Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tukuś

20-LETNIE STARACZKI ŁĄCZCIE SIĘ

Polecane posty

No właśnie ja też się dziwnie czuje... tylko,że ja już raz odstawiałam tabletki... w lutym 2008 do czerwca 2008 i zaczelam brać spowrotem, no i teraz juz z nimi skończyłam... i przedtem nie czułam się tak jak teraz.... wtedy po odstawieniu pierwszy normalny okres dostałam jak zawsze , cykl zawsze miałam 28dniowy, ale nie wiem jak będzie teraz...ajjjj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EMTI będzie dobrze:):) musi byc:):) A pytałas sie lekarza od czego to może zaeżec, że raz po odstawieniu czułaś sie dobrze a teraz inaczej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ja nie byłam u lekarza od maja;p hehe ostatnio byłam właśnie u niego po 3 op tabletek :D hehe Ale jak dalej będę sie tak czuła to pójdę do niego..ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak w ogółe to nie wiem chyba musze iść do rodzinnego żeby mi jakieś skierowania dał na badania krwi, moczu ... Bo moja przyjaciółka była i się właśnie skarżyła,że ja często kręgosłup boli w cześci lędźwiowej i dostała skierowanie na te badania...zobaczymy co jej wyjdzie.. jak coś poważnego,to ja też z tym pójde do lekarza...No i chyba mam cos z jelitami nie tak.. bo mam takie jakby skurcze w brzuchu... sama nie wiem co to jest...ale bardzo dziwne uczucie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:) co tam slychac??:) moj mąż dzwoni dziś do mnie co chwilę i w kółko pyta\" dostałaś@ czy nie?? oby nie...\" i tak w kółko ale przeżywa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie nic ciekawego;p dziwnie się czuje jakoś hehe :D A tak w ogóle to straszna cisza dzisiaj;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też właśnie się dziwnie czuje i mam nadzieje, że jest to spowodowane dzidziusiem. Wam też tego życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe widac Karola że się maz przejmuje i poprawnie:):) EMTI a jakie są te skurcze w brzuchu? Ja mam od jakiegoś czasu takie coś że mnie raz na jakiś czas tak dziwnie zakówa w kroczu i po chwili przestaje. To jest króti ból ale bardzo silny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KArola- trzymam kciuki:* tosia- u mnie to raczej coś nie tak ze mna... Tukuś- no właśnie u mnie te skurcze są bezbolesne...takie jakby pikniecie i kilka razy pod rząd tak, albo pojedynczo...takie właśnie jakieś dziwne to... nigdy wcześniej tak nie miałam...no i właśnie to nie boli.. nie mam pojęcia co to może być...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie jakoś dziwnie pobolewają piersi, boli mnie brzuch jak na @ i jajniki, kręgosłup pobolewa, głowa i mam wilczy apetyt. Do tego mam jakiś wzdęty brzuch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też EMTI, odwiedź lekarza i będziesz wiedziała na czym stoisz. Czy u was też jest tak zimno ??:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tosia- tez 3mam kciuki za Ciebie:))) Ale ja napewno w ciazy nie jestem... nie ma takiej opcji... ostatnio kochałam się 18.10 więc m-c temu, okres miałam co prawda bardziej przypominający plamienie,ale byl, tylko bylo wnim to nienormalne,że dostałam go tego samego dnia co wziełam ost. taletke anty, zawsze dostawałam 3 dni po. No i od pewnego czasu mam takie objawy jak napisała... ale to chyba tak mi się zdaje,że przez hormony,które musza się unormować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tukuś- ja jestem w szczecinie, a z tego co zaobserwowałam to najcieplejszy rejon w całej Polsce hehe :D Ale i tak jest zimno i ciągle pada...brrr..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tukuś juz do ciebie odpisuje tylko zjem kolacyjke:) nie martw sie,bo ja mysle ze szybko ci sie uda(moze mi tez:) glowa do gory,ale masz skarb w domu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pogoda straszna. Leje i jest wichura. Test chce zrobić jak mi się tydzień @ spóźni, nie wcześniej. Jakoś tak z mężem zdecydowaliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tosia ja też czekałam ze zrobieniem testu z jakies 5 dni po spodziewanym terminie @. Hej angioletto :) Co tam ?? Takiego mam skarba , ze już mnie dzisiaj zdenerwował , ostatnio cos mu to sie czesto zdarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim wlasnie wrocilam ze spotkania z narzeczonym i mam zjebany humor jestem zla na siebie jak nie wiem bo sie na nim wyzywalam tylko dlatego ze zgubil mi sie kolczyk a w rzeczywistosci mialam go w domu:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczęśliwa ona głowa do góry:*:* hehe faceci powinni się już przyzwyczaic , ze kobitki czasem mają swoje nastroje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęśliwa ona- nie przejmuj się , kazda z nas tak czasem ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×