Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Celesta - kosmetolog.

ZABIEGI LASEROWE - pytania

Polecane posty

Gość Stokrotka98
Witam, mam prośbę do Pani Celesty: znalazłam w Katowicach Centrum Kosmetyczne posiadające aparat Pitanga z technologią elos. Czy jest to dobry sprzęt do wykonania depilacji? Nie mogę znaleźć producenta... Tutaj jest opisany i widać część maszyny na zdjęciu, na dole strony http://lacertastudio.com/stronki/grieger/pitanga.swf Pozdrawiam serdecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapytam...
Mam bliznę na łokciu. Rok temu miałam operacyjny zabieg usuwania tej blizny, ale po nim zrobiła się ona jeszcze większa. Jest w kształcie jajka - długość 1cm, szerokość 0,5 cm. Czy jest szansa, że laser się z nią upora? Jak wygląda taki zabieg i jakie będę mieć możliwości poruszania ręką? Ile średnio zabiegów trzeba na taką małą bliznę i ile może kosztować każdy z nich? dziękuje za odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celesto, dołączam do pytania o mosaic jeszcze fotona.. czy to równie dobry laser (zabiegi frakcyjne) jak ten \"oryginalny\" fraxel?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam! Mam pytanie dotyczące działania Apollo Regen w wersji gabinetowej. Zaprzyjaźniona kosmetyczka zrobiła mi w ramach promocji i reklamy zabieg na szyję. Mam polekowe stłuszczenie wątroby. Leczę się 2 lata. Wynik końcem maja miałam w normie. 5 dni pozabiegu ALAT z 31 podskoczył mi na 54, norma to 30. Może to przypadek, a może skutek zabiegu. Z dietą ostatnio nie uważałam,ale nie przesadzałam. Czy w tym przypadku , a leczę też niewielkie nadciśnienie, mogę zrobić sobie serię lub choć jeden zabieg na twarz? Mam też jedną metalową plombę z tyłu, czy to nie przeszkadza? Jeśli nie, co mi Pani poleca na redukcję zmarszczek i poprawę jakości skory? Ostrzykiwanie i botoks nie wchodzą w rachubę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krystyna81
Przecztalam od poczatku caly watek i Boze-dziewczyny,niektore pytania powtarzaja sie co druga strone,Pani Celesta sie w koncu znudzi powtarzaniem tego samego i przestanie odpowiadac ;) Nie jest tak trudno poczytac 15 stron do tylu ;) Do pani Celesty: juz wiem,ze zrobie matrix z Pani polecenia na forum,ale mowi Pani o 1000 zl,ja najtaniej w Piekrach slaskich znalzlam po ok 2000 zl, gdzie moge zrobic za 1000? W szczecinie kosztuje 2800! Spora roznica cenowa miedz tymi miastami! Odnosnie brzucha po ciazy,to jestem miesiace o i czy ni ejst juz za pozno na kupienie pasa uciskowego?Zaniedbalam sprawe i teraz boje sie... Trzecia sprawa to ile potrzeba zabiegow lipokontur na zuchwe i podbrodek,zeby byly efekty? Wiem,ze iglowa to po jednym zabiegu mozna spodziewac sie efektu,jest troche drozsza ale boje sie jej,poniewaz bardzo sie puchnie i skora po niej moze zwiotczec...czy po beziglowej tez jest takie prawdopodobienstwo? bardzo prosze o odpowiedz i gratuluje bizniakow,moja jedynaczka daje mi juz mocno w kosc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna ciekawa
do Pani Celesty możliwe, że ktoś zadał już takie pytanie jednak mam nadzieję, że odpowiesz cierpliwie po raz drugi, ewentualnie napisz, że na pewno taka odpowiedź z Twojej strony już padła to wtedy pogrzebię tu dokładnie w każdym razie chodzi mi o to jaka jest skuteczność depilacji laserowej w przypadku w zasadzie dłuższego 'meszku' który pojawił się w wyniku zaburzeń hormonalnych na piersiach, niestety zaatakowałam go parę razy kremami do depilacji i jest nieco ciemniejszy,dłuższy gęściejszy niż na początku :/ .. leczę się hormonalnie ale chyba przez to że sama je zaatakowałam nie ma poprawy .. nie są kruczo czarne, jedynie dłuższe i ciemniejsze niż u przeciętnej gładziutkiej osoby tak jak wyżej opisałam..;/ z tym, że dużo się czyta o tym, że laser jest dobry na drube włosy i ciemne i tak dalej także jestem ciekawa co na to powiesz??.. aby utrzymać ewentualny efekt zabiegi powtarza się jak często? z góry bardzo dziękuję za odpowiedź pozdrawiam!!miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Krystyna81
Miałam robione zabiegi laserem Matrix w Piekarach i jestem bardzo zadowolona. Cena uzalezniona jest od ilosci impulsow albo powirzchni i ustala sie ja indywidualnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krystyna81
do Krystyna: a mozna wiedziec ile zaplacilas? Ja chce robic cala twarz i tam jest napisane od 1500 do 2000 na cala twarz. Chcialabym zrobic od razu dwa zabiegi po 2 tygodniach drugi...czy lekarz upusci cos? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Krystyna81
Ja płaciłam za plecy 1700, nie targowałam sie wiec nie mam pojecia czy jest taka mozliwosc.Zabiegów nie da sie niestety robić częściej niz co 4 tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awm3
Hej a ile robiłaś zabiegow na plecy Matrixem? Cz podczas zabiegu miałas smarowane plecy żelem ? ( ja sie niepokoję ze ten żel nieprzepuszcza impulsow , czy co , bo tak słabo to odczuwalne było) Czy Ciebie bolało? i ile przejazdow w jednym miejscu było? Raz całe plecy podczas jednego zabiegu? Bo na stronie maja napisane od 1 do 3. Krystyno jesli zdecydujesz sie na więcej niz jeden zabieg placisz kwote pierwszą , czyli to 1500 za cala twarz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celesta-kosmetolog
do nat 1205...... z tego co podają na stronie kriocentrum to: mają dwa urządzenia 1. IPL z RF oraz 2. laser Fotona Nd Yag . Depilację IPL nie polecam, a laserem Fotona jak najbardziej , jest to skuteczny sprzęt, lasery Nd Yag działają na hemoglobinę ( nie widzą i nie rozróżniają koloru włosów) , niszczą mieszek poprzez koagulację naczynia doprowadzającego substancje odżywcze do mieszka. Laser ten jest używany często na rynku azjatyckim, bo najlepiej działa na żółtą rasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celesta-kosmetolog
do Hanio.K Nie znam gabinetów na śląsku i nie mogę nic polecić, jeżeli chodzi o sprzęt do depilacji to juz pisałam wcześniej najlepszy jest laser diodowy, ceny w Polsce bikini 400-600pln, wydepilować mozna każda częścć ciała oprócz powieki górnej i błon śluzowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celesta-kosmetolog
do spec.chirurg obejrzałam stronę Felicita, wszystko jest, ale jakie niewiadomo, są tylko lakoniczne opisy, żadnej nazwy sprzętu, dla mnie znaczy nie mają nic na prawdę markowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celesta-kosmetolog
do Fewroncia Takie objawy nie mogą raczej wystepować na skutek zabiegu depilacji, musi Pani szukac innej przyczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARTYNA11223
JA MAM DUZO PIEGOW MOGLABYM SIE ICH JAKOS POZBYC?? I ILE BY TO KOSZTOWALO??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celesta-kosmetolog
do Allli Żeby zmniejszyć lub zlikwidować te blizny potrzeba będzie na pewno kilka sesji zabiegowych, a blizna starsza niż 2 lata zmniejszy sie wyrażnie , ale na pewno nie zniknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celesta-kosmetolog
do Calineczka 300 I tu mamy klasyczny przykład jak dziwnie reaguje nasze ciało i że jest to czasami nie do przewidzenia, proszę się nie martwić kwadraciki zejdą, za jakiś czas może Pani zacząc eksfoliować skórę w tym miejscu i przebarwienia na pewno zejdą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celesta-kosmetolog
do Samanta Nie wiem zbyt wiele o laserze Mosaic, ale może chyba lepiej skorzystać z Fraxela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celesta-kosmetolog
Stokrotka98 O tym urządzeniu też niestety nie słyszałam , sądząc po parametrach nie zabardzo umiem wywnioskować jaka jest długośc fali na prawdę , bo jest podany przedział 680-890, a najskuteczniejsza długosc fali do depilacji 810nm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miłorząb
Do Krystyna81 ja zapłaciłam za pojedyńczy zabieg na twarz 1500, ponieważ od razu zdecydowałam się na 5 zabiegów, ponieważ taka była potrzeba, ale efekt jest tego wart! możesz spokojnie zaryzykować, bo zabieg jest rewelacyjny chociaż na efekty trochę trzeba poczekać, ale ta pani wszystko ci wytłumaczy. po co poddawać się teraz operacjom skoro są takie możliwości technologiczne?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celesta-kosmetolog
do zapytam, owszem na łokciu nie powinno być problemu i nie ma potrzeby unieruchamiania łokcia, ja często działam Matrixem na blizny na kolanie po zabiegach artroskopii kolana, którą wykonuje się laparoskopowo i ładnie zanikają. Pamiętaj , im szybciej zaczniesz od momentu zabliżnienia tym lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celesta-kosmetolog
do Lola.P Aminotransferaza alaninowa ALAT, GPT to enzym wewnątrzkomórkowy, jego najwyższe stężenia występują w wątrobie, niższe w mięśniach szkieletowych, mięśniu sercowym i nerkach. Pojawienie się podwyższonych aktywności ALT w osoczu wskazuje raczej na uszkodzenie komórek, a nie zaburzenia funkcji narządu, norma: 5-40 U/I ,wzrost aktywności jest wywołany przez wirusowe zapalenie wątroby, toksyczne uszkodzenie wątroby (tetrachlorek węgla, chloroform, pestycydy), zespół zmiażdżenia, niewydolność krążenia, a wartości w granicach 200-400 U/I mogą być spowodowane: cholestazami wątrobowymi, marskością wątroby, zawałem mięśnia sercowego, mononukleozą zakaźną, leczeniem dużymi dawkami salicylanów, nie widzę związku z zabiegiem falą RF poza tym, że zabieg miejscowo działa na krążenie, ale az tak nie może to wpłynąć na ogólny obraz osocza. Wydaje mi się , że raczej zabieg nie może mieć wpływu na podwyższony ALAT, ale proszę swoje wątpliwości rozwjać u lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celesta-kosmetolog
do Krystyna81 nie pamiętam mojej wcześniejszej wypowiedzi dotyczącej cen zabiegów Matrix, ale pisząc o 1000pln może miałam na myśli tylko wybiórczą częśc twarzy np tylko okolice oczu, ceny zabiegu rzeczywiście mogą tak wyglądać jak Pani opisała, Piekary mniejsze miasto mogą mieć ceny dużo niższe i może sie opłacac tam pojechać, zawsze prowincja oferuje tańsze zabiegi u nas też tak jest, w Niemczech cena rynkowa jednego zabiegu na całą twarz to 800 Euro, więc w Polsce wciąz jest taniej, ale ponoć to ma się zmienić, niedługo usługi i tutaj będa bardzo drogie i nie dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celesta-kosmetolog
do Krystyna 81 na pas nie jest za póżno, ale trzeba go nosić min 3 miesiące, jeżeli chodzi o LipoKontour to efekt zależy od tego jak twoja tkanka tłuszczowa będzie reagować na podawany lek, zwykle potrzeba kilka zabiegów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celesta-kosmetolog
do taka jedna ciekawa jeżeli włoskin maja choć minimlna zawartosc melaniny można je depilową, nie muszą być grube, ale zabiegów na pewno trzeba będzie więcej niż w przypadku klasycznych depilacji, pow 7 sesji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awm3
Celesto czy po Triniti mozna wygladac gorzej? Bo nie wiem moze sie wkrecam;) albo to zbieg okolicznosci wydaje mi sie ze mam wiecej blizn, takich płyciutkich czy to możliwe? jestem tydzien po pierwszym zabiegu Rozumiem ze teoretycznie nie powinno byc szans na jakiekolwiek efekty jeszcze , czy tak? Bardzo sie matwie bo jak pisalam chce 5 zabiegow ale jesli bedzie gorzej , to szkoda kasy (ach żeby tylko kasy w takim wypadku!) bo mogłam zrobic ostrzykiwanie hialuronem całej buzi za to a i efekt byłby natychmiastowy Powiedz proszę , jak jest z Twoimi klientkami , kiedy zauwazaja jakiekolwiek efekty i czy są tacy ktorym sie pogarsza? I jeszcze jedno - smarujesz buzie przed zabiegiem żelem ? Bo ja miałam tak grubą warstwę , że nie czułam poszczzegolnych etapów ( a ponoć miało boleć)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celesto -wyszły mi naczynka na nogach (popękały po solarium), jak je trwale usunąć i na co zwrócić uwagę przy doborze sprzętu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celesta-kosmetolog
do awm 3 proszę się nie martwić, nie ma takiej możliwości żeby po zabiegu blizny wyglądały, jak rozumiem na większe, tak więc musi to być jakieś błędne pani odczucie. Pierwsze efekty są zwykle widoczne między 2-3 zabiegiem, jeżeli skóra dobrzeb reaguje niektóre panie zauważaja różnicę po 4 tyg od pierwszego zabiegu , ale to rzadkość. Trinity jest bnezpieczną kompleksową usługą i nie ma szans żeby nie było żadnych efektów, owszem u jednych pacjentów są większe u innych mniejsze , ale to już kwestia indywidualna. Każdy zabieg przy użyciu lasera Syneron Elos wykonuje się z użyciem żelu bezbarwnego przewodzącego, warstwa musi być gruba żeby dobrze przewodzić i nie uszkodzić naskórka, proszę się nie martwić, bo w żaden sposób nie wpływa na jakośc zabiegu. A z bólem jest różnie jednych boli innych nie, generalnie czesto ból jest potęgowany stresem, bo tak na prawdę wcale nie jest mocny. Życzę jak najlepszych efektów, wybrała pani najlepszą\ opcję zabiegów laserowych z możliwych.Pozdrawiam. i proszę się nie martwić, wiem że codziennie próbuje pani odszukać efektów na twarzy, ale jeszcze za wcześnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celesta-kosmetolog
do Anna nie wiem na jakich laserach pracuje się w Polsce, ale najważniejsze przy dobrze gabinetu i sprzętu jest to żeby głowica dobrze chłodziła, bo zamykanie naczynek jest bardzo bolesną procedurą, generalnie nie ma żadnych innych dodatkowych ważnych wymagań, nie wiem tylko czy lekarze w Polsce wykonują takie zabiegi laserowe czy wolą metody śródskórne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×