Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
natalka2384

CASTAGNUS - łatwiej jest zajść w ciążę?

Polecane posty

Wanda ,no to faktycznie, przy zleceniówce chyba nic bys nie wskórała ...tak to przynajmniej zyskalaś święty spokój:) Gosia - DZIĘKUJĘ ! jak ja bym chciala miec zmywarke ...tylko,ze bym musiala szfke wyrzucic :) albo postawić ją na suficie :) zmywanie jak zmywanie, ale wciaganie z suszarki naczyn i wkladanie do szafek...nudy... Beti - trzymamy kciuki :) czasem brakuje mi tego - zakaz mamy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam u rodzinnego, który z kolei konsultował się z specjalistą od chorób odzwierzęcych - stwierdzili, że teraz nie ma rumienia = nie ma przyczyny by podawać antybiotyki, poza tym jeżeli wystąpi rumień to i tak się boreliozy w ciąży nie leczy. Zdziwiło mnie to. Zadzowniłam do swojego gina, powiedział, żę to bzdura i, że boreliozę się leczy. Na razie nie ma jej objawów więc czekamy - może wcale jej nie będę miała. Jeżli pojawi się rumień to wtedy będę musiała brać antybiotyki. Trzymajcie kciukasy by ten kleszcz nie był zarażony i by ta wątpliwa przyjemność mnie ominęła :))).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lovekrowe mam nadzieje, że wszystko będzie ok. Ja to się boje wszystkich stworzeń latających i gryzących, kiedyś osa mnie ugryzła w szyje i od tamtej pory mam wręcz fobię, nawet jak coś koło mnie przelatuje. A ja dzsiaiaj już przygotowałam obiad kalarepa i marchewka do tego razem wymieszane, do tego kawałek mięsa i będzie ok. Dodatkowo dostałam słoik ogórków małosolnych i je wciągam co trochę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lovekrove, tez czytałam ,że sie leczy. Na pewno kleszczyk był zdrowy-musiał!!! :) trzymamy kciuki , a Męzuś niech ogląda Cie dokładnie całą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Sandruniax, wybacz dziewczynom ale one jak się zagadaja to nie ma na nie bata. Czy bierzesz jakieś wspomagacze? Byłaś u lekarza? A ja czekam na tą @ która powinna być najpózniej dzis. No chyba że doopek sie jeszcze ,,mnie trzyma'' i dostane do 10 dni po odtawieniu, czyli z tygodniowym opoznieniem :P W sumie to dobrze bo może mój gin zdąży wrócić z urlpou :) Lovekrove, trzymam kciuki. Paskudny kleszcz, brrr!! Pozdrawiam w ten pochmurny, deszczowy dzień..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooniaa123
witam dziewczynki, Zora, może tym razem już @ nie przyjdzie, 3mam kciuki. Lovekrove, jak nie będzie nawet rumienia, to dobrze by było za jakiś czas zrobić badanie krwi na boleriozę, by się upewnić. Mój M miał tylko plamę pod kolanem, która nie znikała i w końcu poszedl do dermatologa i okazało się, że to od kleszcza, choć kleszcza nawet nie widzieliśmy. Dostał na m-c antybiotyk (podobno tylko jeden rodzaj leczy, ale nie pamiętam nazwy) i jest OK. Teraz w tym roku jeszcze powtórzył badanie krwi i jest ujemnie, Czasem to się nie objawia, więc warto dmuchac na zimne, ale patrzecie jak to los jest przewrotny, tu się w ciązy robotę straci, tu kleszcz ugryzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia123 za 6 tygli idę na badaie - tak tak wiem o tym - to ważne. Rumień nie zawsze się objawia. Natomiast co do antybiotyków to jest specjalna rupa ich co to w ciąży nie robią kuku dzidzi. Mam nadzieję, że nie będzie problemu. Obrysowałam zaczerwienienie markerem czarnym by obserwować czy się powiększa - chodzę teraz z kółeczkiem na kostce :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i ja :) dzis mam 9dc i od 5dc biore CLO dzis pojawil sie super plodny sluz i szyjka tez miekka wczorajszy test owu jeszcze jest negatywny ale widac druga kreske wcale az taka slaba nie jest ale to jeszcze nie pozytywny test. Pozniej zrobie nastepny test i zobaczymy czy jest roznica. dobra lece szykowac obiad milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KALA85
:(:(:( a ja bym tak strasznie chciała mieć taki śluz, bo ten cykl chyba znowu do bani;/ 17 dc a tu zero śluzu, pewie nie mam owu albo znowu cykl długi jak kosmos;/;/ ja pier*** nie chce mi się nawet o tym myśleć:(:( byle do piątku..zaczynam urlop. Buźki Kochane:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w ulotce jest napisane ze owulacja przypada tak gdzies od 11 do 15 dc ciekawe jak u mnie bedzie. Dziewczyny ktore biora CLO powiedzcie mi w jakich dniach cyklu sie staraliscie. Powiem wam ze ja zadnego monitoringu nie mam wiec nie wiem czy pecherzyki sa i ile ich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katia nie sugeruj się ulotką, każda jest inna. Obserwuj się - śluz szyjkę i tempkę (o ile jest miarodajna po CLO). Dobrze, że na testach owu jest już kreseczka - to znaczy, że pik LH jest blisko i że jest szansa, że będzie duży na tyle by one pękły. Jak widzisz kochana już śluz to zacznijcie od dzisiaj. Ja miałam drugą wyraźną ale nie pozytywną kreskę i gin kazał już zaczynać - i rzeczywiście owu był na drugi dzień - kresta wtedy tż już była bardzo mocna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katia ja mam monitoring i brałam clo, 11dc byłam na usg,były pęcherzyki 15,16mm ( i jeszcze jakieś dwa ) , zapisała pregnyl na 13dc a współżycie wyliczyła na 14dc wieczorem i 15dc rano i wieczorem. 16dc mam iść na usg sprawdzić czy popękały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katiaa, ja jedną owu miałam 12,13dc a drugą 16dc więc widzisz że nie zawsze jest tak samo. Staraliśmy się dzien(lub 2) przed owu, codziennie przez 3 lub 4 dni. No ale ja miałam monitoring więc wiedziałam kiedy startować. Przy pierwszym cyklu śluz płodny widziałam dopiero po owu! Teraz był już przed. Pamiętaj że clo ,,wysusza'' śluz więc warto brac wtedy wieska. Biorę clo od 3dc a jajeczka na usg widać zawsze około 8dc a potem czekam aż będą miały odpowiednią wielkość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zora mnie też się wydaje,że ostatnio miałam śluz płodny po owu. Był najbardziej widoczny już po staraniach wyliczonych przez gin. Pomieszane to wszystko. Lovekrove też słyszałam,że clo źle wpływa na śluz i na endometrium też. Nieźle, na jedno pomaga na drugie szkodzi i jak tu ma się udać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie Lovekrove tylko Zora :-) Lovekrove pozdrawiam :-) oby z tego kleszcza nic nie wynikło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny Olej z wiesiolka tez biore od poczatku cyklu. Badalam szyjke jest miekka i sluz tez wyczuwalny zrobie test owu zobaczymy czy kreska ciemniejsza. A jak tak to zabiore sie dzis za meza :P Kupilam dzis 2 pary odjazdowych ponczoszek takie ala kabaretki :P mojemu sie podobaja wiec chetny na figle jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobilam test owu i kurde druga kreska jest juz duzo slabsza niz wczoraj! :( czyzbym przegapila owu? kurde kurde ze tez wczoraj mego nie dorwalam ;( jestem zla na sama siebie juz nie wiem czy owu byla czy tez to wszystko mi sie pomieszalo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry!!! Wstałam, bo M wychodził do pracy, a ja już drugi raz nie mogę zasnąć. Zjadłam śniadanie i zrobiłam kawę żeby chwilę posiedzieć przed ruszeniem w rejs. Dzisiaj już nie mam śluzu płodnego, teraz tylko czekam jeszcze 10 dni do ewentualnego testowania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam jeszcze jedno pytanie, czy jak już byłyście w ciąży i robiłyście test, to czułyście, że będzie pozytywny?? Mi ostatnio się śniło żee wynik będzie negatywny... Zaś poprzednim razem śnił mi się pozytywny, a w rzeczywistości był negatywny, staram się o tym nnie myśleć, ale to chyba jest silniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooniaa123
katiaa85 , a czy to nie jest tak, że test pokazuje pik LH, wtedy są 2 grube krechy i od tego czasu za 24 godz. jest owu? Działaj dzisiaj i będzie mały chłoposzek. Zora, i jak tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewuszki :) Gosia ja np mialam mdlosci jeszcze przed okresem, ale nie zwracalam na to uwagi. Ogolnie to juz nawet nie pamietam jakie mialam objawy ;/ szkoda troche, ale mdlosci mialam to jest pewne. I teraz jak z rana wstaje mam czasem niesamowite, ale to chyba zalezy od dnia. Lepiej to niz wymioty ;/ Okresy mialam regularne nawet po odstawieniu tabletek anty dlatego tez wiedzialam od kiedy spodziewac sie owulki, ale jak to moja pani doktor powiedziala, ze moze byc mies, ze jej wogole nie bedzie, dlatego tez jest tak a nie inaczej, ze osoby tyle mies sie staraja, wszystko ma na to wplyw . Ja nad wyraz jestem nerwusem masakrycznym, ale zawsze staralam sie myslec o starankach o dzidzke i mniej denerwowac, staralam sie nabierac wody w usta, aby tylko nie krzyczec, w pracy jak ktos zdenerwuje to tez staralam sie olewac. Dlatego laseczki pomyslcie o tym, jezeli jestescie taki jak ja nerwowe :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mooniaa niby tak jest dzialalismy wczoraj zobaczymy co z tego wyniknie. Niby jeszcze jakby dzisiaj byla poprawka bo juz sama nie wiem, sluz sie pojawia przed owu a jak zanika to wystepuje owu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nerwowa o tak, myślałam ostatnio, że zatłukę M szczoteczką do zębów, bo była w zasięgu ręki, ostatnio moje rozdrażnienie sięga zenitu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×