Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Celesta - kosmetolog.

ZABIEGI LASEROWE - pytania

Polecane posty

Gość koniczynka100
Dziękuje pani Celesto, ostatecznie wykonałam zabieg fraxelem bo w gabinecie z matrixem powiedziano że nie wykonuje się zabiegów u dzieci:( Mam nadzieję że mimo wszystko fraxel pomoże-pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytanie do pani Celesty.. Witam! Wykupilam 3 zabiegi fotoodmladzania IPL i 3 zabiegi lifting bez skalpela radiofrekwencja aparatem Magic Polar. Prosze o rade czy mozna laczyc te zabiegi, czy jest sens ich robienia. Ja mam 40 lat ,mam gleboke bruzdy nosowo-wargowe, i opadajace policzki ich poglebiaja, takoz juz robia sie chomiki,wiec chcem poprawic owal twazy i podciagnac,ujedrzyc skore i miesni twazy. I prosze rade co pani sadzi o kremach i maseczkach ze zlotem: Dermika gold 24K, maseczki z kolagenem i zlotem, platki zlota ktory wprowadzaja sie do glebokich warstw skory i je odmladza. Z gory dziekuje za odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Pani Celesty, przestudiowałam wątek zabiegów od początku, nadal mam mętlik, zatem proszę o podpowiedź. Mam 32 lata, skóra szara, z plamami głównie pociążowymi, ale też po urazach mechanicznych- czyli moich paluchach. Zmarszczki niewielkie, ale twarz wygląda na bardzo zmęczoną, spore sińce pod oczami. Zdecydowałam się na Cosmelan na jesień i na Mezoterapię NNM. Może Pani miałaby lepsze propozycje, laser Smartxide, czy Matrix? Który lepszy? Wiem, ze ten drugi wymaga dłuzszego pobytu na odludziu. Czy Matrix RF to ten sam co IR ? W jakiej kolejnosci proponowałaby Pani zabiegi? wpierw laser,Cosmelan, potem mezoterapia?A może laser juz niepotrzebny, jeśli Cosmelan. Nie chciałabym nadszarpnąc bardzo budżetu- wiadomo. Byłabym bardzo wdzięczna za jakąkolwiek odpowiedź. Pozdrawiam i dziękuję za to forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutkaczarnulka
Pytanie do Pani kosmetolog, czy po zabiegu usuwania rumienia metoda ipl+rf skora powinna bym opuchnieta i czerwona? Spotkałam sie ze stwierdzeniem ze im wieksza opuchlizna i zaczerwieniona twarz tym lepszy efekt zabiegu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masafi 77
Mam jedno pytanie co do lasera ipl... jakiej powinien być firmy,żeby efekty były najlepsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! W przyszły poniedziałek jestem umówiona na zabieg laserem frakcyjnym eco2. Moim problemem są blizny po trądziku, dziurki. Pani doktor zaproponowała mi laser eco2 badź fraxel. I teraz sie zastanawiam, czy dobrze wybrałyśmy wraz z panią doktor. Jaka jest w ogóle różnica między tymi dwoma laserami, bo z tego co pani dr mówiła to skuteczność jest taka sama, różnica tylko w tym, że po eco2 tydzień trzeba siedzieć w domu. Więc teraz sie zastanawiam jaki sens wybierać eco2 skoro efekt taki sam, cena też, a cierpienie większe.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do masafi
syneron oczywiście !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masafi 77
Dziękuję za podpowiedź :) Teraz jestem na etapie poszukiwań sprawdzonego gabinetu kosmetycznego,który posiada laser IPL. Może któraś z Was wie gdzie takowy znajduje się w Zielonej Górze... Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opensky
do masafi A dlaczego zdecydowała się Pani na IPL? Skuteczniejsze w usuwaniu włosów są lasery diodowe, lub chociaz połączenie IPL z RF (opatentowane i stosowane przez firme Syneron)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HmHmHmHm@@
do opensky Mam jeszcze jedno pytanie. Czy slyszala Pani o laserze ISOLAZ i uzyciu go do zamykania naczynek na twarzy. Dziekuje i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opensky
Nie słyszałam o takim laserze, jedyne informacje jakie znalazłam na temat tego urządzenia, to że jest stosowany do leczenia trądziku przez połączenie podciśnienia ze światłem, ale na stronie isolaz.com nie ma nawet informacji jakiego rodzaju światło to jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masafi 77
Do opensky ... Zależy mi na usunięciu drobnych przebarwień oraz poprawieniu kolorytu skóry,dlatego zdecydowałam się na IPL. Niestety jestem z Zielonej Góry i nie słyszałam jeszcze o żadnym dobrym gabinecie,w kótrym można wykonać taki zabieg,dlatego zdecyduję się chyba na Poznań...ale na razie robię rozpoznanie terenu... Mile widziana podpowiedz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opensky
Myślałam że chodzi Pani o usunięcie włosów;) Nie znam niestety w Zielonej Górze zadnego gabinetu, który mogłabym polecić. Jedyne miejsce, które znalazlam i wykonuje zabiegi fotoodmadzania na dobrym sprzęcie to Centrum Estetyki Ciała Efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masafi 77
Dziękuję za pomoc:) W takim razie podjadę tam i zapytam co zaproponują. Przyznam-trochę się boję gdyż nigdy nie robiłam takich zabiegów. Mam nadzieję,że nikt mnie tam nie oszpeci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do opensky lub Celesty Czy moge prosić o odpowiedź na powyższe pytanie? Zależy mi na fachowej i rzetelnej poradzie. Sugestie Pań będą dla mnie decydujące. proszę o pomoc w wyborze zabiegu. Co najpierw?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opensky
Dopóki Pani Celesta się nie pojawi postaram się pomóc;) Jeśli chodzi o przebarwienia to Cosmelan jest dorbym roziwązaniem, ewentualnie połączenie mikrodermabrazji(najlepiej korundowej) z kwasami owocowymi wykonane w serii, lub hydrodermabrazja. Ponieważ zabiegi te najlepiej wykonywać na jesteń, już teraz może Panirozpocząć kuracje mezoterapia bezigłową NNM. Dla Pani wieku i opisu Pani skóry odpowiednia byłaby terapia przeciwzmarszczkowa połączona z mikrodermabrazją raz na ok.10dni. Oprócz wygładzenia i zregenerowania skóry moze Pani w ten sposób rozjaśnić przebarwienia. Sińce pod oczami powinny także ulec rozjaśnieniu. Jeśłi chodzi o pozostałe zabiegi o których Pani wspomniała, radziłabym z nimi zaczekać. Jest Pani bardzo młoda i myślę, że na te metody przyjdzie jeszcze pora;) Laser Smartxide jest bardzo mocnym laserem frakcyjnym silnie stymulującym skórę, podobne efekty daje Matrix RF tylko za pomoca innej technologii. Te zabiegi polecałabym osobom starszym od Pani dla odmłodzenia skóry, lub w przypadku osób w każdym wieku, ale z widoznymi "głębkoimi" problemamli jak blizny potrądzikowe, rozszerzone pory, głębokie zmarszczki, bruzdy, rozstępy. Jeśli chodzi o różnicę między Matrix IR a Matrix RF to ten pierwszy wykorzystuje energię optyczną i prądu RF do frakcjonowania skóry i jest stosowany głównie przy odmładzaniu skóry, tj. głębokich zmarszczkach, luźnej skórze (bezoperacyjny lifting). Matrix RF natomiast ma zastosowanie także przy usuwaniu blizn potrądzikowych, rozstępów i rozszerzonych porów - podobnie jak tradycyjne lasery frakcyjne, jednakże nie daje aż takich skutków ubocznych. Mam nadzieję ze pomogłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opensky
Pisząc o Matrix RF miałam na myśłi urządzenie eMatrix, najnowsze "dziecko" producenta Matrix IR.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :)))
Mam pytanie dotyczące zabiegu Pixelem na twarz, aby zniwelowac blizny i zmiany potradzikowe.... Przeszłam juz 4 zabiegi laserem najpierw o najmniejszym natezeniu potem na Medium i w koncu na long....ale pomimo tych zabiegow wciąż mam wielkie rozszerzone pory ktore wyglądaja jak wielkie dziury! ;( co jest ze mna nie tak? Do dwoch tygodni po zabiegu skora utrzymuje sie gładka jak u niemowlaka a po tym krotkim okresie wszystko sie psuje od poczatku ;( jestem zrozpaczona!!! Czy nie jest to zabieg dla mnie? Moze szkoda tylko pieniedzy Prosze o POMOC!!! DZIEKUJE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem bardzo wdzięczna za odpowiedź i poświęcony mi czas:) Moje pojęcie o zabiegach dzięki wypowiedziom Pań nie jest już takie mgliste. Może jeszcze Pani Celesta coś "dorzuci":) Proszę jeszcze mnie oświecić, czy w mezoterapii NNM stosuje się różne preparaty, czy to jest tylko ten jeden produkt-NCTF- polecany w wypowiedziach przez Panią Celestę . Jeśli jest kilka, to który jest wg Pani najlepszy? Pozdrawiam serdecznie i nadal śledzę wątek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opensky
Mezoterapia bezigłowa NNM występuje z trzeba rodzajami preparatów: przeciwzmarszckowym, liftingującym i rozjaśniającym przebarwienia. Z racji na Pani młody wiek polecałabym przeciwzmarszczkową, która bardzo silnie nawiża skórę, odżywia ją i wygładza drobne zmarszczki. Skóra po zabiegach jest wypoczęta i wyraźnie młodsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwiotczala skoraaaaaaaaa
Jakie zabiegi laserowe sa najlepsze na pozbycie sie zwiotczalej skory na brzuchu i rozstepow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze tylko zapytam....czy nie ma znaczenia o jakiej porze roku robi się mezoterapię NNM? chciałam zapisać się na sierpien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opensky
Pora roku nie ma znaczenia, jednak niewskazane jest opalanie skóry po zabigach (zresztą jak przez cały rok;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, tak słońca unikam jak ognia! Dziękuję za odpowiedzi:) Proszę jeszcze doradzić. Jeden z salonów w P-niu proponuje NNM Lipokontour, a drugi: NCTF- czyli jak doczytałam mezoterapię igłową oraz surgilift (?). Nie potrafię rozstrzygnąć czy Lipokontour to jakas nazwa ogólna mezoterapii bezigłowej? Czy może to to sami co surgilift? Znowu się zgubiłam;) choć juz jestem na mezo zdecydowana, tylko na którą? proszę podpowiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opensky
Mezoterapia bezigłowa NNM wykonywana jest na urządzeniu NNM LipoKontour (lipo kontour to także nazwa zabiegu- lipolizy bezigłowej wykonywanej na w/w urządzeniu). Jest to zabieg mezoterapii wykonywany bez uzycia igieł, wykorzystujący preparaty firmy BTL stworzone specjalnie do tego zabiegu i charakteryzujące się najwyższą skutecznoscia. Nie powoduje on skutków ubocznych, jest bezbolesny. Najlepiej wykonywać go w serii 8-10 zabiegów. Natomiast NCTF i Surgilift sa preparatami wprowadzanymi igłowo tzw. mezoterapi igłowa. Zabiegi takie moga powodować zasinienia i są nieprzyjemne a nawet bolesne. Dla uzuskania bardzo dobrych efektów konieczne jest zastosowanie kilku zabiegów. Efekty serii zabiegów mezoterapii igłowej i bezigłowej NNM(!) są równie dobre, ale oczywiście zarówno jedna jak i druga ma swoich zwolenników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boze przecież ta
NNM LipoKontour rozpuszcza tłuszcz, a twarz bez tłuszczu to twarz staruszki. Czy wy ludzie nie przestaniecie się w końcu nabierać na te cuda techniki co to wam zredukują tkankę tłuszczową a potem będziecie sobie z tyłka na twarz wstrzykiwac tłuszcz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opensky
Nikt tutaj nie pisał o rozpuszczaniu tłuszczu na twarzy, tylko o terapi przeciwzmarszczkowej która także wykonuje się urządzeniem NNM Lipokontour. Sprzęt ten umożliwia wykonywanie zabiegów na ciłąo i na twarz. Na ciało mamy zabiegi: antycellulitowe, ujędrniające i lipolizę bezigłową, czyli rozpuszczanie tłuszczu. A na twarz: przeciwzmarszczkową, luftingującą i rozjaśniająca przebarwienia. Jedyne do czego wykorzystuje się rozpuszczanie tłuszczu przy twarzy to likwidacja podwójnego podbródka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CZIDA
do Opensky Mam pytanie o zabiegi Exilis i inne wykorzystujące fale radiowe,czy można po nich wyglądać gorzej,tzn twarz zamiast zyskać jędrność traci ją,ze względu na zniszczenie kolagenu i brak odbudowy nowego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×