Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
natalka2384

CASTAGNUS - łatwiej jest zajść w ciążę?

Polecane posty

>Ciężarne, trzymajcie się dzielnie. Dziewczyny, wyjeżdżam jutro na 2 tyg i mam nadzieję się zrelaksować, tak naprawdę na maksa... Będę kontynuować Castagnusa i olej z wiesiołka (na razie dopiero kilka dni "kuracji") i zobaczymy... Apropos śluzu - ja w każdym cyklu mam fajny śluz w dniach płodnych taki właśnie jak biało ale cóż z tego :( Potem coś chyba nie domaga. Może ja mam faktycznie problem z Progesteronem? Póki co jak wrócę, kupię megnez to zobaczę jak to z tymi plamieniami przed/po okresowymi będzie... Miłych wakacji życzę. >betina> umieram z ciekawości jak u Ciebie z testem będzie :) A co do zachcianek - ja mam całe życie zachcianki żywieniowe ;-) hehe. Lovekrove>> moja siostra pożerała pączki w ciąży na potęgę. Urodziła córę (cesarka) uwaga - 5100!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ala - to mnie pocieszyłaś - ja celowałam w chłopca (z dziewczynki oczywiście będe też bardzo zadowowlona :))) - i do tego 5100 - boszzzzze. Dzielna Twoja siostra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooniaa123
Wanda gratulacje, ja jak byłam na IUI, to mówiłam do gina, że może być więcej niż jedno, ale on mówi, że ciąża mnoga jest uważana za patologiczną i najbezpieczniej jest jak jest jedno. Bardzo się cieszę, że Ci się udało. Dbaj o siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Udanych wakacji dla tych co mogą sie relaksowac np. na plazy mmm ;) tak bym chciala. A wlasnie jakbym wybrala sie na plaze to chyba slonce zle nie wplywa na dziecko... widzialam w tamtym roku kobiete z duzym brzuchem na plazy hmm Dziewczyny testujace ZGLASZAC SIE PO KOLEI !!!!!!! Ja robilam tescik na 2 dzien po spodziewanej @ robilam go jakos kolo11. 2 kreska wyszla jasniejsza pozniej 2 kupilismy dla upewnienia. ;) no i na 2 dzien do lekarza tak sie zlozylo ze mialam wolne, to skierowal na krew czekalismy godz, ale niestety lekarz mial ciecie, wiec pielegniarka przeczytala wynik, ale oczywiscie moj S musi miec 100% pewnosc od lekarza. Mam nadzieje, ze dzis przyjmie ;). I chcialabym z nim wejsc, zeby lekarz mu wszystko powiedzial. Bo on uwaza, ze ja przesadzam, ze w pracy nie moge za ciezkie rzeczy ciagac, on mowi ze to tylko poczatki :-( bardzo sie denerwuje teraz, bo nikt na razie nie wie oprocz 2 kolezanek w pracy i Was. A czy Wy tez tak macie, ze cyce Wam urosly jak balony?? Mnie strasznie bola no i zwiekszyly swoja objetosc. Czy takie cos dlugo bedzie trwac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sophia123
Aguska co do boluto nie wiem ale objetosc napewno jeszcze dlugo ci zostanie:) przynajmniej do czasu karmienia, a mam tez kolezanke ktora przed ciaza miala male piersi jak dojrzewajaca dziewczynka a po ciazy juz na stale zostala jej sooolidna miseczka B:) takze roznie to bywa:) No ja tez niedlugo wyjezdzam takze bedzi cykl bezstresowy wyluzowany i bez myslenia caly czas o jednym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aguska1, Sophia ma rację co do piersi. Na pewno zostanie Ci tak do końca ciąży - potem laktacja może zrobić jeszcze swoje i mogą troszkę się zmniejszyć lub zwiększyć :) Mnie też bardzo piersi urosły :o aż za bardzo.... z miseczki B wskoczyłam w duże D. Mam jednak nadzieję, ze po ciąży wrócę do dawnego rozmiaru, bo jak nie to zacznę chyba zbierać na operację zmniejszania piersi. A ból mi przeszedł ok 18 tygodnia dopiero. A teraz czasem zdarza się takie mrowienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wanda23 ja mam mdlosci przez caly dzien :/ w pierwszej ciazy nie wiedzialm co to mdlosci a teraz mecza mnie bardzo! Jutro ide na usg! 3majcie kciuki dziewczyny :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie!!! Mam dośc tych mdłości męczą mnie cały dzień na szczęscie nie wymiotuje :) A co do piersi zawsze miałam spore a teraz się zrobiły oooooooooooooooooo takie duże Musze wyjść na zakupy bo robią sobie wycieczki poza biustonosz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie zrobil sie pekaty brzuszek na dole :) ale przeczytalam w moim super podreczniku -DRUGA CIAZA- ze to normalne! podobno druga ciaze widac duzo szybciej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jak zwykle pomyliłam dni i powinnam testować w czwartek ale zrobie test w środe wieczorem. Oczywiście wiem na 100% że wyjdzie 1 krecha bo nic kompletnie nie czuje! I nic mnie nie boli. Tylko się zastanawiam dlaczego nie wyszło? Wszystko odbyło sie jak trzeba :( Jesli mój gin zdąży wrócić z urlopu to następne staranka będą akurat w męża urlop więc może relaks pomoże ;) Ale się tu ciężarnych narobiło hihihi. Wszystkie na raz, dwa, trzy -proszę o przesłanie fluidów!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zora85, przesyłamy, przesyłamy :) Moje stare są, ale może coś zdziałają ;) No nazwijmy je dojrzałymi ;) Ja trzymam kciuki żeby teraz wyszło i dwie kreseczki się pojawiły :) A jak nie to może akurat urlopowa aura poskutkuje :) Ja zaszłam właśnie jak miałam tygodniowe wolne :) Relaksik itp. :) A nie wiem czy pamiętasz, że zaszłam w cyklu bez owulacji ;) tzn. wg USG i lekarki nic nie rosło - brak pęcherzyka a tu jednak cuda się zdarzają :) Trzymam za Was kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zora85, przesyłamy, przesyłamy :) Moje stare są, ale może coś zdziałają ;) No nazwijmy je dojrzałymi ;) Ja trzymam kciuki żeby teraz wyszło i dwie kreseczki się pojawiły :) A jak nie to może akurat urlopowa aura poskutkuje :) Ja zaszłam właśnie jak miałam tygodniowe wolne :) Relaksik itp. :) A nie wiem czy pamiętasz, że zaszłam w cyklu bez owulacji ;) tzn. wg USG i lekarki nic nie rosło - brak pęcherzyka a tu jednak cuda się zdarzają :) Trzymam za Was kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zora85, przesyłamy, przesyłamy :) Moje stare są, ale może coś zdziałają ;) No nazwijmy je dojrzałymi ;) Ja trzymam kciuki żeby teraz wyszło i dwie kreseczki się pojawiły :) A jak nie to może akurat urlopowa aura poskutkuje :) Ja zaszłam właśnie jak miałam tygodniowe wolne :) Relaksik itp. :) A nie wiem czy pamiętasz, że zaszłam w cyklu bez owulacji ;) tzn. wg USG i lekarki nic nie rosło - brak pęcherzyka a tu jednak cuda się zdarzają :) Trzymam za Was kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zora85, przesyłamy, przesyłamy :) Moje stare są, ale może coś zdziałają ;) No nazwijmy je dojrzałymi ;) Ja trzymam kciuki żeby teraz wyszło i dwie kreseczki się pojawiły :) A jak nie to może akurat urlopowa aura poskutkuje :) Ja zaszłam właśnie jak miałam tygodniowe wolne :) Relaksik itp. :) A nie wiem czy pamiętasz, że zaszłam w cyklu bez owulacji ;) tzn. wg USG i lekarki nic nie rosło - brak pęcherzyka a tu jednak cuda się zdarzają :) Trzymam za Was kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betina340
34 dzien cyklu jutro mialam zrobic test ale juz chyba nie musze bo dzis pojawilo sie kilka kropel krwi i chyba sie rozkreci wiec to raczej opoznienie bylo i to prawie tygodniowe ale coz czytalam ze i 2 tygodnie sie moze opoznic choc ja dotad zawsze mialam co 28 dni wiec jestem zdziwiona tym opoznieniem tygodniowym ale coz samo zycie widocznie nie jest nam jeszcze dane cieszyc sie dzieckiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vilia, kochana moja :D Te zdublowane posty to pewnie te fluidy dla mnie ;) Rozbawiłaś mnie :) To nic że stare/dojrzałe -lepsze takie jak żadne :P Doskonale pamietam Twój cykl niby bezowulacyjny!! Takie nowiny daja mi nadzieję że wszystko jest jednak możliwe :) betina340, przykro mi :( Nie martw się, ja w niedziele też do Ciebie dołącze, tj.do mających @. Wiem co czujesz! Najgorsze jest to gdy opóznienie narobi nadzieii. Lepiej dostać @ na czas niż się łudzić. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha, no pięknie ;) sama siebie rozbawiłam. A raczej ta złośliwość rzeczy martwych. Zawiesiła się kafeteria i nie myślałam, że tyle razy wysłał się ten sam post - szczególnie, że nie miałam pewności, że w ogóle się wysłał ;) A ja nie czekając wyłączyłam komputer, bo ostatnio niecierpliwa jestem ;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betina340
pociesza mnie tylko nasz wyjazd w sierpniu nad morze a co do tego spoznienia mi sie teraz okresu to juz mam kolejna nauczke aby sie nie sugerowac jak nie ma jej w terminie ze sie udalo na drugi raz juz sie nie dam tak zwiesc i bede wiedziala ze to tylko opoznienie moj maz jak zwykle zawiedziony ze nic z tego ale coz nic na to nie poradzimy staralismy sie moze w tym miesiacu postaramy sie bardziej i przed wyjazdem bo na wyjezdzie juz bede miala dni nieplodne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betina nie martw sie ja raz tez tak mialam ze chyba 5dni mi sie spoznil, ale ja zrobilam test i wyszlo rozczarowanie. Musisz dmuchac na zimno nie zalamywac sie nie nastwiac sie. A przede wszystkim musisz nastawic partnera na to zeby Cie w tym nie dolowal. Ja sama wiem po sobie, moj tez mowil o moze tym razem cos tam wskoczylo, bywalo, ze mialam jakes objawy to juz o moze to to a tu tylko tak cos bylo. Az w koncu staralam sie teraz nie myslec nawet przez mysl mi nie przeszlo, ze teraz cos by bylo a tu taka niespodzianka ;) i radosc. Oczywiscie wczoraj bylam u lekarza to moj S dopiero uwierzyl ;) No i dla szefowej powiedzialam to sie ucieszyla ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Betina może zrób dla pewności test, mi ostatnio gin po skąpej @, przed clo kazał zrobić, bo może się zdarzyć plamienie w pierwszych miesiącach.Moja mama np.jak była ze mną w ciąży to dowiedziała się w czwartym miesiącu, bo przez trzy miała @. Zora mimo braku objawów ( a przecież nie muszą być ) trzymam kciukasy. Za Katię też. Wanda no rzeczywiście forum ciążowe, ale mnie to nie przeszkadza :-) mam nadzieję,że szybko do Was dołączę. A gdzie pozostałe staraczki ? Halo ? Zuzka super,że trochę lepiej się czujesz...który u Ciebie dc ? Ja już po clo, czekam do piątku na usg i prawdopodobnie pregnyl. Testować będę tuż przed wyjazdem na Mazury :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Beti za pamięć:* Dziś mam 22dc, ale jak pisałam wcześniej kompletnie na nic nie liczę....no i żeb Ci podać który mam dzień cyklu musiałam zerknąć w kalendarz, więc to jest dowód na to, że nie myślę o tym tak jak kiedyś:) Trzymam kciuki za Twoje pęcherzyki, żeby urosły duuuuże i dorodne:) Paula, jesteś? Napisz jak się czujesz.... Pozdrowionka dla wszystkim babeczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do świeżych ciężaróweczek: podobnież na mdłości dobrze jest pociućkać sobie cytrynkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pieprz_i_sól
hej dziewczyny,witam po krotkiej przerwie. serdecznie gratuluje nowych fasolek. na mnie castagnus chyba wcale nie dziala, a jak dziala to raczej nie tak jak bym sobie tego zyczyla.lekarz zapisal mi go na uregulowanie cykli (27-36 dni) a z tego co widze dzialanie jest wrecz przeciwne. pierwszy cykl na leku jak juz wspominalam 42 dni, a kolejny 41 dni :/ sama nie wiem co o tym myslec. juz sie nawet nie dziwie ze nic z tego nie wychodzi skoro nawet nie jestem w stanie stwierdzic kiedy bede miec owulacje. na nowy cykl (dzis 5dc) mam mocne postanowienie. zero liczenia tylko konsekwentne starania przez cale (no prawie ;)) 40 dni :) pare stron wczesniej pisalyscie o magnezie i wit B6. Tu gdzie mieszkam moge zakupic magnez 250mg i B6 100mg lub 50mg. Jak uwazacie, jaka kombinacja bedzie lepsza i jak dawkowac te wspomagacze? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pieprz_i_sól
i jeszcze jedno pytanie: czy siemie lniane przyjmujecie w formie ziarna, jako harbate czy w formie tabletek? czy ma to jakies znaczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nigdy nie przyjmowałam,ale czytałam,że nieszczególnie smakuje,więc radzę kapsułki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betina340
aguska gratuluje ci i dzieki za slowa wsparcia dziewczyny nie ma juz sensu bym robila test bo na dobre mi sie rozkrecilo i wiem ze to normalny okres tyle ze spozniony o te pare dni a spoznienia wedlug ginow sa normalne wiec po raz kolejny nic ale nie jestem z tych co sie poddaja nie teraz to trudno poki zyje nie poddam sie i jesli mi dane tam na gorze ze beda matka to w koncu sie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betina dzieki ;) Pisze bo wiem jak to jest jak ktos nastawia nas i same sie gubimy w tym wszystkim. Moj tez mowil e tam jutro dostaniesz a tu z jutra wyszlo nic i znow e tam jutro dostaniesz ja mowie no tak dostane przeciez choc i tak wiedzialam ze nie dostane, ale tak to wlasnie jest oni czasami nas nie rozumieja. Dlatego powiedz mu zeby skonczyl te swoje nastawianie. Nastawcie sie z co ma byc to bedzie :-). Zyjcie z dnia na dzien i cieszcie sie Wasza miloscia i kochajcie sie moze co 2 dni moze akurat przynajmniej sprobujcie :-). Wszystkim starajacym tego zycze :-). Bo w tym roku cos duzo bocianow nad wyraz widzialam hihi, ze az mnie to zdziwilo. eh tak bym chciala juz calemu swiatu sie pochwalic a moj zwleka ze moze w tym tyg moze w nast a pozniej jak ktos sie dowie przez przypadek to lipa ot co :/ aj trudne to wszystko. :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KALA85
Aguśka a może faktycznie poczekaj, aż będziesz mieć taką pewność na zdjęciu USG, wiem ze to niebywałe szczęście mieć w sobie tą istotkę, ale przynajmniej będziesz wiedziała na 100% że KTOŚ tam zamieszkał u Ciebie i zdjęcie będzie na to dowodem:):) życzę wszystkiego najlepszego:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki. Zgłaszam się z info że oczywiście test negatywny. Spodziewałam się! Więc teraz czekanie na @ a potem muszę zadzwonić do gina czy brać clo czy zrobić przerwę ze względu na jego urlpo (nie wiem ile go nie będzie). Dobrze by było gdybym nie miała teraz przerwy bo M będzie miał urlop więc było by idealnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem Kala ze to byloby najlepsze rozwiazanie. Ale w pracy i tak musze powiedziec, bo przeciez nie moge ciagac roznych rzeczy ;/. Nie wiem moze w nast tyg skieruje na USG eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×