Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Celesta - kosmetolog.

ZABIEGI LASEROWE - pytania

Polecane posty

Gość kukulka99
Nie ma czego się bać. Zabiegi laserowe trochę bolą ale można się znieczulić maścią Emla przed zabiegiem. Ja od lat młodości męczyłam się z bliznami po trądziku i w końcu postanowiłam coś z nimi zrobić. Zrobiłam serię zabiegów laserem ResurFX w krakowskiej Vici Clinic i jestem bardzo zadowolona z efektów. Skóra jest zdecydowanie gładsza, blizny się spłyciły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...ja mialam zabieg laserem na twarz 2 dni temu erbowo yagowym.Czy ktos korzystal z takiego lasera? czy robi sie go rowniez pod oczy? ...bo mi 1-go dnia po wizycie wyszly straszne zmarchy pod oczami. Nie wiem czy sobie nie pogorszylam "sprawy" . Czy ktoras z Was Dziewczyny miala podobne doswiadczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, koleżanko czy dotarlas juz na zabieg Triniti? Ja wzglebiam wiedze poki co na ten temat, bo tez bym sie wybrala, jesli bylas napisz jak wrażenia, czy sa juz jakieś efekty przegladam strony zabieg nie nalezy do najdroższych jesli jest w promocji, 700-800 pln to nie majatek, bywalam na drozszych a tu az trzy w tej cenie, napisz cos jesli mozesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meli 12
witam a co myslisz o laserze sptf nowej generacji ten ulepszony (bo jest jeszcze tez stary model) dokladnie usowanie owlosienia i fotoodmladzanie w tym laserze ciekawa jestem twojej opini

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miki123098
Hej Celesta. Czy laser Spte + bedzie skuteczny na przebarwienia? Miałam juz 3 zabiegi laserem dualis sp ale to była tragedia, przebarwienia większe o 1000% po zabiegach niż przed i pol roku chorowania. Miałam wiele zabiegów ipl, efekty fajne ale mało trwale. Na zabiegi z kwasem glikolowym chyba juz sie nie zdecyduje po 2,3 zabiegu mam juz uczulenie na całej twarzy. Boje sie ze po innych kwasach i cosmelanach zrobi sie podobnie. Co radzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość96
do Sandrine_z_Kliniki Mam brzydko popekane naczynka. Niektore bardzo widoczne, inne tworzace "zlany" rumien. Mam tez tradzik rozowaty. Dermatolog rrobi proby roznych laserow zeby wybrac ten wlasciwy. Probowal KTP (czy KPT) ale efektu nie ma. Teraz z jednej striny nosa uzyl IPL a z drugiej V Beam. Tam gdzie V Beam skora zrobila sie mniej "zaogniona" czyli toche podzialalo. Nie tak jednak jakbym tego chciala. Ile czasu po zabiegu widoczne sa efekty? Jaki laser Ty polecilabys?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość96
czy celesta tutaj jeszcze w ogole pisze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klajanka29
Na zaczerwienienie na buzi dobre jest Mirvaso, ktoś z was próbował może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość96
klajanka29 Mirvaso jest okropne. Ja probowalam i juz zyciu go nie uzyje. Reszta tubki wyrzucona. Powoduje on straszne "odbicia". Buzia najpierw wyglada blado a pozniej jak szystko powraca do normalnosci (czyli mirvaso nie dziala) masz takiego buraka na buzi ze w zyciu takiego nie widzialas. Naczynka sa rozszerzone do graniz wytrzymalosci wtedy. Trzymaj sie od tego z dala. Nawet jhesli nie mialas odbicia po paru razach uzyania mirvaso to i tak ktoregos dnia przyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na naczynka i rumien robie co roku 4 zabiegi IPL bardzo mi pomagają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość96
znika Ci rumien zupelnie czy tylko troche blednie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Łodzi jest studio urody na ul. Niciarnianej 9 niedaleko przychodni Widzew. Byłam na 3 zabiegach depilacji, został ostatni :) Bardzo fajne miejsce, miła obsługa, ceny są w porządku i sprzęt mają dobry, a nawet powiedziałabym bardzo dobry! Nic nie bolało, trwało naprawdę krótko a efekt widoczny jest po pierwszym zabiegu. Naprawdę szczerze polecam ten gabinet i sprzęt na jakim pracują na różne miejsca depilacji!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja czytałam, że najlepszym laserem na rumienie i naczynka jest Cutera Excel V - taki sam jaki ma w programie Życie bez wstydu dr Ambroziak. Osobiście nie robiłabym żadnych IPL'ów - bo on maja działać na zmarszczki, przebarwienia, naczynka, trądzik i 150 innych d**ereli - stara pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogie Panie. Pisze parce magisterska o zastosowaniu laserów w kosmetologii i przeprowadzam ankietę na ten właśnie temat. W wolnej chwili bardzo prosiłabym o wypełnienie ankiety Wasze odpowiedzi są mi niezmiernie potrzebne. Zajmuje tylko chwilke i jest bardzo prosta. Każda ankieta jest dla mnie ważna :) Z góry bardzo Wam dziękuje! http://www.ankietka.pl/ankieta/214664/zadowolenie-pacjentow-z-zabiegow-laseroterapii.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musicie pamiętać, że rumień to trudny problem. Ja od kilku lat pracuję na laserze Gemini - kolokwialnie mówiąc jest to kombinacja dwóch laserów - wiązki KTP, która działa na zmiany płytko ułożone i Nd:Yag - dłuższa wiązka do zamykania naczynek głębiej usytuowanych. Jeśli ktoś boryka się z tym problemem, to przy wyborze kliniki, moim zdaniem, powinien sugerować się tymi dwiema technologiami. Bardzo ważne jest tez odpowiednie podejście do problemu - pacjent nie może oczekiwać jednorazowego usunięcia zmian na zawsze, ponieważ nie tak to działa. Zazwyczaj redukcja rumienia to proces - możemy go złagodzić, wyciszyć - ale pacjent musi być świadomy, że jeśli ma takie skłonności, to po jakimś czasie zmiany mogą pojawić się na nowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vonxow2
Słuchajcie czy to prawda że rumień można leczyć objawowo używając Mirvaso? Pytam bo nie wiem czy to jest skuteczne? Czy warto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli masz rumień i jesteś z Warszawy to polecam Ci konsultacje u dr Macieja Krajewskiego. On mi pomógł, powiedział co i jak, w jego klinice zrobiłam zabieg i efekty widać gołym okiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkropceee
Dziewczyny, jeśli ktoś tu jeszcze zagląda będę wdzięczna za odpowiedź. Około tydzień temu miałam zabieg usuwania naczynek laserem bromkowo-miedziowym. Nie widzę żadnych efektów. Co prawda lekarz powiedział, że ocenić jaki jest rezultat możemy dopiero za około 3 tygodnie (miał wątpliwości czy w ogóle to zadziała, bo wg. niego to jest trądzik różowaty i nie wiadomo czy laser ruszy naczynka, nie do końca rozumiem to tłumaczenie, bo nie mam żadnych wyprysków, cera jest lekko nierówna, czasem przesuszona i tyle). Pewnie poszłabym na kolejny zabieg u niego, bo wiem, że z naczynkami tak łatwo się nie wygra, ale mam wrażenie, że zrobił zabieg pobieżnie. Trwał on może 2,3 minuty jeśli chodzi o całą twarz. Na nos, który jest bardzo czerwony poświęcił może 10 sekund. Wg. mnie zbytnio się nie przyłożył. Myślałam nad zabiegiem w innej klinice laserem Cutera Exel V, ale ten sprzęt jest chyba dość mocny? Boję się ewentualnych podrażnień. Jakie macie doświadczenia z Cuterą, a jakie z bromkowo-miedziowym, którym robiono mi zabieg? Będę wdzięczna za odpowiedź, jeśli ktoś mógłby mnie jakoś nakierować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam Cuterę, ale w Biogenice, a dr Łuksza słynie z maksymalnie agresywnych zabiegów (za to skutecznych, dlatego się zdecydowałam - wolę mieć 2-3 zabiegi niż 10). Powiem Ci, że przez 3 dni miałam okropną opuchliznę (twarz mongoła to mało powiedziane), tam gdzie miałam grube naczynka były siniaki. W sumie to bez makijażu chodziłam dopiero po 10 dniach. Z efektu jestem zachwycona. W sumie to zabieg powtórzę tylko na rumień bo naczynka się już zamknęły. Ogólnie to świetny laser (widziałam programy dr Ambroziaka, który tym laserem robił naczyniaka u dziewczynki. Myślę, że musisz znaleźć stronę producenta i zobaczyć czy ten laser jest również w Twoim mieście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkropceee
Bardzo dziękuję za odpowiedź. Chcę robić zabieg w Warszawie. Mam na myśli już pewien gabinet, ale jeszcze się waham. Na bazie Twoich doświadczeń - jeśli zrobię na początek sam nos, to po 4 dniach powinna być szansa na wyjście do ludzi? :) Czy nie miałaś żadnych poparzeń po zabiegu lub strupków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkropceee
Mam jeszcze jedną wątpliwość. Mianowicie na stronie dystrybutora lasera Cutera, w spisie gabinetów posiadających ten laser nie znalazłam gabinetu, w którym planowałam zrobić zabieg, a na stronie gabinetu jest wyraźnie napisane, że mają ten laser. Czy to powinno budzić moje wątpliwości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam panie, jestem po wielu zabiegach medycyny estetycznej w róznych gabinetach w Lodzi. Na mój wiek (57 lat) mam skórę na twarzy w bardzo dobrej kondycji, ale szyja i podbródek wołały o pomoc. Tydzień temu byłam na zabiegu nicmi APTOS, właśnie na szyję i podbródek. Od razu po zabiegu widac różnicę. Piszecie o zelu Mirvaso. Dla mnie jest rewelacyjny. Używam go, gdy wiem, ze dzień będzie nerwoey i mogę miec plamy na szyi. Kończę tubkę i na pewno kupię nową. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DO: wkropceee wczoraj Myślę, że po 4-ch dniach ze spokojem wyjdziesz do ludzi - ale radziłabym zrobić makijaż :-) na jakimś forum czytałam, że jak ma się duże naczynka na skrzydełkach nosa to może być strupek, u mnie nie było tak źle - tylko te siniaki mnie wkurzały. Jeżeli wątpisz czy to ten laser najlepiej napisz zapytanie do dystrybutora. Wiem, że takie kiedyś były akcje w przypadku innych laserów, że niektóre gabinety reklamowały się, że go mają a wychodziło całkiem co innego. Z drugiej strony słyszałam, że laser jest kosmicznie drogi - więc możliwe, że jakiś gabinet po prostu wynajmuje urządzenie na dane dni? Najlepiej zadzwoń i się upewnij. I oczywiście daj znać jak poszło :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkropceee
Bardzo Ci dziękuję za odpowiedź. Dokładnie, napiszę do dystrybutora. Wolę się upewnić. Myślę, że Twoja sugestia o wynajmowaniu jest trafiona. Lekarz przez telefon powiedział, że zabiegi laserowe są tylko w środy. Dam znać czego się dowiedziałam u dystrybutora i o moich wrażeniach po zabiegu :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mam pytanie co sądzisz o laserze co2 reborn frax ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No widzisz :-) Czasem lekarze chcą oszczędzać i kupują jakieś badziewia. Myślę, że lepiej jak wynajmują lepsze lasery. W końcu jak już się wydaje nie małe pieniądze to lepiej mieć dobry efekt. Czekam na relacje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytając wasze komentarze musiałam zareagować mimo tego , że nigdy wcześniej nie udzielałam się na forum. PRZESTRZEGAM wszystkich przed zabiegami u doktora Łukszy. Miałam wykonywane 2 różne zabiegi (obydwa beznadziejne) , jedym z nich był later Cutera . I nigdy ale przenigdy nie wróce do tego gabinetu . Wcześniej miałam wykonywany ten sam laser we Wrocławiu , na drugi dzień miałam delikatną opuchlizne I to tyle ze skutkow ubocznych , za to rumien stal sie zdecydowanie mniejszy. Po wizycie u doktora Łukszy wygladalam fatalnie , spuchlam tak , że potrzebna była wizyta u dermatologa I antybiotykoterapia. Półtorej tygodnia nie wychodziłam z domu po czym skòra wyglądała gorzej niż przed laserem.Porównując dwa zabiegi w dwóch różnych klinikach moge stwierdzić , że lekarz ten nie ma pojęcia co robi. Przed zabiegiem kazał mi pić gorącą herbate i przykładać kostki lodu w celu wywołania silniejszego rumienia. Po zabiegu nie schłodził w żaden sposób miejsca poddanego działaniu lasera , dał mi tylko 2 tabletki przeciwbólowe. Pani która pracuje w tej pseudo "klinice" polecam dowiedzieć się jak wygląda procedura prawidłowo wykonanego zabiegu a następnie polecanie innym ludzią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkropceee
Słuchajcie, napisałam do wyłącznego dystrubutora Cutera Excel V w Polsce i potwierdzili, że wybrany przeze mnie gabinet nie kupił u nich tego lasera. Nie mogą zagwarantować jakości zabiegu i tego, że personel jest odpowiednio przeszkolony. Może ten gabinet odkupił sprzęt od innego gabinetu albo wziął go w leasing. Czy takie sytuacje są częste? To chyba niemożliwe, żeby gabinet lekarski kupił chińszczyznę / podróbę? W związku z tym, że nie mogę sobie pozwolić akurat w najbliższych tygodniach na wolne w pracy, zrobię chyba test w tym gabinecie, na małym fragmencie skóry np. zamknę jedno naczynko na nosie na próbę i zobaczę jaka jest reakcja organizmu i jaki efekt...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×