Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
natalka2384

CASTAGNUS - łatwiej jest zajść w ciążę?

Polecane posty

Ja chyba Zora nie umiem Ci pomóc:( jeśli nadal krwawisz to na pewno nie powinnaś jeść rzeczy, które powodują rozrzedzenie krwi no i na pewno zero alkoholu....:( myślę, że ból brzucha też jest naturalny, tym bardziej, ze uszkodzona tkanka w macicy cały czas się jeszcze złuszcza....tak mi się przynajmniej wydaje.... Lovekrove, idziesz w piątek do gina żeby się upewnić, że pęcherzyk pękł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zorka- w burakach jest dużo błonnika i chyba żelaza - to drugie na anemie. Ja krwawiłam w sumie ok 2 tyg - raz mocniej (wiadomo przy poronieniu to dużo tego było), później coraz słabiej - bez łyżeczkowania macica sama się oczyszcza i pewnie potrzebuje więcej czasu - pamiętaj, że w ciąży błona śluzowa szybko rośnie więc trochę tego do złuszczenia będzie. Nie martw się - odpoczywaj - śpij dużo - to najlepsza regeneracja dla organizmu. Cod o odżywiania to raczej tak normalnie - wiadomo warzywa owoce -ale te w tym czasie nie są zbyt zdrowe. Więc może warzywka na patelnie (mrożonki są zdrowsze). Zuzka - w czwartek badanie LH i E2 a w piątek USG. Tak więc do piątku Zuzka .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zora z tego co się orientuję, to jeszcze chyba wątróbka jest dobra, bo ma dużo żelaza, które znajduje się we krwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buraczki są ponoć w ogóle "krwiotwórcze", pomagają tworzyć krwinki, a Ty teraz bądź co bądź trochę tej krwi upuścisz. ale będzie dobrze:) czekamy na wieści o kolejnych starankach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomóżcie mi dziewczyny....czy podanie pregnylu bez wcześniejszego sprawdzenia czy pęcherzyki same nie pękają miało jakiś sens? bo ja sama już nie wiem czy dobrze zrobiłam godząc się na zastrzyk.... Lovekrove, ja idę w czwartek sprawdzić czy pękł...a później tylko czekanie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam pytanie troche z innej beczki. Czy jak biore luteine to moge na wlasna reke brac castagnus? i do tego wiesiołka. Czy taie decyzje konsultowac z ginem? Mylące jest dla mnie że castagnus jest bez recepty a co za tym idzie nie robi jakiegoś spustoszenia w organiźmie. Sorki, ze od tematu odbiegam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do pregnylu to skoro on powoduje pekniecie pęcherzyków ( 24-36h) to chyba jeśli one same pękaja to nie zaszkodzi tylko przyspieszy pęknięcie, a jak nie pękają to pękną tak? Dobrze to rozumiem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HANKA81
Witajcie Kobietki! Melduję się po powrocie z przedłużonego weekendu!! Justysia, co do monitoringu to popytaj bo jak ja szukałam, to jedni lekarze brali np. 200PLN za wszystkie USG-niezaleznie ile ich trzeba zrobic, wtedy bez stresu możesz iśc w 9 dniu cyklu i chodzić jak Ci lekarz powie bez dodatkowych opłat. Trzymaj się- będzie dobrze!! Maruda, myślę, że masz rację z tym moim wykresem. Zawsze pisałam temp w kalendarzu ale na wykresie to ładniej widać. Co do nie trafienia to w tym cyklu rzeczywiście pudło ale tak jak piszesz przez 5 lat ciężko spudłować: Poza tym przyznaję się bez bicia, że ten cykl to był po prostu seks z przymusu-chyba jakiś kryzys małżeński Wandzia, Ty się nie przejmuj tymi pierdołami, które tu jakiś bezwstydny wróżbita pisze..!!!! Betina, wiem co masz na myśli najgorsze te ostatnie dni do @. U mnie to różnie bywa- czasem udaje mi się wpaść w wir pracy a jak mam jakiś gorszy czas, to staję na głowiedo tej pory zawsze się kończyło płaczemahhhh ta nasza nadzieja-umiera ostatnia.:) Zuzka, to porządki wiosenno-świąteczne zaliczone???:) Iwett, co do badań najlepiej pokaż je lekarzowi U mnie niektóre były w normach podanych przez lab a lekarz kazał poprawić. A stosunek lh : FSH chyba powinno być 1,5 Zorka, Beti, no to trzymam kciuki za Wasze staranka.:) Lovekrove, ja w 17 dc miałam pęcherzyk 19x22 mm-wg mojego gina powinien jeszcze dwa dni rosnąć (chyba 1,5 do 2 mm na dobę rosną) ale wg innego gina to 22 mm to dojrzały pęcherzyk..chyba co lekarz to inna interpretacja-przynajmniej jaj tak miałam PS. No to chociaz dobrze, że wyniki pochwalił??? Vilia, cieszę się razem z Tobą , dbaj nadal o siebie i synusia Witam Kleo-25 Betina 340, nieś dalej te dobre fluidy!!!!!Trzymam kciuki Biedronka80, dobry lekarz to nieopisane szczęście, trzymam kciuki za Was Paula26, fajnie że się odnalazłaś Zorka, kochana jestem z Tobą myslami, tak mi przykro mam nadzieję że teraz już tylko to dobre przed Tobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HANKA81
Dobra dziewczyny, resztę doczytam jutro bo jestem w domu 2 godziny a juz się pożarąłm z moim M o komp....masakra!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kle, ja mam takie samo rozumowanko:) chodzi mi jednak o to, że jeśli w tym cyklu się nie uda to w następnym i tak znowu musze mieć monitoring żeby zobaczyć czy pęcherzyki same pękają, no bo przecież nie będę co miesiąc wstrzykiwać pregnylu... Doczytałam jednak, że pregnyl wydłuża też fl, czyli dla mnie dobrze, bo mam chyba za krótką. Hanka, strasznie długo Cię tu nie było :( ale za to jak się rozpisałaś:) życzę Ci kochana żeby ta wredna @ nie przylazła do Ciebie, bo z tego co pamiętam to niedługo jej termin się zbliża.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HANKA, ale się rozpisałaś hihi. U mnie też była wojna o kompa więc postanowiliśmny wtedy kupić drugi :P Oczywiście mąż sobie kupił drogi sprzęt a mnie zostawił starego laptopa w którym system pada co 5 miesięcy ;) Ale jak na moje potrzeby styknie :) zuzka, a dlaczego nie. Ja miałam mieć clo przez kilka cykli i za każdym razem obowiązkowo pregnyl. Teraz masz pewnośc że jajeczko na pewno pęknie a tak to byś gdybała i ewentualnie straciła cykl. słodka, a Ty jesteś jeszcze z nami czy Cię wywiało?? Co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzka, miejmy nadzieje że nie będzie potrzeby robic juz mnitoringu, czegokolwiek wstrzykiwać i że ten cykl będzie cyklem zafasolkowywującym, mamamia złamałam sobie jezyk na tym wyrazie :)Ponoć staranie sie o dziecko uczy pokory. Myśle ze na tym forum jest dużo kobiet które zasługują na miano mistrzyni.. Trzymam kciuki. Za nas. Co noc :D I witam Hanka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KALA85
Zorka cieszę się że już jest dobrze. Powiem Ci tak, buraczki mają w sobie dużo żelaza a ono jest potrzebne do produkcji krwi. Jak w poprzeniej ciąży pod koniec miałam niedobór żelaza to nawet buraczki nie pomagały i przepisał mi żelazo w tabletkach - Tardyferon Fol, a po porodzie z uwagi na dużą utratę krwi i okres połodu 6 tyg miałam również brać te tablety, aby nie odczuwać tak bardzo utraty kwri, dlatego słuchaj teściowej, one czasem mają rację;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziołszki za pocieszenie, bo już zaczynałam żałować tego zastrzyku... Będę się też musiała wstrzymać z testowaniem przed terminem @, bo z tego, co wyczytałam pregnyl zawiera hormon hcg i mogą wyjść II kreski pomimo braku ciąży....a ja miesiąc w miesiąc testuje już dwa dni przed terminem...jestem po prostu w gorącej wodzie kąpana hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anulka_83
Zorka super że sama się oczyszczasz...najgorszy byłby ten szpital... trzymam kciuki zeby było wszytsko ok. Dziewczyny czy któaś z Was brała cykloprogynowę?? mam parę pytań odnośnie tego leku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sophia123
Anulka ja kilka lat temu bralam te hormony przez bardzo rzadkie miesiaczki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia1983
NICK ............WIEK......SKĄD..........CYKL STARAŃ.....TERMIN @ ********************************************************* ******** nowamili..............23......mazowieckie.............6. ..........16/10 mooniaaaaa123... .33........mazow..................19..... ... 16/04 HANKA81......... ..29......ŚLĄSKIE................ 45.. .......14/4 alooooo3.............23......małopolskie/Węgry......... 12..........???? AOK................ .26.......wielkopolskie........... 8.... ........07/11 zora85...............25.......kuj-pom............. . 24?.... .......2-3.03 AsiekAsiekk.........20.......................... ... ..2............24-28.09 Doris123.............25.......Śląskie......... ...17.................09/02 Ania85pomorskie. .25......pomorskie....... ......13....... .....18/09 aśka76...............34.......śląskie........ .ok40.............18-20/10 Kasia-Angel..... ....22.......dolnośląskie..........11 ... ........02/12 malwkami.............24.......śląskie......... ...12 .............. 27/12 betina340............30.......lodzkie.......... 14 .................1/12 asiek25...............25.......dolnoślaskie.......... ....8... .....26/12 MalgaK................32.......kuj-pom........ok.4 7..............25/12 SunnyG...............27.....mazowiecki........4.......... .........17.01 justysia88...........22.......lubelskie...........7...... ............5-7.05 katiaa85.............26..........wielkopolska......31 .............24.04 Sophia123...........24.........slaskie........4.......... ......... .18.04 Wanda23............23.........wlkp..........ok.17...... .....??..12.03?? Mgielka15985.......26........lubuskie........7........... ............???? Maluda82........ ..29.......Wlkp.............ok. 17 ................25.04?? tosik............. ..27.......śląskie..............26... .... ...........16.04 paula 26...........26.....małopolska.........ok36................ .....?? Niu82............ .29......podkarpacie........9........... .........13.03 Agaagaaga14.....30.....łódzkie............ok15......... ..........8.04 Beata06...........26.....Wklp..............23............ ........17.03.11 zuzka_1...........27......łódzkie...........18......... ...........27.04 UDAŁO SIĘ!!!! MAMUSIAMI BĘDĄ: ********************************************************* *********** NICK..............WIEK.......SKĄD......ILE CYKLI...TER.PORODU ********************************************************* *********** krakowianka....29....małopolskie.....4.. .......1............8/06/2011 justynp..........31..świetokrzyskie...ok20...1.. ....1sierpien Vilia.........27.......łódzkie.......... .12..................18 sierpień 2011 asia1983..........28.....zachodniopomorskie.....7...........12.12.2011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia1983
Cześć dziewczynki :) uaktualniłam się :) czytam Was i cały czas jestem z Wami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Co porabiacie ? :-) Ja mam dziś wolne :-) Asia gratuluję bardzo, na Święta Bożego Narodzenia będzie już z Wami dzieciątko :-) super :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HANKA81
Witajcie Dziewczyny. Asiu tak się cieszę Twoim zajściem a jednocześnie wpadlam w mega dół-jak zawsze przyszla @!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haniu nie wolno się dołować!!! pozwalamy na jedną beksę puszczoną wieczorem w objęcia M! winko, dobry film i full relaks. a potem musisz nabrać nowych sił i optymizmu!!! dołowanie się nic nie da. trzeba znaleźć w sobie pokłady energii. zacznie się nowy cykl i do nas należy tylko zrobienie wszystkiego co w naszej mocy żeby się udało. i tak nic więcej nie zrobimy. jesteśmy pod kontrolą lekarzy, ale nic więcej nie zrobimy. a dołowanie się nikomu nie pomoże. bądź silna!! będzie nowy cykl będą nowe starania. a dzisiejszego doła sponsoruje Ci typowy nastrój @, bo tak hormony na nas działają. jutro już będzie lepiej. Oddech weż, już najgorsze jest za Tobą wkońcu gdzieś, bedzie lepiej daje słowo nie bój sie uwierz w siebie masz juz wszystko poczuj więc , ze przed Tobą cała przyszłość Biegnij tam, zostaw wszystkie dawne troski życie trwa, sam już z resztą mówisz o tym cały świat, już nie musisz o nic propsić to Twój czas najważniejsza jest ta miłość którą masz Chodź czasem brak Ci tchu pewności jakby mniej nie zatrzymuj sie masz jedno życie więc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anulka_83
Asia gratulacje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HANKA81
Dziękuję Maluda, jesteś kochana:):) Masz rację ja też to wiem-najgorszy jest pierwszy dzień @. Tylko, że ja nie mogę przestac beczec, wyglądam jak ząbi...najchętniej w pizdu bym poszła do domu ale jestem w pracy...dobrze że dzis mało ludzi bo muszę ściemniac, że mam alergię jak się kto pyta. Tak mnie dziś M wkurwił, że normalnie mam dośc. Najgorsze jest to, że ja wiem, że to ja jestem nie do znisienia, nic mnie nie cieszy. Nawet to, że przyszło wczoraj pozwolenie na budowę, na ktore tak czekałam. Sorki dziewczyny za te doły. Zrobię sobie kilka dni wolnych od pisania boo Was wszystkie zdołuję....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanka, pisz...nikogo nie zdołujesz, a my jesteśmy po to, żeby się nawzajem wspierać i pocieszać w takich momentach. ja też miałam mega depresję po @ przez tydzień czasu, a teraz jest już lepiej...znowu nowy cykl, nowa nadzieja.... zobaczysz, niedługo wyjdzie słonko i uśmiechnie się do Ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HANKA81
Dziękuję Zuzka:) Już mi przechodzi, rzeczywiście słonko wyszło i chyba lżej się zrobiło na duszy. justysia, oświec mnie jak się nowy cykl zaczyna na tej stronie enpr????? nigdzie nie widzę takiej zakładki......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam humorek lepszy, portfel znów lżejszy:) Jak mam uwierzyć ze mam pco, skoro jestem stuprocentowo głupią baba, której tylko zakupy pomagają :) Dziewczyny, jak ja się ciesze , że można tu popisać naprawde wiem ze nie jestem sama Zbliża się wredna @, znowu bez zaproszenia, zjadłabym konia z kopytami a jako przyszłej Matce Polce zaczęły mi znów papierosy smakować, ja to jestem wzór mądrości i odpowiedziałności :) Asia Ty szczęściaro :), dbaj o siebie i zarażaj Vilia bardzo fajnie ze zostałaś z nami, dobrze wiedzieć, że którejś starającej się udało i że wszystko dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odpowiadając na pytanie Brałam duphaston (odpowiednik luteiny) razem z castagnusem Nic mi nie było, ale nie wiem czy to miało jakikolwiek sens Z moich obserwacji wynika ze castagnus jeżlei pomaga to tym Dziewczynom, które starają się krótko. Co oznacza, że bez niego też prawdopodobnie mogłyby zajść, jest to kwestia przypadku. Ale mogę się mylic to tylko moja opinia, niktórzy wierzą, że naprawdę i pomógł. Może w jakiś sposób działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia1983
dzięki :) wczoraj byłam na usg :) ma byc silne i mieszkać sobie we mnie do połowy grudnia...ale mam 1% nadziei, że może dociągniemy do 1 stycznia :) ale jak ma być na święta to będzie pod choinką :) zarażam .....zarażam.....zarażam.....zarażammmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no czuje się prawie zarażona ;) ;) a poważnie to mnie tak brzuch rozbolał jakby mnie miało rozerwać od środka Matko byle tylko jakieś cholerstwo mi się nie przyplątało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×