Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tukuś

20-LETNIE STARACZKI ŁĄCZCIE SIĘ

Polecane posty

widze że już kilka maluszków sioe pojawi :) gratulacje dal mam ja sentymentalnie tak bo ja pamietam jak my sie staralismy i pamietam dokaldnie kiedy zaszłam w ciąże a teraz Benio ma 15 miesecy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick.............wiek......miasto.................stan.......................... EMTI.............20........lubuskie...............staraczka za 10 miesięcy kingusia13......16..tra.Mińsk Maz.-Siedlce...mama Kacperka Tukuś.............21.......dolny śląsk............teścik w sobote

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick.............wiek......miasto.................stan......................... EMTI.............20........lubuskie.............staraczka za 10 mies. kingusia13......19..tra.Mińsk Maz.-Siedlce...mama Kacperka Tukuś.............21.......dolny śląsk............teścik w sobote

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda, że nikogo nie ma ehh Musze sie pochwalic zrobiłam teścik i wyszedł pozytywny tzn ta jedna kreseczka taka blada ale jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Dołączę do Was kochane: Nick.............wiek......miasto.................stan...... ................... EMTI.............20........lubuskie.............staraczk a za 10 mies. kingusia13......19..tra.Mińsk Maz.-Siedlce...mama Kacperka Tukuś.............21.......dolny śląsk............teścik w sobote anabelkaaa......21.......mazowsze.............9 MC Tukuś gratuluję Ci wyniku! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Anabelka:):) A jak tam twoje odczucia w 9 miesiącu??:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co o tym myslicie co myslicie
czesc :) jescze okresu ani widu ani slychu;)piersi pobolewaja baaardzo delikatnie... hmm moze przyjdzie jutro.. a jesli nie to chyba w niedziele zrobie nast test:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co o tym myslicie co myslicie
wlasnie ale ze mnie gapa:D gratuluje rowniez i zazdroszcze troche:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TUKUŚ!!!!! GRATULACJE!!!!!!! :D Teraz tylko szybciutko do lekarza aby potwierdzic te radosna nowine :) Moj tescik wyszedl negatywnie wiec chyba z dzidziusia nici :( Ale okresu wciaz nie mam i dzis czulam sie fatalnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co o tym myslicie co myslicie
martusiek moj tez wyszedl neg w dniu okresu,,, 2 dni temu. a okresu nadal nie ma:P jak jutro nie dostane to moze...:) bo nigdy wiecej niz 1-2 dni sie nie spoznil:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co o tym myslicie co myslicie
aurelko zobaczylam ciebie i przypomnialo mi sie ze termometru nie kupilam:D ehhh skleroza... no ale trudno, jutro mysle ze wsyztsko sie okaze ;) aaaa dzisiaj sie powstrzymalam od kupienia drugiego testu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick.............wiek......miasto.................stan. ..... ................... EMTI.............20........lubuskie.............staraczk a za 10 mies. kingusia13......19..tra.Mińsk Maz.-Siedlce...mama Kacperka Tukuś.............21.......dolny śląsk............teścik w sobote anabelkaaa......21.......mazowsze.............9 MC Aurela 89........19........dolny śląsk............7tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co o tym myslicie co myslicie
powstrzymam sie:P pewnie i tak dzisiaj w nocy dostane okres wiec bym zmarnowala kolejne 15 zl;)brodawki mnie troche bola ale nie mocno, przed okresem bolaly zawsze bardziej:d no nic nie nakrecam sie znowu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny to i ja sie dopisuje: Nick.............wiek......miasto.................stan. ..... ................... EMTI.............20........lubuskie.............staraczk a za 10 mies. kingusia13......19..tra.Mińsk Maz.-Siedlce...mama Kacperka Tukuś.............21.......dolny śląsk............teścik w sobote anabelkaaa......21.......mazowsze.............9 MC Aurela 89........19........dolny śląsk............7tc Amigagdynia86..........22.........szkocja...........8td

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tukus GRATULACJE!!!! A ja tam w testy wogle nie wierze bo dwa mi wyszly negatywne dopiero badanie laboratoryjne potwierdzilo ciaze a to juz 8 tydzien!! Wiec dziewczyny jesli nie macie mimo negatywnego testu okresu czas wybrac sie do lekarza i to predziutko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje wszystkim za gratulacje:) Tylko teraz gdy już jest to prawie pewne naszły mnie obawy czy to nie za wcześnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tukuś, nie martw sie będzie dobrze:) Zobaczysz:) A jak tam Twój chłopak? Co on na to?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo zadowolony, jak wyszły dzisiaj te dwia kreseczki to , aż miał łezki w oczkach. On jest odemnie pare latek starszy więc już bardziej mu się spieszyło niż mnie. Narazie jesteśmy tylko zareczeni, nad ślubem jeszcze pomyślimy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi sie wydaje, że 21 lat to spokojnie można być w ciąży, jak urodzisz to i tak będziesz miała 22lata:) JA planuje we wrześniu 2009 to będe wtedy w Twoim wieku:) Także fajnie:) A kiegy idziesz do ginekologa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zamierzam iśc w środe ale to jest jeszcze nie pewne.Kurcze bo u ginekologa to już będe na 100% wiedziała czy jestem w ciąży czy nie bo boje się , żę takie zachwianie okresowe mogło mi się pojawic po odstawieniu tabletek anty.A EMTI ile Twój partner ma lat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój ma 27 i jednak musiałam brac to też pod uwage, że mu do młodości już nie idzie i sam cos tam kiedyś wspomniał , że już jest gotowy na dzidzie i to też zawarzyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tukuś czuję się świetnie, wcale nie mam wrażenia, że w każdej chwili mogę urodzić. Mam nadzieję tylko, że nie przenoszę, wolałabym obejść się bez wywoływania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mój też już chce, w poniedziałek urodziła moja przyjaciółka w moim wieku i od kiedy ona zobaczył zdjęcia tej dzidzi, to jeszcze bardziej chce dziecka, a jak mu opowiadałam jak moja przyjaciółka się bobaskiem zajmuje i w ogóle,to tylko mówił jejku jak fajnie:P hehe No my planujemy w noc poślubna zacząć starania;p Imiona mamy już wybrane tylko nie wiemy które ładniejsze, może wy coś podpowiecie:P Chłopiec Wiktor lub Dawid, Dziewczynka Michalina lub Laura:) Które waszym zdaniem ładniejsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milion pomyslow a ty nic
a pytalyscie sie rodzicow czy chca miec nastepne dziecko? bo pewnie nie pracujecie, mieszkacie z nimi i plodzicie :O to naprawde wysoce odpowiedzialne i dorosle postepowanie ciekawe jak wy tak super dorosle byscie sobie poradzily zupelnie bez pomocy rodzicow najpierw dzieci powinnyscie same dorosnac i miec za co utrzymac dziecko jak chcecie miec wlasne, to ze chcecie to powod dobry dla bachorow "bo ja chce!!" najpierw krzyczaly ze chca lalki, teraz sie dzieci zachcialo :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×