Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
natalka2384

CASTAGNUS - łatwiej jest zajść w ciążę?

Polecane posty

Justyna gratuluję Syna !!!! Polny Kwiatku - witamy :) a my?....komputer szlag trafił. na szczescie tym razem nie my:) czytałam Was w telefonie, ale za nic nie wiem jak dobrac sie tam do opcji pisania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betina340
a ja obecnie lecze przeziebienie bo z nosa mi leci i kicham co chwila pozatym podwyzszona tempka ktora wczesniej czulam i mdlosci ustapily wiec lecze przeziebienie i czekam co bedzie dalej bo moj niby okres trwal 2 dni o ile wogole to mozna okresem nazwac a pozniej nic teraz mysle ze to moze przez to ze sie przeziebilam no ale zobacze dalej jak bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu straszysz niemiłosiernie, chociaż podejrzewałam, że to awria kompa po wcześniejszych jego wybrykach Zaczęłam 17 tydz i ciągle myślę, że moja dzidzia jest troszkę za mała :( na forum ciązowym dziewczyny mówią,, że miały takie przypadki, że dziewczynki są trochę mniejsze Nie mogę się doczekać usg 4d żeby mieć chociaż jakieś info czy z dzidzią ok Wiem wariuję :) Lovrkrove dzisiaj na jakiejs stronce znalazłam info jakoby potwierdzające że czasami natura nie pozwala bliźniakom rosnąć zbyt szybko nawet jeśli zostaje jedno Nie tłumaczyli natomiast na jakim etapie, bo wydaje mi się że nie powinno to mieć znaczenia U mnie w 6tyg były jeszcze dwa w 7 tyg4 dni już tylko jeden :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny jestem juz u rodzicow jak przyjechalam to chwila moment i szlak mnie trafil az poszlam i sie poryczalam. Moi rodzice maja a raczej mieli 5 psow i musieli akurat komus wydac moja suczke ktora miala juz 11 lat! Bo oni jej nie chcieli bo glosno szczekala, cholera mnie wziela i mialam juz jechac spowrotem do domu. To byl moj pies i jak mozna nie miec takiego serca by taka staruszke wydawac? Starych psow sie nie wydaje bo przeciez one moga szybko w nowym miejscu z zalu zdechnac. Wyzalilam sie ale i tak mi nie jest lepiej mam do nich zal,a najbardziej do mamy bo ona nie lubila tej suni. Ec..h..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katiaa, tak mi przykro! faktycznie (bez urazy) to bardzo nierozsądne co zrobili! przecież psinka która przeżyła tyle lat z tymi samymi ludzmi może z tęsknoty umrzec. Szkoda że nie skonsultowali tego z tobą :/Ja mam słabość do wszystkich zwierząt, najchętniej wszystkie niechciane bym zabrała do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedziałam dziś wieczorem M że zrobiłam test ale jest bardzo niepewny i muszę zrobić 2gi jeśli nie dostanę @ to spytał "myślisz że zaskoczyło? kupić ci jutro test po drodze do domu?" i wszedł pod prysznic. Zdębiałam :I ja nie wiem co się dzieje z tymi facetami..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katiaa, mi zrobili to samo. mialam6 lat Wanda zdjecia sa na brzuszek.net, ale bez wymiarow...trzeba centylowwa siatke znalezc nie spie od 4, moze przysne jeszcze...ale o 7 chce wstac i ok8 (jak sie doprowadze do porzadku) dreptac na glukoze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Ja też wstałam o 6.00. Katia moja siestr miała ostatnio z teściami podobną sytuację - oddali do schroniska sunie ( tylko 1 roczną) bo nie dopilnowali i zaciążyłą - siora zrobiła im aferę ale nic nie mogła zrobić bo to ich dom :(((. Bez serca :(((.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooniaa123
heloł Joanka, kopę lat aguuula25,25 jak dla mnie Twój M i tak wykazał się super empatią. Jeszcze spytał, czy kupić test. Vilia, nie wiedziałam, że sa butelki przeciwkolkowe. Dobrze wiedzieć. Ja zakładałam, że poprostu będę karmić piersią i butelki nie ma co wogóle kupować. Qurczę, czasem mam normalnie ataki paniki, bo w życiu może ze 2 razy miałam 15 minutowy kontakt z bobasami i tyle. Jestem zielona jak szczypior. Ale dam radę, dam radę ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy te butelki przeciwkolkowe to się kupuję w aptekach? Warto kupić bo nigdy nie wiadomo czy będziesz karmiła piersią. W ciąży możesz mieć laktacje a po porodzie zaniknie lub cos. Albo tak jak u Vilii trzeba będzie swój pokarm odciągać i wlewac do butelki. U was tez tak szaro-buro na dworze? Czuć jesień w powietrzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foka100
Hej Laski. W sobote mialam robiony zastrzyk Ovitrelle bo w piatek pecherzyk mial 200mm przed bralam tabletki Clo...przez 5dni w sobote zatrzyk rano po 6ej wieczorem w sobote wspolzycie w niedziele okropny bol jajnikow i podbrzusza czy to byla owulacja????????????w poniedzialek tez wspolzycie wczoraj poszlam na wizyte pecherzyk pękl od dzis biore luteine prza 10dni dwie dziennie...za 2tyg albo przyjdzie @oby nie ,a jak nie to mma zrobic tes . Po Clo boala mnie tez brzuch teraz po luteinie tez momentami jakbym miala zaraz dostc @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, Dzisiaj moja psina już pojechała do weterynarza i już jej nie ma. Bardzo mi przykro z tego powodu. Był ze mną 17 lat;( Haniu nie wiem co wyjdzie z Twoich prorokowań, pożyjemy zobaczymy, jak będzie synuś to imię mam już wybrane. Tobie życzę w najbliższym czasie 2 kresek:) Asia dobrze, że już jesteś, nie miałam z kim sobie dogadzać;P Miłego dnia ja muszę trochę ochłonąć po Psince...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HANKA81
Witajcie Dziewczyny:) Mała Gosienka z tym psem, to rzeczywiście porażka.......a wiesz chociaż kto go wziął czy poszedł do obcych????? Gosieńka a Ty nie możesz wziąć tego psiaka, co???? Mój też został u mamy po mojej wyprowadzce, bo u teścia psa nie chcieli......:( ja miałam blisko więc i tak wszystko przy niej robiłam ale wiem, że szfagrowi też przeszkadzał, teraz mam wrażenie, że wszyscy odetchnęli, że Sarusia uśpiona Foka, widzę że dalej szukasz odpowiedzi, niestety obawiam się, że tak jak dziewczyny pisały nikt Ci nie da jednoznacznej odpowiedzi, poczekaj aż będziesz mogła zrobić test ciążowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foka100
Dziekuje Hanka za odpowiedz. No wlasnie musze poczekac jeszcze 13dni tak dlugo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
foka100, kup za wczasu test i zrób go na drugi dzień po skończeniu luteiny. Jest to ważne bo skoro teraz masz Luteine i i w ciązy będziesz ja musiała brać (do konca I Trymestru). Wytrwaj dzielnie te 10 dni i powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HANKA81
Zorka, te butelki siostry kupowały w aptece ale myślę, że w takim dziecięcym też je można kupić. Najlepiej kupić i do mleka ido herbatki z tym samym rozmiarem zakrętek, żeby się później nie wkurzać z dopasywaniem smoczków. Tak w ogóle, to każda firma ma swoją "rozmiarówkę" i pamiętam, że zawsze się wkurzałam przy zakupie smoczków bo każdy inny miał rozmiar Ps . sory za byki, szwagra chyba podświadomie z bykiem napisałam bo jakoś ostatnio wybitnie mi podpadł....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosienka, bardzi mi przykro. Ja straciłam już parę zwierzątek więc wiem jak to jest. Bardzo przykre momenty tym bardziej że zwierzaczek był wiele lat z nami. Czas leczy rany. Ja zawsze myślałam że już im jest lepiej i gdzieś tam sobie są :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foka100
Dziekuje Zora bardzo za odpowiedz. Powiedz mi bo slyszalam,ze luteine jeszcze pare dni trzyma po odstawieniu wiec odrazu jak przestane brac np wieczorem ostatnia to na drugi dzien rano moge zrobic test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
foka, tak własnie zrób. Wieczorem ostatnia tabletka a na drugi dzień z rana test. Mnie tak zawsze gin kazał robić żeby nie było przerwy w braniu Luteiny lub Duphastonu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HANKA81
Justysia, śpiochu jeden:):) KOGUTKA!!!!! (jak to mówi mój siostrzeniec 3 lata) Jak tam Twoja temp, nie widzę Cię jeszcze na enpr......melduj się tu zaraz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foka100
Dziekuje zora tak zrobie i napewn napisze co wyszlo jestem przekonana,ze jedna kreska wyjdzie eh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foka, Luteina nie wpływa na wynikm testu!! Tylko koniecznie musi byc to nie prędzej jak 14 dni po tym zastrzyku który dostałaś bo on może zafałszować wynik testu!!! Policz czy się zgadza z odtawieniem luteiny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foka100
Kochaan zastrzyk mialam robiony 27sierpnia od wczoraj biore luteine wiec zgadza sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dobrze :) Więc teraz odpoczywaj i sie ralaksuj. I nie nastawiaj się na ciąże. Ciesz się że była piękna owulacja :) Lepiej miec miłą niespodziankę niż się rozczarować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foka100
Masz racje kochana tylko marwi mnie,ze jak bralam Clobrzuch mnie tez bolal i od wczoraj jak biore luteine lekki bolm brzucha tak jak na @ i czasem bol jajnikow:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×