Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
natalka2384

CASTAGNUS - łatwiej jest zajść w ciążę?

Polecane posty

Gość KALA85
Tak ZORKA bo w końcu uwierzyłam wczoraj, jak zobaczyłam dzidziuska, ja prawdopodobnie i tak załapię się na marzec, bo móiwł że da mi skierowanie szybciej:) nie chce już czekać 42 tygodni jak w poprzedniej ciąży:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KALA będzie dobrze gin Cię zna i wie co robić Twoje pozytywne nastawienie dobrze mnie nastawiało, sama wiedziałaś, że od poczatku będzie dobrze :) Cieszę się że z M już ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KALA85
Witaj BETI, napewno zobaczysz już dzidziusia, i nie jest wcale za późno na pierwszą wizytę, ja w tym tyg też tak byłam, przynajmniej czarno na białym widać dzidzię;) i ma się tą pewność, życzę powodzenia, bez łez szczęścia pewnie się nie obejdzie:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KALA85
Tak Wandziu Gin już będzie wiedział jak ze mną jak postępować, sama położna mówiła że oboje z nim mają mnie na oku, i mają trochę strach prowadzić moją ciążę,na pewno potem wyśle mnie na specjalistyczne badania doplerowskie do Gdańska, ale wszystko w granicach rozsądku, trzeba sobie powiedzieć że będzie dobrze, no i tak jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytankobety
Witam Wlasnie kupiłam castagnus i mam pytanie. Czy to ziolowy lek bo nie znalazłam takiej informacji na opakowaniu? Jak długo go stosować ? Czy mogę stosować jak biorę hormony na niedoczynnosc tarczycy,? Biorę tez kwas foliowy, Czy ten lek faktycznie pomaga Zajść w ciążę ? Bo tylko dlatego go kupiłam nie mam większych problemów menstruacyjnych zwykle @ jak w zegarki dlatego pytam i Prosze o odpowiedz. PDrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foka100
Dzien dobry Ja wlasnie sobie posprzątałam...wrrr dzis zauwazylam lekko czerwone brodawki co to? piersi mnie wogole nie bola od srody jak zaczelam luteine cholerne gazy po luteinie tak jest? dziwne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HANKA81
Cześć Dziewczyny:) Kala, tak się cieszę że z mężem się dogadaliście!!!! Zawsze się mówi, że ciąża zbliża małżonków więc wierzę że będzie dobrze!!! Foka, różowe sutki są dobrym objawem. Czekaj cierpliwie:) Justysia te bóle w jajniku to chyba dobrze, ja tam wolę jak coś w nich czuję niż jak są "niewyczuwalne" . Mam nadzieję, że tym razem się uda!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foka100
Dzieki Hanka za odpowiedż:) a te gazy to po luteinie tak jest???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HANKA81
Foka, ja nie mam raczej problemów z gazami. Też biorę luteinę w II fazie ale nie mam gazów. Poczytaj trochę w necie o działaniu hormonów na nasz organizm. Z tego co pamiętam, to często kobiety mają zaparcia w II fazie cyklu. Wiąże się to z wpływem hormonów ale już nie pamiętam dokładnie jakich. Często do @ kobitki się skarżą, że "puchną" zwalnia przemaina materii ale wiadomo....u każdego inaczej. Jateż przed @ zazwyczaj mam większy brzuchol, nie mogę się w spodniach zapiąć ale nie mam gazó (może to gorzej bo by mi ulżyło:) a jak @ przychodzi to znowu wszystko wraca do normy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luteina może mieć wpływ na gazy, ale to każdy organizm reaguje inaczej. Wczoraj byłam na usg i widziałam swoje maleństwo machcło już rączkami i nóżkami o mało się nie popłakałam ze szczęścia, ma już 3,66 cm:) Asia dzisiaj kasza w menu z kotletami:) Chciaż mięso coraz rzadziej na stole króluje:P Lovekrove piękny brzuszek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foka100
mala_gosienka. Pieknie,ale Tobie zazrdoszcze no nie dziwie się ja bym się poplakała cudowne chwilę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny normalnie zaraz umrę ze strachu, poleciał mi śluz taki zabarwiony na brązowo, jedna kropla, dzwoniłam do swojej gin,kazała się nie denerwować,że tak się może zdarzyć we wczesnej ciąży, ale ja teraz trzęsę się ze strachu,że coś nie tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foka100
beti czytalam kiedys ,ze to sie zdaza we wczesnej ciazy...nie matw sie bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HANKA81
Beti, a mierzysz temperaturę w ciąży???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HANKA81
Mała Gosienka, to musiały być super chwile!!! Pomachało Mamusi?:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytankobety - jest to ziołowy lek. Bierze się go 3 mies bez przerwy. Możesz brac go przy chorej tarczycy. Ja uważam że nie pomaga. Schrzani Ci tylko cykl wydłużając go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mala_gosienka, ale masz suuuuuuper!! Ja też już chcę! :( A jeszcze mam 12dni do wizyty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti2905, nie stresuj się bo to szkodzi. Spokojnie idz na wizyte. Nie masz w domku luteiny lub duphastonu? Jesli to jednorazowe plamienie to jest ok ale jak nie chce przestać to leć do gina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foka100
Czesc Zora nareszcie się odezwałas:) fajnie...bo nudno bez Ciebie było...jak samopoczucie? kochanie powiedz mi czy po luteinie sa gazy? kiedys kiesys...tam...bralam luteine na wywolanie misaiczki jak milam stasznie dlugie cykle to nie mialam zadnych gazów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróciłyśmy :) podbudowana jestem,ze hej :) ludzie z pracy sie ucieszyli jak nas zobaczyli , ale nie spodziewałam sie takiej sympatii ze strony gimnazjalistow...posmialismy sie (pomyslcie w pon rano o mnie, ze ja jeszcze spie:)) Lovekrove świetny ten pas, a to w torbie to jednak jakas bluzeczka naciagana na biust...ale chyba po domu bede dreptała w kamizelce prze głowe wkładana , wygrzebałam jakas dluzsza cieplejsza kamizelke-tunike bez rekawków ...to bylby zbedny wydatek....bo tak na wyjscie to mam 2 takie kamizelko-tuniki Zora, dzieki...woda z cytryna nie pomaga mi, spie troche wyzej,ale nie za wysoko, bo kregoslup ciagnie w odcinku ledzwiowym wtedy , bo brzusio ciagnie w dol, spie z poducha dla ciezarnych, na plecach tez nie poleze, tylko na lewym boku...ech chyba rene mozna w ciazy brac, ale jeszcze nie chce ...na lewym boku nie ma zgagi trzecia kwietniowa to Beti2905?...a moze majowa? cos tam z Nią pisałam,ze chyba majowe Jej Bobo bedzie Kala:) ciesze sie,ze juz sie przepisałyscie/przepisaliscie:) Wanda, dla mnie Kubus to jest paw przed wypiciem do konca i mega zgaga. my robimy "Kubusia" z ogrodka :) sprobuj Noc i dzien, jeszcze soki z lidla sa smaczne (te duze do3zł). wczoraj pytałam sie (w zwiazku z Twoimi wrazliwymi pachami) czy golilas je? bo mi tam skora sie stala tak wrazliwa,ze czasem az czerwone punkciki i mini siniaki mam, jak jestem w domu nie uzywam antyperspirantu (i tak uzywam bezalkoholowe) bo piecze mnie skora...zreszta człowiek sie myje...myslalam,ze to od zelu , ale nie Beti:) nie za pozno...my bylismy w 5 tyg,w 7 tyg zobaczysz mega wielkie serducho:) i dostaniesz mnóstwo skierowan na badania. doczytałam do śluzu-tylko spokojnie. obserwuj i lez. jak cos bedzie Cie niepokoilo olej swoja gin-masz prawo jechac na oddział gin, by Cie zbadali i ewentualnie położyli na 3 doby na obserwacji-nawet o północy. jesli poczujesz,ze pochwa boli Cie jak w czasie okresu (jest wrazliwsza, piecze jakby byla pocieta), to lepiej jedz. ale nie jedz sama i nie autobusem.melduj w miare mozliwosci. Gosia :) super:) Maleństwo mierzy juz w cm, a nie w mm:) niesamowita radosc patrzec sie na usg :) wczoraj tak mowie do swojego, lezymy, a Jula zaczela sie ruszac, wzielam jego reke na brzuch - pomysl sobie,ze uczucie ruchów dziecka mozesz doswiadczyc tylko kilka razy w zyciu. jedno, drugie , moixze trzecie dziecko i koniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foka100
Czesc Zora fajnie,ze sie odezwalas:) jak samopoczucie? powiedz mi Kochana czy po luteinie wystepuja gazy/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti to moze byc plamienie implantacyjne, wiec spokojnie, ale mam nadzieje , ze wizyte masz na dniach. tak jak Zora pisze-luteina/dufaston jest wtedy czesto podawany, gdy tego plamienia jest wiecej. a Twoja gin gdzies teraz przyjmmuje, zeby ewentualnie ja nawiedzic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foka :) tak sobie czytam Ciebie i czytam:) i faktycznie (tak jak Ci wczesniej Zora napisała w zwiazku z clo) chyba tylko Ona miała podobne perypetie...luteine sporo dziewczyn tu bierze ( ja tez, te zabawna-dowcina), ale gazów nie miałam, ale po podjezykowej mega zgaga mnie dopadała....tylko jak cieszyłam sie , ze w ciazy zaoszczedze na podpaskach, to teraz wydaje na tony wkładek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie moja gin dziś wyjechała, wraca w poniedziałek rano, kazała zmienić luteinę dopochwową na doustną ( bo dopochwowa może podrażniać i stąd plamienie ) i jakby coś się zaczęło dziać, typu ból brzucha czy krwawienie ( na razie to była jedna plamka zabarwiona na brązowo ) to do szpitala. Kazała teraz wziąć dwie luteiny i wieczorem dwie. Staram się umówić do gina ,którego poleciła mi koleżanka ( prowadził jej zagrożoną ciąże ) on dziś przyjmuje i ma dobry sprzęt. Siedzę jak na szpilkach :-( Na plamienie implantacyjne to nie za późno ? Zaczyna mi się 6 tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foka100
Dzieki Asia za odp chyba jestem jakas inna:( a po luteinie boli mnie brzuch jakbym miala zaraz dostac@ a biore od srody dzis 3dzien tak jest??????testuje 13-14wrzesnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
foka, nie musisz co chwile zadawać tego samego pytania. Jak któraś będzie wiedzieć to na pewno na nie odpisze, nawet jak napiszesz go tylko raz. Poza tym dziewczyny już Ci pisały że każdy organizm jest inny i inaczej może reagować na leki. Za radą Hanki wejdź w neta i poszperaj o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foka100
PSSSSSSSSSSSSSSS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foka100
wszystko do dupy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×