Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tukuś

20-LETNIE STARACZKI ŁĄCZCIE SIĘ

Polecane posty

Gość maaaartusssssiekkkk
Karola1988 dzieki za wyjasnienie :) Nie stosuje tego bo juz calkiem zapomnialabym o Bozym swiecie ;) kasia1911 swiete slowa aby sie nie nakrecac zbytnio :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mysle ze chyba musi nadjesc ten czas i pora,ja tez sie zstanawiam dlaczego akurat 4 miesiace musielismy czekac,tyle ze u mnie zawsze byly nieregularne okresy,bylam u lekarza i okreslil ze mam bardzo mala owulacje i dostalam luteine,ktora mialam brac od 16 dnia cyklu i tak przez 10 dni,noi chyba tego 16 dnia poczelismy naszego synka:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maaaartusssssiekkkk
Ja tez mam teraz bardzo nieregularne miesiaczki i pewnie niedlugo tez pojde do lekarza na kuracje Luteina. W w tym miesiacu kochalam sie z moim facetem bez zabezpieczenia w 14dc i 22dc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to robilam czesciej:-) radze pojsc do lekarza,moze wcale nie trzeba tak dlugo sie starac,ja nie zaluje ze poszlma,wiem przynajmniej co bylo przyczyna iz nam nie wychodzili,luteinka za 4 zl zdziala cuda:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maaaartusssssiekkkk
A ja lece sie uczyc :/ Do uslyszenia papa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki z checia poczytam wasz topic i sie dolacze.ja w prawdzie jeszce nie jestem w ciazy ale za 2 lata lanujemy starania a mam 20:)mam nadzieje ze moge sie przylacze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie za bardzo objawów nie było.. raczej przeczucie :) 3 dni lekkich mdłości, a na bóle jakieś nie zwróciłam uwagi to nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maaaartusssssiekkkk
szczęśliwa ona oczywiscie ze mozesz a nawet musisz do nas dolaczyc :D Mnie dzis pobolewa brzuszek na dole, tak jak na okres. Żeby tylko nie nadszedl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maaaartusssssiekkkk
Catarinka71 o tych przeczuciach tez juz w wielu przypadkach slyszalam. A jesli kobietka z wielka nadzieja nie oczekuje ciazy to rzeczywiscie nie zwraca uwagi na te wszystkie symptomy. Dopiero pozniej sobie o nich przypomina... W kazdym razie ja zadnych przeczuc nie mam. Raz czuje ze to chyba tym razem juz TO ale za chwile dopadaja mnie te mysli ze za duzo sobie wmawiam... Achhhhh te moje chwiejne nastroje... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3mam kciuki zeby sie nie pojawil:)myslalyscie nad plcia?oczywiscie najwazniejsze zeby bylo zdrowe ale ja zawsze marzylam o corci nawet juz wiem jakie bedzie miala imie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maaaartusssssiekkkk
Achhh dla mnie naprawde niewazne czy chlopczyk czy dziewczynka. Grunt zeby w koncu sie udalo. I oczywiscie imionka juz dawno wymyslone sa :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane. My tez staramy sie z moim narzeczonym o bejbika. Od dwoch miesiecy siedzimy w szkocji i tutaj jest troszke ciezej ze sluzba zdrowia a kobieta w ciazy dopiero jest serio traktowana od poczatku czwartego miesiaca:(. Moj okres spoznia mi sie juz 3 tygodnie!!! 14 dni i 7 dni temu robilam test. Wyszly negatywne. Okresu nadal nie ma, objawy fatalne i jutro mam ostateczne wyniki laboratoryjne. Chyba jednak test potrafi zawiesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj amigagdynia86 :) No to rzeczywiscie, z tego co piszesz troche tam kiepsko jest kobietkom w ciazy... A powiedz mi prosze jakie masz objawy??? Juz sporo Ci sie ten okres spoznia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz najgorszy to jest bol piersi i ich opuchlizna. Mam tez dziwnie zdretwiale sutki i biale uplawy!!! Codzienna zgaga i okropny bol podbrzusza:/ + swedzenie piersi co jest dla mnie krepujace gdy jestesmy wsrod znajomych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie ze dam:) juz nie moge sie doczekac. Po drugie moja psiapsiula robila dwa testy jak byla w trzecim miesiacu ciazy i wyszly negatywne dopiero trzeci wyszedl pozytywnie. Niestety nie zawsze testy daja 100 % pewnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No czekam czekam... A raczej mam nadzieje ze nie nadejdzie ;) Pobolewa mnie wciaz troszke brzuszek, kluje. Sutki sa nieco wrazliwsze... Juz nie moge sie doczekac aby zrobic tescik. A jak sie maja te sprawy u ciebie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach no tak, gapa ze mnie ;) Ja musze juz mykac spac bo jutro musze wczesnie spac ale na pewno bede tu codziennie zagladac i informowac jak u mnie sie te sprawy maja :) Pozdrowionka papa :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×