Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tukuś

20-LETNIE STARACZKI ŁĄCZCIE SIĘ

Polecane posty

Gość maaaartusssssiekkkk
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey jestem w gdzies w 5-6 tygodniu ciazy i nic nie zapowiadalo na nia ... czulam sie doslownie tak jak przed okresem;] ale gdy go nie dostalam przez tydzien zrobilam test i wyszly 2 kreseczki (ciaza nie planowana, ale i tak sie ciesze:)) do gina mam isc w ta srode albo przyszla. nic nie zapowiadalo w moim przypadku na ciaze (sluz taki sam jak przed okresem, bol piersi tak jak zawsze, i apetyty na slodkie) zaczelam sie zastanawiac ze to ciaza dopiero w tedy gdy w niu okresu zaplamila drobinka krwia i nic... i gdy zaczął mnie bolec brzuch na dole kolo jajnikow takie bolesne klocia kilka razy dziennie i brak okresu. zadnych objawow na razie nie mam pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maaaartusssssiekkkk
mona88 witaj :) No to mnie pocieszylas :) Moze jednak.... Mnie tez od czasu do czasu pobolewa w dole brzuch, okolice jajnikow jakby klocie. Piersi mnie specjalnie nie bola, sa tylko jakby wrazliwsze na sutkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pamietam że po naszej upijnej nocy ;) po kilku dniach bolał mnie na dole brzuch jakby jajniki bolały jakoas kilka dni i cisza była potem czułąm sie normalnie tylko piersi jak sie termin mieisczki zbliżał napuchły i bardzo bolałay

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mona:):) Widzisza martusiek tak jak powiedziałą mona nie zawsze muszą byc jakieś objawy żeby to świadczyło o ciąży.Więc może odczekaj jeszcze z pare dni i zrób test:) myszka cieszymy się że zostajesz z nami :):

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wladnie mialam bol piersi taki jak przed okresem zawsze mnie pobolewaja a teraz tez ciutke bola ale sa ciezsze i twardsze.. dziwne uczucie heh i brzuch mnie ndal pobolewa ale juz zadziej niz poprzednio. ogolnie czuje sie dobrze tylo czasem czuje sie zmeczona i senna mimo ze spie doc dobrze w nocy ale kazda z nas bedzie inaczej sie czula w ciazy ;]ja nie mam zadnych takich objawow tylko siusiu czesciej chodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maaaartusssssiekkkk
Mnie nigdy przed okresem nie bola piersi wiec i teraz mnie to nie dziwi. Tzn kiedys tam bolaly mnie na okres a teraz juz od dluzszego czasu nie odczuwam tego objawu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maaaartusssssiekkkk
Moje piersi teraz sa wlasnie ciezsze i twardsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maaaartusssssiekkkk
mona88 a tak w ogole to gratuluje Ci dzidzi :) Zazdroszcze... :D Mam nadzieje ze juz wkrotce bedziemy mogly razem z Tukuś do Ciebie dolaczyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maaaartusssssiekkkk
Tukuś a ile masz latek jesli moge zapytac??? I kiedy mialas ostatni okres???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam 21 latek :) Dlatego w pierwszej wiadomosci napisałam, ze panie koło 20 :):) A co do okresu to powinnam dostac trzy dni temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maaaartusssssiekkkk
Moze teraz wyjde na tepa ale coz to takiego??? ;) ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziendobry ja mam 22 latka i jestem w 9 mies ciazy:-) ciaza jak najabrdziej planowana,mam takze meza i nie zaluje ze tak wczesnie zdecydowalalm sie na bycie mama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maaaartusssssiekkkk
No to papa :) A tak w ogole to ktos tu jeszcze jest???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maaaartusssssiekkkk
Witaj Kasiu :) Gratuluje ciazy :):):) I zycze pomyslnego rozwiazania :) Pamietasz moze swoje objawy??? Te zupelnie na poczatku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje za przywitanie-) u mnie objawem byl bol piersi ktory trwal dlugo,zawsze przed okresem piersi bolaly mnie gora dwa a ten bol trwal tak juz pare dni przed tym jak mialam dostac okres i tak az prezz miesiac,i bolaly mnie ajjniki tak jak na okres,raz tylko mialam mdlosc ale tylko jedyny raz,cala ciaza bez wymiotow:-) dodam ze robilam test tydzien przed terminem miesiaczki i wyszedl negatywny,noi potem zrobilam dwa dni po spodziewanej miesiaczce i yszly dwie kreseczki,z tym ze druga slaba,ale powtorzylam test takze dnia nastepnego i tez wyszla kreseczka druga:-) staralam sie z mezem 4 miesiace,niezapomne tego dnia jak zrobilam test byla to 5 rano:-) przed praca,zbudzilam meza a ten biedaczek juz nie mogl zasnac, obecnie jestm w 37 tyg ciazy i spodziewam sie synka plec poznalam w 15 tyg ciazy:-) bardzo prangnelam coreczki ale jeszcze nie bedac w ciazy czulam ze moje pierwsze dziecko to bedzie synek i sie nie mylilam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, ja miesiąc temu obchodziłam \"oczko\" a od ponad dwóch miesięcy jestem szczęśliwą mamusią:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maaaartusssssiekkkk
Catarinka71 witaj w naszym gronie :) Gratuluje dzieciatka :) Kasiu, ciesze sie ze w koncu po 4 miesiacach udalo sie Wam :) Moze starajcie sie teraz o corunie??? ;) Ja tak bardzo chcialabym byc w ciazy ze juz chyba nie potrafie myslec o niczym innym. Moze ja juz sobie za duzo wkrecam??? I ogolnie to w tych sprawach to straszna pesymistka ze mnie i wydaje mi sie ciagle ze to niemozliwe aby spotkalo mnie takie szczescie w postaci dzidziusia... I dlatego boje sie zrobic tescik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maaaartusssssiekkkk
kasia1911 to Wasz synek bedzie juz wkrotce z Wami :):):) Nakiedy masz termin???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maaaartusssssiekkkk
Ach.... na 8 grdnia, gapa ze mnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
termin amm na 8 grudnia ja tez cholernie chcialam zajsc w ciaze juz od tamtego roku to planowalismy,ale najpierw chcielismy slub itp, bardzo ale to bardzo czekalam na ten czas kiedy pojawia sie dwie kreski i nie wiem nawet ile testow zuzylam,:-) na coreczke tez przyjdzie pora,powiedzialam mezowi ze ma mi zrobic coreczke i koniec kropka:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maaaartusssssiekkkk
No, taka stanowczosc lubie :):):) Ja mam wspanialego narzeczonego ktory juz wije nam gniazdko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maaaartusssssiekkkk
Catarinka71 a Ty jakie mialas objawy ciazy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NPR( naturane metody planowania rodziny czyli metoda objawowo termiczna- temperatura, sluz i szyjka macicy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zycze powodzenia:-) i juz teraz wiem ze nie arto tak mocno sie nakrecac bo rozczarowanie bardzo boli kieyd robisz test a tu jedna kreska i dalej nic,trzeba na luzie byc i wtedy od razu sie uda,u mnie sie to sprawdzilo:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja stosowalam miezenie temparatury codziennie rano i tez czulam ze chyba jestem w ciazy bo tempartura po owulacji bodajze maleje i ja caly czas mialam podwyzszona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×