Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
natalka2384

CASTAGNUS - łatwiej jest zajść w ciążę?

Polecane posty

Zorka - pierwsze dzieci są przechodzone. Nocnik???? - wspołczuję Twojemu M - jeszcze dziecka nie będzie a on już w kupach będzie robił :),

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lovekrove, toć jeszcze przed ciążą M zakomunikował ze w życiu pieluchy nie zmini bo to MOJA FUCHA!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SKM
WITAM WSZYSTKICH! JA RÓWNIEŻ OD 2009 ROKU STARAM SIĘ O DZIDZIUSIA, JEDNAK JAK NA RAZIE SAME PRZESZKODY BYŁY. W PAŹDZIERNIKU 2009 LAPAROTOMIA -USUNIĘCIE CYSTY ENDOM. PÓŹNIEJ REKONWALESCENCJA I KOLEJNE STARANIA, KTÓRE NIE PRZYNIOSŁY EFEKTU. STYCZEŃ 2011 KOLEJNA CYSTA, TYM RAZEM USUNIĘTA W MAJU LAPAROSKOPEM. JESTEM PO PIERWSZYM OPAKOWANIU CASTAGNUSA + WIESIOŁEK I JESZCZE NIC SIE NIE UDAŁO. MARTWIĄ MNIE NATOMIAST PLAMIENIA PRZED MIESIĄCZKĄ. CZY KTÓRAŚ Z WAS MA PODOBNIE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SKM
DODAM, ŻE MAM JUŻ JEDNO DZIECKO, CÓRECZKĘ A TERAZ JEST PROBLEM...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia odezwij się Kobieto;) Dzisiaj już jesienna pogoda, ale ciepło siię ubrałam i spacer już zaliczyłam. Mam jeszcze jedno pytanie, czy Was też bolały nogi, bo mam wrażenie jakby mnie mięśnie bolały, lekarz powiedział że to noralne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SKM, duzo dziewczyn tutaj ma problem z plamieniami. Biorą magnez+B6 -niejednej pomogło (ale wiadomo że nie od razu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SKM
ZORA DZIĘKUJĘ ZA ODPOWIEDŹ. DOMYŚLAM SIĘ, ŻE WIELE DZIEWCZYN MA Z TYM PROBLEM. ALE NIE WIEM CZY TO MOŻE MIEĆ DUŻY WPŁYW NA PROBLEMY Z ZAJŚCIEM W CIĄŻĘ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SKM - czy masz problemy z prolaktyną - badałaś ją? To jest problemy z zajściem w ciąże ale jeden z najmniejszych i najszybszych do wyleczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RIOLEK
hej wszystkim mialam sie odezwac jak maz zrobi wyniki badan nasienia wszystko jest w normie wlasnie zrobil to w czerwcu a ja czekam na okres jak na zbawienie i ide do lekarza wczoraj poszlam do ginka bo dostalam grzybicy i to mnie martwi ale jak zaczne brac to bede miala okres i wtedy pojde do lekarza i zaczniemy leczenie a najgorse jest to ze przestalam wierzyc ze zajde ale jestem silna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RIOLEK
gratuluje wszyskim ktorzy zaszly w ciaze i zostaly mamusiami tak wam zazdroszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SKM
PROLAKTYNĘ BADAŁAM PRZED LAPAROSKOPIĄ I NIBY BYŁA OK, NIE PAMIĘTAM TERAZ JAKI BYŁ DOKŁADNY WYNIK. ALE MOŻE COŚ SIĘ ZMIENIŁO PO LAPARO... NIE MAM POJĘCIA A JEŻELI TO PROBLEM Z PROLAKTYNĄ TO JEST SZANSA, ŻE SIĘ COŚ POPRAWI PO CASTAGNUSIE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciezkio powiedzieć - to zależy jak bardzo jest podniesiona - o ile jest. Generalnie zasada jest taka, że jeżeli prolaktyna nie blokuje owu to nie jest ona problemem. U każdej inaczej owu działa na podniesioną prolaktynę. Ja miałam 27 (norma do 25) i miłam owu ale prolaktyna zmniejszyła mi progesteron i poroniłam. Po wcianiu mg + b6 prolaktyna spadła do 24 a progesteron podniósł się dwukrotnie i z zajściem w ciąże nie bylo problemu i jej utrzymaniem także. Zbadaj prolaktynę podstawową i z obciążeniem - wtedy będziesz wiedziała czy jest sens brania Castagnusa. Poprzednie wyniku są za stare. Prolaktynę najlepiej badać 7dnie po owulacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SKM Mnie za rodą Lovekrove mg+b6 pomógł pozbyć się plamień i w drugim miesiącu stosowania zaszłam:) Czy miało to zwi ązek jak już pisałam nigdy sie nie dowiem :)warto próbować chociaż najlepiej powtórne badania jak radzi Lovekrove :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SKM
DZIĘKUJĘ WAM DZIWCZYNY ZA PODTRZYMYWANIE NA DUCHU, BO JA JUŻ WYJĘ ZA KAŻDYM RAZEM JAK DOSTANĘ OKRES. LOVEKROVE PRZEPRASZAM, ALE ŹLE CI POWIEDZIAŁAM... JA ROBIŁAM PROGESTERON A NIE PROLAKTYNĘ.... W JAKICH DNIACH CYKLU MOŻNA ZROBIĆ POZIOM PROLAKTYNY? WANDA23 ZAKUPIĘ TEN MAGNEZ I B6 JESZCZE DZISIAJ :) TYLKO TERAZ BIORĘ CASTAGNUS, KWAS FOLIOWY WIESIOŁEK, WIĘC CHYBA MOGĘ SPOKOJNIE DOŁĄCZYĆ DO TEJ GRUPY MAGNEZ I B6?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Wanda23, a jakie dawki Mg i B6 brałaś? Ja też niestety borykam się z plamieniami, weszłam właśnie w fazę lutealną i aż się boję kiedy się pojawią (w poprzednim cyklu już 7 dpo :(). Ja kupiłam sobie B-complex z dawką B6 50 oraz 100 mg (B-50 i B-100 firmy Puritan's Pride), czytałam, że łykając samą witaminę B6 ryzykuje się dużymi jej stratami gdyż lepiej jest wchłaniana gdy dostarcza się organizmowi proporcjonalną ilość innych witamin B, poza tym nadmiar witaminy B6 może spowodować deficyt witaminy B12 a to z kolei zwiększa ryzyko poronienia. Ja niestety wczoraj pokłóciłam się z M i nici były z poprawin :( I teraz muszę czekać aż 4 tygodnie na kolejne dni płodne a czas leci bezlitośnie :( (w październiku stukną mi już 33 lata :(). Niby M twierdzi, że chce drugie dziecko a jak przychodzi co do czego to się wymiguje :( Pozdrawiam cieplutko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możesz dołączyć. Prolaktyna i progesteron 7 dni po owulacji - niektórzy mówią by prolaktynę badać przed owu - ale ona przed owu jest nieco mniejsza - chodz pewnie jak ma być powyżej normy to i tak będzie. Ile dni przed @ plamisz - ja plamiłam ok 2-3 dni i prlaktyne mialam trochę poinad normę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SKM
JA PLAMIĘ RÓŻNIE. ZDARZYŁO SIĘ, ŻE DZIEŃ PRZED, DWA DNI A TERAZ 5 DNI. TO MUSI BYĆ DOKLADNIE 7 DNI PO OWU? CZY TAK MNIEJ WIĘCEJ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foka100
Hej Laski. W sobote mialam robiony zastrzyk Ovitrelle bo w piatek pecherzyk mial 200mm przed bralam tabletki Clo...przez 5dni w sobote zatrzyk rano po 6ej wieczorem w sobote wspolzycie w niedziele okropny bol jajnikow i podbrzusza czy to byla owulacja????????????w poniedzialek tez wspolzycie wczoraj poszlam na wizyte pecherzyk pękl od dzis biore luteine prza 10dni dwie dziennie...za 2tyg albo przyjdzie @oby nie ,a jak nie to mma zrobic tes co o TYm myslicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foka100
20mmanie 200mm sorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foka100
halllllllo jestecie????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foka 100 - ale co mamy myśleć??? Wiemy tyle co Ty - a nawet mniej :). Trzymamy kciuki i czekamy razem z Tobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Araguaia i SKM zróbcie sobie prolaktynę tak jak wam radzą dziewczyny. U mnie ta podstawowa ledwo mieści się w normie, a po obciążeniu wynik szybuje w kosmos. Najdziwniejsze, że progesteron u mnie w normie. Niestety przy czymś takim marne szanse na ciąże :( Mnie niestety castagnus nie pomógł, ale też i nie zaszkodził. Plamienia nadal są, a o ciąże staramy się z M od 1,5 roku i tyle walczę z tymi plamieniami. U mnie zwykle trwają około 7 dni, choć rekord wyniósł 9 albo 10. Jednym słowem zróbcie jak najszybciej badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SKM
LOVEKROVE CIEŻKO BĘDZIE MI TO OBLICZYĆ, BO OSTATNIO MOJE @ SĄ ROZHUŚTANE BARDZO. OSTATNIA BYŁA PO 28 DNIACH TO ZNACZY,ŻE JAK MIAŁAM @ 27.08 TO BADANIE POWINNAM ZROBIĆ TAK GDZIEŚ W OKOLICACH 16.09?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SKM
CZYTAŁAM,ŻE PRZY WYSOKIEM PROLAKTYNIE MOŻE BYĆ SAMOPOCZUCIE DO KITU A NAWET DEPRESJA. JA MAM Z TYM PROBLEM TROSZECZKĘ, BO OD JAKIEGOŚ CZASU ODCZUWAM "DUSZENIE" "ŚCISK" W GARDLE I NIE POTRAFIĘ SOBIE Z TYM PORADZIĆ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SKM
LOVEKROVE A CZYM ZBIJAŁAŚ PROLAKTYNĘ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taki właśnie mam zamiar netta2, już sobie nawet zapisałam by poziom FSH i LH oznaczać w 3-5 dniu cyklu, oznaczenie estradiolu można zrobić razem z FSH i LH, stężenie progesteronu i prolaktyny najlepiej zrobić 7 dni po owulacji, poprawcie mnie jeśli się mylę. Tylko z czasem u mnie kiepsko i nie mam nikogo do pomocy przy synku więc musiałabym na badanie jechać z nim :(, ale coś wymyślę :) Jeśli w tym cyklu będą plamienia (dam Wam znać jak podziałał na mnie Mg + B6, Mg łykam w tym cyklu w dawce 600 mg a B6 w dawce 100 mg) to w następnym na 100% lecę na badania. Pozdrowionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Do dziewczyn zaciążonych - nie odkładajcie zakupów na ostatnią chwilę, naprawdę. Możecie pod koniec czuć się różnie (życzę żebyście tryskały energią) i nie będziecie miały siły na chodzenie po sklepach. Ja miałam większość rzeczy kupionych wcześniej i nie żałuję :) A i tak po porodzie okazało się, że pewnych kwestii nie przewidzieliśmy i mąż biegał po sklepach. My nadal męczymy się z bolącym brzuszkiem - marzy mi się przespać choć 5 godzin w nocy.. Mam nadzieję, że niedługo będzie mi to dane :) Ale uśmiechy maluszka rekompensuja wszystko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×