Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Celesta - kosmetolog.

ZABIEGI LASEROWE - pytania

Polecane posty

Gość Andreasss
naprawde nie ma co ryzykowac... sprobowalas 1 zabiegu a jesli nie widzisz poprawy to nie ma co sie oszukiwac ze po 10 zabiegach cos sie nagle zmieni... po 1 zabiegu powinna byc jakakolwiek poprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eu genia
dzięki, bo właśnie zastanawiałam się też nad Ars Esteticą... a rozmawiałeś z lekarzami wykonującymi zabieg, co oni na to? To jest masakra, że wydaje się tyle kasy, a tu takie cyrki i to bezkarnie szok;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eu genia
powiem Ci tak. Mój lekarz powiedział mi, że w moim przypadku potrzeba 3-5 zabiegów, przy czym od razu mówił, że po 1 nie mam się spodziewać żadnych efektów , dosłownie. Efekt widze, ale minimalny, z tym że póki co moja skora wygląda dziwnie, bo jest pomarańczowa i trudno mi do końca cokolwiek powiedzieć. Może to naiwne, ale właśnie dlatego że byałm nastawiona na marne rezultaty od poczatku przez samego lekarza nie uznałam jeszcze , że to pic na wodę, chociaż dużo osób na forach pisze dokładnie takie same rzeczy jak Ty:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eu genia
Pani Celesto, tak dla pewności dodaję linka do strony CTL gdzie opisane jest jakim laserem miałam wykonany zabieg. Proszę wyrazić swoje zdanie:) Tam chyba nie dopisali ale firma to LUTRONIC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka_kosmetyczka1
zabiegi laserowe to przyszłość tego świata :) jestem już kosmetyczką od 10 lat i coraz bardziej zaczynam doceniać lasery :) teraz kupiła laser frakcyjny GB9 Glam Beauty i wyszkoliłam się w metodzie frakcyjnej no i musze powiedzieć, że aż sama dla próby poddałam się zabiegowi usuwania rozstepów - efekt rewelacyjny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andreasss
a ja chetnie przesle na maila zdjecia mojej twarzy przed zaibegami laserem i po nich :) i mam nadzieje, ze komus uratuje to zdrowie zanim sie zdecyduje na "poprawe" wygladu tym "dobrodziejstwem"... i nie mowie tu o chinskich sprzetach lecz o renomowanych markach Lutronic, Syneron

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja będę złośliwa i prześlę link do osiągnięć kliniki Biogenica - po 1 zabiegu - fotki robione są po 4-8 miesiącach po pierwszym zabiegiem bez wykonywania innych ;-P http://www.botokspoznan.pl/laser-co2.html (galeria u dołu strony) - bez photoshopa i innych ulepszaczy. I zabieg również kosztuje 2000 zł, ale wygląda się rzeczywiście masakrycznie przez pierwsze 7 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eu genia
Andreasss ja proszę o zdjęcie mój adres wandabaranowska@onet.pl Ja jestem już troszkę tydzień po eCO2 i powiem szczerze że efekty widać, a co najbardzkiej mnie zdziwiło to prawie całkowicie mi zniknęły takie jakby zmarszczki pod oczami, wgniecenia na policzkach, które miałam od urodzenia i wcale nie chciałam sie ich pozbywać. Ale nie narzekam, choć jestem świadoma, że efekt może się cofnąć:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eu genia
wandabaranowska@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilianka777
Andreasss wierzę Ci, bo to co piszesz jest prawdą. Ja także poddałam się kilku zabiegom laserowym; Co2,fraxel,FR Więc z całą odpowiedzialnością mogę potwierdzić,ze to co piszesz,jest prawdą,gdyż sama doznałam nieodwracalnych obrażeń twarzy (zniszczony kolagen,ubytki tkanki tłuszczowej,zniszczone tkanki podporowe itp.) Na początku wyglądało wszystko świetnie,lecz moja radość nie trwała długo ponieważ po około 7 - 8 m-cach po uwagach moich znajomych,że źle wyglądam, zauważyłam fatalne skutki tych zabiegów,skóra mi całkowicie zwiotczała,twarz stawała się z dnia na dzień jakby wychudła i zapadła itd. mogłabym pisać i pisać. Więc drogie Panie kosmetolożki nie piszczcie bzdur że to wszystko wygląda tak cudownie i różowo,bo w ogóle tak nie jest. Wierze w to co napisała Andreasss wcałej rozciągłości jej wypowiedzi. PS.Do Pań od kosmetologi i medycyny estetycznej, umiecie się pięknie wypowiadać odnośnie dobrodziejstw laserów kosmetyce i medycynie estetycznej,ale jeżeli jakaś z Pań która ma pytanie co dalej,gdy zabieg zamiast upiększyć zniszczył twarz,wtedy kochane Panie chowacie głowę w piasek i udajecie,ze nie ma problemu i że to niemożliwe,bo nie może być możliwe - a jednak,jest!. CZy nie uważacie,ze to hipokryzja z Waszej strony? że to czysta reklama,dla pozyskiwania klienta? Bo ja tak to widzę po tym co przeszłam. Jeżeli chcecie niby to nam podpowiadać i doradzać to,piszcie też i o skutkach ubocznych,jakie mogą wystąpić - nie ma cudownych zabiegów bez możliwości wystąpienia jakichkolwiek powikłań - byłoby to zbyt piękne. Pozdrawiam. Do wszystkich Pań które chcą się poddać,jakimkolwiek zabiegom laserowym - otóż zastanówcie się dwa razy, zanim skorzystacie z tego cudownie odmładzającego dobrodziejstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eu genia
lilianka777 a z jakich powodów zdecydowałaś się na laser i czy początkowo widziałaś jakieś pozytywne skutki? Bo moja twarz póki co wydaje się jędrniejsza, ale tak jak pisałam, jestem niewiele ponad tydzień po...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eu genia
ja przez jakis tydzien-dwa po zabiegu co2 takze bylem szczesliwy, bo twarz byla tak spuchnieta, ze nie bylo na nie zadnej dziurki :) dopiero pozniej zaczelo wszystko wracac do normy a pozniej sie pogarszac.. Ja jestem 2 miesiace od zabiegu co2 a 4 miesiace od RF, skoro teraz jest tak tragicznie to nie wiem co moze sie stac po czasie... fakt jest taki, ze poza wyczyszczeniem swojego konta, zniszczylem cale swoje zycie. Dzisiaj bylem na konsultacji u chirurga plastycznego i powiedzial, ze poki co nie mozna nic zrobic, bo nowe blizyn wciaz dojrzewają a do tego otoczone są krostami które pojawiły sie po ostatnim laserze. I tu powiem cos niesamowitego: lekarz biorący 100 zł za konsultacje powiedział mi, że nie chce ode mnie pieniedzy, zebym udal sie do psychologa i najpierw rozwiazal swoj problem w glowie i zebym poczekal z rok, az wszystko sie wygoi i wtedy postara sie pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eu genia
strach się bać co to się dzieje... a ten lekarz mówił coś o laserach? Że nie jesteś jedynym przypadkiem i że generalnie bardziej szkodza niż pomagają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andreasss
nic nie mowil bo on tez wykonuje terapie laserowe, chociaz nie wiem na jakim sprzecie i w jakim zakresie bo to mnie juz nie obchodzi. nie chce by jakiekolwiek urzadzenie poza skalpelem dotykalo mojej twarzy... A te zdjecie z Klinika Biogenica są żałosne... na 39 przypadków zaprezentowanych na zdjeciach, u jakis 3-4 osob widac poprawe wartą wydania pieniedzy. Reszta albo na obu zdjeciach wyglada identycznie, albo na jednym zdjeciu widać różową skóre a na zdjeciu obok widać skórę z tymi samymi bliznami, taką sama glebokoscio i wielkoscia tych blizn, tyle ze skora jest biala co ewidentnie spowodowane jest innym naswietleniem lampy blyskowej aparatu. ja rowniez moge zaraz zrobic kilka zdjec swojej twarzy z tej samej odleglosci, i zapewniam ze efekty bedą zgoła inne w zaleznosci od swiatla. bez lampy blyskowej bedzie widac kazda dziure, a z lampa skora bedzie blada i gladziutka. Pozdrawiam i zachecam do dalszego trwonienia pieniedzy i niszczenia zdrowia. Jak ktos ma problem na ciele to niech probuje, ale nie ruszac twarzy naprawde... kto wie czy za pare lat nawet jesli ktos nie zniszczy sobie skory, to czy nie zlapie jakiegos raka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eu genia
Andreasss wyślij mi proszę zdjęcia wandabaranowska@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adiii
Drodzy przeciwnicy i nie tylko. Skoro nie lasery - to jak wytlumaczycie cere i skore twarzy gwiazd hollywoodzkich i nie mowie tu o napompowanych 40stolatkach czy 50latkach z 'czyms' w policzkach -kobietach kotach. Mowie tu o gwiazdach od 22-35 r zycia. Jennifer Lawrence, Amanda Seyfried, Kim Kardashian (o ile ta ostatnia ma i rowniez kilogram makijazu, to kiedy ja go zaloze i 2 kg i nie wiem jak sie postaram - zmarszczki czy pory bedzie widac, jak to mozliwe ze od kiedy miala lat 20 tak niewiele sie zmienila? nawet jesli to nie lasery to CHCE WIEDZIEC JAKIE WYPELNIACZE LUB MASKI ITP!!) a przede wszystkim EVA LONGORIA??? We wrzesniu skoncze 25 lat, uwazam ze moja cera twarzy wyglada na lat ok 30. O ile nie mam wyraznych bruzd czy zmarszczek w skorze, to widac ze najbardziej traci na elastycznosci, objetosci, skronie sie zapadly i maja slady po tradziku, poliki powoli obwisaja. Cera tlusta, suche jedynie poliki, dolna czesc. Mysle ze teraz jest najlepszy okres na przeciwdzialanie starzeniu, nie interesuja mnie brednie w stylu dobrze sie odzywiac, cieszyc zyciem, dbac o cere - to juz robie. Chce znac konkrety co kiedy za ile robic w gabinetach, czym sie ostrzykiwac i co ile? No i te lasery!! kuszace i ryzykowne... Swoja droga...to jest prawda ze lekarze czesto wygladaja gorzej niz pacjenci, glupi przyklad moj ortodonta - gorsze zeby od moich a leczyl moje... moze rzeczywiscie - 'jesli fryzjerka nosi krotkie wlosy tzn ze swoje spieprzyla' ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A tak naprawde....
Celesta - Kosmetolog Hihi - krytykujesz wiedze lekarza z dużym doświadczeniem ...... Pracujesz z lekarzami...hmm sprzątaczki też tam pracuja pewnie, ale zapewne nikogo nie pouczaja.... Twoje obrazliwe wypowiedzi bez poparcia merytorycznego pokazuja, ze mimo pobytu w Niemczech nie nauczyłaś się od Nich kultury.... Budujesz polskie piekiełko, w którym każdy Polak jest lekarzem. Próbujesz udawac autorytet, nie będąc nim. Smutne. Proszę, zamiast obraźliwych stwierdzeń, używaj merytoryki.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilianka777 Zapraszam do kontaktu z moją osobą - mogę pokazać zdjęcia swojej twarz, przed, w trakcie, i podczas wygajania po CO2. Możesz wpaść i zobaczyć na żywo jak wyglądam, jak wygląda moja cera. Chcesz porad co zrobić, bo uważasz, że u lekarza u którego byłaś zabieg się nie powiódł - niestety bez osobistej konsultacji możemy tylko rzucać słowa pomysły. Do tego niezbędna jest dokładna konsultacja i obejrzenie stanu. I wybaczcie, że jestem zbulwersowana, ale u Nas pacjentki wracają po 1,5-2 lat po 1-wszym zabiegu i chcą go powtórzyć. Więc w głowie mi się nie mieści dlaczego u Nas jest tak, a gdzie indziej inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Andreasss - no tak - zdjęcia nie są idealne - bo nie wydaliśmy na genialne aparaty do robienia takich zdjęć ani nie mam czasu siedzieć w Photoshopie ?- masz realne wyniki - bez make'upu i innych - mówisz, że nie widzisz różnicy - jeśli tak to moim zdaniem z Tobą jest coś nie tak i Twoje twierdzenia na temat zniszczenia Ci twarzy przez jakiegoś lekarza są dla mnie bujdą. Pomimo, że na początku wierzyłam w to co piszesz - teraz zaczynam się zastanawiać. Jak nie widzisz poprawy kolorytu, jędrności i wyglądu skóry po 1 zabiegu - to dla Ciebie dopiero klocki z sylikonu będą widoczne. Nie rozumiesz, że w medycynie estetycznej nie sztuką jest zmienić człowieka i go nadmuchać - tylko sprawić by wyglądał odpowiednio młodo jak na swój wiek. No nic... mogę Ci tylko współczuć, ale nie wiem czy są do tego podstawy - skoro o zdjęciach, o których inni lekarze patrzą z podziwem - ty nie widzisz różnicy. Chyba potrzebujesz czarodziejskiej różdżki, ale ani medycyna estetyczna, ani nawet chirurgia plastyczna nie będą w stanie spełnić Twoich oczekiwań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andreasss
to nie chodzi o to, że nie widać różnicy, bo napewno jest jakaś poprawa, ale ryzyko i cena moim zdaniem powinny przekreślać tego typu zabiegi. Mam tu na myśli fakt, że wasze zdjęcia przedstawiają głównie poprawe kolorytu i delikatne rozjaśnienie skóry, co nie jest szpecącym defektem i nie wpływa na jakość życia. Jeśli chodzi o mnie to nie jest to tak, że po zabiegu została mi jakaś plamka na skórze i jestem z tego powodu załamany, poprostu zniszczono mi całą skroń... podaj maila to prześlę Ci zdjęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eu genia
Sandrine a mnie mogłabyś przesłać zdjęcia? wandabaranowska@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andreasss
eu genia Wyslalem Pani zdjecia na maila. Oczywiscie nikt nie musi wierzyc ze moja skora zepsula sie po zabiegach laserowych. Najsmutniejsze jest to, ze wczesniej nikt nie zwracal uwagi na kilka dziurek po tradziku na mojej twarzy a w chwili obecnej od kolegi w pracy uslyszalem slowa: "moze sobie teraz wkrecam, ale wydaje mi sie ze skrzywdzili Cie tymi laserami... miales wczesniej takie blizny??" takie komentarze mówią same za siebie i odbierają chęć życia... Pozdrawiam i nie zniechęcam nikogo do lasera, bo każda skóra reaguje inaczej. Proszę tylko najpierw wykorzystać wszystkie opcje począwszy od zwykłych peelingów, kwasów itp. a dopiero później decydowac sie na tak drastyczne kroki... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andreasss - prześlij fotki - zobaczę jak to wyglądam i może coś zaproponuje: konatkt@botokspoznan.pl - możesz wyciąć zdjęcia, tak aby Cię nie było widać - prześlę Ci kwestionariusz i jak mi odpowiesz na pytania - postaram się dobrać metodę - która powinna Ci pomóc, chyba, że rzeczywiście tylko skalpel będzie Ci niezbędny.... to też przyznam Ci rację. eu genia moje zdjęcia są dzień po dniu na Naszej stronie w efektach wygajania: http://www.botokspoznan.pl/news,pl,104.html - jutro w pracy postaram się wysłać Ci pełne pliki, ale nie obiecuję, że to nie będzie czasem piątek. Moje zdjęcia są te pierwsze... drugie - to moja koleżanka z pracy. Aktualnych w sumie jeszcze nie robiłam - zabieg miałam robiony w sierpniu 2012 - ale ze spokojem - prześlę w piątek na podanego maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilianka777
Do Pani Sandrine! Pani Sandrine, chętnie skorzystałaby z Pani pomocy,gdyby jakakolwiek pomoc z ręki kosmetolożki czy lek.medycyny estetycznej mogłaby mi pomóc,ale niestety moja skóra była tak zniszczona,ze nie miałam innego wyjścia jak poddać się zabiegowi face liftu.W ubiegłym roku późna jesienią poddałam się rozległemu zabiegowi twarzy bo nic innego nie wchodziło już w grę,gdyż stan mojej twarzy zmieniał się z dnia na dzień.Zabieg wykonałam w renomowanej klinice chirurgii plastycznej i dzisiaj po kilku miesiącach dochodzę do siebie,ale czeka mnie jeszcze jeden zabieg przeszczepu tkanki tłuszczowej. Więc mogę śmiało powiedzieć tym wszystkim panią które zechcą poddać się jakiemukolwiek zabiegowi,niech dwa razy zastanowią się czy aby warto,gdyż zawsze istnieje ryzyko komplikacji. Jeszce jeden apel do wszystkich Pań,dziewczyny nie bójcie się pytać o skutki uboczne danego zabiegu o możliwość wystąpienia jakichkolwiek komplikacji,jeżeli ktokolwiek powie wam,że te zabiegi są całkowicie bezpieczne to,żądajcie takiego zapewnienia od lekarza na piśmie,gdyż tak jak pisałam,nie można przewidzieć czy dany zabieg akurat będzie dla was bezpieczny - zawsze jest jakieś ale.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NITKA nitka
eu genia ...ty jesteś eugenia czy andreas bo nie wiem jaki masz cel pisać pod dwoma nickami. O co Ci chodzi. Piszesz i odpowiadasz za andreasa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eu genia
NITKA nitka nie przychodzę sie tu bawić piszac pod 2 nickami, przeczytałaś posty nieuważnie, ale podpowiem, że raz Andreasss odpisując na moje pytanie podpisał si eu genia, pewnie dlatego żebym nie przeoczyła odp. pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NITKA nitka
odpowiedz dlaczego popełniłaś taką gafę na poprzedniej stronie? Mam podejrzenie, że to sardine pisze w imieniu niezadowolonych i potem im pomagać. Dlaczego eu genia napisała post od siebie a potem andreasssss pod nickiem eu genia? Nikt z Was tego nie zauważył? Na tym forum są sami oszuści! Nie wierzcie nikomu. Sardine, może i masz jakąś wiedzę i pracujesz z lekarzem specjalistą, ale czy czasami ten lekarz nie płai ci za reklame. istne oszustwo! Przeczytajcie jeszcze raz od 68 strony...to się kupy nie trzyma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NITKA nitka
mogło tak być i też tak tłumaczyłam sobie, ale jest to podejrzane, niestety:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A tak naprawde....
No jasne, to jest forum. Tutaj jest sama reklama. Rola Sandrine też jest jednoznaczna. Przecież ciągle podaje gdzieś tam linki do kliniki, w której pracuje. To krypto, a raczej nie krypto, tylko poprostu reklama. Marketing szeptany. Zwróćcie uwagę, że z moich postów nie można nawet wywnioskować z jakiego miasta pochdzę, a co dopiero z której kliniki. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×