Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Celesta - kosmetolog.

ZABIEGI LASEROWE - pytania

Polecane posty

Gość Celesta - kosmetolog
do Kamila 1234 Nie znam za bardzo tego urządzenia, z tego co zdążyłam się zorientować jest to zabieg liftingu termicznego, który na pewno będzie skuteczny, jeżeli to urządzenie emituje spektrum pdczerwieni o długości 700-200nm, ponieważ jest to optymalna wartośc dla tego typu zabiegów, ważne jest również to aby podgrzewać skórę stopniowo i jak najdłużej utrzymywać temp. tzw progową, czyli możliwie jak najwyższą, wiem , że są zabiegi podczas , których od razu działa się najwyższą wartością i te zabiegi są mniej skuteczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celesta - kosmetolog
kobieta 3 w 1 taka właśnie jest zasada, że ostatni zabieg robi się po kilku pełnych cyklach wzrostu włosa i powinno się bezwzględnie tej zasady trzymać z uwagi na skutecznośc zabiegów, proszę się uzbroić w cierpliwość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katia861
Proszę mi napiśać jak wygląda rekonwalescencja po Mar=trixie, bo jakaś dziewczyna gdzieś na forum opisuje, że podobnie jak po Fraxelu, opuchnięta, czerwona twarz, pożniej strupy i conajmniej tydzień z głowy? Ile kosztuje na blizny potrądzikowe, gdzie można wykonać bo trudno czegoś w necie znależć na temat tego lasera,,,A może Pani napisze w jakim gabinecie P. pracuje?Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem po zabiegu triniti, mam troche strupków, zaczerwienieie i opuchliznę.Pojawiło sie tez kilka pęcherzy, moze ktos wie, z czego robić okłady i co na te dolegliwości stosować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gretaso
witam, mam pytanie do celesty, aby zniwelowac rozstepy falami radiowymi, nalezy najpietrw wykonac mikrodermabrazje, nastepnie nalozyc substancje aktywne i wmasowac głowicą? i to da dobre rezultaty? i o ile mi wiadomo trzeba wykonac zabiegi 2x w tyg i około 10zabiegów tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gretaso
i jeszcze mam pytanie czy mozna wykonac jednorazowotzn, podczas jednego zabiegu np depilacje laserowa wąsika a za chwile zamknąc naczynka na policzkach? chodzi mi o sprzet IPL+Rf.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia mama
Witam Pani Celesto ;) bardzo proszę o pomoc w wyborze odpowiedniego zabiegu/ów. Trzy tygodnie temu urodzi lam córeczkę i chciałabym pozbyć sie bryches ów jakie pozostawiła na mym ciele ciąża. Nie mam rozstępów ani dużego brzucha jedynie dolna partia ciała pozostawia wiele do życzenia + cellulit z którym uporczywie walcze juz od lat (mezoterapia przynosiła zadowalające zmiany choć nie rewelacyjne), i teraz pyt do Pani czy jest jakiś zabieg któremu mogłabym sie poddać licząc na redukcję tkanki tłuszczowej na udach i biodrach ? z góry serdecznie dziękuję za odpowiedz na którą bede czekała z niecierpliwością ;) pozdrawiam Gosia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spinetta
Do Ewasi Jestem też po zabiegu laserowym na twarz, mam strupki, które powoli schodzą, a także spore zaczerwienienie. Mój lekarz zalecił kilkakrotne w ciągu dnia przemywanie twarzy wodą z octem (na litr wody łyżka octu), aby nawilżac i lekko zakwasic skórę, a zaraz potem nanieść krem gojący Cicaplast (jest to żel) albo Cicalfate (taka biała gęsta pasta, jak maść cynkowa). Mnie bardziej odpowiada żel, ale zależy co kto lubi. Poza tym jeśli czuć ciągnięcie skóry z powodu przesuszenia, to pomaga dobry krem nawilżający, ja nakładałam nawet 6 razy w ciągu dnia, bo skóra mi dosłownie wsysała ten krem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spinetta, bardzo dziękuje, zaraz lecę do apteki po maść. Dzisiaj 3 dzień po zabiegu, pęcherzy juz nie mam, za to opuchlizna i strupki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzela1002
Do Celesty, proszę o poradę, mam na twarzy rozszerzone naczynka. Najbardziej na policzkach - są zaczerwienione. Zamknięcie raczej nie wchodzi w grę (lekarz zamknął mi tylko koło nosa), ponieważ to wygląda jak siateczka naczynek. Czy są zabiegi na takie zaczerwienienia, ile trzeba ich zrobić i jaka jest ich cena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, czy ktos z Was mial zabieg Pixelem aby usunac wielkie pory lub blizny po tradziku?? jesli tak prosze o pomoc..jak sie obchodzic z twarza po takim zabiegu, czym ja myc i kremowac....i czy mozna po tygodniu od zabiegu uzywac maseczek oczyszczajacych lub tonikow ??? Prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Celesty Pani Celesto czekam na Pani odpowiedż na temat mojego wcześniejszego postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kareli
Pani Celesto co Pani mysli o urzadzeniu Lumenis one. Chcialabym odmłodzić twarz (bez drastycznych zabiegow) czy jest to urzadzadzenie dobre i skuteczne aby osiagnać efekt odmlodzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO KAMILI 1234 Widziałam, że pytałaś już wczesniej o zabieg Zaffiro. Od jakiegoś czasu śledzę sobie ten wątek (zabiegi laserowe) bo jestem wielką zwolenniczką wszelkiego rodzaju zabiegów upiekszających. Chciałam Ci odpisać bo ja jestem po 2 Zaffiro i u mnie efekt jest niesamowity. Troszkę to niestety trwa, ponieważ odstępy pomiędzy zabiegami twają 30 dni, ale naprawdę warto czekać. Skóra uniosła mi się bardzoooo, a u mnie był problem głównie z bruzdami nosowo-wargowymi (tzw. chomiczki), grawitacja zrobiła swoje, a po Zaffiro efekt przeszedł moje oczekiwania. Także polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzela1002
Do Jarmine jaka jest cena takiego zabiegu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strawberry2305
Mam pytanie do p. Celesty. Otóż tydzień temu miałam robiony pierwszy zabieg Fraxelem, chciałabym pozbyć się blizn. Zaczerwienienie zeszło, jednak to co mnie martwi to, że dostałam "wysypu" maleńkich krosteczek, które widać pod światło, gdy naciągnę skórę. Nie wiem już, co mam myśleć, czy decydować się na kolejny zabieg... Być może to zejdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Feelbeauty.eu
Opisz swoją historię ,podziel sie z innymi swoimi doświadczeniami- wejdz na forum www.feelbeauty.eu -ZAPRASZAMY!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Celesty Celesto, poradź coś, proszę. Zrobiłam zabieg laserowy na twarz w połowie lutego, żeby na wiosnę mieć ładną buzię, minęło 1,5 miesiąca, efekty są marne (zabieg był wykonany laserem ENCORE) za to teraz mam straszliwie wysuszoną buzię, jest ściągnięta, szczypie, kiedy nakładam krem, mam pełno liszai, makijaż jeszcze pogarsza sprawę, bo wtedy bardziej jeszcze widać niedoskonałości. Z makijażu niestety nie mogę zrezygnować, bo po zabiegu buzia ma nierówny koloryt, czy zabieg hydradermabrazji i mezoterapii bezigłowej pomoże na tą wysuszoną skórę. Mam bardzo wrażliwą skórę, która źle reaguje na wszelkie zabiegi mechanicznego złuszczania naskórka, na przebarwienia po zabiegu lekarz poradził krem Cosmelan, ale musiałam go odstawić po drugim dniu stosowania bo dostałm uczulenia. Jestem w rozpaczy, bo walka z konsekwencjami zabiegu laserowego trwa już tak długo, że tracę nadzieję czy w ogóle uda mi się odzyskać swoją twarz... Bardzo proszę o odpowiedź, Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do IW68 ja też mialam rożne zabiegi(fraxel,ipl,cosmelan) na przebarwienie i nie pomoglo.Zaplacilam kupe kasy i wszystko na nic.Po tym ostatnim też skóra byla bardzo podrażniona,a przebarwienie znowu wyszlo na wierzch i chyba ze 3 razy ciemniejsze.Też bym chciala zeby moja skóra wrócila do pierwotnego stanu.Załamka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila1234
Jarmine bardzo dziękuje za informacje o Zaffiro. cały czas sie waham, czy zrobić twarz tym laserem. Napisz mi proszę dokładniej , ile muszę mieć zabiegów no i jaka jest przyblizona cena. A w jakim mieście robiłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga Celesto. Dziekuje w imieniu Wszystkich na tym formum za Twoje rady i wsparcie. Cudownie, że jesteś;-) Ja też prosze Cię o radę. Mam 38 lat i 3-4lata temu miałm zabieg złotych nici na twarz. Polecałaś zabieg ReFirme. Niestety w Warszawie tam gdzie go wykonują odmówili mi jego wykonania ze względu na złote nici...Ponoć taką odpowiedz otrzymali od Synerona(że moga być poparzenia). Uczulali mnie, że niestety wiele zabiegów nie mogę już wykonac ze wzgledu właśnie na ZN. Prosze doradź co mogę wykonac i jak to faktycznie jest z np. Refirme w przypadku ZN. Rozważam też możliwosć usuniecia ZN ale nie wiem czy ktoś to robi? Poradź bardzo proszę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karlain
Halo Celesto czy Ty bedziesz jeszcze kiedys? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do zywia. droga zywia, rozwazam zabieg zlotych nici, napisz prosze czy efekty sa spektakularne, jaki jest efekt rok po zabiegu, czy w ogole warto twoim zdaniem. pozdrawiam i z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Ika0000 Moim zdaniem nie warto. Z dwoch powodow. 1. teraz jest duzo iinnych zabiegow, ktore moga dac podobne efekty w zblizonej cenie.(jest o nich mowa np. na tym forum) 2. Wszczepienie zlotych nici wyklucza (przynajmniej wedlug mojej wiedzy na dzien dzisiejszy) wiele innych zabiegow. Chyba, że Celesta zweryfikuje moją opinię;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga Celesto ! Przede wszytkim gratuluje ogromnej wiedzy i checi dzielenia sie nia z nieco zagubionymi kobietami :) Ja rowniez jesteam taka zagubiona i na efekt nie musialam dlugo czekac :( 3 tygodnie temu mialam zabieg fotoodmladzania SMOOTH, ktory jest celowo z efektem ablacji, by odnowic skore. Laser ten dziala rowniez na powieki. I efekt jest taki, ze skora twarzy rzeczywiscie sie poprawila i dodatkowo odnowila przez efekt zluszczenia naskorka. Natomiast skora pod oczami sie pogorszyla. Ciagnie sie, jest jakby mniej jedrna, dodatkowo przy prawym oku na granicy miedzy skora twarzy a oczodolem zrobila mi sie pozioma zmarszczka. Jestem zalamana. nie wiem po pierwsze co sie takiego stalo, ze na twarzy jest lepiej (podniosl sie owal, skora jest gladsza i jasniejsza, zwezyly sie pory) a pod oczami skora sie rozciagnela i stracila jedrnosc. I teraz pytanie nastepne: co z tym zrobic???? Jakie zabiegi na dolne powieki polecialaby mi pani by odwrocic skutki ??? Bede naprawde wdzieczna za pomoc! Dodam, ze zabieg byl robiony laserem ergo-jagowym czy jakos tak..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I mam jeszcze jedno pytanie, moze wazne dla wszystkich: Mam takie obawy, co do skutkow ubocznych lasera. Wierze, ze powoduja podniesienie owalu ale czy to ni ejest dzialanie tylko dorazne a w efekcie za jakis czas czy nie bedzie jeszcze gorzej??? Bo jak czytam, widze, ze laser powoduje podgrzanie tkanek do zupelnie nienaturalnych temperatur i zastanawiam sie jakie to ma efekty dla skory tzn jej komorek i fizjologii? Czy nie dochodzi przy okazji do trwalych uszkodzen w skorze? My cieszymy sie z podniesienia owalu i z tego ze lepiej wygladamy i nie chcemy juz myslec o czym innym. Ale czy nie jest tak, ze skracajac wlokna kolagenowe jednoczesnie oslabiamy komorki skory, a efekty tego drastyczengo dzialanie bedzie widac dopiero za jakis czas? I drugie pytanie: czy tak inwazyjnie skrocony kolagen za jakis czas nie rozciagnie sie jeszcze bardziej? I czy rzeczywiscie dochodzi do przebudowy/odnowy kolagenu? Celesto, zadaje Ci te pytania, zeby byc moze rozwiac swoje obawy a nie w celach krytyki. W suie nie rowniez na reke byloby, zeby nie bylo takich niebezpieczenstw i zebym mogla spokojnie korzystac z tych wspanialych zdobyczy techniki. Jednak jest we mnie niepewnosc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia1072
Pani Celesto, prosze o pomoc, dwa miesiace temu mialam robiony fraxel na okolice oczu w celu wygladzenia zmarszczek,byly to dwa zabiegi w odstepach trzy tygodniowych, po tych zabiegach powstaly przebarwienia. Jestem zrozpaczona, chcialam poprawic stan skory, a tylko sie oszpecilam. Minely dwa miesiace a przebarwienia nic nie jasnieja, Pani doktor kaze mi czekac. Chce zapytac czy kiedys zejda mi te przebarwienia, prosze o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiu, a czy przynajmniej wygladzily cie sie zmarszczki wokol oczu? Robilas tez pod oczami? I z jakim efektem na zmarszczki? ps. a czy smarowalas sie kremem z wysokim filtrem miedzy zabiegami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia1072
Witam, pierwszy zabieg robilam w styczniu, drugi w lutym, a wiec nie bylo jescze slonca, co do zmarszczek to mialam niewielkie, jak byly tak sa nadal, tylko teraz oszpecilam sie przebarwieniami.Zdecydowanie nie polecam fraxela pod oczy, zaznaczam,ze nie mam ciemnej karnacji, bardzo dbam o skore.Pani doktor twierdzi,ze przebarwienia te sa czasowe i zejda,ale minely juz dwa miesiace i nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×