Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Celesta - kosmetolog.

ZABIEGI LASEROWE - pytania

Polecane posty

Gość gość
Widzę że mirvaso pomógł nie tylko mi ;) Cena spora ale efekty bezcenne . Polecam Mirvaso z całego serca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja właśnie sobie go kupiłam. Kosztował mnie 180 pln i bardzo ale to bardzo jestem zszokowana, że to faktycznie działa 30 minut i na buzi nie ma wypieków! Nie myślała, że tak łatwo to pójdzie. MIRVASO polecam wszystkim z tego typu problemem jak czerwona twarz czy rumieniec .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój problem z rumieńcem różowatym doprowadzał mnie już do obłędu! Nakładałam tony podkładu aby to zakryć a i tak nie pomagało już nie wiedziałam co mam robić z moją buzią czerwoną jak burak. W końcu trafiłam na mirvaso to było jak cud po nałożeniu mijało 30 minut a moja twarz była zupełnie normalna beż żadnych czerwonych wypieków! Serdecznie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z mirvaso rumieniec to już nie problem! Na początku troszkę mnie przeraziła cena która wynosi 180 zł ale okazał się bardzo wydajny i starcza na długo :) Po 40 minutach od nałożenia na mojej twarzy nie ma śladu po rumieńcu aż do 14 godzin. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia R
Polecam zabieg usuwania zmarszczek w klinice Bonadea, jestem bardzo zadowolona, ne tylko ja równeż w sumie, moja cała rodzina jest bardzo zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1q
polecam zabieg usuwania zmarszczek w klinice Bonadea (dr Pospieszałowska)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nela112
Kosmetyki oczywiście mają duży wpływ na wygląd skóry, ale na procesy starzenia się skóry wpływa szereg innych czynników: genetyka, dieta, środowisko, tryb życia, nastawienie do życia, przebyte choroby i wiele innych - aby je zwalczyć polecam zabieg usuwania zmarszczek w klinice Bonadea.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten lek mirvaso na rumieńca również mi pomógł. Na początku gdy zaczęłam stosować moja buzia po nałożeniu trochę się zaczerwieniała ale przechodziło i doskonale działało od kilku do kilkunastu miesięcy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość852
Ja miałam niewielkie naczynka na twarzy i poszłam do kliniki angel factory i tam wykonałam zabieg alma harmony. Po pierwszym zabiegu efekty są naprawdę fajne. Będę musiała odbyc jeszcze kilka zabiegów ale ogólnie jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość3040
Dlugo trwa taki zabieg? Jest bolesny? W ilu procentach zredukowaly sie naczynka? Mam podobny problem, chcialabym je usunac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Korzystała któraś może z zabiegów laserem vectus w warszawskiej klinice Viva-Derm? Słyszałam dużo pozytywnych opinii, ale chciałabym się dowiedzieć jeszcze waszej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MonikaAnn111
no właśnie jestem zaciekawiona laserem alma harmony. możecie jeszcze nieco wiecej o nim napisac? bo mam zalecone usuniecie naczynek, ale nie wiem gdzie sie kierowac i czym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z całego serca polecam mirvaso na problem z rumieńcem! Dzięki niemu możesz wrócić choć na jeden dzień do czyściutkiej twarzy bez czerwonych wypieków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zabiegi laserowe na pewno są bardzo dobrym rozwiązaniem w przypadku wielu problemów. Ale, żeby były one skuteczne muszą być dobrze wykonane i dobrze dobrane do potrzeb. Trochę tych zabiegów jest i mnie ciężko byłoby ocenić, który będzie najlepszy. Ale tutaj http://www.marekwasiluk.pl/laserowe-kompendium/ jest świetnie napisane, do czego jaki laser będzie odpowiedni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zabieg Triniti polecany przez Celeste rewelacja, wszysto w jednym, to sa trzy zabiegi laserowe podczas jednej wizyty, polecam, Mirka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy mozna je robic w wieku 30 lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No pewnie ze można!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam usuwany rumień laserem Cutera Excel V - tym niby najlepszym na takie zmiany. Jak na razie mija tydzień od zabiegu a rumień mam o wiele większy niż miałam przed zabiegiem i nie widzę nawet minimum jakiegoś procesu bladnięcia...Może to za wcześnie na jakieś zastrzerzenia i jeszcze wszystko się poprawi ale wszędzie piszą, że zaczerwienienie utrzymuje się max 2 dni...stąd mój niepokój. Dam znać za miesiąc jak to wygląda bo na razie nie zapowiada się na jakąś poprawę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość23
Ja robiłam laser cutera exel w klinice Ambroziak na twarz szyję ramiona i plecy. To nie prawda że nie boli ( boli strasznie ). Po pierwszym zabiegu wyglądałam okropnie spuchnięta jakieś czerwone plamy i tak jak któraś dziewczyna pisała że efekt przez pierwsze 3 dni super a po tym jak zaczerwienienie znika efekt znika bo i tak widać naczynka. Mnie każdy zabieg kosztuje 2 tys. Wydałam już 4 i powiem szczerze że te naczynka na których mi najbardziej zależało nadal są i powoli łapie dola bo niby lekarz powiedział mi 3 zabiegi ale zobaczymy bo max robi się 6. Żałuję tylko że nie poszłam do dr kwiek który się niby w tym specjalizuje tylko do dr balabanskiej ( a to tylko leże to że pani z recepcji źle mnie pokierowała. Teraz mi głupio prRjac w trakcie leczenia do innego lekarza bo co ja mu powiem że tamta lekarka mi się nie widzi...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tutaj jeszcze raz ja z wpisu 26 stycznia. Rumień wywołany na skutek działania lasera na szczęścia bladnie aczkolwiek rumień - ten który miał być docelowo usunięty - jak był tak jest nadal... w konsekwencji laser nie pogorszył sprawy ale też nie pomógł. Spróbuję jeszcze raz bo niby mało kiedy jest poprawa po jednym razie ale jak po drugim poprawa będzie 0 % to daje sobie spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgnieszkaPietka
Jeśli chodzi o zabiegi z użyciem lasera to korzystałam z depilacji laserowej. Po sześciu seriach efekt jest naprawdę "łaaał". Jeśli ktoś tak jak ja kiedyś , boryka się nadmiernym owłosieniem to warto zainwestować. Potem można o depilacji zapomnieć. Byłam w estetika w Krakowie. Planuję jeszcze pozbyć się pajączków na twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basiasejwy
Witam. Naczytałam się o laserze opinii pozytywnych i negatywnych. Lecz mimo to zaryzykowałam i własnie dzisiaj poddałam si e temu zabiegowi. A przebiegał on następująco. Najpierw nałożono mi maść ze środkiem znieczulającym, z którym leżałam 30 minut. Po tym czasie twarz stała się odretwiała. Następnie lekarz rozpoczął zabieg. Nie wiem jakiej firmy był to laser, wiem tylko że ablacyjny. Spodziewałam się bólu ale czułam tylko ukłucia które które nie były bolesne. Lekarz zasugerował mi żebym ten zabieg połaczyłą z terapią osoczem bogatopłytkowm. Powiedział że lepiej się będzie goiło i efekt bedzie lepszy. Więc zgodziłam się. Po laserze lekarz wstrzyknął mi w okolice oczu osocze a recztę rozsmarował po całej twarz i pozwolił żeby przez te dziurki wnikło w skórę. Na wizycie konsultacyjnej uprzedził mnie żebym nie spodziewała się cudu ale z pewnością poprawi się kondycja skóry i dłużej będzie w lepszym stanie. Mam 50 lat więc sama wiem że czasu nie cofnę, ale może go zatrzymam na chwilę. Zobaczę jakie będą efekty, jesli mi sie spodoba to pewnie będe go powtarzała co roku, bo nie ma konieczności robienia całej serii. W tej chwili jestem opuchnięta i cała czerwona. Robię zimne okłady a od jutra zaczynam smarować sie przepisaną maścią. I mam nadzieję że po wszystkim skóra nie będzie w gorszym stanie. Pozdrawiam i trzymajcie za mnie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katja89
Jak miałam depilację light sheer duet znieczulali mnie w trakcie zabiegu zimnym nawiewem- od razu. Przeszłam całą serie na nogi w estetica w Krakowie. Wygląda na to, że teraz mam spokój na dłuższy czas. Fantastycznie po takiej depilacji wygląda skóra - jest gładka jak jedwab, naprawdę miła w dotyku. Dla mnie jedynym minusem była konieczność zrezygnowania z solarium i samoopalaczy. Nie lubię bardzo jasnej skóry, mam wrażenie, że nie wygląda ona zdrowo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miałam trzy dni temu zabieg laserowego usuwania naczynek i mam spuchniete kości policzkowe opuchlizna podchodzi pod oczy piecze boli jak po poparzeniu ale pęcherzy nie mam martwię się ze mi tak już zostanie albo zwisy jakieś mam 24 lata dopiero pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dariaSSS
Mój ch łopak korzystał z depilacji laserowej w klinice medycyny estetycznej Beauty Skin (www.beautyskin.com.pl) przy ul. Pokornej i efekt jest super. Też myślę iść tam na depilację nóg, bo miejsce jest w doskonałym punkcie (tuż przy stacji metra), a depilacja nóg kosztuje tylko 500 zł (dla kobiet). Do tego można liczyć na bezpłatne konsultacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość assdddd
Świetną ofertę z zakresu medycyny estetycznej i profesjonalnej kosmetologii znajdziesz w Beauty Skin ( www.beautyskin.com.pl) w Galerii Słonecznej. To jest odziała znanej kliniki z Warszawy. Koleżanka poleciła mi zabieg DermaQuest, bo jest bardzo zadowolona z efektu (robiła go w ich oddziale w Warszawie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiltingg
Wiele zabiegów z zakresu medycyny estetycznej znajdziesz w Galerii S łonecznej. Mieści się tutaj klinika Beauty Skin (www.beautyskin.com.pl). Dostępna jest m.in. depilacja bardzo nowoczesnym laserem Vectus. Korzystałam z ich usług w Warszawie i byłam bardzo zadowolona. Fajnie, że mają nowy oddział u nas w mieście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pytanie dotyczące blizn po trądzikowych. Jaka jest najskuteczniejsza terapia na pozbycie się blizn. Blizny są zanikowe( atroficzne). Czy kwas tca laser lub terapia łączona lub też inne. Ewentualnie który kasę jest najbardziej skuteczny. Czy po zabiegu laserem Golden Touch Smart Xide2 da najlepsze rezultaty skora szybciej sie goi. Co ile m-cy można wykonać następny zabieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lalamido 15001900
A ja się pochwalę, tak to często odradzanym mi laserem cutera. Jestem zadowolony z niego czeka mnie jeszcze jedna wizyta i tak na przyszłość laser to nie wszystko jeszcze osoba która to robi misie znać się na tym wtedy wszystko współgra i jest pozytywny efekt pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelika Mazur
Ogólnie jestem zdania, że zabiegi laserowe na twarz to fajne rozwiązanie, i skuteczne -mi pozwoliły pozbyć się wielu uciążliwych problemów. Ważne aby pamiętać o wyborze sprawdzonych specjalistów, którzy wykonują nam zabieg, bo inaczej osiągniemy efekt odwrotny do zamierzanego. Ja korzystam z usług rzeszowskiego gabinetu Moja Estetyka z ulicy Litewskiej: http://www.mojaestetyka.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×