Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
natalka2384

CASTAGNUS - łatwiej jest zajść w ciążę?

Polecane posty

Villa - z mdłościami jest tak, że raz są raz ich nie ma. Sama nie wiem o co chodzi :). Nigdy mdłości nie skończyły się nad kibelkiem. Kurcze czasami czuję się tak normalnie, że aż się boję, że coś jest nie tak :(. No nic zostaje mi czekać do 15.06 na USG Iwett - też go brałam i biorę - mi podniósł progesteron z 9ng do 17 ng i obyło się bez doopka i lutki :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ja już po skończonej kuracji clo, czekam do piątku na usg i zastrzyk. Też ostatnio mniej tu zaglądam,żeby nie myśleć za dużo. Gratuluję bardzo Wanda i Klauduska :-) Katiaa witaj :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sophia123
Jej dziewczyny wchodze z rana a tu taie nowiny:) GGGRRRAAATTTUUULLLUUUJJJEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ale sie ciesze:) coraz wiekszej ilosci dziewczyn udaje sie nareszcie:) To naprawde budujace ty bardziej ze zawsze wraca po takich nowinach jeszcze wieksza sila walki przy nastepnym staraniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Wam :) diś o 6 rano robiłam wojnę :) jeśli mam leżec plackiem to proszę komputer przysunąć mi do łózka...po pracy...po pracy to ja mam cię gdzieś ...odłączyłam i się biorę za przestawianie, a wtedy już nie miał wyjścia :) Lovekrove a bierzesz duphaston (i luteinę)? bo ja te mam czasem po tym spawika :) Villa który juz jesteś tydzień? zirytowałam się trochę na siebie, bo nie myślę i chodzę nieprzytomna - wypisali mnie 1.06 i po 10 dniach kazali iść do swojego gin, a moja zapisała mnie na 15dni po wypisie...a ja nie zapytałam się czy leki mam brać przez 10 czy 15 dni....chyba przez 15 dni z tego co pisałyście o progesteronie...chyba zadzwonię do niej i się zapytam...wrrrrr zamulona jestem :) a upał jest niesamowity....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny zrobilam test z pierwszego siusiania i.... JEST jak byk sa dwie kreski :) ide dzis do przychodni zapisac sie do gina i zapytac co z tym usg jajnikow! Bardzo wam wszystkim dziekuje dziewczynki za te wszystkie cieple slowa! Wanda jestem pewna,ze dzis twoja krecha tez jest ciemniejsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klauduska, GRATULACJE :) 🌼 Asia, ja już mam 30 tydzień. A co do zamulenia to znam to z początków ciąży - śmiałam się, ze mnie odmóżdżyło ;) Wanda a co z Tobą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BeataUK
Gratuluję !!! Czekamy jeszcze na Wandę :) a ja czekam na listonosza. Może dziś przyniesie mi testy... bo zamówiłam na ebayu. Jak nie przyniesie, to sobie kupię w aptece ! a jak !!! Tak mnie nakręciłyście że hej ! Jak mi mówicie, że przy progesteronie powyżej 40 miałam świetną owulację - to trzymam Was za słowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vilia...jak ja już bym chciała mieć 30 tydz...a tu dopiero 13, leżenie plackiem i czekanie na usg w następną srodę, czy krwiaczka nie ma Wanda...sikaj na teścik i mów czy wyraźniejsza ta krecha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam u lekarza, zrobił usg coś tam jest ale za wcześnie mam przyjść po 20 czerwca dostałam doopka 4 od razu , teraz mam brać po 2 kreska ciemniejsza, ale nadal bledsza od tej z okienka C rano byłam na becie wynik jutro i to jeszcze z wielkim proszeniem mam powtórzyć za 3 dni bete i zadzwonić do gina to mi powie czy jest na pewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BeataUK
Wanda jeszcze śpi, albo poprawia fasolkę z mężem... :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BeataUK
Ha ha ha - to znaczy że... GRATULACJE Wanda !!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wanda,no ale jak się czujesz z tym faktem,nie widzę żadnego Yupppiiii!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BeataUK
Biedni mężowie... :( ... nie no - żartuję :) zdają sobie sprawę o co walczyli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beata, mój nie narzeka :) przecież przytulanki to nie tylko "zapikowanie" ...chyba sama wiesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, Czytam Was zawzięcie i moje pytanie, czy mogę się przyłączyć? Staramy się z mężem od lutego i nic. A jak o tym popiszę to będzie mi lżej. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Gosia:) Od lutego tego roku?Kochana,naprawdę nie masz się czym martwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem i dziękuję, brakowało mi tego. Ostatnio już szło oszaleć. Staramy się i już nie rozmawiamy o tym, bo może chcemy za bardzo? Mierzę temperaturę i niby jest co miesiąc skok, tylko jak nic się nie udaje. Teraz zajęłam się milionem innych spraw żeby odciągnąć się od tego. Dodam jeszcze, że mam przepisaną luteinę pod język, biorę od 15 dnia cyklu czyli dzisiaj zaczęłam przez 10 dni, w sumi to nie wiem po co, ale lekarz kazał, bo ma to pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BeataUK
Witaj Gosia :) A mąż miał badania zrobione? Jak tam jego plemniczki? Używałaś testów owulacyjnych, czy tylko mierzysz temperaturę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu...czasem to wpływa na nas praca, myślenie o dziecku, jakaś presja ...nawet nie wiemy jak duży ma to wpływ na nas...staraliśmy sie 7-8 mies i zaskoczyłam w tym miesiącu w ktorym nie było mi to na rękę...ale byłam i jestem szczęsliwa bo mój Niedźwiadek jest z nami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo ja jeszcze nie wierze dopiero jak zobacze na usg jak bedzie przyrost tej bety bo na razie to mam różowa drugą kreseczke i drżące ręce:) zadnych objawów nic.... nie gratulujcie mi jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BeataUK
Wanda - w takim razie trzymamy kciukasy, i czekamy do jutra na bete :) ona wszystko wyjaśni. Objawów w pierwszej ciąży też nie miałam w ogóle, przez calusieńką ciąże ani jednej mdłości :) Pod koniec tylko cholerna zgaga i puchnące stopy !!! Koszmar! Ale objawów na początku... nieeee.... poza tym to jeszcze za wcześnie na objawy... który to tydzień? drugi? trzeci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mąż jeszcze nie miał robionych żadnych badań, lekarz powiedział, że czekamy do 6 cyklu jak się nie uda to ruszamy z wszystkim, najpierw mąż potem ja. Mierzę temperaturę i dzisiaj po raz pierwszy robiłam test owulacyjny, wyszły dwie ładne kreseczki, to znaczy, że działamy? Ostatnim razem jak brałam luteine to mi wydłużyła cykl do 34 dni i bałam się, że nie trafimy na owulację, bo ta temperatura nie do końca mnie przekonuje, bo skok miałam 12 dc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK ............WIEK......SKĄD..........CYKL STARAŃ.....TERMIN @ ********************************************************* ******** nowamili..............23......mazowieckie.............6. ..........16/10 HANKA81......... ..29......ŚLĄSKIE................ ....45.. .......14/5 alooooo3.............23......małopolskie/Węgry.....12.. ..........???? AOK................ .26.......wielkopolskie........... ..8............07/11 zora85...............26.......kuj-pom.............ze 3 lata??? ......8-9.06 AsiekAsiekk.........20................................... ..2.........24-28.09 Doris123.............25.......Śląskie.................. .17..........09/02 Ania85pomorskie. .25......pomorskie....... ......13....... .....18/09 aśka76...............34.......śląskie........ .ok40.............18-20/10 Kasia-Angel..... ....22.......dolnośląskie..........11 ... ........02/12 malwkami.............24.......śląskie......... ...12 .............. 27/12 betina340............30.......lodzkie.......... 14 .................1/12 asiek25...............25.......dolnoślaskie.......... ....8... .....26/12 MalgaK................32.......kuj-pom........ok.4 7..............25/12 SunnyG...............27.....mazowiecki........4.......... .........17.01 justysia88...........23.......lubelskie...........8...... ............4-5.06 katiaa85.............26.......wielkopolska......33 ........ok 26/27.06 Wanda23............24.........wlkp..........ok.20...... .....??..10.06?? Mgielka15985.......26........lubuskie........7........... ............???? Maluda82........ ..29.......Wlkp.............ok. 17 ................25.04?? tosik............. ..27.......śląskie..............26... .... ...........16.04 paula 26...........26.....małopolska.........ok36................ .....?? Niu82............ .29......podkarpacie........9........... .........13.03 Agaagaaga14.....30.....łódzkie............ok15......... ..........8.04 Beata06...........26.....Wklp..............23............ ........17.03.11 zuzka_1...........27......łódzkie...........20......... ...........23.05 Lovekrove .......29.......warm-mazur.....1.....................28.04.< br /> Sophia123...........24.........slaskie........6.......... ......... .22.06 mala_gosienka......25........zachpom......4.....................22.06 UDAŁO SIĘ!!!! MAMUSIAMI BĘDĄ: ********************************************************* *********** NICK..............WIEK.......SKĄD......ILE CYKLI...TER.PORODU ********************************************************* *********** krakowianka....29....małopolskie.....4.. .......1............8/06/2011 justynp..........31..świetokrzyskie...ok20...1.. ....1sierpien Vilia.........27.......łódzkie.......... .12..................18 sierpień 2011 asia1983..........28.....zachodniopomorskie.....7........ ...12.12.2011 mooniaaaaa123... .34........mazow........IUI..........19..... ... 26/12 Tabelka odnaleziona i z przyjemnością się dopisałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×