Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość panda 120

Kto powalczy ze mną? z 90 kg na 60!

Polecane posty

a gdzie pozostałe dziewczyny co się wpisywały i chciały odchudzać ??!! juz zrezygnowały - nie ładnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dziewczyny po siłowni ok jakoś żyję heh:) gdyby nie to forum to nie wiem czy miałabym taką motywację lubię się tu pozwierzać a razem raźniej w odchudzaniu:) Ja dziś też jakieś spa sobie zrobię chyba trzeba o siebie zadbać:) Własnie ta... a trochę nie za mało tego jedzenia? nie masz II śniadania?? ja bym nie wytrzymała do obiadu bez niego:) SYLWUSIA_24 a jaką wase kupujesz bo ja kupiłam żytnia i jakoś średnio mi smakuje?? a brązowy ryż gotujesz 30 minut czy krócej?? Ja też chciałabym bardzo schudnąć i damy radę musimy :) a dziś weszłam na wagę a tu 75,7 :):) powoli do przodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdesperowana_P 🌻 GRATULACJE !!! czyli siłownia i wysiłek sie opłaca :D super ciekawe jak u mnie - aż się boję ważyć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki, Wracam i ja w końcu do was. Nie mialam ostatnio czasu do was się odezwać, później mój komputer odmówil posluszeństwa, ale obiecuję, że od dzisiaj będę codziennie starać się pisać wiadomość :) Trzymam się średnio, dopadla mnie choroba, przedwczoraj zaliczylam dziwny skok wagi +3 kg, ale dzisiaj dostalam okres, tak więc się nie denerwuję :) Dostalam od mikolaja parowar i wykorzystuję go jak się da. Tak więc moje wczorajsze menu: Śniadanie: twarożek + 2 kromki chleba pelnoziarnistego II śn: 2 mandarynki obiad: kurczak z warzywami i brązowym ryżem kolacja: jogurt naturalny Malo trochę wyszlo, ale jakoś nie mam apetytu, a może to i dobrze :) Dzisiaj na śniadanie zjadlam uparowaną jajecznicę z 2 jaj i kromkę chleba pelnoziarnistego. I wracam do was, żebym miala większą motywację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bobowa 🌻 witaj:) napewno skok wagi przed @ więc sie nie przejmuj i pisz jak najwięcej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ;-) menia39 oj tak pokazemy im ;-) A Ty juz pokazałas ;-) rozmary35 śniadanko lekkie ;-) zdesperowana_P brązowy ryż gotuje od 30 minut do 40 ;-) Zalezy jak mi wydzie ;-) A wase kupuje 7 zbóz, mi najbardziej ta smakuje ;-) No to gratuluje 75,7 kg! JUZ JEST JAKIS POSTĘP! Ja też bym chciała tyle juz ważyć... ;-) I będę ;-) Bobowa witamy ponownie :-) Jasnse te + 3 kg to wina @ :-) U mnie od rana: Sniadanko: 3 x wasa, 3 plasterki polędwicy miodowej, 3 plasterki pomidora = 170 kcal II sniadanko: jabłko = 70 kcal Obiadek: 2 ziemniaki z wody, 2 puplety, surówki dwa rodzaje ;-) = 400 kcal. A potem ma byc jeszcze budyń bo mamy z mężem ochote, potem sok pomaranczowy :-) A juz za mna z ruchu: - 15 minut gimnastyki - 40 minut rowerka i przejechane 16 kilometrów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SYLWUSIA_24 🌻 ale ty ciupiesz na tym rowerku :D ja mam ale mi się nie chce jeździć - stoi sobie na stychu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozmary35 ja jżedze az mnie plecy bolą ;-) Ale tak fajnie sie jeżdzi ;-) No to wystarczy znieść rowerek i.... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny właśnie jem 2 starte jabłka:) przejechałam ponad 70 minut czyli ponad 600 kcl:) pożniej kąpiel i pilingi smarowanie i zawijanie folią spożywczą:) aż mi się humor poprawił a u Was co tam coś dziś mało piszecie... rozmary35 od czegoś trzeba zacząć ja mam zawsze pod ręką gazetę do czytania :) więc się nie nudzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam gdzie trzymać tego rowerka - bo teraz choinka w pokoju a w ogóle mało miejsca ale będe ćwiczyć i jak wyzdrowieje do body spece będzie :) ja na obiadek zjadłam łososia w przyprawach bez tłuszczu do tego starta marchewka z odrobiną chrzanu - mniam mnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wlasnie ta......
hej dziewcyznki przperaszam ze dzis sie nie odzywalam ale bylam w szkole..studiuje ejszcze wiec..na zajecia niestey trzeba chodzic.. dzis troche przesadzialm.. zjadlam rano pol bulki pozniej banana na obiad serek wiejski i bulke z parowka..wiaodmo jak to ejst jak sie ejst caly dzien pozadomem..ale czuejs ie fatalnie.. od jutra powracamy do walki.. dziewcyzny , jak sobie radzicie z wzdeciami? i brzuchem"balonikiem" ja mam czesty problem z tym niestety:( walczymy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie ta...... 🌻 może activie spróbuj - wiem że działa :) dziewczyny gdzie jesteście - wczoraj forum nie działało u mnie u was też? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie waga wrócila do normy- 78. Mam nadzieję, że zacznie spadać w końcu bo ostatnio się zatrzymala :/ Planowalam zrobić sobie dwu-trzy dniową glodówkę, ale jak weszlam na stronę www.glodowka.pl to stwierdzilam, że to jakaś sekta jest :D i sobie odpuścilam. Na wzdęcia ja piję ok 20 minut po posilku czerwoną herbatę. Mi pomaga. Wlaśnie zjadlam kanapkę z szynką, dzisiaj znów ruszę rower, bo się już lepiej czuję, mam jeszcze masę sprzątania i nauki :) Także uciekam do swoich obowiązków i powodzenia w dniu dzisiejszym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziś troszke zaspałam i czuje że z niczym sie nie wyrobie przez ta moja chorobe mam takie zaległości w firmie że makabra nie moge przez to spać bo myślę ile mnie jeszcze czeka wczoraj siedziałam 10 godz przed komputerem z 15 min przerwa na obiad kregosłup mnie boli a dzis chyba to samo rozmary te 22 lata mineły nie wiem kiedy sama jestem w szoku jak o tym myślę a ty ile już latek jesteś po gratuluje tych 2 kg widzisz jak szybko spadły zdesperowana waga ładnie spada musisz dalej walczyć a jak tam wczorajsze spa Bobowa jesteś fajnie! ten parowar to fajny prezent a wiesz że ja mam w spiżarni też tylko o nim zapomniałam musze przynieść i napisz jak smakują potrawy bo ja nic w nim nie robiłam Sylwusia jak zwykle przykład dla nas naprawde wszystkie powinnyśmy poprzynosić te rowerki mój też stoi w piwnicy właśnie ta to wracaj do walki bez względu na wszystko A JA WCZORAJ WIECZOREM JADŁAM PISTACJE I MANDARYNKI NIE ŁADNIE ALE TO PRZEZ@ DZIŚ MI SIE ZACZEŁO I SPOKÓJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bobowa 🌻 nic sie nie mart waga zacznie spadac tylko trzeba poczekać bo nasz organizm tez czeka że może zaczniemy jeść ale my sie nie damy :P menia39 🌻 ja tez minimum 10godzin dziennie przed komputerem i to zazwyczaj codziennie tylko w weekedn moze z 6godzin :O ja jakis czas tenu kupiłam frytownice tefala - taką co wszystko mozna bez tłuszczu zrobić, nawet frytki i super smakują, wiele potra w niej robię - a można robić prawie wszystko - musza popotrzeć na jakies przepisy i podpowiedzi jeszcze w internecie :) o taką właśnie http://www.allegro.pl/item525693434_frytkownica_tefal_fz_7000_1400w_1_lyzka_oleju.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam taki parowar: http://allegro.pl/item517015084_parowar_tefal_vc_7001_vitamin_zdrowo_i_ze_smakiem.html Jestem baardzo zadowolona. Przygotowanie posilków jest proste, szybkie, a jedzonko przede wszystkim smaczne! Na obiad zazwyczaj wstawiam warzywa z ryżem, po 15 minutach dostawiam tackę z kurczakiem, robi się samo :) Paruję wszystko: drób, ryby, jajka, jablka, ziemniaki czasami. Rozmary, zapomnialam w poprzednim poście: gratuluję spadku wagi! Jest to na pewno bardzo motywujące. Ja czekam aż zacznie spadać, po okresie powinno coś się ruszyć w końcu. Ciekawe, ile z nas ma rowerki. Gdzies chyba na Vitalii widzialam, że dziewczyny tworzą "grupy wsparcia" i jeżdżą po Polsce. Odwiedzają każde miasto, gdzie mieszka jedna z nich, sumują kilometry i w określonym czasie mają je pokonać. Może my byśmy spróbowaly co?;) Aha i mam jeszcze jedno postanowienie: jak schudnę do 75 kg kupię sobie w końcu porządną wagę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wlasnie ta......
dziendobry jak sie zaczal dzionek:)? ja dzis zjadlam 2 jajeczka i malutka ciemna buleczke:) teraz ide pozalatwaic sprawy wiec zejdzie:( ja uwielbiam, rowerek wiec chetnie sie rpzylacze do jakis wycieczcek:( a skad jestescie dziewcyzny? ja to na steeperze poprobuje:) a co mysliscie o thertm line? pozdrawiam i do pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi mąż kupił rower półtora roku temu i wiecie żę w tamtym sezonie nawet na niego nie wsiadłam :O:O:O 😠 wstyd mi - na wiosne to zmienie :) jestem z małopolski parowar fajna sprawa tez myśle nad zakupem ale niemam gdzie trzymac narazie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie ta...... 🌻 ja brałam thertm line i jakiś super sfektów nie widziałam - zresztą wczoraj czytałam na innym temacie że to mocno przereklamowany środek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej u mnie jak zwykle na śniadanie płatki z mlekiem II sn pomarańcza i 2 mandarynki na obiad kurczak z ryżem i warzywami później jakieś owoce kolacja jogurt naturalny a u Was jak menu??? Bobowa waga na pewno zacznie spadać:) właśnie ta.. ja na wzdęcia jem activie ale jak zaczęłam jeść regularnie i lekkie posiłki to już nie mam :) a propo therm line nie brałam ale czytałam forum o tym i są różne opinie.Ja zarzywam błonnik z ananasem i chrom:) rozmary35 gratulację 2kg mniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was serdecznie ;-) :-) Wczoraj nie można nawet było wejść na kafeterie :( Pewnie coś robili na portalu, że tak się blokowało... I jakoś mi smutno było, że nie mogłam z Wami popisać .............................................................................. Dzisiaj miałam bardzo ważny dzień bo jechałam na konsultacje do szpitala, po odbiór moich wyników. Bo byłam na badaniach pod koniec pażdziernika 3 dni w szpitalu. No i odebrałam dzisiaj. Mam już stwierdzone PCOS i Otyłość co sama już wiem. Pani profesor radziła schudnąć i jak bede brała jakies tam hormony to wszystko powinno byc wporzadku... A ja chce by bło wporzadku bo chce mieć kiedyś dzidziusia... Wiec kolena motywacja do pracy nad sobą ;-) Muszę, chcę , powinnam schudnąć!!!!!!!! ............................................................................. U mnie dzisiaj z jedzonka: Śniadanko: duzy serek wiejski, 1/2 papryki czerwonej, 2 x wasa, herbatka ( o,3 l). = 275 kcal II śniadnko: herbata (0,5l) Obiad: 2 ziemniaki z wody, maslanka 0,25 l, jajko sadzone bez tłuszczu w sandwiczu ( bo mam taki do sadzenia jajek) = 370 kcal Podiweczorek: juz skonsumowana gruszka czyli okolo 70 kcal, herbatka (o,5l) a potem bedzie jogurt a na kolacje bedzie wasa i po łyzce dwóch sąłatek śledziowych :-) Napisze wieczorem jak wyszły kcal ogólnie ;-) ................................................................................ Z ruchu narazie tylko spacer do i z szpitala i zakupy. ................................................................................ wlasnie ta...... od kiedy zdrowo jem to nie mam wzdęć a jak sie zdarza już to szybko mijaja jak duzo wypije wody ;-) ................................................................................ rozmary35 gratuluje z całego serduszka! 2 kilo w dól to rewelacja! Ciesz sie! Jestes o dwa kilo lżejsza ;-) Naprawde grauluje wagi 81,8 kg ;-) Sama chce tyle wazyc juz ;-) Ja mam ważenie jutro ;-) i tez jestem ciekawa co waga pokaze ;-) ................................................................................ menia39 no to masz cięzką prace jak musisz tyle czasu spedzac przed komputerem... Współczuje... ................................................................................. Bobowa no ja mam rowerek ;-) Przyłanczam sie do Twojego pomysłu. A na czym ma to dokłandnie polegac? Ja jestem ze śląska ;-) ................................................................................. zdesperowana_P menu bardzo fajne i zróznicowane ;-) ................................................................................... A jak tam u Was popołudnie????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bobowa no to kiedy startujemy z tą wyprawą rowerkowa? Jak Ty to zsaproponowałas to startujemy z Twojej miejscowosci hm? :-) Gdzie mieszkasz? wlasnie ta...... jako druga sie zgodziła to do niej wyznaczyłybysmy ilosc km od Ciebie i tyle bysmy najpierw przejechały ;-) Potem od miejsca zamieszkania własnie tej do mnie ;-) Sląsk, bo zgłosiłam sie jako trzecia itd itd ;-) O to chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wlasnie ta......
witam ja wlasnie skonczylam jesc obiadek) warzywka na patelnie ktore ugotowalam i zjadlam same:) a zaraz ide pozjedzac na sankach :) heh wiec ruchu bedzie:) ja jestem z podkarpackiego:) i chetnie sie wybiore na wyprawe rowerowa:) na kolacje chyba activia:) czuje sie ogolnie lepiej ale nie wiem czy shcudlam bo sie nie wazylam:> pozdrawiam.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie popołudnie płynie wolno niedługo na siłownię to się w końcu ruszę z tego domu :):) a dziś tak mnie na czekoladę ciągnie że szok ale muszę być twarda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie.. moge sie przylaczyc? mam 179cm wzrostu, do niedawna wazylam 91, teraz bylo 79, chce schudnac do kwietnia tak aby miec 6 z przodu, jem od tygodnia do 1000kcal i cwicze codziennie na orbitreku i abs 8 min na brzuch, od polowy lutego bede miec karnet na roznego typu fitnessy, silke, basen wiec chcialabym do tego czasu zejsc tak do 75..:) mam 20 lat i jestem na 2 roku studiów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za gratulacje :D:D:D ciesze się - teraz chce zobaczyć 7... a później dalej w dół :P SYLWUSIA_24 🌻 mi tez wczoraj forum nie chodziło i byłam zła że :O dobrze że wyniki ok , pewnie dla dzidziusia wsystko, ja mam córeczkę i wiem ile szczęścia daje dziecko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×