Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość panda 120

Kto powalczy ze mną? z 90 kg na 60!

Polecane posty

i ja Wam życze rozmiaru XS ale najważniejsze zadowolenia z siebie, ze swojego wyglądu, z tego kim jesteście, radości życia, i spełnienia marzeń :) SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU ! ! ! ! !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny jako pierwsza witam Was w nowym roku. Jak tam po Sylwestrze? Ja się dziś czuję paskudnie bo choróbsko mnie bierze, gardło zawalone, katar męczy i ból głowy i kaszleć zaczynam oj chyba mnie wzięło. Muszę się jakoś dziś ratować. Znacie jakieś domowe sposoby na gardło? Ja znam tylko płukanie wodą z solą ale to mi nie pomaga. Trzeba będzie lekarza odwiedzić :-( a puki co robię sobie herbatkę z cytrynką :-) Jeszcze raz Wam życzę wszystkiego najlepszego w Nowym Roku, niech się spełnią marzenia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
__________$$$$$$ ____________$$$$ ____________$__$ ____________$__$ ____________$__$ ___________$___$ __________$_____$ _________$_______$ ________$_________$ _______$___________$ ______$_____________$ ______$_____________$ ______$_____________$ ______$____________$ ______$____________.$ ___$$$$$$$$$_______.$ __$_________$______$ _$___________$_____$ $_______~~_~~_$$$$$$$$$$$ $____~~_~~~~~~$________.$ _$__~~~_~~_~~$___~~__~~_$ __$__~_~~_~~.$_____.~~~~~_$ ___$_~~~~~~$_$___~~~~~.~~$ ____$$$$$$$$$_$__~~.~~_~~~$ ________$$_____$_~~.~_~~~$ ________$$______$$$$$$$$$ ________$$__________$$ ________$$__________$$ ________$$__________$$ ________$$__________$$ _______$$$$$________$$ _____$$$$$$$$_______$$ __________________$$$$$$ ZA ROK BĘDZIEMY POPIJAĆ SZAMPANA I WZNOSIĆ TOAST ZA STRACENIE WSZYSTKICH ZBĘDNYCH KILOGRAMÓW I TEGO WAM ŻYCZĘ I SOBIE OCZYWIŚCIE Z CAŁEGO SERCA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam i ja w nowym roku !!! panda - lepiej idz do lekarza bo ja już ponad 2 tyg sie męcze a mogłam iśc od razu do lekarza, zyczę zdrowia w każdym razie, a oprócz płukania solą można jeszcze wodą utlenioną płukać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
syla123 - body spece to takie urządzenie z podciśnieniem ja chodze na bieżnie http://www.bodyspace-gliwice.pl/side/metoda.html tu można sobie poczytać po 5 razach widać różnice w wyglądzie skóry, ja jestem zadowolona i polecam z dietą daje świetne efekty juz udało mi sie zejść do 71kg w tamtym roku w marcu chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM W NOWYM ROKU 2009 ;-) ZYCZE WAM WSZYSTKIM MOJE DROGIE DUŻO SIŁY, WTRWAŁOŚCI A PRZEDEWSZYSTKIM DUZO ZDROWIA ;-) NO I OSIĄGNIECIA W TYM ROKU WYMARZONEJ WAGI :-) Dziękuje Bogu, że już jutro normalny dzień! I ze nic mnie niebędzie kusiło na stole!!!! Dzisiaj skusiłam się na czekolade,nawet na par orzeczków i pare gryzów ciasta a potem mi było niedobrze.... Ech.... Wczoraj było niecałe 1900 kcalorii bo wyznaczyłam sobie co moge zjesc. Dzisiaj 1100 kcalorii, bo zjadłam tylko sniadanie, owoce, plus niepotrzebnie troche słodyczy i jogurt na kolacje. A zaraz zamierzam troche na rowerku pojedzic, jak dam rade... Bo boli mnie mój nieszczęsny miesien kegosłupa ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pojeżdziłam 45 minut na rowerku patrzac na telewizor na Harrego Pottera ;-) Przejechałam 19 kilometrów ;-) A jutro planuje pojeżdzić minimum godzine :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja z wami
od jutra zaczynam walkę z kilogramami i z samą sobą!!! Moja waga jest katastrofą i wyglądam jak słoń. Będę zaglądać!!! Fajnie tu u was!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapraszamy :) czytam o tej diecie proteinowej i jest sensowna - niesiem czy zdcydowc się na nią czy wykorzystać tylko pewne rzeczy i dołączyć do dotychczasowego odchudzania ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich w nowym roku i życze wam przedw wszystkim zdrowia miłości uśmiechu rozmiaru s i spełnienia wszystkich marzeń i pragnień Ja już po balu i wszystkich imprezach wczorajszych diety wogóle nie było ciągle ktoś mi coś podsuwał do jedzenia i próbowałam no cóż myśle że dużo mi to nie zaszkodziło ALE OD DZIŚ SCISŁA DIETA PROTEINOWA śniadanie dwa jajka na miekko obiad ryba pieczona kolacja chudy twarożek i mam zamiar tego sie trzymac bezżadnych wykroczeń Panda koniecznie do lekarza Syla za rok to już całkiem zapomnimy że miałysmy kiedykolwiek zbedne kilogramy rozmary a jakich pilingów używasz pod prysznic sylwusia godz na rowerku mocna jestes ale to dobrze ja z wami witaj chyba pojedziemy dziś w Bieszczady na narty mąż mnie strasznie namawia ale ja jakoś niemam ochoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dziewczyny:) u mnie dieta troche marnie na sylwestrze jadłam i jadłam wprawdzie małe ilości ale cóż ale dziś znów dieta:) i na siłownię ide wieć coś spale na szczęście może też na rowerku pojeżdżę. Ja to konkretnej diety nie mam liczę kalorie i staram się nie jeść słodkiego fast foodów i ćwiczyć ale coś chyba źle robię bo nie mogę schudnąć:(;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) u mnie dietko ok, jakoś się trzymam menia39 - też mam zamiar z tą dietą proteinową zacząś nowy rok, ale czekam bo narazie mam duzo leków i po kontroli u lekarza zaczynam, pisz jak u ciebie na tej diecie a co pilingów to ja lubię różne i wszystkie dzałają tylko trzeba systematycznie, polecam z avonu spa, Farmona Magic SPA Peelingi, a ja dużo różnych używam i ciagle jakiś nowy kupuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na allegro mozna kupic po naprawdę niskiej cenie fajne pilingi z avonu a są świetne - ja własnie upolowałam z tych spa po 5zl a normalnie 30zl koszuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :-) Ja troszeczke od rana sprzatam ale zaraz zamierzam wsiąść na rowerek Planuje dzisiaj pojezdzic ponad godzinke, ale nie na raz tylko na raty Zobaczymy jak mi to wyjdzie :O ja z wami witamy :-) Zarezerwój swoją nazwe i walcz razem z nami :-) rozmary35 no ja sobie kupiłam taki pomarańczowy pelling z lirene, uwazam ze kazdy jest dobry ;-) A mąż mi kupił taki żel z adidasa pod prysznic z masażem pod choinke i też dobry ;-) menia39 dziękujemy za życzenia ;-) Ja Tobie różwnież życzę tego samego :-) No wiesz menia planuje godzine na rowerku zobaczymy czy mi sie uda :-) zdesperowana_P jeżeli jadłaś wszystkiego po trochu to mysle ze niebedzie problemu żadnego :-) Lece na rowerek :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja dziś jakoś nie mogę się do niczego zmotywować miałam pojeździć na rowerku ale jakoś tak mi zeszło dobrze że na tą siłownię idę. Syla123 dzięki za życzenia:) rozmary35 też kiedyś chodziłam na taką maszynę tylko nazywała się vacum czy jakoś tak działała na tej samej zasadzie ale wolę coś na brzuszek jeszcze :) ja z wami zapraszamy do odchudzania:) menia39 na czym polega ta dieta proteinowa?? SYLWUSIA_24 podziwiam za wytrwałość jeżdżenia na rowerku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdesperowana_P dziekuje, staram sie dzisiaj duzo przejechac bo mnie rózne rzeczy kusiły i w sylwestra i wczoraj ,zjadłam za duzo wiec musze troche popedałowac ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdesperowana nie przejmuj sie sylwestrem ja też przegięłam ale dziś wszystko według planu a nawet mniej a o diecie proteinowej dokładnie przeczytasz na poczatku wątku to Panda jest specjalistką rozmary u mnie proteinowa sprawdziła sie w 100 procentach teraz jestem na fazie uderzeniowej i brakuje mi warzyw ale idzie wytrzymac sylwusia jak rower wytrzymałaś godzinke ja dziś jak narazie niewiele zjadłam tylko boje sie że mnie na wieczór zbierze musze sobie wymyślić jakes sensowne zajecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka kobietki. Ja też niewiele dziś zjadłam przez to bolące gardło, niestety rano nie dałam rady iść do lekarza a potem nie miałam z kim dzieci zostawić bo mąż dziś do wieczora pracuje. I tak się męczę z tym moim gardłem i katarem. Jak nie przejdzie do poniedziałku to idę do lekarza :-( nie nawidzę chodzić po lekarzach :-( Zjadłam dziś serek biały i rybkę duszoną w folii ale przez to gardło to nawet nie wiem jak smakowała. Najgorzej jest rano po nocy to boli najgorzej, no ale co zrobić. Ma to swój plus bo mało jem :-) :-) :-) Na rowerek nie siadam bo jak się zmacham to może być gorzej, ale zrobię trochę brzuszków, i pasem się pomasuje. Co do peelingu to dobry sposób na gładką skórę jest taki: Zalać wrzącą wodą 4 łyżeczki fusiatej kawy może być najtańsza tak żeby tylko były fusy zamoczone. Wystudzić i dodać żelu pod prysznic albo jakiegoś płynu do kąpieli wymieszać i wcierać w uda, pośladki i co tylko chcecie. Mówię wam ciałko jest po tym gładkie jak dupcia niemowlaczka, stosuję to tak że gwarancja murowana. Po tym oczywiście dobrze jest się nabalsamować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny pomózcie, mam kryzys! Jem jak opętana wieczorami! Rzucam sie na jedzenie i pochłaniam wszystko!!!!!!!! :-( Niechce zepsuc mojej cięzkiej pracy! Dlaczego tak sie dzieje???????? :-( Najchetniej zjadłabym wszystko co jest w domu............... Pomózcie............ A co do rowerka to jezdziłam dzisiaj 70 minut i przejechałam 31 kilometrów. Nawet w swieta tyle nie jadłam ile teraz podjadam..... :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pat30
Chętnie się przyłącze! Ważę 81 kg. chciałabym schudnąć do 60 kg. Postanowienie dobre tylko nie wiem jak będzie z realizację bo już próbowałam kilka razy :( Brałam Therm Line II i Bio Cla z zieloną herbatą, ale to tylko wydatek i nic poza tym, nie schudłam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słoniątko 41
waze 83 kg mam 173 wzrostu-chciałabym 13 kg zostawic,i co wazne nie nabrzc ich z powrotem.przyłanczam sie do wa,ja od wczoraj czwicze abs 8,chciała bym gubic 1 kg na tydzien .Tylko moją słaboscią sa słodycze pozdrawiam .Zaczernie się w nagrode jak zejde ponizej 80kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SYLWUSIA_24 trzymaj się i nie jedz zajmij się czymś super CI idzie nie łam się teraz :):) wierzę w Ciebie :) napij się herbaty lub wody to trochę pomaga Nie poddawaj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pat30
Mam zamiar nie jeść słodyczy, mięsa, makaronu, chleba, na początek pół godziny dziennie na rowerku i 6 Weidera od jutra jak tylko wrócę z pracy. Poza tym więcej wody zielonej i czerwonej herbaty, wiem że herbata pomaga na głód, zawsze mam jakąś dobra zieloną i jak czuje głód po prostu robię herbatę. Trzymajcie kciuki! Jak bym chciała już tak jak Wy: 1.01.09r. - 81 kg 1.02.09r. 75 kg na przykład! Na razie to tylko marzenie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wieczorowo :) dziś tez zjadlam za dużo ;( mam jeszcze kilka rzeczy do zrobienia a później czytam o tej diecie proteinowej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SYLWUSIA - pomyśl sobie jak będziesz wyglądać w lecie w stroju kąpielowym jak nie przestaniesz podjadać, a jak będziesz wyglądać gdy się oprzesz pokusie. Mi to pomaga :-) Trzymaj się, ty nie możesz zawalić bo my na ciebie liczymy i bierzemy z ciebie przykład. Jak poczujesz głód to wypij szklankę wody. Trzymam mocno kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorkiem ;-) Ostatni raż się zdarzyło,że wieczorem podjadłam!!!! Obiecuje to Wam i sobie. Skonsumowałam coś 1800-2000 kcal z zego połowe wieczorem... Masakra!!!!!!!! Dziękuje Wam moje drogie za tyle ciepłych słów! Na pewno się niepoddam bo już długa droga za mną i nie chce tego zaprzepaścić! pat30 pati_301 witamy ;-) Ja bym już chciała ważyć tyle ile Ty teraz ;-) słoniątko 41 mam nadzieję ze szybko isę zaczernisz ;-) zdesperowana_P dziękuje Ci za te słowa! Nie łąmie się i już ide do przodu!!!!! Pije duzoo! Miłam jak poczuje głód żuć gume a dzisija amiast wziąśc gume to na jedzenie sie rzucałam... panda120 dziękuje Ci za ten obraz ;-) Ze mnie przykład bierzecie? Przeciesz nie idzie mi super.... Od jutra codziennie 1000-1100, raz w tygoniu 1200-1300 zebym sie potem na jedzenie nierzucała ;-) Do boju!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nie ma co się załamywać!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×