Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Celesta - kosmetolog.

ZABIEGI LASEROWE - pytania

Polecane posty

Do didey !Ile zabiegow miałaś jeśli chodzi o te przebarwienia?Jakiego typu byly te twoje przebarwienia,bo ja mam to od urodzenia na nodze.Czy one zniknęly calkowicie czy tylko wybladły.Jeśl możesz to podaj mi twoje gg lub e-maila mam więcej pytań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misiaczek30
DO CELESTA!!!!!!!! Witaj,mam pytanko otoz;mam tradzik rozowaty,i dosc duzo popekanych naczynek,a co za tym idzie POLIKA CZERWONE:( jESTEM ZDECYDOWANA isc na zabieg laserem,ale boje sie jednej rzeczy(poparzen)!!!!!!!!!!!!!!!!! Wkleje ci tu cos o tym laserze na ktory chce isc ŚWIATOWA NOWOŚĆ - NAJWYŻSZA SKUTECZNOŚĆ! E-light - najnowsze osiągnięcie techniki łączące energię światła IPL z energią prądu RF(radio frequency). Technologia e-light jest bezpieczna, efektywna, sprawdzona klinicznie, komfortowa i nieinwazyjna. Urządzenie posiada wszystkie niezbędne certyfikaty (CE i FDA). Zabiegi E-lightem są o wiele efektywniejsze od zabiegów samym IPL lub samym RF.co sadzisz tym laserze????????? I jak mozesz to prosze napisz mi jaki laser jest najlepszy na naczynka,i ktory jest najbardziej bezpieczny dziekuje C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dgohjt
czy proponujesz zabiegi kwasami na twarz?,mają różne stężenia i czy to nie przeszkadza jak ktoś ma skórę z naczynkami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misiaczek30
CELESTA--Odpisz prosze na mojego posta????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Misiaczek30
Połączenie IPL i RF to technologia elos - o niej pisze p. Celesta, ale uważaj, bo ja się nacięłam w Sosnowcu na gabinet, gdzie właśnie miał być IPL i RF, czyli opatentowany elos a był to chiński e-light. Według mnie e-light to nie jest żadna światowa nowość. Zapytaj kto wyprodukował to urządzenie. Jeżeli Syneron to znaczy, że jest to elos a jak nie, to lepiej tam nie idź. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misiaczek30
Dziekuje Ci bardzo za rade:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misiaczek30
Dziekuje Ci bardzo za rade:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misiaczek30
Dziekuje Ci bardzo za rade:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Ewka 1975 Super że już doszłaś do siebie i że wszystko jest ok... Mam pytanko ile kosztował Cię ten zabieg laserem?? i czy może wiesz czy on też podziała na rozstępy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Casthia :zabieg kosztowal mnie 1000zl.Mialam robione 2 bilzny na nodze obie wielkości 2cmx2cm i to przebarwienie 3cmx1,5cm.Przebarwienie nie zeszlo calkowicie.Pani doktor powiedziala ze powinno zejśc a jak nie to będzie poprawka.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozstępy też robi się tym laserem-pytalam Panią doktor,ale jest to dośc kosztowne(rozstęp wokól pępka i od pępka w dól kosztuje od1500zl-pytalam bo taki mam.Naprawdę nie jest duży a cena dośc wysoka moim zdaniem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Ewka 1975 Dziekuje za odpowiedz:) w tym problem ze ja mam rozstepy na nogach dokladnie pod kolanami mi sie zrobily po ciazy i sa one dlugosci ok 4 cm wiec raczej to bedzie dosc kosztowne slyszalam o mikrodermabrazji ale nie wiem na ile ona jest skuteczna... pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapraszamy
Forum www.feelbeauty.eu/forum które daje wiedzę każdemu...od medycyny estetycznej przez zabiegi chirurgii plastycznej po dokładnie opracowany dział badan! Zobacz na www.feelbeauty.eu/forum ponad 800tematów ,ponad 6000postów,fotki pozabiegowe ,przejrzyscie ulożone tematy.Każdy temat opracowany z dużo iloscia informacji i fotek.Twój post nigdy nie pozostanie bez odpowiedzi! Modereatorzy w każdym dziale zawsze pomocni! Wchodząc na nasze Forum znajdziesz wszystko co Cie interesuje. Zapraszamy na www.feelbeauty.eu/forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gonia2666
PYTANIE DO PANI CELESTY mam taki problem nietypowy, chciałabym wyszczuplić twarz, jestem szczupła nie chce chudnąć 52/169. Buźke mam pucołowatą. czy są jakieś mało inwazyjne ale skuteczne metody usuwania nadmiaru tłuszczyku, co byłoby skuteczne? (nie chce robić lipolizy iniekcyjnej i smart llipo) proszę o odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest taki gabinet w
Krakowie ESTETICA na Sławkowskiuej.Ostrzegam przed poddaniem sie tam zabiegom laserowym,bylam tam na konsultacji i jestem w szoku.Lekarka,ktora podobno od samego poczatku robi zabiegi laserem frakcyjnym,ktory posiadaja nie potrafila odpowiedziec na zadne pytanie dotyczace tego lasera nie wiedziala nawet dokladnie co to za laser i na czym polega jego dzialanie.Jest to osoba kompletnie niekompetentna.Zastanawiam sie za co zaplacilam bo nie dowiedzialam sie od niej niczego.Słyszalam natomiast,ze mieli przypadki poparzenia czemu sie nie dziwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misiaczek30
Witam PROSZE DORADZIE!!!!!!!!!!!!!!!!! Jak juz wczesniej pisalam chcialabym zrobic sobie zabieg usowania naczynek krwionosnych z twarzy laserem; E-light - najnowsze osiągnięcie techniki łączące energię światła IPL z energią prądu RF(radio frequency). Własnie dzwoniłam zeby sie dowiedziec kto wyprodukował ten laser i odpowiedz byla taka; LESTHE ZONE??????? hmmm......czy ktos slyszał o czyms takim?? Prosze odpiszcie bo jednak jeden zabieg to koszt 250zl i nie chce trafic do kogos kto mi zrobi wieksza krzywde lub wogole nie pomoze Bede bardzo wdzieczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celesta - kosmetolog
Witam wszystkich w nowym roku! Przepraszam za długą przerwę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celesta - kosmetolog
do Kropa 123 najpierw wągry trzeba usunąć mechanicznie i robić to systematycznie, jeżeli chodzi o blizny potrądzikowe i ich niwelowanie za pomocą zabiegów laserowych to można to zrobić na dwa sposoby :1) ablacyjny tzn. urządzeniami , których tryb pracy powoduje odparowanie wody z naskórka ( lasery CO2 lub Erbowe), po których należy się liczyć z 2-4 tygodniową rekonwalescencją na wskutek sączącego się czasowo osocza wymaga sie też stosowania osłonowej antybiotykoterapii, zabiegi są agresywne i wykonuje się je zaledwie o 30% mniej w porównaniu z nowoczesnymi metodami nieinwazyjnymi 2) nieablacyjny tzn. nie powodujący zniszczenia zewnętrznych warstw naskórka w celu podgrzania włókien kolagenowych, co znacznie zmniejsza ryzyko powstania przebarwień oraz powikłań pozabiegowych, ja polecam zabieg frakcjonowania Martix laserem Syneron Elos , bo na nim pracuję, ale są też inne podobne, Matrix natomiast jako jedyny działa na głębokości warstwy brodawkowatej naskórka tj.2,5mm, w porównaniu z innymi to bardzo głęboko, wymagana ilośc zabiegów to min.3 raz na miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celesta - kosmetolog
do Julia 6000 Niestety nie jestem w stanie pomóc Państwu w opiniowaniu różnych zabiegów i sprzętów , bo ich nie znam, natomiast termolifting czy inaczej podgrzewanie kolagenu do temp. progowej, lub też działanie wysoką temperaturą na włókna kolagenowe światłem o bardzo szerokim spektrum działania ( w zakresie 700-2000nm) zdecydowanie jest zabiegiem działającym na ujędrnienie skóry i zwiększenie napięcia, czyli lifting.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celesta - kosmetolog
do darkanna trudno ocenić sytuację , nie widząc problemu, może lepiej byłoby zacząć od delikatnej eksfoliacji np. peeling lub hydradermabrazja. Oczywiście dobrze byłoby zacząć myśleć o wzmacnianiu skóry wokół oczy np. zabiegami laserowymi nieablacyjne frakcjonowanie lub zabiegi wzmacniające włókna kolagenowe. Zabiegi fraxel są raczej zabiegami drastycznymi i proszę pamiętać , że są dwa urządzenia fraxel restore i repair, jeden jest laserem CO2 , drugi erbowym obydwa ablacyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celesta - kosmetolog
do magddalena proszę się udać z tym problemem do dermatologa, skoro jak rozumiem jest to problem utrzymujący się od kilku lat, natomiast mimo to efekt zabiegów IPL powinien być widoczny, być może osoba wykonująca zabieg była niedoświadczona i żle dobrała parametry zabiegowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Casthia.Hej ja jestem z Krakowa.Robiłam 7 zabiegów mikrodermabrazjii i bardzoo żałuję ,ten zabieg jest za powierzchowny na rozstępy ,kompletnie nic nie działa.Ja miałam 3 zabiegi mosaickiem właśnie w Estetice za 150 cm kwadrat nie jest to dużo zapłaciłam 1000 zł potrzeba jest ok 5 zabiegów Rozstępy się zminimalizowały ,spłyciły,ale efekt nie jest rewelacyjny.Jednak jest.Nie słyszałam jeszcze złej opini na temat esteticki ale mogę potwierdzić jedno od lekarki nie dowiedziałam się nic konkretnego,a nie które panie nie traktowały mnie tak jak tego oczekiwałam-poprostu można rzec że lekko mnie olewały i dostrzegłam w nich to iż najbardziej to dbają o pieniądze dlatego zrezygnowałam z ich usług,jednak laser pomógł mi w 55 %

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celesta - kosmetolog
nerwowa 25 proszę przeczytać poprzednie komentarze, w Pani przypadku polecam również zabiegi Matrix fractional, po 3- 5 zabiegach zauważy pani znaczącą poprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celesta - kosmetolog
jadziunia 007 włosy przed depilacją najlepiej ogolić dzień wcześniej , krostki i podrażnienia nie są przeciwwskazaniem do zabiegu, nic się nie stanie proszę się nie martwić , ważne by skóra była gładka , bo minimalny odrost może3 negatywnie wpłynąć na efekt zabiegu, energia lasera zostanie zaabsorbowana przez łodygę włosa ponad skórą i może nie dojśc do rozerwania mieszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celesta - kosmetolog
DO WSZYSTKICH OCZEKUJĄCYCH jutro postaram się odpowiedzieć na resztę pytań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darkanna
Celesto, serdecznie dziękuję za odpowiedź. Znalazłam w W-wie gabinet, w którym jest właśnie sprzęt firmy Syneron. Zaproponowano mi tam najpierw 1 zabieg matrix a potem, na poprawę owalu, przebarwienia, serię 5 zabiegów elos (refirme i renew). Gabinet ten posiada EMATRIX, ponoć nowsza wersja matrixa. Będę wdzięczna za informację, czy faktycznie jest to unowocześniona wersja oraz także Twoją opinię na temat takiego właśnie układu zabiegów (moja wątpliwość głównie dotyczy tego, czy robienie 1-en raz zabiegu matrix ma sens, zwykle mówi się o serii...?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Celesty
Z tego co wiem to fraxel re pair jest ablacyjny a fraxel re store nie jest. Potrzeba kilku zabiegow laserem nieablacyjnym zeby uzyskac taki sam efekt jak po jednym zabiegu laserem ablacyjnym.Wydaje mi sie,ze jezeli ktos ma problem glebokich zmarszczek i bruzd to chyba najlepszy jest laser ablacyjny jesli ktos mial takie zabiegi to bardzo prosze o opinie,mnie chodzi o zlikwidowanie glebokich bruzd na dekoldzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ematrix
Ja robiłam zabieg ematrix na szyję i dekolt - jest to zabieg ablacyjny połaczony z silnym grzaniem objętościowym kolagenu. Jestem osoba raczej większą i mam problem z załamywaniem się skóry na szyi (trochę za dużo tłuszczyku) a dekolt to już niestety wiek:) W każdym razie jestem bardzo zadowolona z efektów - moja kosmetyczka potwierdziła, że bruzdy są mniejsze i skóra jest w dużo lepszej kondycji. Jestem umówiona na kolejny zabieg a zamierzam zrobić serię 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×