Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Celesta - kosmetolog.

ZABIEGI LASEROWE - pytania

Polecane posty

Gość do o nie znowu nie działa
i do jednak działa:) jeśli chodzi o zabieg ematrix to ja też miałam takie wrażenie, że są fragmenty skóry wogóle nie zrobione podczas zabiegu. z efektu jestem bardzo zadowolona i nie ma żadnych nierówności, czy znaków, że zabieg był wykonany niejednolicie. Doczytałam w informacjach Synerona, że to jest normalne i dlatego powtarza się ten zabieg do 3 razy bo wtedy jest gwarancja, że cała skóra będzie silnie dotknięta końcówką. Myślę, że nie masz się czym martwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celesta - kosmetolog
do malutkaczarnulka Oczywiście po każdym zabiegu z użyciem wysokiej energii skóra jest wrażliwa przez pewien czas, więc należy ją dobrze chronić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celesta - kosmetolog
do 79poznanianka Może tak: proponuję wykonać zabieg laserem frakcyjnym SmartXide Dot w opcji peelingu aby pozbyć się przebarwień lub może pani wykonać Cosmelan, rekonwalescencja w obydwu przypadkach jest taka sama. Potem może pani wykonać serię mezoterapii, wybór sposobu wykonania pozostawiam Pani , bo zarówno igłowa jak i bezigłowa dają dokładnie ten sam efekt, owszem ja jestem zwolennikiem technologii, ale to nie ma znaczenia którą pani wykona , ponieważ obydwie metody mają jednakową skuteczność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celesta - kosmetolog
do kajla66 Najlepszy sposób to lipoliza, a ma pani do wyboru lipolizę igłową, lipolizę LipoKontour NNM czyli bezigłową, lub najnowsze technologie elos np. VelaSmooth.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celesta - kosmetolog
do o nie znowu nie działa Nie ma czegoś takiego jak "zabieg Elos robiony Syneronem", co to jest za zabieg? Może ReFirme? Proszę uściślić to postaram się Pani pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celesta - kosmetolog
do Moniś wolno pani używać tylko golarki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celesta - kosmetolog
do o nie znowu nie działa ok doczytałam i już wiem , że chodzi o ReFirme, Opensky ma rację.Proszę być cierpliwą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celesta - kosmetolog
DO WSZYSTKICH zabiegi Rf to czysta Fizyka, a z tą się nie dyskutuje, owszem urządzenie jest istotne ponieważ gwarantuje bezpieczeństwo i odpowiednie użycie energii, jeżeli ktoś chce wykonać zabieg laserowy tanio to sam na tym traci i rzeczywiście wyrzuca pieniądze w błoto, bo dobra technologia kosztuje a co za tym idzie zabieg również. Nie ma możliwości by dobrze wykonany zabieg na profesjonalnym urządzeniu nie zadziałał. Wybierając zamienne opcje tylko ze względu na cenę zawsze się traci. W dzisiejszych czasach przy takiej skarbnicy wiedzy jaką jest internet zawsze można przed zabiegiem wszystko sprawdzić, liderzy poszczególnych technologii są dobrze znani w świecie, nie powinnyście panie zbyt łatwo ulegać iluzji zabiegu, który może okazać się potem niesprawdzonym, nie wartym swojej ceny wydatkiem powiększającym waszą frustrację i niezadowolenie. Bardzo was również proszę o realne oszacowanie oczekiwanych efektów.......... pozostaję do dyspozycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malagji
ponawiam pytanie do Pani Celesty czy lampa LEDjest skuteczna na zmarszczki i przebarwienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedno pytanie
mam jedno krótkie pytanie,co Celesta sądzi o laserze Fotona Dualis SP do walki z bliznami.Wykonane przeze mnie zabiegi laserem piksel,dały bardzo słaby efekt(5razy piksel-ostatni 3tyg.temu).pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to już widać obiektwność
Pani celesta zachwala mezoterapię bezigłową, bo tylko ją może wykonywać, a ta mezoterapia jest niewiele warta i właściwie nie powinna się wcale mezoterapią nazywać. Tylko lekarze wykonuja mezoterapię igłową, więc ona jej nie może robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cerry
z tego co pamiętam jak kiedyś poczytywałam forum,to nigdzie Celesta nie podaje miejsca pracy.wiadomo tylko ,żę jest to gdzieś w bodajże ,Niemczech,wię o co ta wojna... DO CELESTY czy można zmniejszyc poduszeczki tłuszczowe pod oczami którymś zabiegiem laserowym?jezeli tak,to czym;jakis elosem ,matrixem czy fraxelem ?lekarz proponuje mi fraxel dual na przebarwienia i rzekomo również na te poduszki,ale on fraxel zaleca na wszystko,wiadomo) łączę pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jednak działa chyba
się podszywa pod kogos((( i jak tam działa czy nie działą? DO Celesty fraxela wykonuje lekarz,a te elosy itp kto? kosmetyczka? edi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balbinka77
Do Celesty Mam pytanie odnośnie elektroepilacji tzn chciałabym się dowiedzieć coś więcej na ten temat, co pani sądzi o takich zabiegach????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabiegi wykonywane przez
kosmetyczki sa mało skuteczne. Taka prawda. Niektóre zabiegi można samemu zrobić w domku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oligierka
witam. w wieku 5 lat oparzyłam sie herbata i zostala mi blizna (taka pomarszczona skóra) nad piersia. czy laserem dałoby sie to jakoś usunąć? jesli tak to jakim i jakie są koszt takiego zabiegu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytanie do pani kosmetolog, nigdzie nie moge znalesc informacji jakich skladnikow w kremach powinno sie unikac przed zabiegiem IPL wiem tylko dziurawcu nagietku a czy sa inne? Używam kremu pharmacerisa rosalgin ktory zawiera Octopirox czy jest on również fototoksyczny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudia pixel
Witam, Jestem po pierwszym zabiegu laserem pixel...zabieg mialm wykonany 5 dni temu. Ogolnie skora juz wraca do normy, jeszcze troszke musi sie zluszczyc... Z tym ze chcialam sie dowiedziec kiedy moge zaczac na twarz nakladac podklad czy puder i inne swoje kremy i masci ktorych wcześniej używałam. I jeszcze jedno pytanie bo mam bardzo zanieczyszczona twarz poo tym zabigu..czy moge isc do kosmetyczki na czyszczenie twarzy? z gory dziekuje za pomoc!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też mnie to interesuje
twarz zanieczyszczona po technologicznych zabiegach to u mnie standard. wynika to z konieczności smarowania się po zabiegu parafiną/wazeliną, tj. zaleca producent maszyny. w efekcie mam na twarzy krostki podeszłe ropą. hmmm i tu jest problem, bo idę na zabieg m.in. by pozbyć się pozostałości po trądziku, a wyskakują mi nowe niespodzianki, które po sobie zostawiają dziurki w w twarzy. UIdealnym rozwiązaniem było by stosować po zabiegach coś co nie zawiera tłuszcvzu, coś niekomogennego, ale obawiam się, że taki preparat by nam skórę wysuszył na wiór np. taki czysty kwas hialuronowy. jak dotąd nie znalazłam rozwiązania. z zabiegów nie rezygnuję a idealnego środka after wciąż szukam. w piątek miałam mikrodermabrazję diamentową, pani na sam koniec nałożyła mi krem uspokajający, który niestety miał cieższą konsystencję, w efekcie wczoraj musiałam się zmasakrować, rozumiecie po zabiegu!!! bo byłam wylęgniarnią dla zaskórników. dodam, że ma 37 lat, nie jestem nastolatką, nie wiem skąd moja twarz produkuje tyle tłuszczu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też mnie to interesuje
Celesto czy po zabiegu laser/RF można oczyszcząć skórę, a jeśli już klientka się nie powstrzyma i sama powydusza się zaskórniki jaką najbardziej negatywną konsekwencję może to mieć? Hmmm mam nadzieję że nie wpływa to na przemodelowanie kolagenu czy coś takiego? Największą wylęgarnie bakterii miałam po CO2, to była kolonia, jeden na drudim żóltych od ropy kalafiorów, ale wtedy jakimś cudem udało mi się tego nie wycisnąć. dostałam antybiotyk do łykania 3 razy dziennie, chyba dalacin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RF nie na twarz
bo będziecie mieli obwisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila1975
Do Celesta - proszę o radę Mam 37 lat. Od zawsze rozszerzone pory i trądzik (nie zniknęło w okresie dojrzewania jak mówiły kosmetyczki). Ale ostatnio moja skóra chyba się starzeje, bo pory są coraz bardziej rozszerzone. Nie mam drobnych zmarszczek, ale pojawiły się zmarszczki głebokie wokół nosa i między brwiami. Mam także małe pajączki i zaczerwienienia wokół nosa. Poza tym koło nosa pojawiły się jakby poduszeczki. Czy zabieg fotoodmładzania coś pomoże? Myślałam o zabiegu laserem fraxel lub kupnie lampy BRITEBOX. Co o tym sądzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xsena
Do Celesty Myślę o depilacji laserowej i znalazłam salon gdzie mają elosa proszę o weryfikację czy warto się tam wybrać czy szukać dalej http://www.q10.com.pl/index.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Kamila1975
głupie pytanie zadąłaś. Mysisz, że ona poradzi ci kupić lampę do stosowania w domu? Wtedy nie będziesz chodzić do takich jak ona, więc ci nie poleci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie, chodzi o rozstępy na brzuchu, po ciąży, jak je zlikwidować i jaki to koszt..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cerry
Droga Celesto Mam jeszcze jedno pytanie.Czy przy implantacji stomatologicznej można wykonywac zabiegi laserowe o które wcześniej pytałam, równiez w okolicy szczęki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozstępów nie zlikwidujesz
a jak ktoś ci te bujdy powiedział, to nie leć od razu do kosmetyczki,bo one raz ci poradzą1000 zabiegów, które skutecznie opróżnią każda kieszeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Portal Feelbeauty.eu
Dziękujemy wszystkim głosującym na nasz Portal w konkursie na Złotą Stronę Roku 2010 tygodnika Wprost. Wygraliśmy! Dziękujemy za Wasze wsparcie, za każdy oddany głos, który jest dla nas niesamowitym dopingiem w tworzeniu serwisu. Zapraszamy do zapoznania się listą nagrodzonych użytkowników, którzy oddawali na nas swoje głosy. http://www.feelbeauty.eu/news/show/id/49/nasz-portal-zlota-strona-roku-2010-wprost-dziekujemy-.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agadom1
Witam, Mam pytanie do Pani Celesty. Jaki czas powinien minąć od wykonania zabiegu urzadzeniem Fokus RF+ a fotoodmładzaniem IPL? Wizyte mam wyznaczoną na fotoodmładzanie IPL po dwóch tygodnich od lifting RF+. Proszę o szybką odpowiedź, gdyż wizytę mam niebawem i nie wiem czy mam ją odwołać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do agadom
tylko nie Fokus RF, nie czytałas o tym opinii w necie???? Od tego się brzydnie a nie pięknieje!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×