Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tukuś

20-LETNIE STARACZKI ŁĄCZCIE SIĘ

Polecane posty

Witajcie! Mam 23 lata i prawie 17-miesięczną córcię. Z sentymentem wspominam czasy, jak się dowiedziałam o ciąży i cały ten 9-miesięczny okres też byl fajny :) Będę zaglądać jeśli pozwolicie. Pozdrawiam Was wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelela
Ja też się dołącze:)oile macie miejsca hehe:)Mam 21 lat i 16miesięczną córcię Nikole.W moim przypadku początek ciąży był bezobjawowy dowiedziałam się w 8tyg że jest tam maleństwo:)z tym że zawsze miałam nieregularny więc nie brałam tego pod uwagę,ciąża nie planowana ale chciana:)pozdrawiam was babki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wogole ostanio mialam same wrazenia najpierw moja ciaza byla zaskoczeniem ze zaszlam ( bo nie planowalam jej:) potem nie dawno moja sostra chowala sie ze swoja ciaza teraz zaczela 5 miesiac i brzuch jej wyzal i ma blizniakow!!! 2 dni temu przyjechal moj brat do polski po nie calych 4 latach poplakalam sie z natloku wrazen ... tenn mieisiac jest nie samowity dla mnie:)) tyle dobrego mnie spotkalo i te zaskoczenia. Nie lubie nie spodzianek ale te mnie ciesza jak nic innego :)) zycze wszystkim aby udalo wam sie zafasolkowac i aby was spotkalo tyle dobrego co mnie przez ostanie dni ;)) pisze ta k pozno bo dzis swietowa;lismy przyjazd mojego brata i moja i siostry ciaze :) mopj brat tak sie cieszyl ze bedzie wukiem z postanowil czescie przyjezdzac ( nie stety przez 2-3 lata mial problem z tym z powodu pracy za granica) na szczescie ma teraz po co przyjezdac!!! do swojej rodziny ktora sie powiekszy o 3 dzieciaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja mam takie pytanie( broń boże złośliwe) . Pracowałyście przed zajsciem w ciążę czy tylko nauka?? teraz pracujecie czy siedzicie w domu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelela
Ja pracowałam do 8miesiąca ciąży,nie dlatego że musiałam heh poprostu dobrze się czułam a praca nie wymagała ode mnie wysiłku fizycznego więc czemu nie:)No i oczywiście się uczyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANNA PANNA
Długo nie zaglądałam :( ale wczoraj miałam gości i jakoś tak brak czasu. Tukuś termin mam na koniec przyszłego tygodnia :D niby mały miał do wczoraj wyjść, wg ginki, bo już niziutko od ponad dwóch tygodni siedzi, ale jakoś nic z tego, chyba mu za dobrze :) Głupimi komentarzami nie ma sie co przejmować, jesli się pragnie dziecka, to się je ma i tyle. Moja sąsiadka urodziła w wieku 15 lat i co do tego, to można mieć jakieś "ale", bo w sumie nie wiem, czy taka osoba jest dojrzała emocjonalnie do bycia matką, jedna może nią być, inna nie. kingusia13 jeśli chodzi o mnie, to najpierw był slub, a później kilkumiesięczne starania o maluszka, ale na szczęście się udało :D Co do objawów ciąży, to także miałam ból jajnika i piersi. Więc tak czułam, że wreszcie się udało, zrobiłam test i hurrra, dwie krechy! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANNA PANNA
Karola1988 ja pracowałam przed zajściem w ciążę, jak najbardziej, od lipca jestem w domu, nie pracuję, ale zaocznie studiuję na 3. roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, mam 22 lat i podejrzewam ze jestem w ciazy :) Co prawda z narzeczonym ani nie planowalismy ani nawet nie chcielismy na razie o tym myslec ale jak teraz mi sie okres spoznia to mamy wielka nadzieje ze jednak nie przyjdzie :P Kochalismy sie dzien przed owulacja i choaciaz byl to stosunek przerywany to jednak bylo ryzyko. Jesli okres nie przyjdzie do piatku to w sobote robie test :) Trzymajcie kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANNA PANNA
Ja oczywiście też :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczynki :) Ja dzis od rana w pracy :/ Ale nie jest źle... Męczy mnie dziś ból podbrzusza. Czuję jakbym za chwilkę miała dostać okres... Chyba zrobię jutro teścik jeśli do tego czasu nie dostane okresu... Trzymajcie za mnie również kciuki :) Ja oczywiście trzymam za resztę z Was które pragną dzidziusia :):):) Pozdrowionka Zajrzę jeszcze wieczorkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was wszystkie:) Gartuluje wszystkim mam nadzieje, że nowo zaciązonym. Jakoś sobie dzisiaj nie moge miejsca znaleśc. Brzuszek mnie boli :( ehh Co do pytania o nauke albo prace to ja jeszcze sie ucze ale juz malutko mi zostało bo poszłam o rok wczesniej do szkoły:)to tak na marginesie A co tam u was słychac? U mnie strasznie brzydka pogoda wiec nawet nie ma szans na spacerek. pozdrawiam:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny!!! Jestem przykladem na to ze testy kupione w aptece nie dzialaja w 100%. Dzisiaj odebralam wyniki szpitalne. Jestem wciazy a trzy testy robione tydzien po tygodniu pokazaly ze jest negatywny!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martusiek ja mam dokladnie to samo ehh amigagdynia no najlepiej sie upewnic u lekarza bo testy nie zawsze daja pewnosc. Moja kolezanka tez zrobiła 2 i była szczesliwa ze nie jest w ciazy ale nadal ja to meczyło. Poszła zrobiła badanko i sie okazało, że jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlatego wlasnie bylam zrobic badania laboratoryjne z moim misiem. Teraz jestesmy szczesliwi jak nie wiem co. W moim brzuszku rozwija sie maly bejbik. Juz nie moge sie doczekac pierwszego usg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amigagdynia to gratuluje:) a w którym jestes tygodniu i ile masz latek?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam 22 lata a to najprawdopodobniej 5 tydzien a nawet i szosty. Dokladnie powie lekarz na usg:). Ale powiem szczerze czulam ze testy klamia. Mam bardzo duzo objawow ciazowych i to nie mogly byc wkrety:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dlatego ja też czekam żeby zrobic teścik a do lekarza też się wybiore dla upewnienia się :):) A jak twój partner zareagował ??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:) wrocilam z pracy, eh u nas tym razem sie nie udalo na 99%( chyba ze cud by sie zdarzył) no ale co tam w grudniu beda kolejne starania... w końcu do 3 razy sztuka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny Ja mam 19 lat i zaczynam 7 tydzień ciąży:))) Trzy miesiące się staraliśmy z mężulkiem, ale nareszcie się udało. Nie uwierzycie ale dwie kreseczki wyszły mi już 4 dni przed okresem(którego oczywiście nie dostałam;) W tym rok zaczęłam studia dzienne i mam nadzieje że jakoś damy sobie radę:) Życzę wszystkim kobitkom szybkiego zafasolkowania Pozdrawiam ps. z Karolą się już znamy:) Mam nadzieję że Twój okres jednak nie przyjdzie..) i trzymam za to oba kciuki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aurela witamy:):)I gratuluje dzidzi:) Widze, że nie jestem sama , że tak młodo chce miec dziecko:) Już mi się od dawna marzyło ale ciągle mówiłąm sobie jeszcze pare miesiecy i tak mam już te 21 latek więc mysle , że nie jest żle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też się tak cały czas wahałam, bo w końcu mam dopiero 19 lat.. ale tak myślę jeżeli nie teraz to kiedy? Zawsze jest coś co przeszkadza, żeby się zdecydować a tak jest dzidziuś i nie ma odwrotu:):) A Ty kiedy się testujesz:)??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam dzisiaj ale wstrzymam sie do piątku albo do soboty :):) Dokładnie najpierw są studia , potem przca i na dziecko okazji nie ma:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×