Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Celesta - kosmetolog.

ZABIEGI LASEROWE - pytania

Polecane posty

Gość Przetestowałam Synerona-epilac
..i więcej nie zdradzę gabinetu gdzie chodzilam na usuwanie owłosienia laserem diodowym-konkretnie Lightsheer. Mam teraz porównianie- JA WIEM, ze efektów nie należy oczekiwac po jednym zabiegiu. Ale- po pierwszym usuwaniau LS ewidentnie o wiele poźniej odrastała cześć - spora włosów. Te, które zostały usunięte wyszły po pewnym czasie- ok 2 tygodni same-zgodnie z opisem czego należy sie spodziewać po tym laserze diodowym. Zabieg LS boli-diabelnie, zostawia lekką opuchliznę,która utrzymuje sie do dobry. Jestem po 4 zabiegu na łydki i oczywiście częśc nowych włosów rośnie,ale w porównaniu do stanu sprzed zabiegow jest pieknie. Podkusiło mnie licho, by wypróbować zabieg synerona i dziekuje- szkoda kasy. Bolało jak przy LS, ale ŻADEN włosek do tej pory nie wyszedł, ŻADEN. Po zgoleniu odrosła ta sama ilość szczeciny, którą miałam przed zabiegiem. I nie jestem gołosłowna- zrobiłam na tej części ciała wcześniej próbę LS ( była dziewicza:D -nie tknieta żadnym laserm ani IPL-em-piękny, goły placek powstał, gdy wylazło to co było potraktowane laserem. Po zabiegu na syneronie- ZERO reakcji. I ja jestem SWIADOMA, że jeden zabieg to nic,ale mam już porownanie - DZIEKUJĘ- wróce do starego gabinetu -tylko szkoda mi pięniędzy wywalonych na synerona, bo miałabym na kolejny zabieg LS :(:(:( I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo serdecznie dziękuję Opensky:) Bez Pani bym zginęła w gąszczu nazw zabiegów, preparatów etc. Zapisuję się na NNM i nadal obserwuję wypowiedzi forumowiczek. A swoja drogą; gdzie się podziała Pani Celesta? Może jeszcze coś dorzuci... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do opensky
wykunuje Pani mezoterapię bezigłową więc i ją poleca, ale ona wcale nie jest taka dobra jak igłowa, bo igłowa jest nieporywnówalnie lepsza. Róznica taka, że wam się nie chce robić igłowych , bo to więcej zachodu! kasa kasa kasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czida
do Opensky i Celesta Jestem przerażona bo doczytałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czida
DO OPENSKY I CELESTA JESTEM PRZERAŻONA BO DOCZYTAŁAM ,ŻE EXILIS NA TWARZ TO PRĄD MONOPALRNY,ZROBIŁAM SERIE 4 ZABIEGÓW NA TWARZ I 8 NA SZYJĘ 2 MIESIĄCE TEMU MAM WRAzENIE ŻE TROCHĘ ODCHUDZIŁO MI TWARZ! A EFEKTU UJĘDRNIENIA NIE WIDZĘ ,BOJĘ SIE Ę ZE ZAMIAST POLEPSZYĆ SOBIE SKÓRĘ TO JEJ ZASZKODZIŁAM.jAK TO JEST?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czida ty nie pytaj
osób, które mają gabinety, bo chyba nie sądzisz, że ci coś odradzą skoro mają te sprzety. Prawda jest taka, że to szajs jakich mało. Teraz pójdziesz na uzupełnianie twarzy tłuszczem i tak w nieskończoność. Zamknięte koło. Teraz gabinet może powiedzieć: Mamy Cię!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świetna wiadomość dla tych
co zrbili np. RF tak ładnie brzmiacy albo thermage na oczy, buhahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opensky
Nie mam własnego gabinetu więc i żadnego interesu w wypowiadaniu się na tym forum. Co do wypowiedzi osoby "do opensky" wykonuje mezoterapię bezigłowa NNM, bo taka jest w miejscu w którym pracuję. A zabiegi wykonujemy tylko na najlepszej klasy i skuteczności urządzeniach. Porównują efekty moje klientki i wiele z nich próbowało przed NNM mezoterapii igłowej i większość pozostała przy metodzie nieinwazyjnej - to chyba jednak jest dowód na to ze efekty sa równie dobre a komfort zabiegu o wiele większy. Jeśli chodzi o koszty zabiegów i zarabianie, to o wiele mniejszy koszt jest przy zabiegu igłowym, gdyż lekarz płaci jedynie za strzykawkę, lub ewentualnie pistolet do mezoterapii i preparat. Natomiast w NNM kosztowne są preparaty do zabiegów, które nie mają możliwości rozłożenia na kilka zaiegów (1 preparat- 1 część ciała w jednym zbaiegu). Należy jednak pamiętać, ze nie zrobi się zbaiegu bez urządzenia które kosztuje ok. 100 000zł a w to lekarzom nie chce sie inwestować, bo po co skoro można zrobić igłowo. Każdy wybierze metodę bardziej mu odpowiadającą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do opensky
no to pracujesz w takim gabinecie, nie zmienia to w dalszym nic. Nie będziesz kalać swojego miejsca pracy. Prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do opensky
no i nie zawyżaj kosztów urządzeń. Jeszcze raz. Mezoterapia bezigłowa nie dorówna igłowej. Poza tym nie rób idiotów z ludzi, bo to urzadzenie to spełnia wiele innych "funkcji" i wcale nie jest kupowane do mezoterapii, ale skoro jest to oczywiście zarabiacie też na tej niby to mezoterapii bezigłowej. Im więcej tym lepiej, prawda? Szkoda ze jeszcze ten aparat nie sprząta i garów nie myje. Podsumowując jak coś jest do wszystkiego to znaczy, że do niczego. łatwiej jest pojeździć czymś na twarzy niż podawać zastrzyki w twarz. U ciebie zresztą ta mezoterapia bezigłowa jest na wszystko, na sraczkę i na potencję pewnie też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piszesz że nie masz w tym inte
resu? Czyzby? To pierwszy post w Twoim topiku: "Witam, jestem kosmetologiem, pracuję w gabinecie zajmującym się nowoczesną kosmetologią i alternatywami chirurgii estetycznej. Specjalizuję się w laseroterapii, zabiegach rozkładających tkanke tłuszczową, odmładzaniu twarzy, redukcji cellulitu. Pracuję na takich sprzętach jak: eStyle - Elos, Cellu M6 Endermolab, LipoKontour NNM - BTL, Skin Master Max, VersaSpa, mikrodermabrazja Matioli, Alice i Luna - Biorem. "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CZIDA
Do opensky Zapytam jeszcze raz jak to jest z tym Exilisem czy to naprawde prad monopolarny,wystraszyłam się ze może zniszcze sobie skórę twarz 4x szyja 8x -2 miesiące temu ,efektów ujędrnienia nie widze .pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tobie miły
skoro ona te zabiegi robi to na jaką odpowiedź liczysz? Przeciez z tego ona zyje. Na pewno odpisze, że to super zabiegi tylko jeszcze musisz z osiem zabiegów zrobić. Efekty sama widzisz. O ile teraz jest gorzej to znaczy, że nie pomogły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opensky
Założyłam swój topik z myślą o osobach, które wchodza na to forum w poszukiwaniu wiadomości o zabiegach, które wymieniałam. Zapomniała Pani dopisać dalszej części pierwszego postu - Chętnie odpowiem na pytania dotyczące nowoczesnych zabiegów i pomogę w wyborze najskuteczniejszych terapii. Nigdy nie używałam nazwy gabientu, ani nie polecałam się odwiedzić w salonie w celu wykonania zadnego zabiegu. Staram się wyjaśnić zasady działania poszczególnych technologii i doradzić. A takie atakujące posty sa zbędne. Jeśli chodzi o urządzenie do NNM, jego cenę i funkcje, to nie będę tego komentować. Wystarczy wejść na stronę dystrybutora. www.btlnet.pl (teraz pewnie ktoś napisze, ze jestem przedstawicielem w firmie btl)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opensky
Założyłam swój topik z myślą o osobach, które wchodza na to forum w poszukiwaniu wiadomości o zabiegach, które wymieniałam. Zapomniała Pani dopisać dalszej części pierwszego postu - Chętnie odpowiem na pytania dotyczące nowoczesnych zabiegów i pomogę w wyborze najskuteczniejszych terapii. Nigdy nie używałam nazwy gabientu, ani nie polecałam się odwiedzić w salonie w celu wykonania zadnego zabiegu. Staram się wyjaśnić zasady działania poszczególnych technologii i doradzić. A takie atakujące posty sa zbędne. Jeśli chodzi o urządzenie do NNM, jego cenę i funkcje, to nie będę tego komentować. Wystarczy wejść na stronę dystrybutora. www.btlnet.pl (teraz pewnie ktoś napisze, ze jestem przedstawicielem w firmie btl)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak wiemy polecasz
wszystko to co robisz. Wszystko takie estra, cuda malina. To tez reklama. Nie szkodzi, że nie podajesz swojego gabinetu, choć zdaje się, że nawet gdzieś kiedyś podałaś, bo do twojego gabinetu tez pewnie ktoś wstąpi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opensky
Do CZIDA Exilis faktycznie jako jedyny z nowych systemów do ujędrniania skóry wykorzystuje prąd monopolarny, ale połączony z ultradźwiękami. Większość producentów stosuje już technologię bipolarną, która umożliwia działanie RF na określonej głębokości tj. w skórze właściwej a nie w tkance podskórnej, gdzie znajduje się tk. tłuszczowa. Exilis wykorzystuje się głównie do modelowania sylwetki. Chociaż coraz więcej osób decyduje się na zabiegi na twarz. Nie znam nikogo kto miał ujędrniana skórę Exilisem, ale mogę doradzic, aby nie sugerowała się Pani opiniami o innych zbaiach monopolarnychi poczekała na rezultaty, które przy zbaigach stymulujących produkcję kolagenu moga wystąpić nawet do paru miesiącach roku po terapii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z tą stymulacją kolagenu
to tez ładny pic na wodę. Jaki niby rok? Łatwo tak powiedzieć zróbcie zabieg a efekty będą do roku. I przynajmniej przez rok klienta nie piekli się że nic nie działa bo czeka i czeka. Co za idiotyzm. Kolagen się tak długo nie odbudowuje! To kolejny głupi chwyt!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do CZIDA
witaj w klubie kobiet bez tłuszczu pod skórą. Zapewne chcesz wiedzić jakie zabiegi będą stymulować narastanie tłuszczu pod skórą twarzy. Już odpowiadam. Nie ma takich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masafi 77
Proszę o pomoc... Chciałabym skorzystać z zabiegów fotoodmładzania, nie mam niestety pojęcia,który z gabinetów wybrać,nie znalazlam nic konkretnego na forum o tych gabinetach,a wyboru za dużego nie ma w Zielonej Górze. Nie mam pojęcia czym się sugerować w wyborze gabinetu,na co zwracać uwagę.Będę wdzięczna za podpowiedź. http://www.nomasvello.pl/pl/ czy http://www.cec-efekt.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniak 89
Zastanów się 10 razy zanim ktoś ci nałozy na twarz RF lub iny prad, bo wtedy wyjdziesz lżejsza o kasę i tłuszcz na twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masafi 77
W takim razie co można zrobić żeby były efekty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniak 89
dbać o siebie i tyle, bo nikt o ciebie nie zadba jak ty sama. A wszystkie te cudowne aparaty są tylko do ściągniecia szybkiej kasy. Ty będziesz czekać na rezultaty a oni już zarobią na nowe i znów będą tłuc kasę od nowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masafi 77
Pojęcie względne DBAĆ... W pewnym wieku trzeba pomóc skórze,same kosmetyki, odpowiednia dieta oraz zdrowy tryb życia nie wystarczą.Wiek i geny niestety robią swoje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czasem taka pomoc
okazuje się wręcz oszpeceniem. Gabinetom zalezy na gotówce a nie na twoim pieknie. Jak widzisz już tu któras pozbyła sie swojego tłuszczu i teraz będzie pewnie go sobie wszczepiać z tyłka. Jedno i drugie nie mało kosztuje:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masafi 77
Pozostają chyba peelingi i maski...to będzie najbezpieczniejsze... Tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peelingi i maseczki
jak znalazł i nawet samej w domu mozna :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celesta - kosmetolog
do angel777 Oczywiście zawsze jest sens wykonywania zabiegów przez ogólnie pojęte "dbanie o siebie", nie znam aparatu o którym Pani pisze nie jest więc to pewnie jakiś lider w technologii Rf, ale polecam Pani skorzystać z tych zabiegów i podzielić się z nami wrażeniami, na pewno zauważy Pani efekt ich działania, obawiam się tylko że nie zaspokoi on Pani oczekiwań, jeżeli postępy będą zadowalające proszę zwiększyć ilość zabiegów w serii , bo to trochę za mało. Jeżeli chodzi o kosmetyki ze złotem, to owszem polecam pielęgnować nimi skóry trądzikowe, poszarzałe, pozbawione blasku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celesta - kosmetolog
do 79poznanianka tak na prawdę opcji zabiegowych jest wiele, wszystko zależy od tego czy chce Pani załatwić wszystkie te problemy "na raz" , czy woli Pani działać etapami. Jeżeli mówimy o zabiegu jednorazowym to laser frakcyjny CO2 p.t. Rewitalizacja Skóry byłby odpowiedni , bo załatwia problem przebarwień, drobnych zmarszczek, mocno odświeża skórę działając na jej koloryt , napięcie itp. zabieg wykonywany jest dosyć płytko więc rekonwalescencja jest na prawdę błyskawiczna. Cosmelan lub Dermelan są ok , bo są to preparaty depigmentacyjne skuteczne w przypadku zmian barwnikowych na tle hormonalnym , a po ich zastosowaniu można włączyć mezoterapię na całą twarz lub zabieg Rf np. tylko na skórę wokół oczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celesta - kosmetolog
do malutkaczarnulka skóra po zabiegu IPL może być mocno zaczerwieniona i napuchnięta, czy to lepiej wpływa na efekt zabiegu to pojęcie względne, raczej bym się tym nie sugerowała, bo są skóry które zupełnie nie odpowiadają na zastosowaną energię w/w objawami , a efekty końcowe są b.dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×