Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
natalka2384

CASTAGNUS - łatwiej jest zajść w ciążę?

Polecane posty

Gość BeataUK
Gosia - tak - to znaczy że (i tu różnie podają) ale najlepiej zacząć od razu, i tak przez kolejne minimum 2-3 dni :) kolejne dwa dni też nie zaszkodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Gosiu :) szkoda, że dopiero dzisiaj robiłaś test, bo nie wiadomo, czy już wczoraj nie był pozytywny. Piszesz, że robiłaś go dzisiaj, a z pierwszego moczu, czy nie? Bo jeśli z pierwszego, to wynik może być fałszywie pozytywny, bo po nocy w moczu jest większe stężenie hormonu LH, dlatego testy owulacyjne powinno się robić później, a przed robieniem z 2 godzinki nic nie pić, żeby nie rozrzedzić moczu. wielkie gratulacje dziewczynkom z pozytywnym testem :) u mnie niestety dzisiaj wyszedł negatywny ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu jestem z Wałcza, to nie tak daleko. Test zrobiłam po 10, bo czytałam, że z pierwszego moczu nie można. Teraz działam już od jakiś 3 dni więc może uda się trafić:) Naczytałam się i już czuję się bardziej wyedukowana, bo co idę do lekarza to mam milion pytań a i tak o czymś zapominam. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mała_gosienko witaj :) myśle ze skoro już działasz od trzech dni to napewno duża szansa trafienia w owu ja też zawsze mam milion pytań a wychodzę od lekarza głupsza niż wchodzę 4 m-ce to nie tak źle choć wiem ze wolałabyś już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wanda i Kaludusek - trzymam kciuki i wiem, że będzie ok :). Asia - biorę Lutkę dopochwowo, ale laski tutejsze orzekły, że dowcipnie nie powoduje mdłości :). Zauważyłam , że mam je ok. 9,00 do 12,00 - wiec nie są takie poranne. Ależ się dzieje...............czekam na resztę i zarazam !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Love...pól kanapki na śniadanie i ani kęsa więcej :0 tak jest u mnie Gosia - Mielno? Darłowo? Gąski? gdzie byłas nad morzem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wanda to chyba tak już jest z tymi pytaniami, a powiedz mi proszę o co chcodzi z tym, że masz zakaz przytulania, bo ja kiedyś czytałam, że przed okresem się nie powinno współżyć żeby ewentualnie nie zaszkodzić, dopisuję pytanie do listy na następną wizytę. Ostatnio to już się śmiałam, że jak 1 w miesiącu nie jestem na wizycie (samolot) to miesiąc nie należy do udanych. Gratuluję dwóch kresek!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mielno, na początku maja ale było tak zimno, że rękawiczki nie pomagały, czułam jak mnie przeszywało zimno zrobiliśmy małą rundkę i wróciliśmy do domu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
według mnie Mielno/Unieście jest dobre w lipcu i sierpniu dla imprezowiczów Darłowo jest trochę zatłoczne ale mozna coś zobaczyć - poleżeć na plaży, kilka zbytków, kino (wkrótce zlot i fajne koncerty m.in. TLove) Ustka jest ciekawa (wkrótce 1-3.07 festiwal sztucznych ogni) Jarosławiec aby wypocząć Dąbki aby sie wynudzic ja z domku do morza mam 5 km

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To faktycznie, a w zeszłym roku na wypoczynku bylliśmy w Rewie i było rewelacyjnie cisza, spokój i plaża prawie bez ludzi. W tym roku chyba obędzie się bez dłuższego wypoczynku, planujemy remont i coś kosztem czegoś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak Rewal jest fajny....a może by tak jednodniówka do Kołobrzegu...albo Łeba, spokojniej i więcej atrakcji...w sumie to jakieś 3 godz autkiem z Wałcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia, zobaczysz jak ci szybko minie ten czas i niedługo sama będzisz już w 30tym tygodniu. Mnie to tak szybko minęło. A jeszcze tylko 10 tygodni :) Leż jak Ci każą, dbaj o siebie i nie przesadzaj :) Ja też przeleżałam pierwszy trymestr, a potem było lepiej. Co prawda od kilku tygodni chodzę z pessarem - może szyjka nie będzie się dalej skracać. Ostatnio też trochę puchnę - szczególnie nogi i palce u rąk :o Ale przetrwam :D W czwartek czeka mnie konsultacja ortopedyczna - troszkę się boję co mi powie :o Wanda, zobaczysz, że to ciąża. Ważne, że jest druga kreska, nie ma znaczenia jej "moc" (zabarwienie). Dbaj teraz tylko o siebie i stosuj się do zaleceń lekarza :) Super, bociany wzięły się do roboty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HANKA81
Witajcie dziewczynki!!! Gratuluję Lovekrove, Klauduska i trzymam kciukasy za Wandzie, choc myslę, że to formalnośc:D:D:D Cieszę się, że to jednak się udaje..... Justysiu, bardzo mi przykro, że test wyszedł negatywnie:(:( ale nie smutkaj się, masz takie ładne cykle, że to pewnie już niedługo zaskoczy. Poza tym, ktoś mi będzie towarzyszył w moich staraniach:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sophia123
Ale sie u nas zaczelo dziac:) I jak sie ciesze z tego... bo coraz wiecej nas z tabelki przechodzi na dolna:) mala_gosienkawitam i widze ze @ wypada nam rowno:) Ale sie od rana rozpisalyscie, bylo co nadrabiac... Tak sie zastanawiam czy te dziewczyny ktore w tabelce @ maja wpisana na wrzesien, pazdziernik wogole jezcze wchodza na forum... bo wiadomo ze nie kazda z nas co miesiac aktualizuje ale to juz powoli rok sie zbliza wiec moze by tak odwiezyc nasza tabelke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie, bo od dwóch dni bolą mnie plecy jakbym miała dostać okres, do tego mam wrażenie że woda mi się zatrzymała. Dodam, że dzisiaj dopiero 15 dc. Sophia ja liczę, że już nie dostaniemy @:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem wszysko wiem ale w życiu tak się nie bałam, nawet przed maturą, egzam. na prawo jazdy nie moge dokończyć magisterki :( sama sobie krzywdę robie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BeataUK
Kobitki - pocieszcie mnie troszkę... Ja wiem, że głupiutka jestem, bo zrobiłam sobie teścik dziś... i nawet cienia nie było... spodziewana @ jest między czwartkiem a niedzielą. Przedostatni cykl był 28 dniowy (nigdy dłuższy), a poprzedni 25 dniowy. Dlatego przedział daję między czwartkiem a niedzielą. Czy myślicie, że mam jeszcze na co liczyć? skoro nawet cienia drugiej kreseczki nie było? Ale tak obiektywnie, i szczerze proszę. Miała tak któraś, że kilka dni przed @ nic nie było, a w dzień spodziewanej lub po - już się coś pojawiło???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sophia123
mala_gosienka ja raczej dostane bo m na wyjezdzie i wraca kolo 20dc wiec to by musialo byc nie wiem jakie szczescie zeby tak owulka sie przesunla... Ale tobie zycze z calego serca zebys ie dostala @ :) Jak i wszystkim innym dziewuszka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BeataUK
Thaaaa.. dzięki... mi nawet nikt nie zaproponował wpisania się na listę... "kto co i jak". W końcu ja dopiero pierwszy cykl się staram... Poprzednim razem tylko 4 lata - tak niewiele -to jestem ciemna... Spoko. Dziękuję za "miłe" przyjęcie. Tak na tę listę czekam już przeszło miesiąc, ale chyba nie zostałam zaakceptowana. Nie chcę się sama wpisywać bo może ktoś miałby za złe... Dziewczyny - życzę udanych starań... może trochę krótszych niż czteroletnich. JA już mam swoją miłość - córunię - kocham każdą jej część - to "coś" nie do opisania. Ta miłość jest tak przeolbrzymia, że mam ochotę zjeść "mojego pierożka" żeby jej nie zjeść - potrzebujemy innego pierożka :) Serce mi się ściska na myśl o tym. Moja córcia kochająca rodzeństwo... Wszystkie babki "leżące" - WARTO !!! OJ JAk BARDZO WARTO !!! JA MOGĘ PRZELEŻEĆ KOLEJNYCH 9 MIESIĘCY!!! bez jednego zdania !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BeataUK, spokojnie. Ja też czekam na @ do czwartku-soboty :P Bo mnie podbrzusze bolało i piersi bolą na okrągło więc wczoraj testowałam ale oczywiście 1 krecha. A piersi wciąż bolą ale widocznie to wina luteiny którą brałam. Więc czekamy razem :) Wpisz się do tabeli, nie czekając na propozycje!! Na większości forum piszą żeby test robić nie prędzej jak w dniu spodziewanej @. Ja zrobiłam wczesniej bo kiedyś wyszedł mi taki test w 27dc. Więc teraz obie czekamy za tymi wrednymi @ albo .. ;) Powtórz test w sobote może, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BeataUK
Dzięki Zora - podbudowałaś mnie. Oby nam się udało... Wpiszę się jak zaskoczy! A jak !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny bylam dzisiaj w przychodni i zapisali mnie na wtorek! Kupilam witaminki dla ciezarnych i jestem pelna dobrych mysli!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, pomocy zanim zaczełam brać Castagnus miałam @ gdzieś co 2 miesiące (rok temu odstawiłam po 9 latach anty) jakiś miesiąc temu dostałam od lekarza Castagnus (uprzedził mniem, że mogę zaskoczyć ;) ale że uprawiam z stałym partnerem stos przerywany i mam swoje lata... ryzyko godne uwagi ;)) Niestety, po jakiś 20 dniach odstawiłam go bo miałam nudności i niezły "helikopter", krecilo mi sie paskudnie w glowie i bylo slabo. No i moja prośba - dzisiaj mam 83 dzień cyklu a okresu ani widu ani słychu. Za to bolą mnie sutki. i tyle. czy komuś zamiast regulować Castagnus już zupełnie rozpiep****ł cykl ???? dziękuje kochane z góry ps - test ciążowy 2 tyg temu pokazał jedną samotną krechę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BeataUK nie uciekaj Chwiele słabości ma każdy o ile pamietam chociaz w sumie nie pamietam, mnie tez nikt nie proponował wpisywania sie do tabelki zrobiłam to sama mnie test wyszedł pozytywny w 27dc ale tak naprawde nie wiem co z tego bedzie wiec przepraszam ale maiałam ogromnego stracha sie wypowiadac zeby Ci odp Całkiem miła pyza są tu dziwczyny z długimi cyklami, mnie lekko wydłużyl do ok33 -35dni, ale go szybko odtawiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ufffff w koncu dogonilam torche sie rozpisalyscie pozytywnie ;). Ja pacowalam, wiec nie mialam jak pisac ;(. Ciesze sie ogromnie z tych, ktorym sie udalo, czekajcie z niecierpliwoscia na nas ;p. Eh ja jakos @ mam regularne. Raz mialam spozniony chyba 3dni ale dostalam okres i byl jakis taki dziwny. W nast mies dostalam normalnie. No i chyba mi sie zbliza owulka chyba ze nie bede jej miala ;/. Doktorka mi powiedziala ze ma sie od 12 do 14dn. Wiec kiedy najlepiej sie starac?? No i chyba czytalam ze najlepiej co 2 dni czy to ktoras z was pisala, bo sie gubie tyle juz czytam . A no i moj S powiedzial, ze w tym mies zrobi badanie na nasienie. Tylko nie wiem do kogo tu sie zglosic ;/. Wystarczy jak pojdzie do lekarza rodzinnego i go skieruja?? Wiecie coraz wiecej bocianow sie pojawilo ;) ale glupawka mnie zlapala hehe;p A jezeli w tym mies sie nie uda to wezme nr od kolezanki podobno zna dobrego specjalniste od tych spraw i ze ludzie z Polski do niego jezdza. Mowila, ze jej siorka [are lat nie mogla zajsc, az stracila nadzieje, a ten doktorek jej pomogl. Sama nie wiem co myslec juz ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Ale wczoraj była u nas burza, trochę popadało i w mieszkaniu nie mam już ukropu jest troszkę chłodniej. Od wczoraj chodzę jakaś rozdrażniona, może to być przez luteinę?? Bo znowu muszę ją brać. Wiecie co jak w zeszłym miesiącu spóźniał mi się @ i zrobiliśmy test, to płakać mi się chciało jak była ta samotna jedna kreska, jednak za każdym razym liczy się na pozytywny wynik. A ostatnio czytałam, że testy najleppiej wykonywać w 37 dc, ponieważ jest już odpowiednie stężenie hcg. Jak w tym cyklu się nie powiedzie to będziemy jechać do specjalisty, znajomym pomógł i mają bliźniaki:) Wanda a kiedy masz termin magistarki i z czego bo jeszcze nie doczytałam? Miłego dnia, ja zaraz idę na zakupy do "Londynu":) może coś fajnego złowie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×