Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MAŁA OO

TORBIEL JAJNIKA c.d ....

Polecane posty

Gość Gocha 56
ona 86 skoro jestes przed okresem to 9cm to bardzo dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gocha 56
tak dobrze,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem przed okresem.Miałam 7 listopada do 16 listopada potem plamienia ale to było z lekiem antykoncepcja a teraz niebiorę bo w szpitalu lekarz kazał mi odstawić.Lekarka ze szpitala powiedziala ze powinnam dostac okres w poniedzialek.Dzisiaj polecialo mi cos brązowego z drobinkami i cicho.A w lipcu miałam endometrium 9 mm a teraz endometrium linijne to to samy i dobrze tylko to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gocha 56
wyniki badań i opisy ze szpitala dostajesz czy jesteś zdrowa czy chora i niepotrzebnie panikujesz bo akurat w twoim przypadku jest OK. A okres dostaniesz bo kazała odstawić Diane 35

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ona86_ wybacz, ale Ty się chyba zacięłaś... może już dość o tym linijnym i o tym czymś brązowym.... jakby powiedziała moja mama \"No w kółko Panie Pierdółko\" Mała, Gabsonik, Monia, ela_legnica, szuigimer, stokrotka - BUZIOLEEE!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gocha 56
dziecko zlituj sie pisze juz z trzy razy ze dobrze endometrium 9 mm przed okresem to ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W pewne Boże Narodzenie św. Mikołaj wychodzi z komina i zostaje zaskoczony przez 19- letnią blondynkę. Ona mówi: - Św. Mikołaju, zostaniesz ze mną? - Ho, ho, ho - rzekł św. Mikołaj - muszę dostarczyć te wszystkie zabawki dobrym chłopcom i dziewczynkom. Zdjęła swoją koszulę nocną, pozostawiając jedynie stanik i majtki, i pyta: - Św. Mikołaju, zostaniesz ze mną? - Ho, ho, ho, muszę dostarczyć te zabawki chłopcom i dziewczynkom. Zdejmuje wszystko i pyta: - Św. Mikołaju, teraz ze mną zostaniesz? Św. Mikołaj na to: - Ho, ho, ho, muszę zostać, nie przejdę przez komin z moim członkiem w takim stanie! :D:D:D trochę usmiechu dla tych z Was które niedostały prezentu :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra przed okresem a mi chodzi ogólnie i to wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja niejestem zbereźnia sama jesteś zbereźnica a skąd ty wiesz czy mam męża czy chłopaka czy nie niewiesz to niegadaj głupot odczep się zachowujesz jakbyś miała 14 lub 15 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona prosze cie nie odzywaj sie juz na tym forum!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nie było to do ciebie!!!! tylko post wyzej a ze napisalysmy w tym amym czasie,to moj post jest pod Twoim!!!naucz sie do choelry czytac ze zrozumieniem chociaz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miska198765
ona86 hahahahahaha smiecchu warte te twoje zachowanie ;-d dziewczyny ja mam pomysl ;) moze poporstu olewac jej pytania... bo to juz nie sa powazne pytania bo dosyc ze sie powtarzaja to jeszcze zerio inteligencji ze strony tego dziecka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będę się odzywać nikt mi tego nie zabroni a ty miśka bądz cicho a jak by twoje by nieragowały jak byś ty się czuła co buzi jestes mocna i łądnie osoby gadasz na mnie ładnie dziękuję ci bardzo bardzo miła jesteś widzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miśka dziecko to ty nie ja Każdy mnie denerwuje a co to ja wyżywaczka że się można wyżywać widzę że to lubicie kogoś denerwować macie satysfakcje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobitki :) powiem Wam, że śledzę to forum. Ale koleżanka Ona mnie zadziwia. Szok jak można być aż tak ograniczonym by ciągle zadawać te same pytania. Może trzeba zgłosić ten nick do usunięcia. U mnie Mikołaj był.... poszłam sobie sama do fryzjera :D hehehehe i sama sobie zrobiłam mikołajkowy prezent :) a co w końcu mi się należy :) Moniczko kontroluj swoje serce może akurat te tabletki nie są dla Ciebie odpowiedznie. Buziaki dla Wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stokrotka ja ci dam ci do usunięcia wara od mojego nicka i dajcie mi spokój wszyscu najeżdżacie na mnie bo ja na was będe najeżdzać zobaczymy jak kto jest przyjemnie bo nikt nie czuję to co ja tylko najlepiej napisać a niech siędenerwuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko teraz mnie boli z nerwów cały dół dzięki wam do wkurwiacie dziękuję wam bardzo i jeszcze pewnie się cieszycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miska198765
olewajcie ja i nie odpowiadajacie na jej powtarzajace sie pytania to normalnie chore zachowanie :))))) u lekarza badz taka madra i zapytaj o to co ciagle walkujesz tu na forum... ludzie maja powazniejsze problemy i nikt nie jest tak natrętny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki:* nareszcie ktoś stanął po mojej stronie,bo juz myslalam,ze sama bede wlczyc z tą osobą i ze moze sie czepiam beez powodu,ale jak widze nie!!!nie tylko mi to na nerwy działa! stokrotka fajnie,ze sie odwarzyłas to napisać,ze do usuniecia,ja o tym myslałam,i niedlugo do tego dojdzie!ostatnie ostrzezenie dałam! stokrotko a jaką fryzurke sobie strzeliłas? ja tez sciełam włoski z miesiac temu,bo zarosłam jak dzik hihi;) a ekg miala w szpitalu robione i nic niemowili ze cos jest nietak,a i na wypisie nawet nie napisali,ze takowe badanie bylo wykonane...szczerze sie przyznam,ze ja nie raz nie dwa mam takie ataki,ale ostatnio to byla masakra..;/ biore i brałam leki uspokajające(obecnie tylko meliske pije) i magnez i potas i jak by bylo lepiej,ale widze,ze chyba musze spowrotem zaczac je lykac... buziaczki dla wszystkich :*milej niedzieli:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odczepcie się ode mnie raz na zawsze co za ludzie wnerwiać to potraficie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szuigimer
Hej dziewczynki.MAŁA to dla mnie ten kawał bo nie dostałam Mikołaja w całym tego słowa znaczeniu ha,ha.Pozdrawiam Was-Małą,Gabsonik,Monike,Mariolę ,Stokrotkę,Elę oj i czy kogos nie pominęłam?Jak tak to soorry ale pozdrawiam całą nasza forumowa paczkę.Wy wiecie o kogo chodzi.Dobra,ide,wpadne może pózniej,miłej niedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kobietki:)pozdrawiam was i zycze zdroweczka.swieta ida i nie denerwujacie sie ona86 bo szkoda naszych nerwow,sadze,ze osoba ta jest ograniczona:)buziaki dla was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monisia przeciez ja takze jestem po Twojej stronie ,tylko robię tak jak pisze Miska 198765 :D ....wiesz o co chodzi :) szuigimer -Ty mogłas niedostac prezentu , pewnie byłas niegrzeczna :D:D ale synka napewno nawiedził poczciwy stary dziad Mikołaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×