodnie i wtedy zobaczymy co dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Zorka cieszę się, że się udało - to ważne. Ja zaraz ruszam do gina - PROSZĘ O KCIUKI - mam nadzieję, że moje jajko dojrzewa :))). Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz Zora a tak się martwiłaś:) może na brzuchu żeby łatwiej było wylecieć wyściółce macicy:) to te nasze trzymania kciuków tak poskutkowały:) za Ciebie Lovekrove też trzymamy!!! i to mocno!! i czekamy na wieści:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Pęcherzyk 18 mm, endo 8 mm dziś 14dc gin każe się starać od tego cylku przewiduje owulkę w czwartek lub piątek. Ja chcę jednak zbadać progesteron bo on mi najbardziej namieszał w życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lovekrove, to nasze pęcherzyki sa podobnej wielkości:) tylko ja dostalam pregnyl, więc max do jutra pęknie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lovekrove, zuzka gratuluję jajeczek :) Maluda, nie martwilabym się tak gdyby mi ktoś powiedział jak to wyglada itd, tzn jaki ból, krwawienie, ile dni. Nie wiedziałam co by mnie miało zaniepokoić w razie czego. Zwłaszcza że na okrągło boli mnie lewy jajnik ale gin mówił że usf jest w porządku więc widocznie tak musi być. A może wiecie co bym miała jeść przy tym krwawieniu? Chodzi mi o to że moja teściowa faszeruje mnie buraczkami bo mówi że skoro trace krew to muszę je jesc. Tym bardziej że czuję się osłabiona. Nie znam sie na tym. Wiecie coś na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×