Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
natalka2384

CASTAGNUS - łatwiej jest zajść w ciążę?

Polecane posty

Hej dziewczynki. U mnie 18 dzien cyklu i czuje sie paskudnie. Jest mi strasznie niedobrze,i nie moge tego cholernego siemienia wypic. Podpowiedźcie mi jaka powinna byc szyjka macicy po zapładnieniu?? jakos nigdy na to nie zwracalam uwagi. Rybcia 2010 ja siemie pije 2 razy dziennie po 1 lyzeczce, takie letnie i z dodatkiem soku owocowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję Marturka a ty wogole w którym jesteś tygodniu? bo robiłam tabelkę ale mało kto się dopisał i nic nie wiadomo ... eh skopiję ją jeszcze raz może ktoś jeszcze się dopisze... A nasza tabela taka malutka dopisujcie się... STRĄCZKI NICK..........WIEK.......CYKL.......@.......MIASTO( WOJ)......DZIECKO elus1982.............27.......16.......17.02.10....Szcze cin....... Tosiakk78...........32........8........15.02.10....Warsz awa..... CARMEN**............21........1........16.02.10....Piła< br / ZAFASOLKOWENE NICK......WIEK...CYKL..TC...TERM.POR..PŁEĆ..MIASTO...DZI ECI Amarantowy...23...1...4.....03.11.2010.....?....Trójmiasto.....0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elus ja ma nadzieję że jeszcze nie przyjdzie bo jak oglądałam wykresy na 28 dni to nowa koleżanka tam miała pozytywny test dopiero...57dc!!! a prędzej i testy i beta nie pokazały ciąży ...zobacz sama http://28dni.pl/paula2411/wykresy/2009-12-20 ja wiem że u każdego inaczej ale to zawsze jakaś nadzieja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde nie da się zobaczyć ale ci opiszę 33dc brak ciązy z moczu 49 dc brak ciązy z moczu 53dc bak ciązy z moczu i z krwi.. dopiero w 57 dc ciąża z testu moczu 58 dc ciąża z testu krwi i moczu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amarantowy to moze faktycznie nie wszystko stracone.. zoabcze jaka jutro bedzie tempka.. a ona miała podwyśzona w tym czasie kiedy testy nie pokazywały ciaży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze o poradę
Czy mogę brać castagnus i luteinę razem? Luteinę mam przepisaną od 16 do 25 dnia cyklu. Czy mogę łączyć te dwie rzeczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marturka
rybcia1982 macica po zapłodnieniu jest rozpulchniona. Elus nie trać nadziei, jest jeszcze szansa że w tym cyklu się udało. Z całych sił trzymam kciuki STRĄCZKI NICK..........WIEK.......CYKL.......@.......MIASTO( WOJ)......DZIECKO elus1982.............27.......16.......17.02.10....Szcze cin....... Tosiakk78...........32........8........15.02.10....Warsz awa..... CARMEN**............21........1........16.02.10....Piła< br / ZAFASOLKOWENE NICK......WIEK...CYKL..TC...TERM.POR..PŁEĆ..MIASTO...DZI ECI Amarantowy...23...1...4.....03.11.2010.....?....Trójmias to.....0 Marturka......25....4...10....25.09.2010....?.....Zielona.G.......0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marturka wielkie dzieki. A powiedz mi jeszcze ile musi upłynąć czasu od zapładnienia zeby byla macica rozpulchniona?? ja ja badam od a dni i jest mieciutka jak poduszeczka. wtorek/sroda mogla u mnie wystapic owulacja (byly widoczne objawy). Kurde chyba za bardzo sie znowu nakrecilam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elus dopiszę ci temki tej dziewczyny do tego... 33dc brak ciązy z moczu - 36,69 49 dc brak ciązy z moczu - brak 53dc bak ciązy z moczu i z krwi..- 37,15 dopiero w 57 dc ciąża z testu moczu - 37,15 58 dc ciąża z testu krwi i moczu..- 37,15 ja miałam tak że też miłam koło 37-37,2 ale może podobno tez być koło 36,85 to zależy jakie masz srednie tempki z miesiąca ale jak będziesz maiła 37 to może okzać sie jednak ciąża... ja miałam tak od 36,9- 37,2 max jak mierzyłam a zaczełam mierzyć dopiero w 17dc jak kupiłam termomet jak juz byłam w fazie lutealnej ale podobno cała faza lutealna to wysokie tempki a spada tak 1-2 dni przed @ więc zawsze jak masz wysoką tak długo to może byc szanasa TRZYMAM MOCNO KCIUKI ŻEBYŚ DO NAS DOŁACZYLA I RESZTA STRĄCZEK TEŻ!!! rybcia 2010 zalogowałaś się na konto i wkleilaś tam na dole w stopce? to może nie zatwierdziłaś popróbuj jeszcze... rybcia1982- ja jak badałam szyjkę to bylo tak że była 2-3 dni juz twardsza i nagle jednego dnia znów zrobila się miekka może to moje odczucia bo wcześneij nie badąłm się tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie szyjka po owulacji była miekka bo niby w czsie płodnym jest miękka otwarta i nisko ... a potem robi się coraz twrdsza zamknięta i wyżej się odsuwa... i u mnie tak chyba było bo po owulacji jeszcze 4 dni są płodne mniej więcej przynajmniej u mnie ...więc dlatego może jest miękka bo jak była owualcja to może jeszcze sie nie domknęla ... a jaki masz sluz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marturka
rybcia1982 dokładnie nie wiem, ale myślę, że jakieś dwa/trzy tyg. już powinna być coraz bardziej rozpulchniona. Jak długie masz cykle? Obserwuj swój organizm, może niedługo pojawią się kolejne objawy:) Nie testu na razie, bo to nic nie da. Mi (i jak widać wiele dziewczyna tak ma) pozytywny test wyszedł bardzo późno. Powodzenia Rybcia, 3mam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tymi testami to jak widzę to średnia to 32dc to że u mnie szybciej to pewnie dlatego że krótkie cykle mam po 28 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amarantowy od wczoraj to nie mam juz zadnego sluzu... Nie pamietam juz jak to bylo w pierwszej ciazy :( jak badzam szyjke to tak jak pisalam jest mieciutka i szyjka jest krutka wiec sama nie wiem. boli mnie podbrzusze i w ogole ma taki popuchniety brzuch. Boje sie zeby znowu nie miec PJP!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marturka u mnie z cyklami to roznie bywa 28-45 dni. JA tylko dni płodne rozpoznaje po sluzie, bolu brzucha i checi na czekolade!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rybcia1982- to ty powninnaś nas uczyć my jeszcze nie rodziłyśmy... a co do tych cykli to faktycznie cieżko masz... a który u cibie wogole teraz dzień cyklu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz mam 18dc. z tego z zauwazylam i czulam owulka byla kolo 23-24 lutego. nauczyc was moge jedynie jak nie zwariowac przez 18 godzin porodu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o tak to na pewno się przyda -pisz wszystko co wiesz.... a co do cyklu to może u ciebie byc dopiero połowa...ja pierwsze bole brzucha tez czułam dość szybko ale delikatne to mocne zaczęły się koło 25 dc.. ale myłsałm że to może być @ jednak nie wzięłam mocnych pigułek bo się bałam ze może jednak ciżą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przy tej listopadowej nieudanej ciązy miałam mocne bóle brzucha, i tez myslalam ze przyjdzie @ ale jednak nie. Zobacze teraz, moze akurat sie udalo. Zycze wszystkim udanego weekendu, bo ja pewnie nie odezwe sie przez weekend bo mi moj synek nie pozwoli :) pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny. Na początku gratuluje z calego serca Marturce i Amarantowy! Zdrowka Wam zycze i Waszym malenstwom! Co prawda nie odzywam sie za czesto bo zaledwie drugi raz, ale caly czas sledze Wasze pogaduszki. Pisze dzis, bo tak jak pisalam za pierwszym razem-zaczelam brac castangus (teraz juz zaczelam 2 opakowanie) i powiem Wam ze chyba jest ok, bo wlasnie dzis dostalam @, owulacja byla 11.02 no i od grudnia nie mam juz brazowych plamien. Powiedzcie prosze czy byloby mozliwe ze wlasnie te brazowe plamienia byly powodem niskiego progesteronu? Skoro po castangusie cykl skrocil sie z 35-38 do 32 dni i nie mam takich dodatkowych niespodzianek? Miala ktoras z Was takie plamienia kiedys? Ja nie robilam jeszcze badan na hormony, denerwowalo mnie to i sama po prostu kupilam castangus i zaczelam brac. Acha i jeszcze jedno-mowilyscie ze wiesolek bierze sie do owulacji tak? Czyli jesli dzis mam 1dc to moze od nowa zaczac sobie brac po 2kaps. 3xdziennie tak? (tak do orientacji to mi wiesiolek rowniez bardzo pomogl-jesli chodzi o sluz) Chcialabym zaczac starac sie o dzidzie za 2 miesiace. Narazie chce sie podbudowac witaminami, poobserwowac, wyleczyc zabki (bo bardzo mi ostatnio dokuczaly j :() a slyszalam ze to tez jest podobno wazne bo pozniej moga wystepowac jakies male komplikacje nie wiadomo skad, to prawda? Nie mam jeszcze dzieci,dlatego chcialabym choc w pewnym stopniu przygotowac sie dla tej malej kruszynki. Pozdrowionka dla wszystkich, trzymajcie sie cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nancy hej.. ja brałam 3 cykle castagnus ale nigdy plamien nie miałam, nie wiem od czego to jest :( który cykl juz sie staracie? dziś 44dc.. aleeeeeeeeee... od wczoraj moja tempka jest najwyższa ze wszystkich cykli jakie miałam podniosła się o 2 kreski wczoraj i dzis znow o jedna.. albo to owu i jest skok ( tylko skad takaaa wysoka tempka) albo juz sama nie wiem. jezeli nie dostane @ do poniedzialku to ide na bete bo we wtorek do gina i nie mam zamiaru isc jezeli moze zaciążyłam - logiczne :P całuski rybeczki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elus- oby to ciaza byla! Jak bedziesz miec wyniki to zaraz pisz! Trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eluś, rozmawiałam ze znajomą niedawno (która też nomen omen długo się starała o dziecko) i ona właśnie mówiła mi że testy prawie do drugiego miesiąca miała negatywne. Jej cykle były bardzo nieregularne i miała pcos. W ciąże zaszła i urodziła ślicznego bobaska! Życzę Ci tego bardzo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
neverek :* batonik :* oby neverek było tak jak mówisz :) ale zrobie bete w poniedzialek to wszystko bedzie jasne.. ta tepka mnie bardzo zastanawia ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elus! Idz na bete! Szkoda tylko nerwow! Bede trzymac kciuki! I musisz koniecznie napisac nam wynik! Ja na poczatkach mojej pierwszej ciazy mialam bole brzucha dokladnie jak na @. Myslalam ze w kazdej chwili dostane. Dopiero pozniej doszlo zmeczenie i nudnosci. Moze masz jakies objawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny! Ja wróciłam już z Polski. Niestety przywiozłam ze sobą choróbsko i kuruję się teraz. Dziś 17 dc. Bóle prawego jajnika. Jutro chyba owulka, co by się zgadzało z poprzednim cyklem. Zaopatrzyłam się w Polsce w Castagnus, ale zacznę brać od następnego cyklu. Zobaczymy jak to wyjdzie. Jutro idę do lekarza. Mam nadzieję, że antybiotyki będą zbędne, bo same wiecie że to najgorsze zło dla organizmu. Test owulacyjny dziś z lekką drugą kreską. Chyba trzeba działać, co? Pozdrowienia i do jutra!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×