Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Celesta - kosmetolog.

ZABIEGI LASEROWE - pytania

Polecane posty

Pani Celesto, pomimo, że czytałam od początku ten blog, dalej mam problem z podjęciem decyzji, proszę więc o radę. Mam problem z bliznami po silnym, trwającym prawie 10 lat trądziku (ropny, duże krosty).Cały czas byłam leczona, ale nic nie pomagało, dopiero po izoteku były jakieś efekty. Od 4 lat jest spokój tzn. pryszcze nie wychodzą, a jeśli już to sporadycznie, ale blizny pozostały. Miałam robione peelingi chemiczne (4 lub5) u dermatologa, blizny trochę się spłyciły ale nadal są widoczne(wyglądam jak "podziobana"- zwłaszcza na policzkach). Chcę teraz zrobić jeszcze peeling kwasem migdałowym, a później laser frakcyjny i tu pojawia się pytanie. Jest spory wybór, zależy mi na takim, żeby blizny jak najbardziej się spłyciły- nie zważam na ból- mogę wziąć wolne w pracy i cierpieć. Jaki laser pani by mi poleciła: Fraxel re- store, Mosaic Laser eCo2, Matrix IR, SmartXideDot czy może jeszcze coś innego? Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HmHmHMhm@@@
do opensky mam 42 lata. Jak odmlodic, zlikwidowac przebarwienia i kilka takich pionowych kresek na dekoldzie. Bardzo dziekuje za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opensky
Polecam fotoodmładzanie, zlikwiduje przebarwienia i wygładzi skóre dekoltu. Domyślam się,że pionowe kreski o których Pani pisze to zwyczajnie zmarszczki, dobrym sposobem na ich wygładzenie są zabiegi z użyciem RF, np. ReFirme, który można połączyc z fotoodmładzaniem podczas jednej wizyty, a jeśli zmarszczki sa głębokie polecam zabiegi frakcyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy metalowe sztyfty w zębach
są przeciwskazaniem do wykonywania zabiegów laserowych, radiokwerencji i fotodmładzania twarzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do opensky
no rady nie od parady chyba seria z użyciem lasera frakcyjnego... same fale zmarszczek nie wygładzą. kwasy + mezoterapia ( koktajle) + laser frakcyjny w odpowiednich odstępach czasowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opensky
Zaproponowałam tylko przykładowe zabiegi, zreszta zabiegi frakcyjne też, więc złosliwości sa nie na miejscu. Możliwości łączenia różnych zabiegów jest bardzo dużo i uważam, że nie dla każdego na podobne problemy będzie najlepsze to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biogenica
REDUKCJA BLIZN POTRĄDZIKOWYCH - Pani Magdaleno, bardzo dobrym rozwiązaniem jest wykonanie zabiegu frakcjonowania laserowego w technice łączonej, zabieg trwa do 3-ch godzin i kosztuje ok 2500 zł z powiekami i dekoltem. Poza samą widoczna redukacją blizn następuje również ujędrnienie skóry i redukcja przebarwień. jesteśmy jedyną kliniką wykonującą tego typu zabiegi w technice poczwórnie łączonej. Mamy ogromne doświadczenie w tej dziedzinie. Zatem zapraszam na konsultacje do lek.med Krzysztofa Łukszy a wszystko Pani rzeczowo wyjaśni. Plus takiego zabiegu wykonanego u Nas jest taki, że na 4 dzień po zabiegu można juz wykonać makijaż i nie ma żadnego śladu. Zapraszamy www.klinika-piekna.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdarzenie
witam panie, dzięki poradom na tym forum zmieniłam gabinet używający IPL+ FR do depilacji na sprzęt synerona i myślę ,że była to dobra decyzja (nie minął jeszcze tydzień od laseru więc jeszcze czekam na efekty) i dlatego też mam pytanie: czy Fotoodmładzanie też przeprowadzać na prof. sprzęcie(1200 zł za twarz - 3 zabiegi w miesięcznej przerwie) czy w "zwykłym" gabinecie na IPL + FR za 150 zł na twarz ( ok 12 zab. raz na dwa tyg.)? a może tak czy siak żaden nie pomoże? (chcę zmniejszyć pory, przebarwienia i ujędrnić owal), będę wdzięczna za każdą sugestię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniiiiiiii
witam, mam pytanie odnośnie fotodepilacji. jestem po dwóch zabiegach głebokiego bikini, sprzęt to iPulse i300. jestem blondynką i owłosienie łonowe mam ciemny blond, nie widzę praktycznie żadnych rezultatów. pytanie czy kontynuować zabiegi czy iść na prawdziwy laser? podobno IPL potrzebuje 3-5 zabiegów, koleżanka brunetka była na dwóch seriach i 3/4 włosków jej wypadła... podobno im ciemniejsze włoski tym lepiej. będę wdzięczna za radę. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do moniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
tylko syneron ci odpowiedzą na tym forum reszta to szit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolaffaj
Jezeli byłby ktos zainteresowany mam na sprzedanie bon do Kształtosfera o wartości 1000 zł, sprzedam za 500 zł. Jezeli ktos jest zainteresowany prosze o kontakt mailowy : jolaff@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HmHmHMhm@@@
do opensky Dziekuje za odpowiedz odn. dekoldu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HmHmHMhm@@@
mialo byc dekoltu. Sorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opensky
do monii... Nie widzi Pani rezultatw bezpośrednio po zabiegach (tzn. włosy powinny wypaść), czy nie widzi Pani zmniejszenia ilości włosów? Bo jeśłi to drugie, to proszę uzbroić się w cierpliwość. Wymagana liczba zabiegów to ok.5 a dopiero po trzecim zabieguwidoczne są większe, trwałe zmiany w ilści włosów. Należy jednak pamiętać, że rzeczywista potrzebna ilośc zbiegów różni się u każdego. Prawdą jest że ciemne igrube włosy na jasnej skórze usuwają się najłatwiej, a jaśniejsze trudniej. Dlatego trzeba założyć, że przy włosach cieny blond będzie Pani musiała zrobić zbaiegów więcej niż 5 - może się okazać ze mniej, ale lepiej sie miło rozczarować niż niemiło;) Nie wiem ile płaci Pani za głębokie bikini na sprzęcie iPulse i300, ale z tego co się orentuje to jest to sprzęt starszej technologii (IPL), co może zwiększyć liczbę zabiegów. Jeśli gdzies w Pani okolicy mają laser diodowy Light Sheer lub urządzenie w technologii Elos, to radzę przemyśleć zmianę gabinetu. No chyba że jest Pani przywiązana do obecnego miejsca, to prosze kontynuować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słoooneeczko
Witam Wybieram się po raz pierwszy na depilacje włosów i mam do Was pytanie czy laser Asclepion Dermablate Effect jest dobry? Mam jeszcze jeden problem, ponieważ na udach mam straszne rozstępy, a właśnie to miejsce chciałam depilować. Czy w takim przypadku można i czy depilacja coś daje na skórze pokrytej rozstępami? Z góry dziękuje za odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniiiiiiii
opensky nic mi nie wypadło jeszcze, i przerzedzić też mi się nie przerzedziły... do salonu przywiązana nie jestem, aczkolwiek za zabieg bikini głębokie + linia biała 85zł, a normalnie powinnam zapłacić 200zł, koleżanka tam pracuje i daje mi zniżkę :) 17 mam kolejny zabieg, zobaczymy co po nim będzie, jeśli rezulaty będą marne to chyba zrezygnuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnookaania
Chciała bym się dowiedzieć, gdzie w Poznaniu jest gabinet dermatologiczny w którym wykonuje się zabieg kwasem glikolowym. Tylko naprawdę bardzo dobry gabinet. Proszę o radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aiha
czy mozna isc na solarium po zabiegu laserowym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Portal feelbeauty.eu
Mamy przyjemność jako jedyny portal o profilu medycznym promować książke dr Andrzeja Sankowskiego "Pytania do chirurga plastyka" .Jedna z najciekawszych pozycji księgarskich skierowanych do potencjalnych pacjentów jak i osób interesujących się tematyką chirurgii plastycznej. http://www.feelbeauty.eu/news/show/id/37

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celesta - kosmetolog
do An_li z 12.02.2011 POWODZENIA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celesta - kosmetolog
do Blizny Zanikowe Istnieje wiele metod leczenia blizn zanikowych: peelingi chemiczne (AHA, TCA),dermabrazja mechaniczna, dermabrazja laserowa (lasery CO2: Fraxel eCO2 lub Smart XideDot lub frakcyjny Matrix Ir), jak również metoda leczenia blizn zanikowych wywołanych przewlekłym stosowaniem kortykosteroidów polegająca na wstrzykiwaniu roztworu soli fizjologicznej, powodującej ich wypłukanie z ponownym pobudzeniu rozrostu tkanki tłuszczowej daje wymierne efekty. Z doświadczenia wiem , że terapie łączone dają najlepsze efekty. Nie znam niestety wymienionych przez Panią laserów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celesta - kosmetolog
do malaczarnulka wybrała Pani bardzo dobry zabieg, natomiast na pewno nie zlikwiduje on do końca rumienia napadowego, ale na pewno będzie Pani zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celesta - kosmetolog
do CZIDA ja korzystam z Synerona Elos z głowicą LVA która służy do koagulacji dużych naczyń, powiem szczerze nie znam innych laserów służących tym celom oprócz tradycyjnej elektrokoagulacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celesta - kosmetolog
do zdarzenie jak najbardziej może Pani kontynuować zabiegi Rf na okolice policzków i żuchwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celesta - kosmetolog
do sela tak na prawdę nie ma znaczenia kiedy zajmie się Pani naczynkami , bo zabiegi nie wykluczają się na wzajem, tak więc im szybciej tym lepiej. Zabiegi LipoKontour według mnie są bardzo tanie, wręcz nie możliwe biorąc pod uwagę koszt środka , który jest podawany. Radzę się zastanowić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celesta - kosmetolog
do Koniczynka 100 zapewniam Panią , że jeżeli trafi Pani do gabinetu w którym dysponują SYNERONEM osoba wykonująca zabieg wykona go profesjonalnie, bo przeszła ciężkie i rzetelne szkolenie, głębokości wkłucia, natężenia mocy i tym podobne techniczne protokoły leżą w procesie decyzyjnym operatora na który wpływa wiele czynników indywidualnych oraz medycznych, Poza tym to operatorowi zależy na jak najlepszych efektach zabiegu, tak aby pacjent był zadowolony i wrócił do gabinetu, więc pani tok myślenia trochę mnie zaskakuje, bo to na barkach osoby wykonującej leży kwestia rzetelnego wykonania zabiegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celesta - kosmetolog
do 40ijedendzień nie wiem jak aktualnie wygląda Pani skóra , ale z mezoterapią odczekałabym ok.4-6 tyg, gdyż zbyt wcześnie wykonane nakłucia chociaż płytkie mogą pozostawić po sobie ślady i tutaj poleciłabym preparat NCTF , którego formuła oparta jest na 5 grupach związków biologicznie czynnych: witaminach, aminokwasach, minerałach, koenzymach, kwasach nukleinowych. Dzięki naturze swych składników, produkt ten stymuluje procesy metaboliczne, procesy odnowy skóry dojrzałej jak również naprawę tkanki skórnej PO URAZACH.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celesta - kosmetolog
do kole kole kenia zgadzam się w 100% z Opensky Proszę popróbować terapii łączonej i...........byle do wiosny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdarzenie
dziękuję Celesto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×