Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pytsaj sie

co oznacza jak facet powiedzial ze wybaczylby mi nawet zdrade?

Polecane posty

Gość pytsaj sie

?chcialabym sie dowiedziec od strony facet,kiedy Wy drodze panowie tak mowicie? no i do kobiet,jak powinno sie to odebrac?jako komplement czy...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. Jest ciotą. 2. Jest idiotą. 3. Jest popierrdolony. 4. Masz zielone światło na puszczanie się. 5. O kurrwa :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytsaj sie
no dokladnie pkt 5 tak mi pierwsze zaswitalo w glowie dlatego nie wiem co o tym sadzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytsaj sie
moja moja tez tak po czesci uwazam chociaz zawsze zarzekal sie ze nigdy by nie mogl zdradzic,wiem wiem glupia ze mnie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popieram mojamoja
ewentualnie otwiera sobie furtke, jesli Ciee zdradzi, to tez bedzie chcial abys mu wybaczyla ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malenka2906
moze po prostu Cie tak kocha:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fragolla
no dokladnie, zgadam sie z opiniami powyzej- sam nie jest lojalny wobec Ciebie.................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość talent do czytania w myslach
wlaczy mi sie za pol godziny mozesz poczekac albo zapytac sie tego faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fh
Jest mlody i niedoswiadczony kocha Cie na zaboj :) pewnie jestes jego pierwsza kobieta ? W ten sposob odslania sie przed Toba, dajac Ci do zrozumienia wlasnie to co powiedzial - ze kocha Cie tak bardzo ze nie wazne co zrobisz on nie przestanie. Biedak ie rozumie jeszcze ze kobiety sa porypane i nie chca faceta ktory je wielbi i kocha tylko drania ktory bedzie je trzymal na dystans od czasu do czasu przejawiajac odrobine uczucia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fragolla
chyba autorka jest na tyle przytomna by zweszyc czy cos sie dzieje czy nie; facet zdradzajacy bywa, ze slabo sie kamufluje i na ogol kobiety wyczuwaja pismo nosem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fh
Teraz Ty go zostawisz dzieki czemu zrozumie swoj blad :) Nie wolno mowic kobiecie co sie naprawde czuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fragolla
Nie ma sensu zastanawiac sie nad slowami, czyny sie licza- potwierdzone empirycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytsaj sie
nno fakt to prawda,jestem jego pierwsza,ufam mu,wiem co robi i z kim,zawsze sie tlumaczy co i jak,mowi o ktorej wychodzi io ktorej wroci do domu ale jak mi tak walnal taki tekst to lekko mnie zbilo z tropu,szczerze mowiac przeraza mnie ta ilosc wpisow za ta opcja zdrady...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fragolla
Nie przerazaj sie; jak zacznie Cie zdradzac to sie zaraz zorientujesz, zapewniam Cie ................. ale jak zaczniesz mnie przeczucia to nie tlumacz go glupio, tylko zaufaj swojej intuicji, bo ona w 99% chyba nas nie myli....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytsaj sie
no mam nadzieje ze zauwaze,i dzieki za wpisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fragolla
3maj sie cieplo:) co ma wisiec nie utonie; a czujnosc w zyciu jest niezbedna, zawsze i wszedzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie słuczaj santa
bo to cham i tyle leje swoja kobiete, wiec cóż innego mógł by napisać!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truelove
tzn ze nie wie jak to boli i rzuca slowa na wiatr,albo / i dowodzi ze kocha ciebie bardziej niz siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to znaczy pewnie, że mówi prawdę. Ja zdradziłam raz mojego męża dość niedawno i mi wybaczył. Co prawda bolało go to ale mi wybaczył. Strasznie żałuję ale czasu nie cofnę. Kocha cię po prostu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×