Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość panda 120

Kto powalczy ze mną? z 90 kg na 60!

Polecane posty

zmieniłam stopke niewiem jak długo z ta waga wytrzymam ale jak fajnie to wyglada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry przy porannej kawce. U mnie od rana sypie śnieżek i jest już biało, dzieciaki cieszą nieźle, zresztą ja też lubię jak jest w święta biało tylko czy to wytrzyma. sylwusia - jak ja cię podziwiam za te ćwiczenia, ja to się zabrać nie mogę, wiem, wiem że obiecywałam ale jakoś mi to nie wychodzi, nie mam motywacji do tego, kurcze super że tak się trzymasz tych ćwiczeń, a efekty pewnie są :-) menia - cieszę się że wracasz do sił, a najbardziej się cieszę że z nami jesteś :-) Ja dziś w planie też rybka na obiadek a na kolację to zrobię sobie sałatkę z pomodora, ogórka i jajka na twardo, mieszam te składniki i posypuje przyprawą do sałatek w proszku(warzywa puszczają sok to ładnie się przyprawa rozpuszcza) albo polewam jogurtem 0%tłuszczu trochę posolę i wcinam, bardzo lubię taką sałatkę. Powiem Ci jeszcze że ładnie wygląda ta Twoja stopka, oj ładnie :-) Kiedy ja będę mieć taką?? hehehehe Nikeila - odezwij się proszę. minutka, tesss, syla, nikeila, miki co u was? Puki co mam dziś w planach porządki i chyba po południu ubierzemy choinkę. To na razie, będę zaglądać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej jestem u mnie tez snieżek delikatnie sypie ale wiecej deszczu sie pojawia dołączam do klubu rekonwalescentek mam poobijanie dłonie i nogi a wszystko przez moje kochanie ( nie męza tylko Labka) który tak mi podchodził pod nogi ze aż wyrżnęłam by go nie nadepnąc kuśtykam sobie jakos i nie bedzie porzadków przedswiatecznych dobrze ze umylam okna w ubiegłym tygodniu ja od 3 lat mam ubraną choinke ściągam tylko z niej folię malarska przecieram z kurzu i gotowe a po świętach robie to samo tylko w druga strone Kochane Dziewczyny ciesze sie ze zdrówko juz lepiej że macie dobry nastrój.... postaram sie zagladac częsciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🌻 Zjadłam dzisiaj na sniadanie serek wiejski i 2 kromeczki wasy. A na II sniadanko 0,1 soku pomaranczowego i 2 małe mandarynki. No a na obiad bedzie kawąłek ryby zapiekanej, troche ziemniak o wi surówka z czerowenj kapustki ;-) Duzooo kcal bo cały obiad około 500 no ale rano zjadłąm mniej i podwieczorka tez niebedzie dzisiaj tylko kolacja wczesna ;-) menia39 to gratuluje takiej wagi ;-) Wróc teraz do pełnego zdrowia i ciesz sie swoja waga ;-) panda120 u mnie tez pada snieg cały dzien mokry i jest bardzzzzzooooooooooo ponuro ;-( 😭 Mnie podziwiać za ćwiczenia? Staram sie jak mogę. Dzisiaj mam troche luzniejsze dzien (tylko troche ) to sobie pojezdze wiecej na rowerku ;-) No niewiem jak efekty, mam jutro rano ważenie i sie denerwuje bo jakos nieczuje ze chudne ;-( :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja akurat skończyłam codzienna gimnastyke ;-) 15 minutek zalicozne :-) A zaraz wsiadam na rowerek :P Już sobie naszykowałam kubek z woda i w trakcie bede popijała ;-) Napisze Wam potem ile przejechałam ;-) Wiecie tak sobie mysle ze dawniej, przed dietka to ja jadłam jeden posiłek na dzien... Zaczynałam rano a kończyłam wieczorem :-( To przykre... Ale teraz jem 5 małych posiłków i jest mi o wiele łatwiej ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-) :) :) :) :) :) :) 40 minutek rowerku, przejchane 20 kolometrów i spalone 300 kcal!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jestem z siebie dumna!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i juz po ponownej jeżdzie na rowerku ;-) :P Jechałam 20 minut i przejechałam 10 kilometrów, w sumie dzisiaj 60 minut jazdy i przejechane 60 minut ;-) Jakoś tak bardzo mi sie spodobała ta jazda na rowerku ze trudno mi jest zejsc jak juz na niego wsiąde :-) :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale u mnie zasypało śnieżkiem i ciągle pada pada ale pieknie tylko troszke sie martwie że ślisko a dużo teraz moi chłopcy jeżdż a Więc tak zaszalałam i kupiłam piekna sukienke na świeta a żakiecikiem troszke satyny i koronki CUDO A JAKI CUDNY ROZMIAR 38 I TO LUŻNO LEŻY odrazu sie lepiej poczułam DZIEKUJE WAM ZA TROSKE O MNIE JESTEŚCIE SUPER Panda sałatka twoja wygląda mi pysznie i chyba jutro taka sobie zaserwuje dziś malutko jadłam bo jakoś przez te zakupy mi zeszło a jak choinka bo u mnie to jutro szykuje sie kupić Tess biedaku a co to ci sie stało mocno poważnie i czy byłaś u lekarza a z tą choinka to dobry patent ale moi chłopcy to tylko żywa uważaja Sylwusia no normalnie szok z tym twoim rowerkiem no i dieta zaraz efekty beda pirunujace DZIEWCZYNY JUŻ ZA 5 DNI ŚWIETA ALE CZADOWO A JAKIE POTRAWY SZYKUJECIE I JAK U WAS Z CZASEM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Menia39 ;-) Dziekuje za ciepłe owa. Co do moich starań to jutro się okaże tak naprawde jak mi idzie bo się waże :-( I bardzo sie boje stanięcia na wadze bo jakos mam takie głupie uczucie ze wogóle niechudne :-( No nic jutro się przekonam :-) Trzymajcie kciuki :-) Co do choinek to mam już ubrane :-) A jutro przedemną zakupy świąteczne. Menia gratuluje sukienki i zakiecika, ah marze o tym by wbic sie kiedys w ciuch z rozmiarem 38...... :-( No tak super ze juz swieta niedługo ;-) KOCHAM SWIĘTA 🌻 Z czasem u mnie marnie, musze sie pakowac na wyjazd do rodziców bo w tym roku jedziemy z mężem do nich na swięta, do tego pieczenie ciast, kupowanie i pakowanie prezentów ;-) Ale ruchu nigdy nie zawiele :-) Moja mama szykuje jedzonko a ja ciacha :-) Których jeść niebede :-) A jak tam u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JEST!!!!!!!!!!!!!!!!! 🌻 🌻 🌻 SCHUDŁAMMMMMMMM, jestem po ważeniu :-) Wazę 87,1 kilogramów!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Tak sie ciesze!!!!!!!!!! Załozyłam sobie ze do swiąt schudnę do 87 i się udało :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BRAWO BRAWO BRAWO SYLWUSIU bardzo sie ciesze wiedziałam że przy twoim podejsciu napewno sie uda a do świat jeszcze3 pełne dni to można jeszcze coś dodatkowo zrzucić napewno wszyscy zauważa zmiane Ja za chwilke jade na kontrol do szpitala mam nadzieje że mi odstawia wiekszosc tych prochów bo chodze jak naćpana Karp kupiony choinka kupiona i obsadzona potem zaczne stroic MENU NA DZIŚ Sniadanko 2 kabanoski papryka obiad grillowany indyk kapusta kiszona kolacja śledzie no i jogurty miłego dnia dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie moje kochane. SYLWUSIA - Super! gratulacje, bardzo się cieszę widzę że mnie gonisz :-) I bardzo dobrze, oby tak dalej. Ja dziś sprzątam od rana a po obiedzie ubieramy choinkę :-) dzieciaki już się nie mogą doczekać :-) Moje menu dziś to jajko na twardo i serek rano, na obiadek duszone mięsko z warzywami na patelnie a wieczorkiem zjem kawałek szynki i pomidora. Zaglądnę wieczorkiem narazie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz 15 minut gimnastyki i 30 minut rowerka (przejechane 13 kilometrów i spalone 200 kcal ) Az sie dziwie ze mi sie udało bo bola mnie wszystkie mięsnie dzisiaj :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, no i po śniegu nie zostało nic :-( a myślałam że choć na święta troche będzie. SYLWUSIA - ale masz powera do ćwiczeń, pozazdrościć, tak trzymaj :-) Ja dziś na obiadek kurczaczka, z warzywami a na kolację szyneczka, pomidor i jajko na twardo. I jak tam u reszty? Do świąt jeszcze tylko 2 dni :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co to za pustki? Już świętujecie? :-) Wiadomo niedziela to trzeba z rodzinką posiedzieć i do męża się poprzytulać :-) jak sobie zasłuży oczywiście :-) Mam nadzieję że jutro zaglądniecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewuszki pustką tu troszke zawiało chyba wszyscy juz do świąt sie szykujecie i mało czasu ja niedziele spedziłam z gośćmi w domu ale wieczorkiem wybralisny sie z mężem do kina i kawiarni a co tam trzeba troszke oddechu złapac po wszystkich przeżyciach i niedziela upłynęła bardzo miło dieta cały czas trwa na dziś planuje jajeczka na miekko sałatka warzywna z serem feta owoce morza waga sie utrzymuje a nawet chyba spada no ale zobacze po świetach Sylwusia jak rowerek Panda a ty ile już schudłaś a co z cała reszta dziewczyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i ja No pewnie masz racje menia, dziewczyny się szykują do Świąt jak i my zresztą. Oj to miałaś fajną romantyczną niedzielę :-)Ja też spędziłam niedzielę z rodzinką nie ma to jak wszyscy razem :-) W środę ma zacząć od rana padać śnieg i ma być przez święta, mam nadzieję że spełni się ta prognoza :-) Ja dziś na śniadanko omlet z cebulką, na obiad warzywa na patelnię a wieczorkiem serek biały, pomidorek i ogórek. Napiszcie co szykujecie na wigilijny stół, może dacie jakiś nowy pomysł :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdesperowana_P
hej Dziewczyny mogę sie dołączyć do Was? też zamierzam zacząć walke z kilogramami dziś jade kupić porządną wagę aż się boję i zacząć sie odchudzać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdesperowana_P
zaczęłam się już trochę ograniczać ale to chyba nie pomoże a jak tam u Was Dziewczyny dieta jakaś konkretna ???? Może mi coś doradzicie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM WSZYSTKE DIETOWICZKI :-) U MNIE dietka w miare dobrze posuwa sie do przodu :-) Świąt się jakoś nieboje bo ustalone mam ze moge zjesc około 1500 kcalorii :-) O 500 więcej niż codziennie wiec moja waga na tym nieucierpi, tylko msze sie kontrolowac ;-) No i obowiązkowo spacerki ;-) A jak tam u Was? Ja dzisiaj wieczorem musze piec biszkopty by rano je poprzekładac masami itd bo wieczorem mamy juz jechac do rodziców ;-) A u mnie od rana: Sniadanko: 2 plasterki wedliny, 2 wasa i 1/2 papryki ;-) panda120 GRATULUJE UBYTNKU 1 KILOGRAMA ;-) Waga idzie w dól a to najważniejsze :-) zdesperowana_P jasne z emozesz sie o nas przyłączyć, im nasz więcej tym razniej i motywacja większa ;-) Ja też na początku diety odrazu kupiłam wage elektroniczną :-) Na początek to dobry krok zacząć się ograniczać. Ja np stosuje diete około 1000 kcalorii na dzień i więcej sie ruszam. Powodzenia :-) Mozesz sobie zaczernic nick jak na stałe zamierzasz do nas dołączyć :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdesperowana_P
acha a jak to się robi?? musze hasło sobie założyć o to chodzi?? no ja zamierzam twardo się odchudzać przez święta bedzie ciężko ale może jakoś dam radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdesperowana_P musisz przejsz do strony głównej forum i tam jest internautko zafezerwuj swój nick. Tak bedziesz miała chroniony pseudonim hasłem i będziesz mogla ustawic sobie stopke ;-) A moge zapytać z jakiej wagi startujesz? Tak mniej wiecej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie nie wiem waga pokazuje 75 ale znowu inna 80 ech tak czy tak to moja prawidłowa waga powinna być 62 wiec troche mam do zrzucenia a ty ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i już jestem na czarno więc nie mogę się wycofać z odchudzania heh:) włąsnie popijam wodę z cytryną. i nie wiem co zrobić na obiad trzeba na zakupy się wybrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja waże teraz 87,1 kg, a miałam 93 wiec mi ubyło juz praiwe 6 kilo :-) I też powinnam wazyc 62 ;-) A ile masz lat? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam 21 lat a ty???też zaczełam jeździć na rowerku ale strasznie sie nudze przy tym musze sobie chyba telewizor wnieść do pokoju heh i na siłownie planuje chodzić ale co z tego planowania wyjdzie to nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdesperowana ja mam 24 lata :-) Tez jeżdze na rowerku :-) Narazie mi sie nienudzi,bo przy muzyczce jezdze :-) Ale tez planuje popatrzec na jakis program i pojeżdzić ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny widzę że idzie wam dobrze z czego bardzo się cieszę. Ja też staram się trzymać dietę ale nie wiem co będzie w Święta, na pewno nie będę się obżerać bo jakoś zapomniałam przy was o tym nawyku, ale trzeba będzie trochę pokosztować. Mam nadzieję że nie ucierpi na tym moja waga. Witam nową koleżankę i cieszę się że dołączyłaś do nas, jest tu super i wiele dziewczyn zaczyna tracić kilosy, ja przynajmniej ruszyłam, tak że topik jest jak dla mnie zbawienny :-) tutaj pozdrowienia dla pandy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×