Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
natalka2384

CASTAGNUS - łatwiej jest zajść w ciążę?

Polecane posty

Foka, ja tak miałam w pierwszym cyklu z clo. Nie wiem co Ci napisac bo nie chce Ci robic nadzieii ale u mnie to zwiastowało wtedy ciąże. Może to efekt pobudzenia uśpionych jajników. Nie zostaje nic tylko wytrwac te pare dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I nie martw się tymi bólami bo gdyby to było grozne to usg by to pokazało na pewno!! To znak że jajniki pracują. A to w jakim kierunku dowiemy się dopiero po zrobieniu testu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foka100
Dzieki Zora jestes kochna wiecej takich dziewczyn na forum bo co nie ktore to masakra dzieki jeszcze raz i gratuleje w ktorym tyg juz jestes?ale zazdroszcze Tobie jakie wspomagacze bralas?za ktorym razem sie udało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foka100
Zora jak bylam we wtorek u ginek to mialam robione usg no i zapomnialam co to bylo czy szyjka macicy miala 18mm czy cm powiedziano mi,ze jak sie ma 6mm czy cm to jest juz nadziejA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foka100
Zora jestes?????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem, jestem. Byłam w kuchni. Dziewczyny Ci nie odpisuja bo tylko nieliczne tu miały clo. Jestem w 7tyg. Mam pcos. Pierwszy cykl z clo brałam olej z wiesiołka do 11dc. Od 3-7 clo a 13dc zastrzyk z pregnylu. Cyk udany -ciąża. Ale poroniłam w około 7 tygodniu. Potem miesiąc przerwy bo miałam płyn w macicy. Nastepny cykl z clo nieudany. Potem gin na urlopie więc nie brałam nic a i tak się udało :) Clo dział także po odstawieniu. Pierwsza ciąża nie rozwijała się prawidłowo bo nie było widac zarodka a pęcherzyk był bardzo malutki. Teraz jest i zarodek i serduszko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hbfgsvst
kolejna idiotka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O szyjce Ci nic nie napisze bo gin nic nigdy o niej nie mówi. I do tej pory brałam duphaston (odpowiednik Luteiny) a teraz Luteine bo nie chciałm schrzanić cyklu -bez tych leków nie dostawałam w ogóle okresu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foka100
Jak pieknie...gratuleje tez mam pcos:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foka100
Nie wchozi ten link kochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieciekawie mamy z tym pcos. Ale najczęściej chodzi wtedy o wywołanie owulacji bo tu tkwi problem. Uda Ci się na pewno, tylko się nie zniechęcaj gdyby nie udało się od razu. ja na żadną z ciąż się nie nastawiałam. Obie były wielkim szokiem i zaskoczeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niemożliwe, link nie działa. Ja klikam i wyskakuje. To jest okienko z wiekiem mojej ciąży. I tak już wiesz że to 7tydz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foka100
Swita racja,ale tak bardzo bym juz chciala miec jejciu...Ty zastrzyk pregnyl a ja Ovitrelle czy to jakas roznica??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foka100
a ja mialam w 14dniu cyklu robiony zastzyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pcos nie jest wyrokiem! :) Foka musisz swoje odczekać Wiem jakie to trudne, ale im więcej o tym myślisz tym gorzej Pomyśl tak_ jestem prawidłowo leczona (jak pisała Zora niewiele z nas miało tę szansę) więc w koncu się uda_ :) Dlatego też niewiele możemy Ci powiedzieć, więc nie złość się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ten sam zastrzyk tylko inna nazwa i pewnie inna firma ale obydwa działają tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foka100
Wyskoczylo,ale pieknie jejciu jakmzazdroszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To w jakim dniu masz zastrzyk zależy jak szybko rosnie pęcherzyk. Ja owu teraz i za pierwszym razem miałam 14dc (lewy jajnik) a raz 16dc (jajnik prawy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foka100
Hej Wanda :) nie nie zloszcze sie:) spoko loko hehe:) czy po luteinie chce sie wiecej pic? od wczoraj biore i od wczoraj pije wiecej suszy mnie...łe to moze od fajek:(:( ale tak nie mialam jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foka100
Zora 26sierpnia bylam u ginek i pecherzyk mial lewy 20mm wiec w sobote byl robiony zastrzyk ,ale po tym zastrzyku w niedziele dzien po taki bol brzucha,ze szok i jajników. W dzien zastrzyku bylo wspolzycie i w poniedzialek dwa dni po zastzyku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foka100
Ten bol po Ovitrelle w niedziele to pewnie byla owulacja tak???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
foka, a którą luteinę masz? dopochwowa czy podjęzykowa? Ja mam pod język -po niej się chce pić bo aż sliny brakuje i ten gorzki smak, ble. Jak dpoch to raczej nie. Ale progesteron podwyższa temp ciała więc może dlatego Cię suszy. Rzuć fajki! Wiem, łatwo mówić. Ja nie palę ale popalam, tzn zapale z 2 razy dziennie gdy mam nerwy. Ale osobiście uważam to za głupote i jestem na siebie wściekła ale ten cholerny nałóg mną zawładnoł! :( jestem głupia i tyle :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foka, mogła to byc owu ale tuż przed nią jajeczko wytwarza płyn który drażni otrzewną i wiele kobiet mysli że to owu a jajeczko nadal jest.Przy owu tez jest wytwarzaby ten płyn. Nie ma co gdybać, miałaś owu na 100% i to jest najwazniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foka100
dopochwowa mam luteine. No nic mi nie mow ciezko jak nie wiem zucic ehh...nerwy,zebys wiedziala....nie jestes glupia przestan:) no i wiedzisz ,a mnie suszy :( za 15min wracam czekaj na mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok. Tylko jak Ci nie odpisze to nie stresuj się bo nie siedzę na okrągło na forum ale zawsze odpisuje przy kolejnym wejściu. Cierpliwości ;) U mnie słoneczko wyszło :) Która chetna by mi kurze pościerać? ;) hihihi. Mam lenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholera Dziweczyny rzucenie fajek było najgorsze :) U mnie było starsznie trudne, aż sie trzęsłam z nerwów, żeby wziąc fajkę Dlatego wiem, choc było mi przykro, że zostałam skrytykowana jako staraczka paląca, że powinnam rzucić wtedy Nie maiłam tak że ciąza odrzuciła mnie od fajek o nie Wieć zanim sie dowiedziałam zadymiałam dzidzie :) na szczęscie gin powiedział że w dwóch pierwszych tygodniach dzidzia jest pod ochroną działa na zasadzie wszystko albo nic czyli jesli bym zaszkodziła to bym starciła A jeszcze przeczytałam artykuł że najważniejsze to rzucić do końca pierwszego trymestru więc uspokoiłam sumienie :) no a bierne palenie gorsze niż czynne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki bylam u gin i teraz przez dwa mies mam nie brac zadnych wspomagaczy zadnego CLO i luteiny a jak nie zajde w ciaze przezte 2 mies to da mi skierowanie do poradni nieplodnosci i tam mi zrobia wszystkie mozliwe badania. echh ostatnio tez mialam jechac do tej poradni ale udalo mi sie zajsc w ciaze. Ciekawe jak teraz? Zora jak dlugo bralas clo przed ciaza? Wanda nie mam pojecia do kogo trafila moja sunia. Ja bym ja z checia wziela do siebie do bloku ale moj jest przeciwko trzymania zwierzat w mieszkaniu i nie ma bata by zmienil zdanie. Mialam zostac do jutra u rodzicow ale chyba pojade dzisiaj bo jutro zaczyna sie u nas remont. trzeba mojemu pomoc troche.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wanda, mnie tamta krytyka tez zdenerwowała bo ja rzuciłam/ograniczyłam dopiero teraz w ciąży. Czytała że decydujący jest 6tydz ciązy bo wtedy zarodej jest najbardziej podatny na wszystki negatywne nawyki itd. A w domu wszyscy palą. I jeszcze dla jaj częstuja fajkami żeby sprawdzic czy się złamię :/ Tylko mąz mnie gania za to, reszta podpuszcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katiaa, brałam 3 cykle. 1 raz, potem 1 mies przerwy (ciąża), 2 mies clo ale przerwa (płyn w macicy), , 3 cykl clo (dupa blada) i teraz nie bo gin na urlopie. w sumie brałam 3 razy ale z przerwami. Podobno można do 4-6 razy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×