Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Celesta - kosmetolog.

ZABIEGI LASEROWE - pytania

Polecane posty

Gość gość
O Boże - to już tydzień bez linku z powikłaniami po laserach... :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie w Polsce jest laser ekscimerowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skonsultowałam się z lekarzem. Zastosowaliśmy mirvaso i jestem z tego faktu bardzo zadowolona! Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IB
Jestem po drugim i przed trzecim zabiegiem na naczynka laserem Cutera Excel w klinice w Warszawie. Zabieg na cala twarz wykonywany przez dermatologa. Zabieg dosc bolesny, opuchlizna przez 4-5 dni, bordowe siniaki, ktore zaczynaja blednac po 2 dniu od zabiegu. 6 dnia moglam nalozyc makijaz i wyjsc z domu. Nie zauwazylam zadnych efektow ubocznych, poza przesuszeniem skory. Mam bardzo szeroka i utrwalona siatke naczynek, ale zaczynam widziec pierwsze efekty. Przede mna jeszcze przynajmniej 2 zabiegi. Niestety nie zgadzam sie z opinia, ze trzeba nauczyc sie z tym zyc. Wszystko pieknie dopoki rozszerzonych naczynek jest niewiele i nie ma ryzyka pojawienia sie tradziku rozowatego, ktorego tak latwo nie ukryjemy pod makijazem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na razie zabiegu nie robiłam,, ale coraz bardziej myślę, żeby się na to zdecydować. Znajoma miała w gabinecie Bellisana i rzeczywiście widać różnicę. Myślę, że się skuszę, ale czekam na więcej opinii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klara____
Według mnie nie ma się czego bać. Co prawda skóra potrzebuje jakiegoś czasu na regenerację po laserze i trzeba później uważac na słońce i mrozy, ale naprawdę wygląda się lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
warto, potem skóra jest jak nowa. trochę trzeba przecierpieć, ale czego się nie robi dla urody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fionek29
JA robiłam dość podobny zabieg, karboksyterapię. Za pomocą dwutlenku węgla z carboxytherapy dual mc2 pozbyłam się rozstępów. Świetna sprawa, bezbolesna i szybko widać efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też się trochę boję - czy to boli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fionek - reklama iście tandetna - niezwiązana z wątkiem i tym o czym piszą forumowicze.... ehhh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenalena
Jestem po calej serii zabiegow laserowych, z poltora roku temu je robilam i do dzis sie ciesze efektami, ale przyznaje ze chyba wpadlam w rodzaj uzaleznienia, bo raz na jakis czas wydaje mi sie ze potrzebuje wiecej i wiecej. ktos tez tak ma ? zwykle w tedy poluje na jakas promocje z oferty lokal groupona na zabiegi kosmetyczne i ide na kolejny, w ogole teraz tanio.co daje jeszcze 10 procent znizki na local, takze warto sprawdzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiax82
Hej. Chciałabym zakupić sobie depilator laserowy do domciu. Znalazłam ciekawy produkt i nawet w przystępnej cenie. Chciałabym zaczerpnąć informacji, czy któraś z was miała z nim kontakt? Proszę o pomoc. http://nplink.net/45b9JDZM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam pytanie,zadalam je juz na innym forum---czy po wypaleniu pieprzykow plaskich laserem na buzi zostaja blizny?czy gra warta jest swieczki?chce jesienia usunac sobie i synowi z buzi kilka ,bo mam ich duzo,tylko boje sie ze blizna zostanie i bedzie gorsza niz pieprzyki,ma ktos doswiadczenie,bo nie chce mi sie czytac calego watku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Leczyłam się mirvaso i mam tylko dobre wspomnienia z kuracji. Również polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potrzebuję opinii odnośnie zabiegów zamykania naczynek... Po ciąży mam kilka pajączków na udach. Nadal karmię piersią. Czy mogę poddać się zabiegowi zamykania naczynek? I czy ktoś może wypowiedzieć się na temat gabinetu QClinique (http://www.qclinique.pl). Wybrałam to miejsce do przeprowadzenia zabiegu - jest blisko mojego domu i sprawia wrażenie przyjemnego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytania odnośnie zabiegów laserowych najlepiej kierować bezpośrednio do specjalisty,jakim dla mnie jest dr. Ziaja z kliniki http://chirurgnaczyniowykatowice.pl/ Ze zdrowiem nie ma żartów,a doktor dobrze zna się na rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pytanie dlaczego w czasie karmienia piersią nie można poddać się depilacji laserowej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
korzystałam z zabiegu foto odmładzania około miesiąc temu, ponieważ miałam problem z naczynkami na twarzy. Efekt nadal jest utrzymany, skóra bez przebarwień, jakby cofnęła się o 10 lat :) Polecam na prawdę każdej z Was, która boryka się z podobnymi problemami oraz klinikę Slimgroup, ponieważ dbają o pacjenta, a usługi są wykonywane na najwyższym poziomie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też jestem po kuracji przy użyciu mirvaso. Świetny lek, nic się lepiej w moim przypadku nie sprawdziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WIEM JAK TO DZIAŁA
kochani nie korzystajcie z lasera co2 !!!!!! jest naprawde mało lekarzy którzy umieją ustawiać parametry zabiegowe. najlepszym laserem jest laser fotona dynamis sp. procedury zabiegowe są przetestowane przez lekarzy i stałe dla danego zabiegu i ustawiane przez komputer współdziałający z laserem. nie ma mowy o poparzeniu i zniszczeniu komuś twarzy.pooglądajcie filmy na youtube. wszyscy wiemy że efekty zabiegów uzależnione są od dobrego sprzętu . co2 to jakieś 40 tys zł za fotonę trzeba zapłacić 400 tys! który będzie skuteczniejszy lepszy i bezpieczniejszy ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam serdecznie. Mam pytanie, ponieważ czekam na usunięcie przebarwień,więc jak długo trwa gojenie twarzy??? Czy ktoś zna odpowiedz ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej , oj długa lektura forum, mimo wszystko spowodowała , że zdecydowałam zrobić zabiegi polecane przez założycielkę tematu Panią Celestę i przyznam ,że kobieta wie co mówi, zrobiłam serię zabiegów Triniti laserem elos Syneron na twarz i szyję, aby od razu zadziałać kompleksowo i efekt jest bardzo widoczny, nie spodziewałam się takiej poprawy , choć wczesniej nie robiłam żadnych zabiegów więc nie mam doświadczena, ale fakt że zeszły mi wszystkie przebarwienia, a skóra się mocno napięła, bo w ostatnim czasie dużo schudłam sprawi że zostanę fanką laserów jednak :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy mozesznapisac kolezanko wyzej gdzie robilas zabieg Triniti, bo duzo o nim slyszalam ale nie moge znalezc gabinetu, wiem ze jest ma Śląsku, a ja jestem ze Szczecina, troche nie po drodze!???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skusiłam się ostatnio na fotoodmładzanie laserem i jak nie wierzyłam w skuteczność tego zabiegu to teraz jestem do niego całkowicie przekonana. Dostałam go w prezencie od córki, wykupiła go w salonie Futuro. Teraz jestem bardzo zadowolona i wyglądam na 5 lat młodziej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość JR
Mam pytanie ;czy możesz Celesto podać gdzie masz swój gabinet? Lat mam już sporo ,twarz zmęczona,głębokie zmarszczki,skóra na twarzy obwisła.Chcę to poprawić,usnąć bo poznałam kogoś i bardzo mi zależy aby się odmłodzić wstydzę się swojego wyglądu ale czy będzie mnie na to stać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam skonsultować się z lekarzem i wypytać o mirvaso. Mi pomógł i dzięki niemu zapomniałam o moim problemie z rumieńcem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mirvaso pomaga mi już od pół roku i nawet gdyby był jakiś inny lek na rumień to za żadną cenę bym nie zamieniła go. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć. Czy któraś z Was korzystała już może z usług tego salonu w Czerwionce Beauty Time? Koleżanka w pracy mówiła, że mają dobry sprzęt i jeździ tam na depilację laserową. Zachwalała sobie bardzo i mówiła że sama nie wierzyła ale faktycznie ponoć bezboleśnie. Opinie mają bardzo dobre. Trochę trudno ich stronę znaleźć dlatego jak by coś chodzi mi o ten salon www.beautytime.com.pl Czekam na wasze opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×