Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tukuś

20-LETNIE STARACZKI ŁĄCZCIE SIĘ

Polecane posty

Mój właśnie stwierdził , że dla dziewczynki chce Ale, Klare albo Zuzie ehh czuje , że ciężko będzie z tymi imionami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiem o tym też musze myślec ale też nie wydziwie jakiegoś imienia żeby było oginalne i żeby się z niej lub niego smiały dzieci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe no tak racja a dla takiego dziecka jest to podwojny stres gdy dzieci sie z niego smieja.Gabriela jest tez ladne ale na pewno potem cos znajdziecie co odpowiada Tobie i jemu macie ejszce czas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem , wiem już powoli zaczniemy się zastanawiac:) i znajdziemy jakieś odpowiednie:) no dla dziecka to stres i jeszcze potem bedzie miało pretensje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dokłądnie:) dlatego musimy znaleśc coś odpowiedniego:) szczęśliwa ona a Twój partner ile ma lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha przepraszam już mi się to wszystko miesza dlatego tą tabelke zaproponowałam:):) no szybko zleci i będziecie szczęśliwimi rodzicami:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! Ja tak tylko się z Wami przywitam i życzę szybkich sukcesów. Aby wasze dzieciaczki były silne i zdrowe. Ja już mam swoją pociechę i w grudniu będzie miał roczek :-) A co do zazdrośnickiej. No cóż zdarzają się niewypały na tej planecie. Ja urodziłam w wieku 21 lat i razem z mężem mamy swoje własne 60 metrowe mieszkanie. nie jest duże ale jest nasze. Dziecko ma wszystko czego potrzebuje. i taka osoba uważa że nie jesteśmy dorosłe bo mamy po 20 i + lat. A dorosnąć to powinna ona za takie wypowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje ale czytajac niektore tematy gdzie ludzie wypowiadaja sie ze staraja sie tyle czasu i nic to troche sie martwie.chcialabym zeby nam sie od razu udalo ale w zyciu najczesciej nie ma sie tego co sie chce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolcia mnie to takie wypowiedzi odrazu denerwują. Jak ktoś nie ma nic mądrego do powiedzenia to niech się nie odzywa bo poprostu nas nie zna więc co się może wypowiedziec. Szczęsliwa ona no czasem i tak sie zdarza, że staranie się przedłułużają ale trzeba byc dobrej myśli bo to podstawa:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz wybralam dla swoich:P hehe za 10miesiecy starania ale spoko hehe :D Laura i Wiktor. A jeszcze ladne imiona to: DZIEWCZYNKI Michalina - Michalinka.Michasia,Misia, Miśka Amelia- Amelka, Amela, Amelcia Zuzanna- Zuzia, Zuźka, Zuzanka, Zuza Natalia- Natalka, Natusia, Julia- Julka, Julcia, Jula, Magdalena- Madzia, Magda, Magdalenka, Madziunia Emilia- Emilka, Emila, Ema, Emi, Milka, Milcia, CHŁOPCY Dawid- Dawidek, Brtosz- Bartek, Bartuś, Oliwier- Oliwierek, Oli Aleksander- Alek, Olek, Aleksanderek Dominik- Dominiś Mikołaj- Miki, Mikołajek, Filip- Filipek, Fifi To są moje propozycje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EMTI no sporo ich masz:):)widze, że się dobrze przygotowujecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jedno z imion dla dziewczynki jest moje hehe;p Ale my juz z tych wszytskich wybralismy:d Ostatnio jeszcze pisalam ze zastanawiam sie nad Wiktorem i Dawidem, wybralam Wiktora , noi nad Michalina i Larą, wybralismy Laure :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no po niku latwo sie domyslic hehe:P No ale zawsze te imiona jeszcze pozostana na nastepne dzieci hehe:D I wiem że są ładne, a tym bardziej nie moge sie tak na 100% zdecydować na Laurę, bo gdzies tam mi świta ciągle ta Michalinka:P hehe Tukuś- DOBRANOC :)🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wam powiem tak. jesli znasz osobe o imieniu krystian i za nia nie przepadasz to na pewno nie dasz tak na imie swojemu dziecku. wiem to z doswiadczenia. dziewczynka- maja,ola,marika,karinka,nikola i oczywiscie kingusia. chlopiec- krystian,alan,gabriel,antos,bartek no i oczywiscie kacper!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×