Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Celesta - kosmetolog.

ZABIEGI LASEROWE - pytania

Polecane posty

Gość Agnieszka2017
Witam. Czy możecie podzielić się doświadczeniami z zabiegu Fotona 4d. Jestem umówiona za kilka dni...czytam drugi dzień artykuły ale w większość to marketingowy bełkot. Mam wątpliwości... Na jednym z policzków mam nierówności po thermage lub radiofrekwencji , nie chce aby się pogłębiły. Nie wiem czy to zabieg dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jugia Fugia0
Dlatego, że na kafeterii właśnie można napisać szybko bez rejestracji, powinni to odsiać... A że ja z doświadczenia wiem, że zabiegi laserem są bardzo dobre to napiszę, że byłam na zabiegu Surgen ktora poleciła mi znajoma kosmetolog z Clinica Cosmetologica. Na efekty długo nie czekałam, rzuciłam te wszystkie kremy i w końcu zmieniłam wygląd twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michasia823
Ja aktualnie zastanawiam się nad IPL-em, aby zredukować przebarwienia na mojej twarzy. Czy jest to dobra opcja i czy efekty są zadowalające? Kogo możecie mi polecić z Krakowa? Jak na razie zaciekawiła mnie oferta SCM estetic. Czytałam, że mają dobrych specjalistów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RumieńMAModLAT
co na rumień KOCHANI?! Błagam o pomoc...rozważam aktualnie e-light (ipl + rf) , Nordlys Ellipse lub Dye-VL Alma Harmony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, czy korzystał ktoś z zabiegów lasera frakcyjnego co2 w przypadku blizn po oparzeniu. Jeśli tak to z jakimi efektami? Jesteście zadowoleni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam www.wellderm.pl bo jestem pod wrażeniem skuteczności przeprowadzanych tam zabiegów! Mam cerę trądzikową, i nie trudno o nową katastrofę, Tam podjęłam się leczenia, widzę już pierwsze efekty, więc polecam serdecznie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jedynym zabiegiem laserowym jaki wykonałam to depilacja ciała w klinice MediArt Instytut w Poznaniu i byłam bardzo zadowolona teraz zastanawiam się nad redukcją cellulitu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja niedawno miałam zabieg laserem w Dental Studio w Rzeszowie i jestem pod wrażeniem jego działania. Skóra jest po nim dużo bardziej gładka i lepiej wygląda. Na pewno jeszcze się zdecyduje na ten zabieg tym razem na innej partii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Petra1
Jeżeli zabiegi laserowe będziesz wykonywać w odpowiednim gabinecie, pod opieką lekarza to możesz śmiało wykonywać. Nie ma się czego obawiać. Polecam gabinet, z którego usług sama korzystałam i nigdy nie miałam żadnych problemów - Moja Estetyka z Litewskiej w Rzeszowie: http://www.mojaestetyka.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szeroką ofertę zabiegów laserowych ma salon urody www.sofibeauty.pl w Krakowie. Korzystałam u nich z laserowego usuwania blizn oraz laserowego usuwania owłosienia. Jeżeli poszukujecie sprawdzonego salonu urody, w którym wykonują zabiegi laserowe to polecam ich wam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś z was wcześniej pytał o skuteczność lasera przy bliznach po oparzeniach. Mój brat miał robiony ten zabieg: http://estivance.pl/zabiegi/laser-fraxel-repair-odbudowa-skory/. Bardzo mu pomógł, bo na ręku, tuż przy nadgarstku miał brzydką bliznę, która rzucała się w oczy na każdej rozmowie o pracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo lubię tego typu zabiegi, bo są bezinwazyjne. Niedawno zdecydowałam się na laserowy resurfacing i jestem bardzo zadowolona z efektów tego zabiegu. Robiłam go w Dermapoint u Katarzyny Mierzwińskiej. Gabinet jest bardzo profesjonalny i komfortowy. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może mi ktoś polecić dobry laser na zamykanie naczynek i pozbycie się rumienia na twarzy . Jestem z Łodzi będę wdzięczna .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, zastanawiam się nad laserowym usuwaniem zmarszczek. Czy ktoś jest w stanie mi polecić coś konkretnego? : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam chciałam zapytac czy laserowe zamykanie naczyc laczy sie z rf czy zabieg ten powinno sie wykonywac bez rf. Mamy klientke w gabinecie ktora jest po 3 zabiegach i nie widac efektow a parametry sa juz prawie maksymalne (wg tabeli)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja usuwałam naczynka na nogach przy pomocy laserów Alma Lasers. Efekt bardzo dobry.Naczynka zniknęły a skóra nóg stała się bardzo przyjemna i gładka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chcesz coś konkretnego to polecam Mibilift M6. Byłam na tym zabiegu pół roku w Gdańsku na Aniołkach w cosmetologice i efekt jest świetny. Zabieg możesz wykonać nie tylko na twarzy ale też na dłoniach szyi i dekolcie. Dzięki zabiegowi pozbyłam się zmarszczek (mam nadzieję, że na długi czas hehe) oraz moja skóra jest o wiele bardziej odżywiona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adell80
Alma Lasers - świetna sprawa! Naczynka na nogach to moja zmora. To dziedziczne. Moja mama ma, babcia też ;/ Jak ktoś jest z Warszawy to polecam Body Lab. jak już inwestować w siebie to dobrym miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gść 23
Jestem normalnej postury, nie jem śmieciowego jedzenia, chodzę na zumbę, ale i tak mam cellulit. Stosowałam różne kremy antycellulitowe, domowe masażery- i nic. Jakiś czas temu zdecydowałam się na zabieg endermologii. To naprawdę działa, po zabiegu cellulit stał się mniej widoczny.Jak wygląda zabieg widać na filmiku: https://www.youtube.com/watch?v=ca88er0pdio . Sprawdziłam, to działa. Polecam wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julita 22
Jestem normalnej postury, nie jem śmieciowego jedzenia, chodzę na zumbę, ale mimo to moim problemem jest cellulit. Sporo wydałam na kremy antycellulitowe, rolki masujące- i nic. Wybrałam się na zabieg endermologii. Byłam w szoku, efekty widać od razu.Tutaj widać, jak wygląda zabieg: https://www.youtube.com/watch?v=tKrUgjT3LDw Polecam. Jeżeli też macie taki problem to nie wahajcie się ani chwili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Laser jest skuteczny. nie boli, trochę może jest opuchlizna, ale schodzi na drugi dzień. Ale efekty... no miód malina :D Powiem Wam, że bałam się jak cholera... to znaczy jeszcze dodam, że miałam zabieg na zamrszczki (44 lata, więc cera już nie ta). Oczywiście kremy i olejki wklepuje, ale raz na jakiś czas przyszaleję z jakimś zabiegiem. Byłam w klinice w Gdańsku na Aniołkach na zabiegu Ultraformer czy jakoś tak... Jakaś nowosc ogolnie, sprawdzcie sobie... Ale czuje sie teraz swietnie..!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się - Clinica Cosmetologica to bardzo fajny salon panie są tak milutkie że aż chce się wracać :) A o tym ultraformer nie słyszałam, muszę sie zapytać babeczek jak będę na zabiegu w przyszłym tyg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka2
ja się w końcu zdecydowałam na depilację laserową. bardzo się bałam bólu,ale niepotrzebnie. Z polecenia trafiłam do Body-Lab na depilację nóg i bikini laserami Alma lasers. Super efekt, wreszcie jestem w pełni gotowa na wakacyjne wyjazdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karola 21
Jest takiportal http://depilacja24.pl/ i są tam porównywane wszystkie rodzaje depilacji. można sobie poczytać jaki zabieg wychodzi taniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksandra Kosmetolog
Usuwanie blizn to niełatwy i żmudny proces. Na szczęście dzięki nowoczesnym zabiegom istnieje możliwość znacznego ich zredukowania. Do zabiegów wykonywanych w przypadku blizn zaliczają się: Laser Palomar Emerge, Harmony XL PRO NIR, geneO+, Cellu M6 Integral, Mobilift, Pollogen Legend, Surgen oraz Maximus. Ponadto jako terapię wspomagającą stosuje się zabiegi takie, jak: Dermapen, Mezopen, peelingi czy Acnelan. Pamiętać należy, że walka z bliznami nie jest łatwa, a kuracje składają się z serii zabiegów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×