Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MAŁA OO

TORBIEL JAJNIKA c.d ....

Polecane posty

ucieło mnie ... no więc jedzenie mnie martwi.... mogłabyś cos zaproponować na śniadanie obiad i kolacje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natka trzymam kciuki za ciebie. tak niby szklanka rano czy wieczorkiem . ale samo obieranie warzyw jest bardzo czasochlonne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sniadanie :gotowana pszenica z olejem lnianym do tego 2 szklanki soku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co - ja zawsze dokładnie myłam szczotką pod wodą - i nie obierałam ich - bo za dużo czasu zajmowało hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w miedzyczasie caly czas owoce i warzywka. obiad: warzywa na parze do tego troche soczewicy + olej lniany, lemoniada (woda z cytryna) i 2 szklanki soku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzeba obrac bo na takich warzywkach lubia sobie jejeczka robakow siedziec. a pasozytow nalezy bardzo unikach. i badac kal na ich zawartosc. selera niestety tak nie umyjesz chcbys chciala. podwieczorek : zupka n. botwinka na ziolach +2 szklanki soku posilek wieczorny: zapiekanka kartofle+cukini+pomidor +2 szklanki soku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qurcze.... smacznie to nie wyglada :( a ja tak kocham gotować :( no ale coż... podobno wazne żeby byc sytym a nie musi smakować... Czy mąke typ 2000 można używać? I np na śniadanie jeśc muffiny ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolacja znow jakies gotowane warzywka lub kasza + 2 szkladnki soku do wszystkiego mnostwo surowek , owocow i warzyw. w praktyce wyglada to tak ze caly dzien stoi sie przy garach. i na prace zostaje niewiele czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mąki nie mozna. zamiast mąki pszenice, i inne zboza w calosci gotowane jak kasza. co to sa muffiny??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chociaz podwieczorek i kolacja wygląda calkiem sympatycznie :) najbardziej martwi mnie posilek w pracy .... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tu tez jest pole do popisu:) mozna robic sosy zageszczone siemieniem lnianym (hihi) i np. zrobic spaghetti sojowe:D hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muffiny takie bebeczki - ale w sumie nie można - bo dodaje się do nich białko :( czyli jemy same warzywa i owoce znalazlam linka do kawy http://www.coffee-world.pl/app,tagsearch,t,organiczna,tag.asp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na posilek do pracy napakuj do plastikowego pojemnika sałatke i tyle. do tego zawsze miej przy sobie suszone morele, jablka, orzechy. mozna takie mieszanki kupic w sklepie. daje duzo wiecej energii niz dmuchana bulka z serem i chemiczna szykna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mozna muffinow bo sa zrobione z cukru mąki, CHEMII, i jajka. wiec absolutnie odpada. do picia na cieplo ziolka np. krwawnik, pokrzywa nagietek. oraz gotowane smarki czyli siemie lniane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
makaron można ?? jogurt naturalny ?? ser biały? zolty? mleko ? platki owsiane? ?? Przepraszam że tak wypytuje ale na razie jest to dla mnie czysta abstrakcja.... :( a już widze że do końca nie dam rady się zastosować w 100 % :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zadnego sera bo to nabial. zadnego makaronu bo jest zrobiony z maki i jaja. jogurt naturalny i zsiadle mleko ja jadlam dlatego ze to najlepsze zrodlo bakterii kwasu mlekowego ktore stanowia nasz system odporonosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok - popracuje nad tym wszystkm, może chociaż w części... moje bóle pojawią się za jakiś tydzień w czasie @ więc może jak zacznę przynajmniej w części stosować tę dietę to może przynajmniej objawy złagodnieją :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
platki owsiane mozna ale lepszy jest prawdziwy owiec. bo platki sa 'zabite' to znaczy z nich nie uroslyby klosy. wiec maja 0 energii. najlepiej jesc jak najbardziej 'zywe' rzeczy. dzieki za stronke juz zamowilam ta kawe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po tygodniu diety nie bedziesz miala bolu zadnego. moze pogorszyc sie cera bo organizm zacznie sie oczyszczac. ale szybko to minie. organizm oczyszcza sie od 9 do 27 miesiecy. wszystko u czlowieka przebiega w cyklach zycia plodowego 9msc. tyle samo rosnie guz. wiec wg. gnm nie mozna go usuwac przed uplywem 9 msc bo nie zakonczyl procesu wzrastania. i po op odrosnie. wlasciwie powinno sie usuwac guzy dopiero po uplywie 9msc i po rozwiazaniu konfliktu ktory go wywolal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w trakcie oczyszczania organizm bedzie produkowal takie gazy o jakich ci sie nie snilo:D masakra. ale to trzeba przejc niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda,że tą kawę aplikuje się z dołu a nie z góry - w tradycyjny sposób :) Pewnie chętniej bylabym skłonna to wykonać hihihi Daj znać czy po tej kawie lepiej.. może też się skusze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napewno bedzie lepiej bo mam mega zapchana watrobe:( i musze w koncu cos z tym zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jaki jest stan watroby poznaje sie po kolorze jezyka od spodu. zolty oznacza zapchana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wg teorii dr simonicini rak (guzy) to po prostu grzybica. wiec warto usunac tez grzyba z organizmu. i zbadac sie na okolicznosc jego wystepowania. nazywa sie candida albicans. nosicielem jest 80% spoleczenstwa krajow wysokorozwinietych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odnośnie gazów własnie.... od początku tygodnia nie pije kawy i oczywiście nie słodzę, pije tylko herbatki zielone, białe i z suszu - bez aromatów occzywiście, ale piłam tez soki z kartonu 0 cukru 100 % soku z Fortuny śliwkowe - one sa z miąższem i smakuja jak zwykłe śliwki kwaskowe w smaku - to ze względu na kiepską przemianę - a słyszałam że takie soki śliwkowe bardzo pomagaja. I szczerze powiem ze gazy ze mnie wychodziły non stop hihih i normalnie sie załatwiałam :) Wiem, wiem... soki w kartonach są nie wskazane :) ale rzeczywiście daja radę. hihihi O oczyszczaniu kiedyś czytałam, mój znajomy pije jakieś napary z ziół raz w miesiącu przez 2-3 dni i mówi że takie rzeczy wychodzą z czlowieka że trudno uwierzyć.... tez planuję zrobić takie coś - przeczytałam na necie że robi się to samemu na bazie wody i soków owocowych i lepiej nigdzie nie wychodzić - bo ciało się poci i brzydko pachnie - trzeba kilka razy w ciagu dnia brać kąpiel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy wiecie ze u zwierzat w srodowisku naturalnym rowniez wystepuje rak? ale zadne takie zwierza na raka nie umiera. rak dopada je gdy np. straca mlode, zmienia srodowisko itd. ale takie zwierze po rozwiazaniu konfliktu odzyskuje w pelni zdrowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo ciekawe. napisz koniecznie co to za ziola. chetnie sama wykorzystam. moim zdaniem jedynie powrot do natury moze nam pomoc na te torby i endo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ja przez pierwszy miesiac jechalam z kims autem to.... sama malo nie wymiotowalam od tego zapachu a nie wyobrazam sobie byc ta druga osoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak się robi badania na te grzyby ... ? Czy od internisty dostane takie skierowanie? czy trzeba je zrobić prywatnie a jeżeli tak to jaki jest koszt??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qurcze - serio ?? masakra !! hmmm a teraz jak to wygląda? lepiej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×